WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - در باب دستور جلسه هفتگی؛ (DSAP)
در باب دستور جلسه هفتگی؛ (DSAP)
پنجشنبه 26 مهر 1397 ساعت 23:23 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره tavoosi | ( نظرات )

به نام آفریننده توانا

در باب دستور جلسه هفتگی؛ (DSAP)

به قلم؛ کمک راهنما همسفر زهره

آقای مهندس میگویند: هر چیزی به خودی خود بوجود نمی آید بعضی کارهاست که خداوند راه را به ما نشان میدهد و برای انجام و رسیدن به خواسته باید تفکر درست، حرکت درست و عمل درست را انجام دهیم و در ادامه راه نیروهای مافوق خود به یاری ما می آیند و ما را به رسیدن هدف یاری می کنند ممکن است خواسته ای سالها طول بکشد که به انجام برسد. روش درمانی DST یکشبه کشف نشده است بلکه نتیجه ماه ها تحقیق و بررسی ایشان بود که به نتیجه رسید.

سلام دوستان زهره هستم یک همسفر؛

این دستور جلسه یکی از دستور جلسات جدید سالیانه است که آقای مهندس با تفکر و تدبیر آن را جزو دستور جلسات قرار داده اند. داروی دیسپ مسئله مهمی است و برای اینکه تفاوت آن را با سرکه سیب بدانیم آن را ارئه داده اند. 

بهتر است بدانیم که DSAP مخفف چیست؟ D: آقای مهندس دژاکام  SAP  : به معنای عصاره میباشد.

مسئله ای که در کنگره حائز اهمیت است مثلث درمان است و برای رسیدن به درمان باید ضلع جسم، روان و جهان بینی با هم رشد کند تا به تعادل برسد و نه تنها برای افراد در کنگره بلکه برای تمام  انسان ها این امر لازم است و هر ضلع که مشکل داشته باشد فرد را از حالت تعادل خارج میکند. امروزه انسان ها به قدری در تفکرات خودشان فرو رفته اند که جسمشان را فراموش کرده اند و بر اثر تغذیه های نادرست دچار فقر غذایی شده اند بدن انسان ها بر اثر کمبود انواع و اقسام مواد دچار فقر شده است، اکثر انسان ها دچار مشکل کم خوابی یا یبوست هستند که هر کدام علاوه بر جسمشان بر روان آنها نیز اثر می گذارد اکثر افرادی که به کنگره می آیند و این مشکلات را دارند با سفر درست و روش درمانی DST میتوانند تا حدودی از مشکلات خود بکاهند که لازمه آن آموزش صحیح و بالا بردن جهان بینی میباشد.

آقای مهندس می فرمایند: در طول بیست سالی که در کنگره و کنار شما بودم سه کار مهم را انجام داده ام 

1- روش DST با شربت OT برای درمان اعتیاد که بسیار مفید بوده است. 

2- روشDST را برای درمان نیکوتین به کار بردم. 

3- عصاره سیب بود که نام آن را DSAP  گذاشتم.

DSAP هم سرکه سیب است و هم نیست؛ فرآیند تولیدش کاملاً با سرکه سیب متفاوت است چون سرکه را چهل روزه یا دو ماهه درست می کنند و دیسپ ما یکساله است بهترین سیب ها از درخت چیده، وارد بشکه هایی می شود و یکسال طول میکشد تا به مرحله تولید برسد.

یکی از مشکلاتی که اکثر مصرف کننده گان تریاک، متادون و آنهایی که شربت OT میخورند دارند،  مشکل یبوست است؛ که علت آن کم تحرکی روده است و علاوه بر مصرف کنندگان خیلی از افراد دچار این مشکل هستند به علت تغذیه نادرست، کم تحرکی، ورزش نکردن، پیاده روی نکردن و ...؛  به گفته بوعلی سینا، اگر مداوم ورزش کنید، هیچ‌گاه دچار یبوست نخواهید شد. البته منظور ورزش‌های سنگین نیست چرا که برخی از ورزش‌ها می‌توانند باعث یبوست شوند. بهترین فعالیت‌های فیزیکی برای رفع یبوست پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و حرکت‌های تقویت‌کننده عضلات شکم هستند. درواقع ورزش کردن و قرار گرفتن در هوای آزاد، نوعی ملین طبیعی محسوب می‌شود که آقای مهندس در اکثر سی دی هایشان به آن اشاره کرده اند که خانم ها در طول روز باید 4 الی 5000 قدم بردارند و آقایان 10000 قدم، پس این برای همه ی ما نیاز است که از گذشته های دور تا کنون به انجام آن سفارش شده است.

آقای مهندس گفته اند که در کنگره برای رفع یبوست خیلی کارها کردم مانند استفاده از گل محمدی، برگ سنا، روغن کرچک، روغن زیتون و... که جوابگوی همه نبود و اما با تولید دیسپ مشکل خیلی از افراد حل شد البته تولید این عصاره مصوبش آقای امین بود و چون باغ سیب داشتیم به این فکر افتادند که سرکه سیب درست کنند و من نیز در این امر کمکشان کردم و فرآیند تولید آن یکسال طول می کشد. بدن های ما همه فقیر هستند و چون خیلی از غذاها و خوراکی های سالم را نمی خوریم و خیلی از املاح و مواد را استفاده نمی کنیم بدن ما با کمبود مواد روبرو شده و باعث بوجود آمدن خیلی از بیماری ها می شود.

طریقه استفاده از DSAP: صبح بعد از بیدار شدن یک لیوان آب که نه سرد باشد و نه گرم، یک قاشق عصاره سیب و یک قاشق عسل یا شیره انگور یا خرما را مخلوط کرده می خورید و تا نیم ساعت بعد چیزی نخورید و بعد از آن شربت OT یا صبحانه میل کنید.

فواید استفاده از دیسپ:

1-  چربی های خون را از بین میبرد.

2-  کلسترول خون را کاهش میدهد.

3-  کبدهای چرب را درمان میکند.

4- کمبود آهن را (بخصوص در خانم ها) جبران میکند.

5- برای کیسه صفرا که سنگ دارد بسیار مفید است.

6- به علت داشتن پتاسیم، حساسیت های پوستی را از بین می برد. (افتادگی پلک، شل شدن، پوست لکه های پوست ... به علت کمبود پتاسیم در بدن است).

7- بیماری های عفونی و جوش های چرکین را از بین میبرد.

8- برای درمان بیماری واریس بسیار مفید است.

9- افرادی که در لژیون سیگار هستند بعد از قطع سیگار دهانشان آفت میزند و برای رفع این مشکل از این شربت استفاده کنند به این صورت که یک قاشق از دیسپ را با مقداری آب مخلوط کرده و آن را قرقره کنند و دهان خود را با آن شستشو دهند. چون خود نیکوتین باعث می شود یکسری میکروبها را در دهان از بین ببرد در مدتی که سیگار را قطع می کنید آن میکروب در دهان ریخته و زود تکثیر می شود و باعث آفت و این مسائل می شود وقتی از این محلول بزنید از بین میرود.

10- افرادی که بدنشان قارچ دارد یک لیوان از این محلول را در لگن ریخته و در آن بنشینند تا تمام قارچ ها از بین برود و یا اگر به خاطر استخر لای انگشتان قارچی زده باشد با پنبه از این محلول بزنید همه را از بین میبرد.

11-عصاره سیب این قابلیت را دارد تا کلسیم موجود در میوه ها سبزیجات و گوشت را جذب کرده و در نتیجه باعث استحکام استخوان ها و دندان هایتان خواهد شد.

12- مشکلات خواب را کم میکند به این صورت که پیش از خواب یک لیوان آب همراه با یک قاشق عصاره و یک قاشق عسل را مخلوط کرده بخورید این کار باعث تحریک قدرت برانگیختگی خواب شده و در نتیجه خواب آرامی را به همراه خواهد داشت.

13- این دارو از بروز سرطان جلوگیری میکند اگر چه سرکه سیب سرطان را درمان نمی کند ولی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان، رادیکال های آزاد را در بدن از بین می برد. بتاکاروتن و پکتین موجود در سرکه سیب از بروز سرطان به خصوص سرطان روده جلوگیری میکند.

14- برای از بین بردن سرفه های سرما خوردگی یک لیوان دیسپ، یک لیوان عسل، یک لیوان آب ولرم را مخلوط کرده حدود 10 تا سیر را در آن مخلوط کرده،  48 ساعت این محلول در آفتاب بماند. برای بچه های خردسال صبح، ظهر و شب یک قاشق غذاخوری، برای بزرگسالان دو الی سه قاشق غذاخوری صبح، ظهر و شب استفاده شود این محلول برای سرفه های عفونی، چرکین به عنوان یک آنتی بیوتیک استفاده می شود.

آقای مهندس میگویند: هر چیزی به خودی خود بوجود نمی آید بعضی کارهاست که خداوند راه را به ما نشان میدهد و برای انجام و رسیدن به خواسته باید تفکر درست، حرکت درست و عمل درست را انجام دهیم و در ادامه راه نیروهای مافوق خود به یاری ما می آیند و ما را به رسیدن هدف یاری می کنند ممکن است خواسته ای سالها طول بکشد که به انجام برسد. روش درمانی DST یکشبه کشف نشده است بلکه نتیجه ماه ها تحقیق و بررسی ایشان بود که به نتیجه رسید.


 نگارش و تایپ: کمک راهنما همسفر زهره (لژیون سوم)

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقالات،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر مجتبی لژیون یک شنبه 28 مهر 1397 21:54
باسلام بسیارعالی وآموزنده
مریم همسفر مرتضی شنبه 28 مهر 1397 15:40
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم زهره بسیار عالی و پر بار بود
سپاسگزارم
همسفر زهرا لژیون چهارم شنبه 28 مهر 1397 13:30
خسته نباشید خدمت کمک راهنمای عزیز خانم زهره مثل همیشه عالی بود
شنبه 28 مهر 1397 08:34
سلام و خداقوت خدمت کمک راهنمای بزرگوارم خانم زهره
مطالب بسیار جامع بود و استفاده کردم
شنبه 28 مهر 1397 08:34
سلام و خداقوت خدمت کمک راهنمای بزرگوارم خانم زهره
مطالب بسیار جامع بود و استفاده کردم
مسافرمهدی احمدی جمعه 27 مهر 1397 21:11
باسلام خدمت کمک راهنمای لژیون سوم خانم زهره بسیار جامع وکامل وبسیاراموزنده بود.ممنون بابت گذاشتن مطلب اموزنده شماانشاالاه موفق وپیروزباشید
همسفر فاطمه جمعه 27 مهر 1397 19:58
مطالب بسیار عالی ومفید بود.خداقوت
مریم همسفر محمد جمعه 27 مهر 1397 19:54
خداقوت قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم زهره عالی بود ا
همسفر نجمه جمعه 27 مهر 1397 18:51
بسیار عاااااالی بود این دستور جلسه واقعا به انسان امید میده که برای هر مشکلی راهکاری هست ..خیلی خوب بود کمک راهنمای عزیز .واقعا جای تشکر از اقای امین و مهندس داره که با فکرشون اول مشکل مسافرا وبعد همسفران رو به خوبی تونستن درمان کنن ...
همسفر آمنه جمعه 27 مهر 1397 14:31
خدا قوت خدمت کمک‌ راهنمای عزیزم خانم زهره مطالب عالی بود
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات