WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - برداشت از سی دی بام
برداشت از سی دی بام
شنبه 27 مرداد 1397 ساعت 08:35 | نوشته ‌شده به دست مریم شفیعی | ( نظرات )
برداشتی از سی دی بام
به قلم؛ کمک راهنمای محترم حسن رضوانی
 


باران رحمت الهی بر بام هایی می بارد که از قبل پیش زمینه اش محیا شده باشد یعنی سعی وتلاش در جهت صراط مستقیم؛ واین امر میسر نخواهد شد مگر اینکه شخص ابتدا راه را از بی راه تشخیص بدهد پیدا کردن راه بسیار مهم است چراکه  انسانهایی به علت پیدا نکردن راه به مسلخ رفتند .

تمامی انسانها برای زنده بودن و زندگی کردن به آموزش نیاز دارند
که مهمترین آنها علم زندگی کردن
است .
خداوند نعمتهایی را برای راحتی و آرامش انسان خلق کرده است.باران رحمت الهی بر بامهایی میبارد که از قبل پیش زمینه اش محیا شده باشد یعنی سعی وتلاش در جهت صراط مستقیم؛ واین امر میسر نخواهد شد مگر اینکه شخص ابتدا راه را از بی راه تشخیص بدهد پیدا کردن راه بسیار مهم است چه انسانهایی که به علت پیدا نکردن راه به مسلخ رفتند . آموزش در کنگره ۶۰ باعث میشود تا انسان مسیرش را به خوبی پیدا کند واین نقش مهم درزندگی به عهده پدر ومادر میباشد.
 شال مسئولیت در خانه روی دوش پدر و مادر است، مثل شال کمک راهنما در کنگره ، به همین علت حضور همسفر در کنگره می تواند نقش مهمی را در خانواده داشته باشد تا علم زندگی کردن را فرا بگیرد و پوستین را وارونه نپوشد که باعث سخت تر شدن مسیر زندگی شود، برای مثال برای ازدواج جوانان صدها ماده وتبسره اضافه کرده ایم بعضی از رسم و رسومی، که خودش مانعی برای اصل موضوع شده است برای ظاهر، اهمیت زیادی قائل هستیم. 
 گاهی مدت زیادی جلوی آینه ایستاده ایم برای درست کردن  ظاهر ولی از اصل قضیه دور شده ایم.
 وقتی پوستین را وارونه می پوشیم یعنی بدون تفکر وارد اعتیاد می شویم و روز به روز مشکلات زیاد می شود و این یعنی پوشیدن وارونه؛ وقتی پوستین وارونه باشد آب باران در آن جذب میشود و بار انسان سنگین میشود و دچار بیماری، بی پولی، اعتیاد و مسائل دیگر خواهیم شد و زندگی نابسامان و رنج آور خواهد شد واحساس لذت از انسان گرفته میشود برای رفع مشکلات باید به درون خودمان بنگریم که برای تغییر نیروی عظیمی در درون انسان نهفته شده است مثل درمان اعتیاد که از نیروی درون استفاده میشود.
  یامسائل دیگر زندگی اگر مشکلات زندگی را من با دست خودم ایجاد کرده ام پس راه حلش را خودم بهتر میدانم که چگونه آن را حل نمایم و بهتر از هر کسی مشکل ایجاد شده را میدانم پس نباید توقع داشته باشم کسی از بیرون مشکل من را حل نماید و اگر اینگونه باشد دیگران یک بار ممکن است مشکل من را حل کنند ولی اگر خودم اقدام کنم  حل مسائل را برای همیشه یاد می گیرم و بعد میتوانم به دیگر انسانها کمک کنم.
 به امید روزی که بتوانیم به جای حسادت، کینه، قضاوت و دروغ، مهربانی، محبت، وعشق را جایگزین کنیم تا سیراب از باران رحمت الهی شویم 
آمین یا رب العالمین
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر الهه یکشنبه 28 مرداد 1397 19:35
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم برداشت بسیار خوبی بود
همسفر فاطمه یکشنبه 28 مرداد 1397 07:52
تشکر از کمک راهنمای محترم برداشت خوب و پر باری هست.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic