خلاصه سی دی هفته؛ علمی
جمعه 22 دی 1396 ساعت 07:33 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق

خلاصه سی دی علمی از آقای مهندس

کسی که الکل، مواد مخدر و قرص‌های روان‌گردان مصرف می‌کند در نظام هستی از پیام والهام  محروم می‌شود مرکز الهام خداوند است و نیروهایی که الهام را می‌آورند فرشتگان هستند.


شاگرد: خود می‌دانید پرورش انسانی که بخواهد در مسیر ارزش‌ها و یا به قول ما درراه درست و صراط مستقیم حرکت کند بسیار دشوار و سخت است و در این مسیر فراز و نشیب‌های بسیاری وجود دارد و گاهی اوقات من را سخت  ناراحت می‌کند ولی من تصور می‌کنم اکثر مشکلات بشر مربوط به جهل و ناآگاهی آن‌هاست و کمتر کسی است که حرف درست و صحیح بزند و البته اول هم خودش اجرا کند، به‌هرحال از شما به خاطر اینکه من را در این مهم یاری دادید مچکرم.

استاد: ما هم سپاسگزاری می‌نماییم؛ بله باید برای آگاه کردن انسان‌ها همیشه سخن خوب، تازه و درست گفت و همین‌طور در جریان با عمل که البته شما این کار را انجام می‌دهید، بایستی همین‌گونه باشد در تمامی کره زمین این مشکل هست. بعضی‌اوقات برای الهام  با شخصی مواجه می‌شویم دقیقاً وقتی می‌خواهد به او القا بنمایند نیروی دیگری، یا مثلاً یک محرک، یا نوشیدنی، یا داروی مخصوص او را احاطه نموده او حرف، پیام یا الهام را به‌موقع دریافت نمی‌کند.

دفعه قبل هم اشاره‌ای به الهام کردیم فالهمها فجورها و تقواها پس الهام می‌شود فجور و تقوا. برای مثال شخصی مشروب خورده است، قرص می‌خورد، مواد مخدر مصرف کرده است نمی‌تواند آن الهام را دریافت کند.

پرورش انسان کار بسیار سختی است، همین‌طور که چند بار مطرح کرده‌ام اگر انسان بخواهد یک‌ساله به نتیجه برسد صیفی‌جات می‌کارد، اگر بخواهد ده‌ساله به نتیجه برسد درخت‌های گردو، خرما و امثال آن می‌کارد و اگر بخواهد صدساله به نتیجه برسد باید انسان پرورش بدهد‌. در سخن و کلام کار بسیار خوب و راحت است.

همه ما تعریف می‌کنیم بچه‌های خوبی باشید، شب به‌موقع بخوابید، پرخوری نکنید، صبح زود بیدار شوید، دندانتان را مسواک بزنید، درس‌هایتان را بخوانید، آشغال بیرون نریزید و... به حرف راحت است اما عمل کردن به آن سخت و مشکل است به چه دلیل؟ زیرا در انسان نهادینه‌شده است بین دو موضوع نیکی و بدی یعنی مجموع فضایل و رذایل.

                     بار دیگر ازملک پران شوم                       آنچه در وحی آمد آن شوم

یعنی به مرحله‌ای می‌رسم که از ملائک و فرشتگان بالاتر می‌آیم و آن چیزی که نمی‌توانی حتی خیالش کنی به آن شکل درمی‌آیم.

موجودی پیدا نمی‌کنید که به بی‌رحمی انسان‌ها باشد. حیوانات را ببینید که باهم جنگ می‌کنند. سر قلمرو، خانواده، بچه‌هایشان و یا جنس مخالف باهم درگیر می‌شوند ولی هیچ‌وقت نمی‌بینی که همدیگر را بکشند. ممکن است همدیگر را زخمی هم بکنند که خیلی کم است به‌قصد کشتن همدیگر را می‌زنند ولی یکدیگر را نمی‌کشند. ولی انسان در یک آن میلیون‌ها نفر را با فجیع‌ترین وضع می‌کشد.

 مشکلاتی که بشر برای خود به وجود می‌آورد به خود ما ربط دارد و چون تصمیم درست نمی‌گیریم، مسئله را به جزئیات تقسیم کنیم و بپردازیم و مطالب را بشکافیم و خودمان دست به اقداماتی می‌زنیم که خودمان برای خودمان مشکل درست می‌کنیم تازه می‌خواهیم در این مورد ما را یاری بدهند.

فاصله حرف تا عمل دوتاست من فکر می‌کنم حرف تا عمل صدها هزارتا بیشتر باشد.

           واعظان جان چهره در محراب و منبر می‌کنند  

                                                            چون در خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند

هر انسانی ممکن است در ظاهر کار دیگر می‌کند ولی در باطن کار دیگری می‌کند. من در تلویزیون دیدم یکی از عزیزان صحبت می‌کرد می‌گفت: بعضی‌اوقات فردی انگشتر عقیق دستش کرده، یقه پیراهنش را تا بالا بسته، جای مهر روی پیشانی هست ولی وقتی می‌خواهد وام برای خودش بگیرد، می‌گیرد ولی بعد برای اینکه وام ازنظر شرعی شبه نداشته باشد بهره وام را صفر می‌گیرد.

آن حرف با عمل دوتاست ما باید جدا کنیم. اگر افرادی هستند که از یک عنوانی از یک مرام و مسلک و مذهبی سوءاستفاده می‌کنند تقصیر آن مسلک و مذهب نیست.

                 چه دزدی با چراغ آید                                       گزیده‌تر برد کالا

آن دزد خودش را دراین لباس درآورده مثل گرگی در لباس میش خودش را درمی‌آورد، مثل کسی است که می‌خواهد صید کند دانه را می‌پاشد کبوتر می‌آید دانه بردارد آن را صید می‌کند. اگر خطا کردند به‌حساب مرام و مسلک و دین نگذارید. در کلیسا و مسیحیت پرونده‌های زیادی داریم که کشیش‌ها به خردسالان و کودکان تجاوز کرده‌اند تقصیر مسیحیت نیست، نه ربطی ندارد. در دین خودمان هم همین‌طور به‌حساب دین و آئین و مرام نگذارید.

خیلی وقت‌ها صحبت می‌کنم می‌گویند شما باید کارهایتان را در کنگره علمی کنید بعد متوجه شدم کار ما علمی است کارمان غیرعلمی نیست کاری که انجام می‌دهیم و آن درست است یعنی علمی است.

ما ماست‌بندی داریم شیر را گرم می‌کنیم، خنک که شد از ماست دیگر به‌عنوان مایه ماست استفاده می‌کنیم و تبدیل به ماست می‌شود. این ماست‌بندی شما علمی است. یا کسی که پیراهن می‌دوزد این کار علمی است پس ما خیلی از کارها که انجام می‌دهیم علمی است.

ولی این‌یک موضوعی دیگر است برای کارهای علمی یک‌زبان مخصوص می‌خواهد و از اصطلاحات خاص خود استفاده می‌کنند که زبان او مسئله است. ما یکسری دانشگاه‌ها و آکادمی داریم که زبان خودشان رادارند پس ما دوتا موضوع داریم. یک موضوع دانشگاهی یکی هم مبحث علم راداریم.

پس هر چه که دانشگاه بگویند علمی است؟ نه هر چیزی که دانشگاه بگوید دانشگاهی است.

آیا باید بگوییم هر چه دانشگاه بگوید علمی است و هر چه غیر از دانشگاه‌ها بگویند غیرعلمی است این‌طور نمی‌شود. دانشگاه از قدیم خیلی چیزها می‌گفتند و غیرعلمی بوده مردم عادی که ادعای علم نمی‌کنند. مثلاً لویی پاستور که میکروب را کشف کرد و حرفش هم علمی بود ولی آکادمی قبولش نمی‌کردند و حتی راهش نمی‌دادند یا شخص دیگری در فرانسه بعضی از زنان که زایمان می‌کردند براثر تب زایمان می‌مردند آن شخص گفت اگر پزشکان قبل از عمل دست‌هایشان را با آب و آهک بشویند این اتفاق نمی‌افتد باوجوداینکه حرفش هم کاملاً علمی بود ولی در آکادمی فرانسه قبول نمی کرند. پس مجموعه آن‌ها حرف غیرعلمی می‌زنند.

دیشب با امین صحبت می‌کردم در مورد خلآٔ در قدیم می‌گفتند اگر در  پیت حلبی خلأ ایجاد کنیم و درون آن آب بریزیم و روی شعله آتش بگذاریم آب بخار می‌شود و هوای داخل آن بیرون می‌آید آن موقع که رفت بیرون درش را محکم ببندیم سرد که می‌شود آب‌ها می‌آید پایین و خلع می‌شود یعنی نبودن هوا فوری مچاله می‌شود.

قدیم دانشمندان می‌گفتند طبیعت از خلأ متنفر است چون طبیعت آن را در هم مچاله می‌کند نمی‌دانستند فشار هوا است ولی حرفشان هم خیلی علمی بوده.

تمام مرکز علم قدیم کلیساها و کشیش‌ها بودند و آن‌ها نقش مراکز علمی را به عهده داشتند. می‌گفتند زمین‌مرکز عالم است ولی گالیله گفت زمین یک سیاره است و به دور خود می‌چرخد ولی کسی حرفش را قبول نداشت.

 آقای امین دیشب در اینترنت به من نشان داد یک‌تکه سنگی از آسمان افتاده بود کوچک و اندازه مچ دست بود درونش یک پیچ بود که مال میلیون سال پیش یعنی قبل از یخ‌بندان بود.

مسئله علم خیلی فراتر از این‌ها است پس هر چیزی که دانشگاه ها می‌گویند علمی است و هر چه دیگران می‌گویند غیرعلمی است!

پس ما می‌توانیم مطالب کنگره و حرف‌های خودم را به‌صورت دانشگاهی درآوریم، به‌صورت مقاله درآوریم حرف‌های ما علمی است علم یعنی دانستن، یعنی قوانین تحلیل، تجزیه، تغییر، تبدیل، ترخیص این‌ها را تشریح کنیم می‌شود علم. پس این‌که چماق بخورد توی سرما که کار ما علمی نیست درست نیست کار ما صد در صد علمی است.

مگر یو آر دی که در درمان اعتیاد بود و شخص را بی‌هوش می‌کردند نالکسون ونالترکسون توی جریان خون می‌زدند بلافاصله هر چه مواد مرفینی درون خونش بود از بین می‌رفت این کار علمی بود! این کار صد در صد غیرعلمی بود این را دانشگاه می‌گفتند ولی به نتیجه هم نرسید.

به من گفتند شیشه، هرویین، تریاک درمان ندارد ازنظر علمی هیچ‌کدام درمان ندارد به قول قدیمی‌ها مرخصی دارد ولی ترخیص ندارد اگر درمان را به آن شکل انجام دهیم باید حتماً علمی باشد و چون نمی‌تواند به درمان برساند علمی نیست. ترک می‌تواند بدهد و منظور از درمان این است که هرویینی را درمان کنی و شب در انبار پر از هرویین تا صبح راحت بخوابد.

حدیثی از حضرت رسول خدا است که می‌فرمایند: چه می‌گوید مهم است که می‌گوید مهم نیست.

چون فلانی گفته درست است ما خیال می‌کنیم آنچه آکادمی و دانشگاهی است علمی است ممکن است نباشد من نمی‌خواهم بگوییم دانشگاه خوب نیست خیلی از کارها، تحقیقات و تمام علوم و فنون همه در دانشگاه‌ها انجام می‌گیرد مرکز تحقیقات دانشگاه‌ها است ولی منظورم این است که بااین‌وجود نمی‌توانیم بگوییم هر چه دانشگاه‌ها بگویند درست است و اگر غیر از دانشگاه‌ها باشد حرفش غیرعلمی است پس مسئله درستی نیست.

تمام حروف و حرف‌ها یا علمی یا غیرعلمی و یا خنثی هست. آن رعیتی که درختانش را هرس می‌کند کارش صد در صد علمی است. آن‌که گندم می‌کارد کارش کاملاعلمی است اگر غیرعلمی بود تولید نداشت ولی آکادمی و دانشگاهی نیست.

متون هم همین‌طور است یک متون آموزشی است باید متون درست باشد.

متون آموزشی، آموزش‌دهنده، آموزش‌گیرنده.

متون آموزشی خوب است آموزش‌دهنده خوب است آموزش‌گیرنده سروگوشش می‌جنبد.

شاگرد خوب است متون خوب آنکه باید آموزش بدهد نمی‌تواند آموزش بدهد.

شاگرد خوب است آموزش‌دهنده خوب است ولی متون خوب نیست.

کاری که در درمان اعتیادداریم  مصرف‌کننده مشکلی ندارند. متخصصین که ترک می‌دهند هم علم و دانش رادارند. آن پروتکل و متون که آموزش می‌دهند غلط است.

 هر گردی که گردو نیست: دو تا زنبور از یک گل نوش جان می‌کنند یکی شد زهر و دیگری شد عسل، دو تا نی از یک آب خوردند یکی شد نی‌شکر یکی شد چوب خالی

این مصرف‌کننده شیشه عدم تعادل در سیستم ایکسش است عدم تعادل در ناقل‌های عصبی و شبه افیونی بدنش است. در این اختلال است و بدون دارو درست نمی‌شود.

برای درمان اعتیاد از حالا تا آخر کره زمین و قیامت و بعد از قیامت درمان اعتیاد بدون استفاده از دارو محال است و به عقیده من امکان‌پذیر نیست و کمتر از ده ماه امکان ندارد و درست نیست و حتماً باید داروی مناسب باشد و داروی مناسب و بهتر از تریاک نداریم.

تمام دانش‌هایی که ما داریم و در حال تحقیقات هستیم دانش‌های بسیار زیادی است که کشف نشده است.درد و رنج بشر از نادانی و آگاهی نیست از دانش‌های کشف نشده است. خیلی دانش‌ها کشف نشده ازجمله دانشی که برای درمان اعتیاد بود. با اطمینان کامل می‌گویم تا قبل از متد دی اس تی که کشف نشده بود دانش درمان اعتیاد در سطح کره زمین روش درستی نبود من ادعا می‌کنم با متد دی اس تی و شربت اوتی این دانش کشف شد و قابل‌اجرا است. دانش‌های داریم که کشف نشده و دانشگاه‌ها باید کشف کنند و تمام مرکز تحقیقات دانشگاه‌ها است.

مثلاً ما در هر چیزی یک پرتی داریم پلیس در سراسر دنیا کار مثبت انجام می‌دهد ولی ممکن است چند تا از آن‌ها کارشان را درست انجام ندهند معلم‌ها، قضات، پزشک‌ها، راهنماها...اگرچند تا از آن‌ها پرتی باشند نمی‌توانیم بگوییم سیستم به درد نمی‌خورد.

یکسری دانش‌ها کشف نشده و یکسری در حال کشف شدن است.

با امین صحبت می‌کردم ما در کره زمین که زندگی می‌کنیم یک سری چیزهای وجود دارد که باورمان نمی‌شود. شما می‌دانید چرا فضانوردان لباس فضانوردی تنشان می‌کنند؟ به خاطره فشار هوا 

فشار هوای که بر ما وارد می‌شود چه قدر است؟ در هر سانتی‌متر مربع ما یک کیلوگرم فشار وارد می‌شود

حساب کردیم به سر ما یک‌تن و هزار و دویست کیلوگرم فشار می‌آید این فقط برای سر ما است البته فشارها خنثی می‌کند فشارهای سمت راست فشارهای سمت چپ را همدیگر را خنثی می‌کنند و یا فشار درون بدن ما فشار در قفسه سینه از بیرون به داخل است و در شکم از داخل به بیرون است. چه دستگاهی است که این‌ها را نگه‌داشته و چه سیستمی ما را نگه‌داشته است. اگر ما از کره زمین خارج شویم منفجر می‌شویم چون فشار بیرون نیست فشار درون باعث می‌شود ما ریزریز شویم.

پس نتیجه می‌گیریم این‌ها یکسری معماری و مهندسی دارد. این‌ها هیچ‌کدام تصادفی و شانسی نیست این‌ها حساب‌وکتاب و برنامه‌ریزی دارد که محیطی به وجود آمده که ما بتوانیم در آن زندگی کنیم.

اینجا هست که ما به نیروی مطلق و خداوند معتقد هستیم.

همیشه نمی‌توانید یک‌سخن و یک حرف را تکرار کنید مثلاً فقط چهارده وادی را بگویید سخن باید هم خوب و مفید و تازه بگوییم. در عمل هم نشان بدهید که این کار باید انجام بشود.

هر چی می‌گویید باید خودت عمل کنی حرف انسان موقعی اثر می‌کند که خودش عمل کرده باشد.

آن سیستم، آن عقل کل و عقل برتر، آن قدرت برتر که این‌ها را طراحی و برنامه‌ریزی کرده که به آن اعتقادداریم خداونداست. این‌یک حسابی دارد در کتاب آمده ما چگونه به زنبورعسل الهام کردیم. زنبورعسل اگر شش کیلومتر از لانه‌اش دور شود دوباره برمی‌گردد ما را اگر در باغی رها کنند نمی‌توانیم برگردیم. ما به زنبورعسل الهام کردیم.

وقتی می‌خواهد الهام شود یک مبدأ الهام داریم یکجایی هست که الهام بگیرد، یک موضوع الهام هم هست چه موضوعی الهام بشود این الهام باید توسط یک‌چیزی انجام بگیرد.

موجودی مثل خداوند نشسته درآن‌واحد تمام موجودات هستی روی خط آنلاین یکی‌یکی برنامه می‌دهد کارگزارانی در سیستم الهی هستند. بهشت، جهنم، پیامبران، فرشتگان داریم. فرشتگان کارگزاران این قضیه است.

نیروهایی داریم که مثل انسان هستند و فرقی ندارند و مثل انسان‌هایی که نیکوکار هستند و در این مرحله و بعد فیزیکی نیستند. و از جنسی هستند که در خواب می‌بینیم یا بعد روح هستند. موضوع الهام تعیین می‌شود و توسط آن‌ها منتقل می‌شود.

شما دارید یک کاری انجام می‌دهید به تو الهام می‌شود چه‌کاری انجام بدهید یا نه. اگر دقت کنید همان‌طور که توسط تلفن، کلام، تلفن و حرف می‌گیریم یعنی باسیم یا بی‌سیم هم القاءمی شود این حرف را بزن، این را بگیر، آن را نگیر به ذهن شما می‌رسد که دقت باید داشته باشید که الهام را تشخیص بدهید.

زندگی سه تا است خواست، تقدیر، فرمان الهی

حالا بر مبنای خواست فرمانی صادر می‌شود. وقتی می‌خواهد صادر بشود آن را موقعی می‌توانی بگیری که در آرامش و آسایش باشید. ذهنی که پریشان باشد مانند وادی چهارده که در مبحث عشق خیلی باید آرام باشید و ساکت باشید تا  صدای فلوت خاله سوسک، رقص پروانه و صدای بلبل را تشخیص بدهید یا موقع که الاغ عرعر می‌کند یا خرس نعره می‌کشد شما صدای بلبل و پرستو را نمی‌شنوید.

در ذهن انسان هم همین‌طوراست والهام نمی‌گیرد وقتی‌که آرام باشید الهام می‌گیرد در فرد مست یا کسی که قرص مصرف می‌کند یا کسی که در حال کشیدن شیشه است نمی‌داند دنیا دست کی هست پیام برایش وارد می‌شود ولی نمی‌تواند بگیرد.

پس بنابراین وقتی‌که به بعضی انسان‌ها پیام برسد آن موقع که شخص در شرایطی مناسب باشد الهام را می‌گیرد. پیام هم مثبت هم منفی داریم پیام منفی در هر شرایطی می‌رسد زورش زیاد است. پیام مثبت است که شخص باید در شرایط خوبی باشد.

پس نتیجه می‌گیریم کسی که الکل و مواد مخدر قرص‌های روان‌گردان مصرف می‌کند در نظام هستی از پیام والهام  محروم می‌شود مرکز الهام خداوند است و نیروهایی که الهام را می‌آورند فرشتگان هستند.

جلوی الهام را خیلی چیزهای دیگر هم می‌گیرد خیلی کارها مثل نیروهای ضد ارزشی یا چیزهای محرک و مشروبات باشد پس ما را از پیام صالح وزندگی سالم دور می‌کند.

این القاء و الهام در تمام سطوح کره زمین است. این تلاش‌ها است که وقت برای ما ارزش دارد اگر اشتباه کنیم از طریق القائات منفی از کار می‌افتد.

پس نکته‌ای که امروز گرفتیم الهام و پیام‌های راستین الهی را موقعی می‌توانیم دریافت کنیم که ما در حالت طبیعی و نرمال باشیم. اگر تحت تأثیر مواد مخدر و محرک‌ها باشیم پیام را به‌درستی نمی‌توانیم دریافت کنیم. وقتی داریم از حسادت می‌ترکیم می‌خواهیم حالش را بگیریم نمی‌توانیم پیام را بگیریم.

حرف علمی ممکن دانشگاهی (علمی) باشد یا ممکن است نباشد، حکم قاضی ممکن است حق باشد ممکن است حق نباشد. فرق است بین حرف علمی و حرف دانشگاهی.

به شما تکلیفی می‌دهم که بروید و انجام دهید: بسم‌الله الرحمن الرحیم از چند تا حرف است بشمارید. دوم ما چند سوره در قرآن داریم. بعد تعداد سوره‌ها را تقسیم‌بر حروف بسم‌الله الرحمن الرحیم کنید و جواب را به دست آورید.

می‌خواهم این را ذره‌ذره مشخص کنم که چرا این کتاب خداوند گفته برایش نگهبانانی گمارده شده است. تنها کتابی که مستقیم کلام خداوند در آن هست همان کتاب آسمانی آخری است و شما نمی‌توانید در آن دخل و تصرف کنید کلماتی که گفته‌شده دقیقاً کلماتی که از بعد وجهان دیگری توسط یک فرشته به نام جبرئیل از جایی خاص القاشده است. کلام به کلام، حروف به حروف مانند فکس یا تلفن‌گرام تمام کلمات کلمه به کلمه و عین عبارت نوشته‌شده است. انجیل وتوات ...هست هیچ‌کدام مستقیم نیست منظور این است که نقل‌قول شده حضرت مسیح یک سری حرف‌ها را زده شاگردها شنیده‌اند بعدش چند سال بعد شروع کردند به نوشتن که کتاب‌ها درآمده و در آن کتاب‌ها ما نداریم همه برای من محترم است و همه پیامبران برای ما قابل‌احترام هستند و نمی‌توانیم بگوییم این بهترِ یا آن بهترِ هرکدام برای زمان لازم خودشان بودند بنابراین این کتاب را خیلی دست‌کم نگیرید.

با احترام: همسفر مریم (لژیون چهارم)

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی های جهان بینی،

برچسب‌ها: کنگره60، سی دی علمی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسغر زهره لژیون سوم یکشنبه 24 دی 1396 14:15
خدا قوت خدمت کمک راهنمای عزیز خانم مریم.
مریم همسفر مرتضی یکشنبه 24 دی 1396 10:42
سپاس از خانم مریم عزیز بسیار عالی و کامل بود.
مریم همسفر مرتضی یکشنبه 24 دی 1396 10:42
سپاس از خانم مریم عزیز بسیار عالی و کامل بود.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: