WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب
مشارکت مکتوب
یکشنبه 15 مهر 1397 ساعت 10:24 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

به نام خدایی که وجودش عشق است

مشارکت‌ مکتوب همسفران  لژیون چهارم

در باب دستور جلسۀ هفتگی: سیستم ایکس

ما می‌توانیم با دوری کردن از هرگونه ماده مخدر، استفاده از تغذیه مناسب، با تفکرات مثبت و سالم خودمان، دوری کردن از ضد ارزش‌ها و رفتن به‌طرف ارزش‌ها، ورزش کردن و قرار گرفتن در مسیر آموزشی و کسب دانایی، شکر گذاری و کمک به دیگران به بازسازی سیستم ایکس خودمان کمک کنیم.

سلام دوستان مریم هستم یک همسفر (کمک راهنما لژیون چهارم):
همان‌طور که می‌دانیم جسم انسان یک ماشین فوق‌العاده پیشرفته است و خودش را ترمیم و بازسازی می‌کند اما برای این کار نیاز به یک سری مواد اولیه سالم دارد که باید در اختیار جسم قرار بدهیم و ازآنجایی‌که انسان از خاک آفریده‌شده است پس هر عنصری که در بدن ما وجود دارد در خاک نیز وجود دارد و حتی گیاهان و حیوانات هم از خاک آفریده‌شده‌اند. پس بدن ما به مس، کلسیم، پتاسیم، سدیم، آهن، منیزیم، ید و... نیاز دارد و این‌ها همه در خاک هم وجود دارد ولی ما نمی‌توانیم خاک را مصرف کنیم پس این مواد را از گیاهان، میوه‌ها، حبوبات، گوشت‌ها، لبنیات، نشاسته‌ها و غلات و... که از خاک تغذیه کرده‌اند دریافت می‌کنیم و مواد اولیه را در اختیار جسم خودمان قرار می‌دهیم اما باید دقت کنیم که این مواد سالم و به‌اندازه باشد تا مشکلی پیش نیاید و این را هم باید بدانیم که اگر قسمتی از بدن ماده آن کم باشد یا به او نرسد خودش را به‌صورت بیماری نشان می‌دهد. مثلاً فرد در اثر کمبود کلسیم دچار پوکی استخوان یا دندان‌درد می‌شود.
در بدن ما مغز یک سری مواد را خودش پالایش می‌کند و می‌سازد که همان نروترانسمیترها، ناقل‌های عصبی و مجموعه هورمون‌ها و غدد درون‌ریز و برون‌ریز هستند که به آن سیستم ایکس گفته می‌شود که تعادل زندگی ما را به دست دارند. مثلاً خوابیدن و بیدار شدن ما، مسائل زناشویی، افسردگی، شادی، سرد یا گرم‌مزاجی، میل به خودکشی و انتقال بیماری‌های ژنتیکی تحت تأثیر این ناقل‌ها است  و اگر اختلالی در این‌ها به وجود بیاید به‌صورت بیماری بروز پیدا می‌کند.
اما دستور جلسه (سیستم ایکس) در کنگره 
۶۰ چه ارتباطی با درمان اعتیاد و ما همسفران دارد؟ 
همان‌طور که می‌دانیم به کلیه مواد مخدر، محرک، توهم‌زا، الکل و داروهای روان‌گردان آنتی ایکس گفته می‌شود که یعنی ضد سیستم ایکس است و در سیستم ایکس تخریب ایجاد می‌کند و همچنین افکار منفی، استرس، مشکلات روحی و روانی و فکری قادر به تخریب سیستم ایکس هست.
پس مسافران ما با مصرف مواد مخدر باعث شده که این ماده از سد خونی مغز عبور کند و در عملکرد سیستم ایکس مداخله کند و در اثر استفاده مکرر عملیات جایگزینی انجام می‌گیرد و این آنتی ایکس‌هایی که مصرف کرده جایگزین مخدرهای طبیعی بدن شده و باعث شده که مواد بیوشیمیایی سیستم ایکس از نظام طبیعی خودش خارج بشود و باعث از تعادل خارج شدن سیستم ایکس در این فرد مصرف‌کننده می‌شود؛ و ما همسفران نیز با افکار اندیشه منفی، استرس، ناامیدی که داشتیم و یا با استفاده از داروهای اعصاب و روان باعث شدیم که سیستم ایکس خودمان را از حالت تعادل طبیعی خارج کنیم.
اما ما همسفران و یا مسافران برای بازسازی سیستم ایکس خودمان باید چه کنیم؟
خوب سیستم ایکس دو جور کار می‌کند: 
۱- باسیم: که ما می‌توانیم با دوری کردن از هرگونه ماده مخدر، استفاده از تغذیه مناسب به‌صورت باسیم به بازسازی این سیستم کمک کنیم.
 1- بی‌سیم: که می‌توانیم با تفکرات مثبت و سالم خودمان، دوری کردن از ضد ارزش‌ها و رفتن به‌طرف ارزش‌ها، ورزش کردن و قرار گرفتن در مسیر آموزشی و کسب دانایی، شکر گذاری و کمک به دیگران به بازسازی این سیستم کمک کنیم.
و اما مسافران ما برای درمان قطعی اعتیاد خودشان می‌توانند با استفاده از روش dst ، جایگزین کردن داروی شفابخش ot و تیپر کردن آن در پله‌های 
۲۱ روزه و ضریب ۰/۸ در مدت‌زمان ۱۰ الی ۱۱ ماه به درمان قطعی و بازسازی سیستم ایکس خودشان بپردازند.

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر (لژیون چهارم):
سیستم ایکس سیستمی است که شامل مواد شبه افیونی و ضد درد، ناقل‌های عصبی و ارتباط بین سلولی، اعضا و تمام غدد درون‌ریز و برون‌ریز است که مسئولیت تعادل طبیعی بدن را به عهده دارد.
چون هنوز دقیقاً اجزا آن شناخته‌نشده به آن سیستم ایکس می‌گویند. یک سری افکار منفی، استرس‌های روحی و روانی و سایر مشکلات سیستم ایکس را تخریب می‌کنند. با ورود آنتی ایکس‌ها از بیرون سیستم ایکس تحت تأثیر قرارگرفته و به‌مرورزمان عملیات جایگزینی انجام می‌گیرد و آنتی ایکس جایگزین مواد طبیعی بدن یا سایر مواد تنظیم‌کننده سیستم ایکس می‌شود در این شرایط تعادل بیو شیمی سیستم ایکس مثل دوپامین، اندورفین، سروتین و…از نظم طبیعی خارج‌شده و سلول‌های عصبی تحلیل رفته و شخص کاملاً وابسته به مواد مخدر می‌شود و از تعادل خارج شدن سیستم ایکس پایه و اساس اکثر بیماری‌های جسمی و روانی که تاکنون غیرقابل درمان تشخیص داده‌شده است هست.
سیستم ایکس در سفر دوم مانند آجر پخته می‌ماند که تازه از کوره بیرون آمده وقتی آب به آجر می‌رسد در جا آب را به خورد می‌برد اگر در آن لحظه هر نوع ماده مخدری به سیستم ایکس برسد در جا می‌گیرد و آمادگی هر نوع ماده‌ای را دارد.

درمانی که در کنگره اتفاق می‌افتد درمانی است که برگشت ندارد شخص نسبت به مواد حساسیت ندارد، ایزوله نمی‌شود و در طی درمان می‌تواند بین مردم باشد و افرادی که درمان می‌شوند پتانسیل‌های دیگری در کار، تحصیل، موسیقی، ورزش…از خود نشان می‌دهند. 

در قرآن به چهار نهر اشاره‌کرده که در بهشت جاری استشیر، عسل، آب زلال که به‌عنوان‌مثال این چشمه‌ها عشق، ایمان، عقل و چهارمی خمر هست باشد که اگر خمر خوب کار نکند مشکلات بسیاری خواهیم داشت. هر چه انسان‌ها صالح‌تر باشند سیستم بیوشیمی و خمر آن‌ها متعادل‌تر است و این افراد می‌توانند سخت‌ترین چیزها را تحمل کنند و این همان شراب الهی است.
بعضی از ما همسفران سیستم ایکس خراب‌تری نسبت به مصرف‌کننده داریم آن‌ها بعد از سفر سرحال، دانا و توانا می‌شوند اما خیلی از همسفران هنوز غمگین، ناامید و سردرگم هستند. پس اگر همه همسفران هم به کنگره بیایند و آموزش‌ها را بگیرند و در زندگی عملی کنند روزبه‌روز حالشان بهتر از روز پیش می‌شود و در ین صورت سیستم ایکس مراحل طبیعی خودش را طی می‌کند و به تعادل می‌رسند. من همسفر هم همین حالت بی‌تعادلی را داشتم براثر مصرف انواع داروهای آرام‌بخش اما در این لحظه خدا را شاکرم به خاطر لطف بزرگی که در حق من انجام داد. 
به امید روزی که قدر تمام آموزش‌ها و کنگره 60 را بدانیم و آن کنیم که فرمان است.

سلام دوستان طاهره هستم یک همسفر (لژیون چهارم):
سیستم ایکس یکی از مهم‌ترین سیستم‌های فعال در جسم انسان هست که شامل مغز، نخاع، غدد فوق کلیوی، غده هیپوفیز و تمام غدد درون‌ریز بدن هست.
وظیفه این سیستم تولید و ترشح مواد شبه افیونی است که این مواد تنظیم‌کننده خلق‌وخو درون حیات انسان می‌باشند. اگر ما اعتقاد داشته باشیم که بخشی از اعتیاد مربوط به ژنتیک است ژنتیک در بخش سیستم ایکس دخیل خواهد بود و نه اخلاق گرفتار
اعتیاد پدر یا مادر باعث اخلال در سیستم ایکس فرزند می‌شود؛ مثلاً ژنی که وظیفه‌ی کنترل دوپامین را بر عهده دارد دچار اشکال می‌شود. اگر در هنگام تولد ژن‌های مربوط به سیستم ایکس دچار اشکال باشند نوزاد دچار انواع بیماری‌ها می‌شود و این موضوع در جوانی هم ادامه پیدا می‌کند. کنگره 60 به این باوراست که تنها دارویی که سیستم ایکس را به‌خوبی درمان می‌کند تریاک است.

سلام دوستان طیبه هستم یک همسفر (لژیون چهارم):
سیستم ایکس سیستمی است که شامل مواد شبه افیونی، ضد درد، نورو ترانسمیترها (ناقل‌های عصبی) مدیا تورها (ارتباط بین سلول‌ها و اعضا) و تمام غدد درون‌ریز و برون‌ریز که مسئولیت تعادل طبیعی بدن را به عهده دارد.
 تعادل طبیعی بدن یعنی چه؟ یعنی اینکه به‌موقع گرسنه بشویم به‌موقع سیر بشویم و برای تصمیم‌گیری‌های زندگی در حالت خوبی باشیم. شاید بپرسید مگر سیری و گرسنگی هم ارتباط با این سیستم دارد باید گفت بله تمام اعمال حیاطی ما اعم از خواب و خوراک، خوشی و ناخوشی، درد و همه احساسات ما را همین سیستم رهبری می‌کند و چون ما هنوز دقیقاً اجزا آن را نشناخته‌ایم از عظمت آن بی‌خبریم و برای همین آن را سیستم ایکس می‌نامیم چون خیلی از موارد عملکرد آن هنوز ناشناخته است.

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر نجمه چهارشنبه 18 مهر 1397 14:29
خدا قوت به دوستان لژیون چهارم بسیار عالی بود.بخصوص کمک راهنمای محترم مریم عزیز .
همسفر آمنه دوشنبه 16 مهر 1397 18:37
خدا قوت خدمت اعضای لژیون چهارم عالی بود موفق باشید
مریم همسفر مرتضی دوشنبه 16 مهر 1397 16:12
خداقوت و سپاسگزارم
بسیار استفاده کردم امیدوارم همیشه موفق و شاد باشید.
مسافر مجتبی لژیون یک یکشنبه 15 مهر 1397 22:42
خداقوت خدمت همسفران لژیون چهاربخصوص کمک راهنماخانم مریم سپاس فراوان بسیارآموزنده
همسفر مهری یکشنبه 15 مهر 1397 22:10
با تشکر از اعضای لژیون‌چهارم خداقوت عالی بود سپاس گذارم
همسفر مهری یکشنبه 15 مهر 1397 22:09
با تشکر از اعضای لژیون‌چهارم خداقوت عالی بود سپاس گذارم
همسفر فاطمه یکشنبه 15 مهر 1397 19:58
بسیار عالی بود خداقوت خدمت اعضای لژیون چهارم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات