WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب
مشارکت مکتوب
یکشنبه 11 شهریور 1397 ساعت 08:57 | نوشته ‌شده به دست فاطمه شفیعی | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

مشارکت‌های مکتوب لژیون یکم؛ لژیون كمك راهنما همسفر فاطمه

در باب دستور جلسۀ هفتگی: از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می‌کنم؟ مقاله‌نویسی

 

فعالیت در حوزه سایت وبلاگ و اطلاع‌رسانی در این عرصه مهم نوعی خدمت ارزشمند، تأثیرگذار و ماندگار است و انسان‌های زیادی  در سرتاسر جهان می‌توانند از راه روش کنگره که همان راه صحیح درمان اعتیاد است مطلع شوند و خدمت در وبلاگ و وب‌سایت تأثیر بسزایی در بهبودی و درمان آن‌ها داشته باشد.

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر (کمک راهنما لژیون یکم):

امروزه عصر اطلاعات، فناوری و فضای مجازی است مطالعه کتاب متأسفانه در کشور خیلی کم شده و اینترنتجایگزین شده  پس چه‌بهتر است برای راه‌حل مشکلات  و بالا بردن  علم و دانش به نحوه صحیح استفاده کنیم. نه برای سرگرمی خودمان و برای گذشتن زمان، خوشبختانه در کنگره در همان اوایل  تأسیس آقای مهندس به فکر تشکیل سایت برای اطلاع‌رسانی به هم‌وطنان خود و حتی کشورهای دیگر هم بودند. بزرگ‌ترین شعبه کنگره سایت کنگره است و می‌توان به‌عنوان راهنمای دوم یک رهجو نام برد.  

در بعضی از استان‌ها و شهرهای  کشور شعبه‌ای به نام کنگره ۶۰ هنوز دایر نشده است؛ و خیلی از افراد درگیر مواد مخدر هستند و خانواده‌هایشان از طریق سایت آموزش  می‌گیرند و درمان می‌شوند. این یعنی پیشرفت تکنولوژی  کنگره ۶۰

سایت هم مثل لژیون می‌تواند پر از آموزش و انرژی باشد کسانی که در سایت خدمت می‌کنند و یا بازدید می‌کنند می‌توانند حرف مرا درک کنند. کسانی که در سایت خدمت می‌کنند اول به خودشان کمک می‌کنند و بعد به دیگران. چون وقتی  می‌خواهند سی دی را خلاصه‌نویسی کنند باید اول سی دی را خوب گوش دهند بعد تایپ کنند که این کار خیلی سخت اما پر از انرژی است. من به دوستان عزیزی که هنوز در این راستا قدمی برنداشته‌اند می‌گویم برای یک‌بار هم که شده  بادل نوشته، مقاله، برداشت  از

سی دی و یا تایپ گزارش دستور جلسه را تجربه کنند. با این کار می‌توانند خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند و اعتماد  و عزت‌نفس می‌دهد.

اما استفاده من از سایت: من حداقل روزی یک‌بار از سایت استفاده می‌کنم راه‌حل مشکلاتم را پیدا می‌کنم و اطلاعاتم بالا می‌رود، اکثر مصاحبه‌ها را می‌خوانم، دل نوشته‌های همسفران برای من خیلی آموزنده و جالب است و هرز گاهی با خود می‌گویم انگار مشکلات من  کمتر از بقیه است.

جا دارد تقدیر و تشکر کنم از  اسیستانت محترم خانم مرجان و کمک راهنمای محترم خانم الهه عزیز که در بخش انگلیسی سایت در حال خدمت هستند. یک خدا قوت هم به کمک راهنمای عزیز خانم سحر که استارت آموزش و خدمت در سایت را در شعبه نیک‌آباد در بخش خصوصی همسفران آغاز کردند، خدا قوت و تشکر هم از کمک راهنمای محترم بخش مسافران آقای حسن و کمک راهنمای محترم خانم مریم رضوانی و همچنین کمک راهنمای عزیز دیگرمان که مدیر کانال بخش همسفران هستند و در حال تلاش و کوشش و خدمت هستند دست‌مریزاد می‌گویم و امیدوارم که درازای خدمت عاشقانه‌ای که می‌کنند خدا خیروبرکت به خودشان وزندگی‌شان بدهد.

سلام دوستان نجمه هستم همسفر:

سایت کنگره یکی از کامل‌ترین و جامع‌ترین سایت درزمینهٔ اعتیاد و درمان است و مانند روزنامه به‌روز است. تمام اطلاعاتی را که می‌خواهیم در مورد اعتیاد و درمان را به ما انتقال می‌دهد و خانواده‌های درگیر مواد مخدر و هم بقیه افراد جامعه هم می‌توانند از  این سایت استفاده کنند. از علم، آگاهی و خبرهای جدید همچنین مقاله‌نویسی، دل نوشته و دستور جلسات و مصاحبه‌ها می‌توان آموزش به دست آورد. هر لژیون دارای یک وبلاگ است و نزدیک به صد وبلاگ در کنگره در حال فعالیت می‌باشند. یکی از وبلاگ‌های تخصصی کنگره وبلاگ راهنمایان و کمک راهنمایان است که تمام اطلاعات در رابطه با این عزیزان در این وبلاگ قرار دارد.

من خودم شخصاً از سایت کنگره راضی هستم چون بیشتر مشکلات مراحل کرده و می‌توانم از این طریق حرف دلم را با نوشتن دل نوشته به دوستانم برسانم.

سلام دوستان مریم هستم همسفر:

جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ به‌عنوان یکی از سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه اعتیاد و مواد مخدر فعالیت می‌کند و با درایت و تفکر فوق‌العاده بنیان کنگره از ابتدای تشکیل این جمعیت راه‌اندازی  سایت در سال ۱۳۸۰در دستور کار کنگره قرار گرفت. این سایت در دو قسمت فارسی و انگلیسی در حال فعالیت است. سایت کنگره در حوزه اعتیاد در حال آموزش و درمان است و در کشور ما و حتی در خاورمیانه بی‌نظیر هست. این سایت مطالب علمی و گزارش‌های خبری جدید را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد. سایت کنگره در سومین جشنواره اعتیاد در بخش رسانه‌ها مقام اول را کسب کرد. وقتی به سایت سر می‌زنیم می‌توانیم تولدها، رها یافتگان و مناسبت‌ها را به تصویر می‌کشد و از فعالیت اعضای کنگره در بخش ورزش و معرفی انواع و اقسام رشته‌های ورزشی بازدید کرد و انرژی  گرفت... در پایان تشکر می‌کنم از همه‌کسانی که در سایت فعالیت می‌کنند.

سلام دوستان الهه هستم همسفر:

ما نباید از تکنولوژی که هرلحظه در حال پیشرفت است عقب بمانیم و دور بودن از این کاروان یعنی دور بودن از علم، دانش و آموزش است و دشمن انسان جهل نادانی آن است که با آموزش گرفتن می‌شود به دانایی مؤثر تبدیل کرد ما برای کسب دانش و آگاهی منابع بسیار مهمی در دسترس داریم که مهم‌ترین و آسان‌ترین  آن اینترنت است که در بخش‌های سایت وبلاگ در دسترس ما هست وقتی ما وارد سایت می‌شویم تمام شعبه‌های کنگره ۶۰ به‌صورت تیتر وار هست و ما می‌توانیم از تمام مطالب و نوشتارهای دیگر نمایندگی‌ها استفاده کنیم و با آن‌ها آشنا شویم و در این سایت یکسری عزیزانی هستند در پشت‌صحنه خدمت می‌کنند و ما می‌توانیم با یک نظر نیک خدا قوت قلب آن‌ها باشیم و در سایت آکادمی در مورد وادی‌ها و کتاب عبور از ۶۰درجه زیر صفر آقای مهندس دژاکام هم نوشته که از آن می‌توان استفاده کرد پس ما باید وقتی در خانه هستیم وصل به سایت باشیم که از آموزش‌ها دور  نمانیم و از مطالب  یا دل نوشته‌هایی که دوستان همدرد ما می‌گذارند  بهره‌مند شویم و از این طریق با آنان ارتباط برقرار کنیم و احساس آرامش بیشتری کنیم؛ و فعالیت در حوزه سایت وبلاگ و اطلاع‌رسانی در این عرصه مهم نوعی خدمت ارزشمند، تأثیرگذار و ماندگار است و انسان‌های زیادی  در سرتاسر جهان می‌توانند از راه روش کنگره که همان راه صحیح درمان اعتیاد است مطلع شوند و خدمت در وبلاگ و وب‌سایت تأثیر بسزایی در بهبودی و درمان آن‌ها داشته باشد.

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نفیسه همسفرقربان دوشنبه 12 شهریور 1397 15:45
سلام خدمت اعضا لژیون یکم:
بسیاربسیارعالی بود.ممنونم ازهمگی شماعزیزان
دوشنبه 12 شهریور 1397 15:41
باسلام
سپاس ازکمک راهنمای عزیزخانم فاطمه.بسیاربسیارعالی بود
همسفر آمنه یکشنبه 11 شهریور 1397 19:57
خدا قوت عرض میکنم خدمت اعضا لژیون یکم خوب بود
مریم همسفر مرتضی یکشنبه 11 شهریور 1397 13:29
سپاسگزارم از اعضای لژیون اول عالی بود
همسفر سعیده یکشنبه 11 شهریور 1397 11:16
تشکر از اعضای لژیون یکم بسیار عالی بود.
همسفرزهرا یکشنبه 11 شهریور 1397 11:14
سپاس از لژیون یکم وتشکر ویژه از کمک راهنما خانم فاطمه از زحماتی که در سایت می کشند
مسافرمهدی یکشنبه 11 شهریور 1397 10:45
سلام وعرض ادب بسیار خوب وعالی وجامع بود لذت بردم ازشما سپاس گزارم واین هفته رابه شماتبریک وخداقوت می گویم
یکشنبه 11 شهریور 1397 09:21
باسلام و خسته نباشید خدمت شما خدمتگزاران که بی چشم داشت و باعشق خدمت میکنید.
همسفر زهره (لژیون سوم) یکشنبه 11 شهریور 1397 09:18
خداقوت خدمت اعضای لژیون یکم خیلی خوب بود و عرض تبریک هفته سایت خدمت کمک راهنمای محترم خانم فاطمه عزیز و دیگر خدمتگزاران سایت.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic