WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب
مشارکت مکتوب
جمعه 9 آذر 1397 ساعت 13:04 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

بنام آرامش‌دهنده قلب‌ها

مشارکت‌های مکتوب  لژیون چهارم؛ کمک راهنما همسفر مریم

در باب دستور جلسه هفتگی: نقش سی‌دی‌ها در آموزش

 

ما همسفران و مسافران بسیار آسیب‌دیده‌ایم و باید به آرامش و تعادل برسیم و اگر از نشریات و سی‌دی‌ها استفاده نکنیم این آمدن و رفتن‌ها هیچ سودی ندارد و فقط وقت تلف کردن است؛ و مسئله مهم این است که این سی‌دی‌ها در سفر ما، تعادل ما و ارتقاء نفس ما اهمیت دارد. پس باید قدردان این نوع آموزش صحیح و عالی باشیم و از آن بهترین بهره را ببریم و بدانیم که مروارید توفیق در آموزش است.

سلام دوستان مریم هستم همسفر (کمک راهنما لژیون چهارم):
من در ابتدا تشکر می‌کنم از آقای مهندس دژاکام و آقای امین بابت آموزش‌هایی که به ما ارائه می‌دهند و همچنین این هفته را تبریک عرض می‌کنم خدمت همه‌ی کسانی که در قسمت نشریات خدمت می‌کنند به‌خصوص آقای حسن طاووسی، آقای مجتبی و خانم زهرا عزیز که در  نشریات شعبه نیک‌آباد زحمت می‌کشند و از همه این عزیزان سپاس گذارم.
در مورد دستور جلسه نقش سی‌دی‌ها در آموزش می‌توانم بگویم که من اگر قبل از ورودم به کنگره درگیر خیلی از مسائل، مشکلات و گرفتاری‌ها بودم در اثر جهل و نادانی من بود و اینکه نمی‌دانستم، تفکر نمی‌کردم و فرمان‌بردار عقل خودم نبودم و من برای خارج شدن از این جهل، نادانی و تاریکی نیاز به یک طناب محکم داشتم تا بتوانم به‌وسیله آن خودم را از این چاه تاریک بکشم بالا و خارج کنم.
خداوند توفیقی نصیب من کرد و من با مکان مقدسی به نام کنگره 
۶۰ آشنا شدم و در این مکان بهترین آموزش‌ها مثل سی‌دی‌ها، جزوه‌ها، کتاب‌ها و ... وجود داشت که درواقع این نشریات که در کنگره ۶۰ انتشار داده می‌شد همان طناب محکمی بود که من برای خارج شدن از جهل و نادانی خودم به آن نیاز داشتم و متوجه شدم که هر چه قدر بیشتر به‌طرف این آموزش‌ها بروم و روی خودم عملی کنم راه برای من هموارتر می‌شود و بهتر می‌توانم مشکلات خودم را حل کنم و با این حرکت‌ها تحولاتی را در خودم، مسافرم و خانواده‌ام احساس می‌کردم.
اما باید بدانم که چگونه از این نشریات استفاده کنم؛ من باید نسبت به این آموزش‌ها احساس نیاز کنم یعنی بدانم که من همیشه نیاز به آموزش دارم و با تأمل و تعقل بخوانم، خودم بخواهم از جهل و نادانی خارج شوم و مشکلاتم را حل کنم،  نظم در مطالعه و گوش کردن به سی‌دی‌ها داشته باشم تا کم‌کم جای خودش را باز کند، در یک‌زمان و مکان مناسب مطالعه کنم و مطالب را به‌صورت روزنامه وار نخوانم چون این‌گونه چیزی برداشت نمی‌کنم و از درون تغییر نمی‌کنم.
اگر از این آموزش‌ها به‌درستی استفاده کنیم باعث تغییر در تفکر و نوع نگاه ما می‌شود، هم در مورد مسئله اعتیاد و هم نسبت به موضوعات دیگر که در زندگی با آن سروکار داریم و همچنین این آموزش‌ها باعث ایجاد تغییرات در درون ما می‌شود. پس این نشریات را به‌گونه‌ای بخوانیم که در درون و دل‌های ما حک بشود. چون آقای مهندس مطالبی را برای ما بیان می‌کنند که نه‌تنها در زندگی دنیوی بلکه در دنیای دیگر نیز این تفکرات راداریم.
همین‌طور که آقای مهندس فرمودند نشریات نقش بسیار مهمی در آمار رهایی، موفقیت شعبه، قبولی در آزمون کمک راهنمایی و حمایت از زمین، ساختمان و ورزش دارد و می‌توانیم از طریق این آموزش‌ها به سمت‌وسوی تعادل لازم که اساس زندگی ماست برسیم.
این را باید بدانیم که در کنگره 
۶۰ نشریات با سرعت زیاد در حال حرکت و پیشرفت هست  و باید سعی کنیم از آن‌ها به‌خوبی استفاده کنیم و عقب نمانیم.

سلام دوستان زهرا هستم همسفر (لژیون چهارم):
وقتی صحبت از گروه‌درمانی می‌شود، منظور چیست؟ آیا به این معناست که گروهی دورهم بنشینند و صحبت کنند؟ نه این‌طور نیست، اگر تعدادی مصرف‌کننده دورهم جمع شوند و از تجربیات مصرف خود صحبت کنند ممکن است چند نفر مواد مخدر را ترک کنند یا قطع کنند اما به درمان نمی‌رسند و نمی‌توانند کسی را درمان کنند چون در این کار تجربه‌ای ندارند.
میدانیم که اعتیاد سه مؤلفه دارد
جسم، روان وجهان بینی 
متون آموزشی ما برای درمان  تمام این موارد دلیل کاملاً علمی دارد.
جهان‌بینی در نشریات ما وجود دارد. نشریات به‌صورت سمعی و بصری است؛ سمعی همان سی‌دی‌ها هستند و وسیله‌ای هستند برای انسجام کنگره و آموزش‌های کنگره کاملاً کاربردی می‌باشند و در اصل راه و روش درست زندگی کردن را با زبان ساده و بامحبت به ما می‌آموزند.
سی‌دی‌ها چیزهایی را به ما آموزش می‌دهند که با آن سروکار داریم، به ما می‌آموزند که هم مادیات ارزش‌دارند و هم معنویات و برای ما می‌شکافند که چگونه راه صحیح را برویم، به ما می‌آموزند که تنها چیزی که می‌تواند پشتوانه اخلاق باشد ایمان انسان است که در سایه‌ی این ایمان بداند هر عملی عکس‌العملی دارد؛ یعنی هر چه بکاری همان را درو می‌کنی این می‌شود اخلاق.
من وقتی وارد کنگره شدم با کوچک‌ترین کلمه به هم می‌ریختم در کل انسانی بودم با خصوصیات اخلاقی خیلی بد و به خاطر همین مشکلات زیادی داشتم و هیچ‌کسی نمی‌توانست به من کمک کند تا اینکه وارد کنگره شدم و با سی‌دی‌های کنگره آشنا شدم و با گوش دادن به آن‌ها کم‌کم مشکلاتم هموار شد و کلید حل مشکلاتم را در سی‌دی‌ها پیدا کردم. چون نشریات درکل شاهرگ کنگره هستند.
البته حس رابطه مستقیمی با استفاده از سی‌دی‌ها دارد. کسی که از این منابع استفاده نکند دچار فقدان حس شده و توان لازم را در خودش حتی برای آمدن به کنگره هم ندارد. چون در این صورت ذهن انسان خالی می‌ماند و بستری مناسب می‌شود برای نیروهای منفی و به برکت همین سی‌دی‌هاست که یک انسان به‌هم‌ریخته بعد از گذشت چند ماه از ورودش به کنگره تغییراتی در خود به وجود می‌آورد و به یک انسان متعادل تبدیل می‌شود و بازهم بعضی از این افراد تبدیل به استادانی می‌شوند که بازهم با آموزش سی‌دی‌های کنگره به انسان‌های دربند کمک می‌کنند.
ما همسفران و مسافران بسیار آسیب‌دیده‌ایم و باید به آرامش و تعادل برسیم و اگر از نشریات و سی‌دی‌ها استفاده نکنیم این آمدن و رفتن‌ها هیچ سودی ندارد و فقط وقت تلف کردن است؛ و مسئله مهم این است که این سی‌دی‌ها در سفر ما، تعادل ما و ارتقاء نفس ما اهمیت دارد. پس باید قدردان این نوع آموزش صحیح و عالی باشیم و از آن بهترین بهره را ببریم و بدانیم که مروارید توفیق در آموزش است.

سلام دوستان طاهره هستم همسفر (لژیون چهارم):
همه‌ی ما می‌دانیم که اگر سی دی ها نبود ما در این نقطه که هستیم هیچ‌وقت قرار نمی‌گرفتیم، ما هر چه که داریم از روش dst و داروی شفابخش ot و از سی‌دی‌ها و در کل متون آموزشی کنگره‌ 60 داریم.
همه‌ی جهان‌بینی ما از سی‌دی‌ها نقش می‌گیرد، سی‌دی‌ها همه‌ی بچه‌های کنگره را توانسته به زندگی و به هم نزدیک کند و ماقبل از واردشان به کنگره هیچ جهان‌بینی خوبی نداشتیم؛ ناامید از زندگی، خسته از دنیا و از همه‌کس، وقتی وارد کنگره شدیم و آموزش گرفتیم سی‌دی‌ها را گوش کردیم به روشنایی رسیدیم و نور امید در دلمان روشن شد.
باید بدانیم که هر رهجویی بااینکه از راهنما آموزش می‌گیرد ولی باز باید سی دی گوش کند و از طریق سی‌دی‌ها هم آموزش بگیرد نه‌تنها رهجوها بلکه راهنما، مرزبان، ایجنت و همه‌ی افراد کنگره باید از سی‌دی‌ها آموزش بگیرند.

آقای مهندس خیلی دقیق برنامه‌ریزی کردن‌اند که هرکدام از سی‌دی‌ها در زندگی ما یک نقشی دارد و مربوط می‌شود به زندگی ما و من تشکر می‌کنم از آقای مهندس و همه‌کسانی که در قسمت نشریات خدمت می‌کنند و امیدوارم همه‌ی ما بتونیم با گوش کردن به سی‌دی‌ها و آموزش گرفتن از آن‌ها راه مستقیم را پیدا کنیم و در زندگی‌مان موفق شویم. انشا الله

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مریم همسفر مرتضی یکشنبه 11 آذر 1397 19:31
خداقوت خدمت اعضای خوب و پر انرژی لژیون چهارم
بسیار عالی بود و استفاده کردم
همسفر سعیده یکشنبه 11 آذر 1397 15:32
تشکر از اعضای لژیون چهارم، مشارکتهای بسیار خوبی داشتید
همسغر زهره ( لژیون سوم) یکشنبه 11 آذر 1397 10:04
با سلام و خداقوت خدمت اعضای لژیون چهارم بسیار خوب بود و امیدوارم همه ی ما بتوانیم از سی دی هایی که با زحمت زیاد به دست ما میرسد بتوانیم تهیه و آموزش ها را در زندگی خود عملی کنیم.
مسافرمجتبی لژیون یکم نیک اباد شنبه 10 آذر 1397 22:03
باسلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم واعضای لژیون چهاردرقسمت همسفران مشارکت بسیارزیباوآموزنده ای بود ومتقابلان تشکرمیکنم ازشماوتمام عزیزان که زحمت میکشند درتمامی شعبه
لیلا همسفر صمد شنبه 10 آذر 1397 19:22
سلام و خداقوت خدمت خانم مریم بزرگوار و اعضای لژیون چهارم
مریم همسفر محمد شنبه 10 آذر 1397 17:53
سلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم و
لژ یون چهارم عالی بود تشکرازخانم زهرا که قسمت نشریات زحمت می کشن
مسافرمهدی احمدی شنبه 10 آذر 1397 14:53
سلام مشارکت هاوبرداشت های بسیارخوب وعالی بود وازکمک راهنمای محترم خانم مریم واعضاء لژیون چهارم تشکرمیکنم ویکی ازنشانه های سی دی گوش کردن عملکردما نسبت به مسائل میباشد وحرکت درمسیردرست است
ویک خداقوت وتبریک هم به مسئول نشریات قسمت همسفران رادارم وبرایشان ارزوی موفقیت میکنم
همسفر ملیحه شنبه 10 آذر 1397 13:54
سلام
خدا قوت بسیار عالی انشالله که بتوانیم ب نحوه احسن از سسی دی ها استفاده کنیم
همسفر الهه شنبه 10 آذر 1397 13:47
خداقوت خدمت لژیون چهارم از مشارکت بسیار عالیشون وبرای شما آرزوی بهترین ها رو دارم
مسافر بهرام لژیون دوم شنبه 10 آذر 1397 13:01
باعرض سلام وخسته نباشی خدمت کمک راهنمای محترم واعضای لژیون چهارم مشارکتها درمورد دستور جلسه بسیارزیبا و خوب بیان کردید.انشاالاه درتمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.
همسفر فاطمه شنبه 10 آذر 1397 11:58
ممنون از لژیون چهارم وکمک راهنمای خوب خانم مریم عزیز،مشارکت های شما عالی بود.برای تغییر جهان بینی باید هزینه کرد.از هرسی دی که یک نکته راآموزش بگیریم وعمل کنیم اتفاقات خیلی خوب وتغییراتی دردرون خودمان رامشاهده می کنیم وحتی دیگران هم متوجه تغییرات ما می شوند.پس برای تزکیه نفس ودوری از هر ضد ارزشی باید آموزش های سی دی ها راکاربردی کنیم.وگرنه گوش دادن به تنهایی هیچ اثری ندارد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic