WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب
مشارکت مکتوب
یکشنبه 20 آبان 1397 ساعت 00:05 | نوشته ‌شده به دست فاطمه شفیعی | ( نظرات )

 به نام قدرت مطلق الله

مشارکت‌های مکتوب  لژیون یکم؛ کمک راهنما همسفر فاطمه 

در باب دستور جلسه هفتگی: متد DST  و تجربه من از روش‌های ترك 

 


سلام دوستان فاطمه هستم همسفر (کمک راهنما لژیون یکم):

مسافر من  اول اصلاً قبول نمی‌کردند که مصرف‌کننده هستند می‌گفتند کسانی که از صبح تا شب پای منقل و وافورند و مدام مواد استفاده می‌کنند معتاد هستند. من که روزی یک الی دو بار به‌اندازه یک نخود تریاک مصرف می‌کنم که به‌جایی برنمی‌خورد و نمی‌تواند تأثیرگذار باشد. تا اینکه مدتی بود دیگر در خانه ما آرامش  وجود نداشت مدام با همدیگر در حال بحث بودیم بچه‌ها از مصرف پدرشان بو برده بودند و به ایشان گیر می‌دادند از کار که می‌آمدند اول مواد مصرف می‌کردند و تا اینکه حدود هفت سال پیش اول ماه رمضان تصمیم گرفتند که مواد را کنار بگذارند به فکر خودش هم می‌خواست روزه بگیرد و هم در این فرصت با ماده مخدر خداحافظی کند که  در سه روز اول این‌قدر اذیت شدند، گرفتگی عضلات، بدن‌درد، عرق و...در این سه شب اصلاً خوابش نمی‌برد و از درد و ناراحتی می‌نالید آقا صادق و آقای حسن از قبل به مسافرم گفته بودند

که در اصفهان شعبه‌ای به نام کنگره ۶۰ برای مصرف‌کنندگانی که می‌خواهند درمان شوند وجود دارد مسافر من می‌گفتند اگر شعبه‌ای در نیک‌آباد بود می‌رفتم ولی براثر مشکل کاری نمی‌توانم به اصفهان بروم. چون از قبل با من در این مورد (درمان) گفت گو کرده بودند من هم از فرصت استفاده کردم و از گوشی مسافرم زنگ زدم به آقا صادق و جریان ترک ایشان را گفتم آقاصادق گفتند هیچ علاجی ندارد فقط باید مواد مصرف کند و یا بیاید کنگره تا اینکه یک سال بعد با دایر شدن شعبه نیک‌آباد با کنگره آشنا شدند و درهمان اوایل مرا هم به‌زور بردند و خدا را شکر  مسافر من  هم مثل مسافران دیگر از مواد و هم از نیکوتین به روش DST آزاد و رها شدند.

روش‌های دیگر غیر از کنگره همه غلط و اشتباه است و احتمال اینکه بعضی‌اوقات منجر به مرگ  بشود هم وجود دارد.  چون سیستم بدن یک مصرف‌کننده مواد  که تخریب‌شده در کوتاه‌مدت بازسازی نمی‌شود. درروش کنگره مشکل درجسم، روان و جهان‌بینی قابل‌درمان است. هر مصرف‌کننده‌ای (استفاده از تمام مخدرها چه گیاهی و چه شیمیایی و...)  با اپیوم تینکچر که همان شربت تریاک است می‌تواند درمان شود.

درروش DST سه نکته مهم مهندسی حائز اهمیت است: 1-اشباع 2-سازگاری 3-تغذیه

در اشباع بالاترین سقف دارو برای مصرف‌کننده‌ای که خواهان درمان است ۱۷ است یعنی نقطه تحمل بدن  تا این درجه بالا می‌رود و شخص ایجاد نشئگی می‌کند. سازگاری: مدت‌زمانی که یک ماده جدید فرصت دارد تا جایگزین ماده قبلی شود که در کنگره بیست روز  الی دو ماه زمان می‌برد. تغذیه: همان‌گونه که در برنامه روزانه ما سه نوبت صبحانه، نهار و شام غذا می‌خوریم در برنامه درمان اعتیاد هم سه نوبت بازمان مشخص‌شده از دارو استفاده می‌شود. 

سلام دوستان الهه هستم همسفر (لژیون یکم):

مسافر من برای اولین بار روش سقوط آزاد را تجربه کردند؛ که سه روز اول خیلی حالشان بد بود و مدام استفراغ می‌کردند، سردرد و بدن‌دردهای شدیدی داشتند که با استفاده از آب سرد دردهایشان را التیام می‌بخشیدند و در روزهای بعدی در خواب پرشپا داشتند و کلاً حالشان از زمانی که مصرف‌کننده بودن بد بود. روش دوم که رفتن به کمپ بود در کنار یک سری افراد که فقط ناسزا به هم می‌گفتند، حالت روحی و روانی بدتری را داشتند و با رفتن به کلاس‌هایی که برایشان می‌گذاشتند اصلاً حال خوبی نداشتند چراکه آنجا خودشان را معتاد معرفی می‌کردند که این کار خودش انرژی فوق‌العاده  منفی می‌داد.

مسافرم می‌گوید: کسی که مسئول کمپ است ده سال بعد از ترک هنوز بیرون نمی‌رود و می‌ترسد که در کنار دیگران دوباره وسوسه  شود و مواد مصرف کند و باید خودش را در یک چهارچوب حبس کند که پاک بماند که نشد زندگی و ارتباط با دیگران باعث کسب انرژی می‌شود.

روش سوم: سم‌زدایی بود که مرگ از این روش بهتر است. خون یک مصرف‌کننده را می‌گیرند و تصفیه می‌کنند و به بدن بازمی‌گردانند این نادانان نمی‌دانند که خون  یک مصرف‌کننده  آلوده نیست. مصرف مواد در ذهن، روح، روان، جسم و تفکر شخص اثر گذاشته است و با زجر دادن مشکل به این بزرگی که از سرطان بدتر است را نمی‌توان با این روش‌های غلط درمانکرد.

ولی خدا را شکر مسافرم با آشنا شدن با روش DST توانستند با تیپر کردن درزمان یازده ماه مشکل جسم، روان و جهان‌بینی را با خوردن داروی OT و گرفتن آموزش‌ها و آمدن به جلسات تغییراتی را در درون خود به وجود آورند.

سلام دوستان مریم هستم همسفر (لژیون یکم):

اعتیاد یک بیماری است و بیماری هم ترک ندارد چون حرکت اخلاقی نیست که یک‌مرتبه آن را کنار گذاشت. مصرف‌کنندگان به‌مرورزمان و استفاده مداوم روی ساختار جسم، روان و تفکر خود اثر می‌گذارند و تمام سیستم‌های درونی بدن از قبیل نوروترانسمیترها، غدد درون‌ریز، هورمون‌ها و مواد شبه افیونی بدن تخریب وارد می‌کنند. در ابتدا شاید شخص از مواد لذت می‌برد  و جوابی برای مشکلاتش باشد ولی به‌مرورزمان   هیچ لذت و احساسی به مواد ندارد و تنها راه برای مشکل خود  ترک می‌داند تولیدکننده‌های طبیعی بدن از کار می‌افتد و برای بازسازی نیاز به زمان هست. درمان باید به‌صورت تدریجی اتفاق بیفتد تا سپستم ازکارافتاده بدن ذره‌ذره خودش را پیدا کند و صور آشکار و صور پنهان  هم به درمان برسند در این شرایط دیگر نیازی به مواد پیدا نمی‌کند و در پایان به یک رهایی مطلوب و دلخواه می‌رسد.

سلام دوستان نجمه هستم همسفر (لژیون یکم)
خدایا شکرت که همیشه بهترینهارا برای بندگانت میخواهی ..
مسافر من غیر از ترک در خانه هیچ گونه ترک دیگه ای را برای خودشون نداشتند و فقط یکبار تو خونه تصمیم به ترک کردن اعتیاد گرفتند که به یکسال نکشید که دوباره به طرف اعتیاد رفتند ولی طی این یکسال هم آنطوری که باید راضی باشم نبودم. درست بود ترک مواد کرده بود ولی همیشه بی قرار و عصبی بودند، شبها مدام عرق زیاد میکردند، در خواب حرف میزدند، اگر کوچکترین حرفی میزدی سریع عصبی میشدند، از نظر جسمی شاید خودشان را درمان کرده بودند ولی از نظر روحی و جهان بینی صفر بودند و واقعا طی یکسال به من همسفر خیلی سخت گذشت. ولی خدا را شکر بعد از ده سال راهی برای مسافر و خودم باز شد که توانستد درمان شوند. بله کنگره ۶۰، کنگره با روش dst و داروی شفا بخش OT  و آموزشهای ناب  توانست مسافرم را درمان کند. هم جسمش، هم روان و هم جهان بینی مسافرم و اینجا جای تشکر از آقای مهندس دارد که با این روش توانستند مسافران را درمان کنند.

تجربه من این بود که اگر چه مسافرم مصرف کننده بود و به کنگره می آمد ولی من هم توانستم در کنار مسافرم به کنگره بیایم و روح و روان خسته و نا امیدم را درمان کنم و با آموزش های خوب کنگره بهترین چیزها را یاد بگیرم و در خودم و زندگیم کار بردی کنم.


تایپ: کمک راهنما محترم همسفر فاطمه (لژیون یکم)

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر رضا باصری پنجشنبه 24 آبان 1397 17:06
از بنیان گذاره کنگره اقای مهندس و کمک راهنمای عزیزم اقا صادق رضوانی وکمک راهنمای همسفرم خانم مریم و ایجنت محترم شعبه وهمه کمک راهنمایان عزیز ومرزبانان گرامی وکلیه مسافران عزیز وهمسفران گرامی که مارا دراین رهائی ورسیدن به حال خوش کمک وهمراهی کردند قدر دانی و تشکر میکنم
مریم همسفر مرتضی سه شنبه 22 آبان 1397 11:47
با تشکر از اعضای لژیون اول مشارکتها پر بار و عالی بودند
تشکر از کمک راهنمای محترم خانم فاطمه عزیز
همسفر لیلا لژیون دوم دوشنبه 21 آبان 1397 10:32
با تشکر از کمک راهنمای محترم خانم فاطمه وخدا قوت خدمت اعضای لژیون
مسافرمهدی احمدی یکشنبه 20 آبان 1397 22:24
سلام وخداقوت به کمک راهنمای محترم واعضاء لژیون اول قسمت همسفران بسیار عالی مشارکت کرده بودید وخوب قدرمتد DsTرامیدانید،برای شماارزوی موفقیت میکنم
یکشنبه 20 آبان 1397 18:31
عالی بود
خداقوت به همه دوستان. به امید رهایی تمام بیماران
همسفر لیلا لژیون دوم یکشنبه 20 آبان 1397 18:22
با تشکر از کمک راهنمای محترم خانم فاطمه وخدا قوت خدمت اعضای لژیون بسیار عالی
همسفرزهرالژیون چهارم یکشنبه 20 آبان 1397 13:26
خدا قوت خدمت اعضای لژیون یکم وکمک راهنمای عزیز خانم فاطمه مؤید باشید
مسافر بهرام لژیون دوم یکشنبه 20 آبان 1397 13:05
باسلام وخسته نباشی خدمت کمک راهنمای محترم واعضای لژیون یکم مشارکتها بسیارخوب وعالی بود.موفق وپیروز باشید.
همسغر زهره لژیون سوم یکشنبه 20 آبان 1397 11:27
خداقوت خدمت کمک راهنما خانم فاطمه و اعضای لژیون خیلی خوب بود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic