WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب
مشارکت مکتوب
جمعه 22 تیر 1397 ساعت 11:48 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره tavoosi | ( نظرات )

به نام آنکه دوستی‌ها را آفرید و محبت‌ها را به وجود آورد

مشارکت مکتوب همسفران

حرمت کنگره 60 (چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع هست؟)

از میوه، نتیجه و خروجی‌های کنگره باید به این موضوع برسیم که این راه حقیقت است و صحیح پس بر من است که فرمان‌بردار راهنما و نگهبان کنگره 60 باشم.

سلام دوستان مریم هستم همسفر (کمک راهنمای لژیون دوم): دستور جلسه حرمت کنگره 60 مانند دیگر دستور جلسات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اگر بخواهیم در این مسیر (رهایی از ظلمت) به‌سلامتی و مقصد نهایی برسیم باید تک‌تک دستور جلسات را در زندگی خود جاری کنیم چراکه راه درست زندگی کردن را به ما می‌آموزد؛ اما این دستور جلسه به‌نوعی خط و خطوطی را ترسیم می‌کند، یا بهتر است بگویم چراغ راهنمایی ما هستند که اگر رعایت کردیم، جریمه نمی‌شویم و با نهایت امنیت و آرامش به مقصد می‌رسیم و اما حرمت کنگره 60 چه می‌گوید؟

کنگره مکان مقدس و امنی می باشد که هر شخصی با ورود به آن باید حرمت آن را حفظ نماید.

دروغ گفتن، علیه شخصی سرزنش کردن، حرف یکدیگر را قطع نمودن، الفاظ ناشایست بیان کردن، در جلسه بدون اجازه سخن گفتن، بحث سیاسی نمودن، بدون اطلاع و هماهنگی هرگونه پولی را دریافت و پرداخت کردن، از لباس و پو شش نامناسب استفاده کردن، بدون مجوز راهنما تلفن دادن و تلفن گرفتن از موارد ضد ارزشی و ضد اخلاقی می باشد.

بر تمام اعضا فرض است که حریم فوق‌الذکر را محترم شمارند و بر مسئولین واجب است از وقوع این اعمال جلوگیری نمایند...

اگر می‌بینیم این مکان مقدس به ما آرامش می‌دهد، اگر می‌بینیم در کنگره افراد باحال خراب وارد می‌شوند و باحال خوب خارج می‌شوند، اگر می‌بینیم نظم خاصی جاری است و اگر می‌بینیم بستر رهایی از ظلمت را فراهم کرده همه‌ی این‌ها به خاطر اجرای قوانین و حرمت‌هایی است که در کنگره با بهترین شکل صورت می‌گیرد و اگر فردی خدای‌ناکرده قصد به هم ریختن، بی‌احترامی، بی‌حرمتی یا بدگویی و ...  را در کنگره داشته باشد اولین و آخرین ضربه را به خودش می‌رساند چراکه کنگره یک حقیقت است و حرمت‌های آن برگرفته از کلام‌الله است و با نیروهای الهی همراه می‌شود.

پس من نیز اگر بخواهم در این مسیر ضربه‌ای نخورم و بخواهم به مقصد برسم باید قوانین و حرمت‌های این مکان مقدس را رعایت کنم چراکه امنیت خودم را تضمین می‌کند و چه‌بسا بودند انسان‌هایی که بابی حرمتی از کنگره پرت شدند و بودند و هستند انسان‌هایی که با رعایت کردن حریم کنگره به رهایی و درمان رسیدند.

در پایان فرازی از پیامی در سی دی باران را می‌نویسم که بی‌ارتباط با این موضوع نیست.

اگر باران ببارد ما ابر در آسمان داریم و اگر آفتاب درآید آسمان آبی است و اگر ابر پربار باشد آسمان غمگین است و طولانی بودن برودت و برف و اما هیچ‌کدام از آن‌ها از بین نمی‌روند، گاهی همه باهم هستند و گاهی هم جدا هستند.

از میوه، نتیجه و خروجی‌های کنگره باید به این موضوع برسیم که این راه حقیقت است و صحیح پس بر من است که فرمان‌بردار راهنما و نگهبان کنگره 60 باشم.

سلام دوستان سعیده هستم  همسفر (لژیون دوم): واژه‌ای به نام حرمت را بسیاری از ما بسیار شنیده‌ایم، بسیاری از ما با حرمت زاده شده‌ایم، بسیاری از ما با حرمت بزرگ‌شده‌ایم و با حرمت می‌میریم، شنیده‌ایم که بزرگان، پدران و مادران ما از حرمت بسیار می‌گویند و آنگاه‌که پای سنجش این مفهوم اجتماعی و این ارزش اجتماعی و سبک و سنگین کردن آن به میان می‌آید معمولاً آهی از سر حسرت می‌کشند و دستی روی دست می‌کوبند و از حرمت‌هایی که داشته‌اند و حرمت‌هایی که به آن پایبند بوده‌اند سخن می‌گویند. حالا کمتر می‌بینیم که هنگام صحبت با بزرگ‌ترها از واژه شما استفاده شود، کمتر می‌بینیم که اگر همسایه‌ای را دیدیم و کوچک‌تر بودیم به او سلام بدهیم، کمتر تلاش می‌کنیم اگر در خیابان و با موبایل خود باکسی صحبت می‌کنیم و با او مشکلی داریم و صدایمان بالا رفت از الفاظ رکیک استفاده نکنیم و حرمت مردم را نگه‌داریم، کمتر می‌بینیم که حرمت‌گذاری به بزرگ‌ترها،  کوچک‌ترها،  جامعه، زن، به فرزند و...رعایت شود.
حالا برمی‌گردیم به اصل دستور جلسه که حرمت در کنگره 60  هست و اگر این حرمت‌های کنگره رعایت نشود یک سری افراد سودجو کنگره را به‌عنوان یک پاتوق امن و باحال می‌دانستند. حرمت‌های کنگره آن‌قدر مهم است که در جلسه دو بار خوانده می‌شود و باید به تک‌تک آن‌ها توجه کنیم و رعایت شوند و با رعایت آن‌ها خودمان به یک شخصیت دیگری تبدیل می‌شویم و راه درمان برای ما وسیع‌تر می‌شود و خیلی راحت‌تر و سبک‌تر می‌توانیم به راه خود ادامه دهیم و همچنین الگوی خوبی باشیم برای تازه واردین که تازه به این راه قدم گذاشته‌اند و فرق کنگره را با تمام سازمان‌های دیگر در ادب، احترام و انضباط آن پیدا کنند. کنگره علم زندگی را به ما می‌آموزد وزندگی بدون نظم و دور از ادب و احترام سرانجام خوبی ندارد که خوشبختانه این علوم زندگی را در کنگره خیلی خوب یاد می‌گیریم. همان‌طور که همه‌چیز از ذره به وجود می‌آیند باید بدانیم که پیشرفت‌های ما هم از همین رعایت اصول کنگره شروع می‌شود و ابتدا به شخصی سالم، صالح و تزکیه شده تبدیل می‌شویم و به پیشرفت‌های دیگر هم‌دست پیدا خواهیم کرد.

سلام دوستان منیژه هستم همسفر (لژیون دوم): کنگره مکان مقدسی است و برای مقدس نگاه‌داشتنش باید قوانین و حرمت کنگره را حفظ کنیم. من همسفر و مسافرم برای درمان اعتیاد به کنگره آمدیم و در اثر تخریب مصرف مواد مخدر راه زندگی کردن را از یاد برده بودیم و کنگره روش درست زندگی کردن را به ما آموخت. برای رسیدن به حال خوب باید حرمت و قوانین کنگره را رعایت کنیم کسانی در این مکان موفق می‌شوند که چراغ خاموش می‌آیند و می‌روند و کاری به کار کسی ندارند و در آخر هم مشکل اعتیاد خود را حل می‌کنند. اما اگر حرمت‌ها و قوانین را رعایت نکنیم اولین مشکل برای خودمان به وجود می‌آید. اگر رابطه مالی و کاری داشته باشیم باعث تخریب می‌شود و حتماً از کنگره پرت خواهیم شد.

سلام دوستان زهرا هستم همسفر (لژیون چهارم): کنگره 60 حرمت‌هایی دارد که این مکان را مقدس و امن کرده است تا ما در آرامش به درمان برسیم. نوشتار حرمت کنگره از اهمیت خاصی برخوردار است و به همین علت دو بار خوانده می‌شود. اگر قوانین در کنگره رعایت نشود با مشکل روبه‌رو می‌شویم، رعایت این قوانین برای همه‌ی اعضای کنگره الزامی هست و باید از آن پیروی کنند.

چرا در نوشتار حرمت کنگره گفته می‌شود که رابطه‌ی مالی و کاری نداشته باشید؟ چون افرادی که برای درمان می‌آیند تخریبت زیاد دارند و از تفکرات منفی برخوردارند اگر این افراد بخواهند در بیرون از کنگره ارتباط مالی یا کاری برقرار کنند ممکن است مثلاً ازنظر مالی با مشکل روبه‌رو شوند و براثر یکسری رفتارها از مسیر کنگره خارج می‌شوند. هدف اصلی کنگره رهایی افراد از بند اعتیاد است و افراد با احترام گذاشتن به قوانین و حرمت‌ها و فراگرفتن علم جهان‌بینی می‌توانند به بالاترین نقطه تعادل جسمی و روانی برسند. 

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
دوشنبه 25 تیر 1397 14:50
خداقوت خدمت همسفران شعبه نیک آباد
دوشنبه 25 تیر 1397 11:55
خداقوت به همه کمک راهنمای محترم خانم مریم
دوشنبه 25 تیر 1397 11:55
خداقوت به همه کمک راهنمای محترم خانم مریم
همسغر زهره لژیون سوم یکشنبه 24 تیر 1397 22:44
خداقوت خدمت همسفران فعال شعبه و سپاس از مطالب خوبتان.
همسفر زهرا یکشنبه 24 تیر 1397 15:58
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز به خاطر تمام زحماتشان وهمچنین به همسفران پر تلاش شعبه
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات