WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - گزارش دستور جلسه خصوصی بخش همسفران
گزارش دستور جلسه خصوصی بخش همسفران
چهارشنبه 4 اسفند 1395 ساعت 12:59 | نوشته ‌شده به دست مریم شفیعی | ( نظرات )

روز سه شنبه، جلسه سیزدهم از دور دوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران نمایندگی نیک آباد در تاریخ 95/12/3  با استادی همسفر مریم، نگهبانی همسفر شهلا و دبیری همسفر سحر با دستور جلسه «وادی دوازدهم و اجرای آن» رأس ساعت 17 شروع به کار نمود.

برای به اجرا در آوردن قانون دوازدهم که در آخر امر، امر اول اجرا می شود باید از مثلث تکاملی تغییر، تبدیل و ترخیص عبور کنیم یعنی ذره ذره تغییر کنیم تا تبدیل شویم و هیچ تغییری انجام نمی شود مگر اینکه  پارامتر زمان را در نظر بگیریم تا تبدیل و در نهایت از آن مسئله ترخیص شویم که سه نیرو به ما کمک می کند و آنها را کامل میکند یعنی  القاء، احیا و تحرک.

خلاصه سخنان استاد:

بسیار خوشحالم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم تا بتوانم خدمت کنم و آموزش بگیرم. ما همسفران هم، سفری را آغاز کردیم از ظلمت و تاریکی به سمت روشنایی ها و ما برای این سفر یک توشه نیاز داریم، می دانیم که این وادی ها در واقع توشه ی راه ما هستند که باید در ادامه سفر همراه ما باشند و در کوله پشتی ما باشند چون همه ی وادی ها مهم و کاربردی هستند و راه را به ما نشان می دهند.و اما در مورد وادی دوازدهم که می گوید در آخر امر، امر اول اجرا می شود؛ هر کاری که بخواهیم در این جهان خاکی انجام دهیم نیاز به زمان و وقت داریم اما در جهان ذهنی ممکن است همین الان که من اینجا نشسته ام به خانه بروم و برگردم که در جهان خاکی این امکان پذیر نیست و هر خواسته ای که بخواهد انجام شود نیاز به زمانی دارد که باید طی شود. ما این را پذیرفتیم که برای کشت یک گیاه به زمان نیاز هست تا به محصول برسیم و این را در مورد آن گیاه پذیرفته ایم، اما بعضی از مواقع می آییم و زمان را کوتاه می کنیم مثلا از کنسروها استفاده می کنیم که در این مورد زمان را کوتاه کردیم و این بر ضرر ماست که برای سلامتی مضر است. در مورد اعتیاد هم به همینصورت بود که می گفتند باید 20 روزه تغییر  کنید و مواد را کنار بگذارید، اما در کنگره می گوییم فرد مصرف کننده همینطور که ذره ذره مواد مصرفی را زیاد کرده و سیستمهای شبه افیونی جسم خود را تخریب کرده باید به همین صورت  ذره ذره این سیستم را راه اندازی و ترمیم کند که نیاز به زمان مشخص دارد؛ مانند فرایند زمان بارداری که 9 ماه باید بگذرد تا نوزاد متولد شود، برای این موضوع هم نیاز به 10 الی 11 ماه زمان نیاز است.

برای به اجرا در آوردن قانون دوازدهم که در آخر امر، امر اول اجرا می شود باید از مثلث تکاملی تغییر، تبدیل و ترخیص عبور کنیم یعنی ذره ذره تغییر کنیم تا تبدیل شویم و هیچ تغییری انجام نمی شود مگر اینکه  پارامتر زمان را در نظر بگیریم تا تبدیل و در نهایت از آن مسئله ترخیص شویم که سه نیرو به ما کمک می کند و آنها را کامل میکند یعنی  القاء، احیا و تحرک.القاء چیست؟ انتقال اطلاعات چه مثبت و چه منفی، چه مستقیم و چه غیر مستقیم. احیا چیست؟ زندگی دادن که بالاترین سطح احیا کننده خداوند است و در ادامه کنگره 60 که چقدر واقعا نامش برازنده است؛ جمعیت احیای انسانی و در سطح های بعدی کمک راهنمایان هستند که کمک می کنند فرد بیمار اعتیاد، که واقعا با مرده فرقی ندارد را احیا کنند و ما باید روزی هزار بار خداوند را شاکر باشیم.

من همسفر وقتی از خواب بیدار می شدم با ذهنی بهم ریخته و درگیر بیدار میشدم، کنگره به من آموخت  امروز که دوباره چشمانم را باز کرده ام ، شکر کنم که خداوند حیات دوباره را به من داد. چه احیائی از این بالاتر که تفکر من تغییر کرده و می توانیم خودمان را تغییر دهیم و اما تحرک ، تحرک اساس همه ی هستی است که باید به طرف صراط مسقیم باشد و اگر تحرک نباشد هستی متلاشی می شود و در مورد اجرای وادی دوازدهم که هر کدام از ما باید در روز درختکاری یک درخت بکاریم تا برای رفع آلودگی محیط زیست سهمی داشته باشیم و امیدوارم که همه ی ما بتوانیم 120 درخت بکایم.  تایپ: همسفر مریم شفیعی

عکس: همسفر سهیلا

تنظیم: همسفر سحر

95/12/3می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر نجمه پنجشنبه 5 اسفند 1395 10:35
خداقوت به مریم عزیز بابت استادی خوبشون ،همچنین به سهیلای عزیزم بابت عکس و همچنین خانوم شهلا و سحر عزیز
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic