WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - DST و تجربه من از سایر روشها
DST و تجربه من از سایر روشها
شنبه 19 آبان 1397 ساعت 14:17 | نوشته ‌شده به دست مریم شفیعی | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
دلنوشته؛ راه نجات 
به قلم همسفر لیلا ( لژیون دوم)

 تصمیم گرفتم کفشهای آهنین بپوشم و زندگی ام را از اعتیاد نجات بخشم اما مسافرم مثل من فکر نمی کرد او به اسرار من به کنگره آمده بود من اولین شرط کنگره یعنی خواسته درمان را در نظر نگرفته بودم 
سلام دوستان لیلا هستم همسفر ( لژیون دوم )
روزی که برای اولین بار وارد کنگره شدیم حس وانرژی خوب مسافران و همسفران من را مجذوب به خود کرد از همان ابتدای ورودم حس خوبی پیداکردم واز ته قلبم امیدوار و مطمئن بودم که راه نجات اعتیاد را پیدا کرده ام.             
قبل از کنگره من و مسافرم راه های مختلفی را برای رهایی از اعتیاد تجربه کرده بودیم ولی هیچ کدام به جز اثرات مخرب و منفی تاثیر دیگری بر زندگیمان نداشت.
زندگیمان سراسرغرق تاریکی و نا امیدی بود، بعد از تجربه ترک اعتیاد از طریق کمپ نه تنها تغییری در زندگی ام ایجاد نشد علاوه بر نا امیدی، ترس و ناامنی نیز به آن اضافه شد؛ چون تازه فهمیدم مسافرم علاوه بر شیشه به هرویین هم اعتیاد دارد.
 به مشاوره ها و دکترهای زیادی مراجعه کردم ولی هیچکدام درمان شیشه و هرویین را نمی دانستند بجای اینکه راه نجات از اعتیاد را نشانم بدهند با بیان عوارض و خطرات مواد مصرفی مسافرم ترس و اضطرابم را بیشتر می کردند، وقتی از طریق سایت با کنگره 60 آشنا شدم متوجه شدم برخلاف عقاید دیگران اولین و آخرین جایی که به درمان اعتیاد می پردازد کنگره 60 می باشد.
در ابتدای ورود به کنگره وقتی مسافران و همسفران اعلام سفر می کردند و بیان می داشتند که با آنتی ایکس مصرفی شیشه و هرویین با روش دی اس تی و داروی اوتی به مدت چند سال است که رها شده اند اطمینان پیدا کردم که اعتیاد درمان دارد و با چشم خودم دیدم که رها یافتگان چه شور و نشاط و چه چهره پر انرژی دارند که فرد مصرف کننده ای نمی تواند اینگونه باشد.
 تصمیم گرفتم کفشهای آهنین بپوشم و زندگی ام را از اعتیاد نجات بخشم اما مسافرم مثل من فکر نمی کرد او به اسرار من به کنگره آمده بود من اولین شرط کنگره یعنی خواسته درمان را در نظر نگرفته بودم مسافرم بعداز شش ماه سفر کنگره را رها کرد ولی من چون حال خوبی پیداکرده بودم و زندگی ام کمی روی آرامش را دیده بود با این دید که مسافرم بیمار است نه یک معتاد، بدون مسافرم به سفر ادامه دادم روزنه ای از نور و امید برایم باز شده بود، امنیت جای ترس را گرفته بود با کنار گذاشتن افکارغلط و منفی و اینکه باید مسافرم را رها کنم تا خواسته در او پیدا شود با انرژی و حس خوبی زندگی تازه ای را شروع کردم، در طول سفر آموزش های زیادی دیدم در کنگره با دستور جلسه سم زدایی و عوارض آن آشنا شده بودم و می دانستم چه خطرات و عوارضی دارد ولی با این حال با اینکه تجربه روش دی اس تی را هم داشتیم در کنار روشهای قبلی من و مسافرم سم زدایی را نیز تجربه کردیم مسافرم سه روز متوالی با آمپول و قرص های خواب آور به سم زدایی پرداخت که به خیال دیگران اعتیاد را ترک کند با اینکه از عوارض سم زدایی آگاهی داشتیم ولی نمی توانستیم دیگران را قانع کنیم که اعتیاد درمان می خواهد نه ترک، اعتیاد خواسته می خواهد نه زور. 
در کنار روش های مختلف ترک اعتیاد روش دی اس تی را تجربه کرده بودیم ولی هیچ کجا مانند گنگره 60 اثرات خوبی نداشت در روش های ترک اعتیاد تنها جسم مسافرم مد نظر بود و اینکه پاکسازی جسم بپردازند شاید برای مدت کوتاهی موفقیت آمیز بود ولی در نهایت به اعتیاد برمی گشتیم و تخریب هایی که از قبل هم بدتر بود.
در روش دی اس تی با توجه به مثلث جسم، روان و جهانبینی و با در نظرگرفتن زمان، مصرف کننده مواد را به تعادل و درمان می رسانند شاید در شش ماه اولی که وارد کنگره شدیم به درمان و رهایی نرسیدیم اما تا حدودی آرامش و امنیت را به زندگیمان برگردانیدیم بر خلاف روش ها و ترک های قبلی که هر روز ترس و اضطرابمان بیشتر می شد.
 بعداز تمام سختی ها و مشکلات به اذن پروردگار با اراده ای محکم و خواسته ای قوی بدون هیچ زور و اجباری بار دیگر وارد کنگره شدیم نزدیک به یک ماه است که سفرمان را شروع کرده ایم خدا را بسیار شاکر و سپاسگزارم که توفیق این را پیدا کردیم که یکبار دیگر در جمع شما دوستان محبت قرار بگیریم راه نجات و درمان اعتیاد فقط کنگره 60 می باشد؛ اگر خواسته درمان داشته باشیم، اگرآموزش های لازم را بگیریم، اگر قدر صندلی که برآن نشسته ایم را بدانیم، قطعاً سفر خوبی را خواهیم داشت و طعم و لذت خوش رهایی راخواهیم چشید. 
از پدر بزرگوارمان آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان و همچنین کمک راهنمایان محترم و تمام کسانی که بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنند صادقانه تشکر و قدردانی می کنم و خداوند را هزاران هزار بار شکر می کنم که اگر با کنگره و روش دی اس تی آشنا نمی شدیم معلوم نبود بر سر مسافرم و زندگیمان چه می آمد و چه سرنوشت شومی در انتظارمان بود امیدوارم این بار سفر خوبی را داشته باشیم و بعداز گرفتن گل رهایی از دستان توانمند آقای مهندس به تمامی کسانی که اعتیاد را لاعلاج و مرموز  می دانستند، نشان دهیم که اعتیاد درمان دارد و خواسته می خواهد نه ترک و زور.

نگارش و تایپ: همسفر لیلا (لژیون دوم)
ویرایش: همسفر زهره (لژیون دوم)
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یکشنبه 27 آبان 1397 00:02
خانوم لیلای عزیز بسیار زیبابود انشاالله که گل رهایی را از دستان پر توان اقای مهندس خواهید گرفت .
یکشنبه 27 آبان 1397 00:02
خانوم لیلای عزیز بسیار زیبابود انشاالله که گل رهایی را از دستان پر توان اقای مهندس خواهید گرفت .
لیلا همسفر صمد یکشنبه 20 آبان 1397 18:34
با سلام و خداقوت خدمت خانم لیلای عزیز
دلنوشته بسیار زیبایی بود. انشالله ثابت قدم باشیم و بتوانیم گل رهایی را از دست آقای مهندس بگیریم. آمین. به امید آن روز
مریم همسفر داوود یکشنبه 20 آبان 1397 12:42
خداوند را صد هزار مرتبه شکر که باری دیگر سفر خودتان را در کنگره ۶۰ آغاز کردید و این بار با خواسته که یک اصل مهم در درمان است. امیدوارم با کفش آهنین حرکت کنید و به درمان و رهایی برسید.
مریم همسفر محمد یکشنبه 20 آبان 1397 09:47
سلام لیلا ی عزیز کسانی که ایمان داشتن به روشهای کنگره رهاشدن امیدوارم شما ومسافرت دراین را ه موفق باشین
همسفر زهره.لژیون دوم یکشنبه 20 آبان 1397 09:27
سلام خانم لیلای عزیز دلنوشته بسیار زیباییست امیدوارم با پوشیدن کفش های آهنین شاهد گرفتن گل رهایی را از دستان پرتوان آقای مهندس باشید.
مسافر مرتضی رضوانی یکشنبه 20 آبان 1397 08:34
خداقوت همسفر عالی بود امیدوارم بعد از این فراز و نشیب ها به آرامش واقعی دست یابید چون وعده خداوند است که پاداش صابرین نزد اوست
مریم همسفر مرتضی یکشنبه 20 آبان 1397 08:30
دلنوشته بسیار زیبا و آموزنده ای بود سپاس از لیلای عزیزم
بله برای درمان با روش DST شرط اول خوستن است و در ادامه حرکت در راستای خواسته
در واقع اگر سری قبل به درمان نرسیدید در عوض آموزشهایی که گرفتید به شما کمک کرده تا ادامه دهید امید داشته باشید، صبر کنید، و امروز که با خواست مسافرتان وارد کنگره شدید قدمهایتان استوارتر باشد و قدر این جایگاه را بهتر از هر زمان دیگری ببرید
به امید رهایی و با آرزوی بهترینها برای شما همسفر خوب و صبور
ممنون از زهره عزیز
همسفرزهرالژیون چهارم شنبه 19 آبان 1397 21:13
سلام لیلا عزیزم دلنوشته زیبایی بود امیدوارم با امید بر خدا سفر خوبی داشته باشید وشاهد رهایی شما باشیم
همسفر فاطمه شنبه 19 آبان 1397 20:58
برای پی بردن به عظمت روشنایی باید از گذرگاه های سخت عبور کرد.لیلای عزیزانشالله که پا به پای مسافرتان همراه با قدم های استوار به رهایی برسی
همسفر آمنه شنبه 19 آبان 1397 19:56
خانم لیلا عزیزم دلنوشته زیبایی بود برایت بهترینها را آرزومندم
همسفر آمنه شنبه 19 آبان 1397 19:55
خانم لیلا عزیزم دلنوشته زیبایی بود برایت بهترینها را آرزومندم
مسافر بهرام لژیون دوم شنبه 19 آبان 1397 18:29
باسلام وخسته نباشی خدمت همسفر محترم دلنوشته بسیار عالی بود.انشاالاه به تمام آرزوهایتان برسید.
شنبه 19 آبان 1397 16:53
دلنوشته بسیار زیبای بود ..امیدوارم انچه ارزو داری براورده شود که کنگره بهترین راه برای شماس موفق باشی و ان شاء الله .گل رهای را از دستان اقای مهندس بگیری .
همسفر مهری شنبه 19 آبان 1397 16:45
باسلام خانم لیلا عزیز دلنوشته زیبایی بودموفق باشید
همسفر زهره (لژیون سوم) شنبه 19 آبان 1397 15:43
خانم لیلای عزیز دلنوشته بسیار زیبایی بود امید است که با حرکت درست و مسیری که انتخاب کرده اید به پایان خوش که رسیدن به تعادل و رهایی است برسید و از دستان پرتوان آقای مهندس گل هایی را دریافت کنید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic