WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - کارگاه آموزشی خصوصی ویژه همسفران
کارگاه آموزشی خصوصی ویژه همسفران
چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 12:47 | نوشته ‌شده به دست فاطمه شفیعی | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

روز سه‌شنبه 97/7/17  جلسه دوم از دور هشتم جلسات  خصوصی همسفران نمایندگی نیک‌آباد با نگهبانی همسفر سعیده، استادی کمک راهنمای محترم همسفر شهلا و دبیری همسفر الهه با دستور جلسه سیستم ایکس رأس ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود.

اگر دوست دارم دیگران مرا دوست داشته باشند ببینم آیا من هم آن‌ها را دوست دارم یا نه  می‌خواهم دیگران به من عشق و محبت کنند آیا این عشق و محبت در درون من هم نسبت به آن‌ها هست یا نه مطمئنان اگر دیدگاهمان عوض شود حالمان هم خوب می‌شود و این یعنی درست شدن سیستم ایکس و  سیستم بیوشیمی ما ترشح بالایی دارد.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان شهلا هستم همسفر

خیلی حس خوبی دارم با نگاه کردن به تک‌تک شما انرژی میگیرم. واقعاً خیلی خوشحالم که می‌بینم شما هم مثل  من مشتاق آموزش هستید. جایگاه نگهبانی و دبیری را خدمت خانم‌ها سعیده و الهه عزیزم تبریک می‌گویم و برایشان آرزوی جایگاه بالاتر رادارم.

سیستم ایکس یکی از مهم‌ترین، پیچیده‌ترین و هوشمندترین سیستم مغز است؛ که می‌توان به‌عنوان فرمانده کل بدن معرفی کرد. اگر این سیستم خوب کار نکند سیستم ایمنی بدن هم خوب کار نمی‌کند. یک سری مواد بیوشیمی در بدن ما ترشح می‌شود که  خواب ما، گریه ما، خندیدن ما، افسرده شدن، راه رفتن، نوع سخن گفتن ما و...  به  این ترشح مواد بستگی دارد که از دو طریق این سیستم کار می‌کند: 1- باسیم 2- بی‌سیم 

باسیم: با استفاده از مواد مخدر اختلالی در این سیستم به وجود می‌آید. چون مواد مخدر کاری  که انجام می‌دهد مشابه  آن در سیستم ایمنی بدن وجود دارد. اعتیاد یک جایگزینی مزمن است که این جایگزینی در مغز صورت می‌گیرد. با استفاده مکرر از مواد مخدر تولیدکننده‌های طبیعی بدن از چرخه  حیات خارج می‌شوند. حالا سؤال پیش می‌آید که در کجای بدن این تولید اتفاق می‌افتد؟ صد میلیون سلول در مغز وجود دارد که کارش محافظت از مغز  و تولیدکننده مواد مخدر طبیعی بدن است. باوجوداینکه سلول‌ها از کوچک‌ترین جز ء اعضای بدن هستند  این‌قدر هوشمند هستند که به‌تنهایی و به‌صورت خودکار بدون دخالت چیز دیگر  توان انجام کار در مغز رادارند. ولی متأسفانه انسان‌ها با یک سری ناآگاهی  و نادانی با استفاده از یک سری مواد  اختلالاتی در این سیستم به وجود می‌آورند. در مغز یک‌لایه‌ای به نام سد خونی مغز وجود دارد که  نگهبانان شهر وجودی (جسم) ما هستند سد خونی به‌قدری به هم چسبیده‌اند که  اجازه نمی‌دهند هر ماده‌ای  و هر مولکولی  وارد  خون شود.

چرا مواد مخدر از سد خونی مغز عبور می‌کند و به جسم آسیب می‌رساند؟

چون مشتقات  و مشابه مواد مخدر بیرونی در سیستم مغز  تولید  می‌شود وارد مغز می‌شود و چون در چربی هم قابل‌حل هست اختلال به وجود می‌آید. جایگزین مواد طبیعی می‌شود و چون این سیستم هوشمند هست وقتی می‌بیند از بیرون مواد وارد می‌شود دیگر خودش تولید نمی‌کند. پس یک مصرف‌کننده از روی لذت وبی غیرتی مواد مصرف نمی‌کند. فقط  به خاطر این است که جایگزین اتفاق افتاده و برای راه رفتن، کار کردن و... نیاز دارد که مواد مصرف کند.

تخریب از طریق بی‌سیم: ربطی به مواد ندارد به افکار و اندیشه وجهان بینی  کار دارد که بیشتر  این مورد شامل همسفران می‌شود. ما همسفران که مواد مصرف نکردیم ولی از حال خوبی هم برخوردار نبودیم، در ضد ارزش‌هایی همچون: غیبت، تهمت، ناامیدی  ، کینه، نفرت و استرس مقصر کردن دیگران و...  دچار افسردگی می‌شویم؛ و با خوردن قرص و دارو ما هم این سیستم را تخریب کردیم. ما فکر می‌کنیم که چون مواد مصرف نکردیم پس مشکل هم نداریم همین قرص‌های روان‌گردان و مسکن‌ها هم چون از مشتقات تریاک  هستند سیستم ایمنی را مختل می‌کنند.

چگونه بتوانیم این سیستم را به چرخه طبیعی  دربیاوریم و دوباره بازسازی کنیم؟ برای ما همسفران با گرفتن آموزش که از طریق کمک راهنمایان در لژیون داده می‌شود صورت می‌گیرد. از راهنمایمان پیروی کنیم، هر خدمتی را که به ما واگذار کردن قبول کنیم، نگرش وجهان بینی خود را با آموزش تغییر دهیم، وقتی به کنگره می‌آییم و در لژیون قرار می‌گیریم حالمان خوب است و انرژی‌داریم پس آموزش‌ها و انرژی‌های درونی را به مسافر، بچه‌ها و کسانی که با آن‌ها ارتباط داریم تقسیم کنیم. افرادی که فقط آموزش می‌گیرند، انرژی دریافت می‌کنند و در انتقال به دیگران و یا در عمل و خدمت کوتاهی می‌کنند نمی‌توانند آرامش داشته باشند.  عشق محبتی را که گم‌کرده بودیم و حالا در کنگره پیدا کردیم را با تمام وجودمان و تغییر حس  با افراد خانواده داشته باشیم. مثلاً برای درست کردن چای ببینیم با چه حسی چای دم می‌کنم. اگر دوست دارم دیگران مرا دوست داشته باشند ببینم آیا من هم آن‌ها را دوست دارم یا نه  می‌خواهم دیگران به من عشق و محبت کنند آیا این عشق و محبت در درون من هم نسبت به آن‌ها هست یا نه مطمئنان اگر دیدگاهمان عوض شود حالمان هم خوب می‌شود. این یعنی درست شدن سیستم ایکس و  سیستم بیوشیمی ما ترشح بالایی دارد. سروتونین و دینورفین ما به‌اندازه خودش کار می‌کند.

در موردبازسازی این سیستم براثر تخریب مواد مخدر: اعتیاد یک بیماری است که باید درمان در سه ضلع جسم، روان و جهان‌بینی اتفاق بیفتد به‌صورت تدریجی، در مدت‌زمان یازده ماه به روش دی اس تی، با داروی اپیوم به این صورت که هر سه ضلع باهم  به تعادل برسد درمان صورت می‌گیرد و چرا از داروی اپیوم استفاده می‌کنند چون مشتقات تریاک در سیستم بدن  وجود دارد. ضلع جهان‌بینی بیشتر مربوط می‌شود به ما همسفران اگر ما تغییر حس، تغییر دیدگاه و تغییر افکار ندهیم، فقط می‌آییم و می‌رویم و هیچ اتفاقی در ما صورت نمی‌گیرد. برای رسیدن به حال خوب و آرامش به حرف راهنماهایمان گوش دهیم تا انشا الله ما هم بتوانیم جایگاه این عزیزان را تجربه کنیم و بتوانیم آموزش‌ها و حس‌های خوبمان را به دیگران انتقال دهیم.

تشکر می‌کنم از این‌که صحبت‌های مرا گوش کردید.

نگارش و تایپ: کمک راهنما همسفر فاطمه (لژیون یکم)

عکاس: همسفر فاطمه (لژیون دوم)

همسفران نمایندگی نیک آباد

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران،

برچسب‌ها: کنگره 60 نیک آباد،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر نجمه دوشنبه 23 مهر 1397 16:42
استادی بسیار پرباری رو به اجرا دراوردی خداقوت به شما کمک راهنمای محترم .بسیار عالی بود .
همسفر مهری جمعه 20 مهر 1397 12:30
خانم شهلاعزیز از صحبهتای شما بسیار لذت بردم خدا قوت
همسغر زهره لژیون سوم پنجشنبه 19 مهر 1397 22:59
خیر مقدم و خوش آمذ خدمت خانم شهلای عزیز ممنون که به شعبه ما تشریف اوردید از مطالب خوبتان بسیار لذت بردم. به امید دیدار دوباره شما در شعبه نیک اباد.
همسفرنفیسه پنجشنبه 19 مهر 1397 18:40
خسته نباشید خدمت تمام عزیزان.ممنون ازمطالبتون
همسفر سعیده پنجشنبه 19 مهر 1397 16:00
تشکر از کمک راهنمای محترم خانم شهلا که با حضورشان جلسه ی پر باری برایمان داشتند.
حسن رضوانی پنجشنبه 19 مهر 1397 15:46
سلام سخنان استاد خانم شهلا بسیار عالی آموزنده بود خوش آمد و خدا قوت عرض میکنم
همسفر زهرا لژیون چهارم چهارشنبه 18 مهر 1397 21:52
سپاس از کمک راهنمای محترم خانم شهلا عزیز که با حضورشان انرژی خاصی را به شعبه نیک اباد اوردند
لیلا همسفر صمد چهارشنبه 18 مهر 1397 16:26
سلام و خدا قوت خدمت استاد،نگهبان و دبیر جلسه. و خداقوت به تمام عزیزانی که در برپایی این جلسه زحمت کشیدن
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic