WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - در باب دستور جلسه هفتگی؛ بنیان گنگره ۶۰‌‌‌
در باب دستور جلسه هفتگی؛ بنیان گنگره ۶۰‌‌‌
چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 22:56 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره tavoosi | ( نظرات )
به نام نامی عشق 

در باب دستور جلسه هفتگی؛ "بنیان کنگره ۶۰"
به قلم؛ کمک راهنما همسفر زهرهدر گذشته ی نه چندان دور در کوچه پس کوچه های زندگی به دنبال راهی بودیم برای خروج از تاریکی و ظلمت، تا اینکه پس از تلاش و عبور از مشکلاتی که بر سر راهمان قرار داشت مکانی که نشان از نور و روشنایی بود را پیدا کردیم. آنجا بوی خدا می آمد، صداقت بود و راستی، مهر بود و محبت و حرفی از کینه و نفرت نبود، نام این مکان کنگره ۶۰ (جمعیت احیای انسان ها) بود.
کنگره جایی است که انسان را از تاریکی به طرف روشنایی سوق می دهد و به لطف خدا ما هم در این مسیر که همان صراط مستقیم است قرار گرفتیم تا بدانیم آنچه نمی دانیم.
کنگره مکان امن و مقدسی است که هر کس با ورود به آن پرده سیاهی را کنار زده، نور و روشنایی را دیده و لمس می کند. آری اینجا مکانی است که در سال ۱۳۷۵ شخصی در ماه مبارک رمضان، با وجود مشکلاتی که داشتند به ریسمان الهی چنگ زده و راه درمان اعتیاد را پیدا می کند و روی خود تست کرده و به نتیجه میرسد و بعد از ۱۱ ماه در ۱۳۷۶/۹/۱۵ به درمان قطعی میرسد و تصمیم می گیرد افراد در بند تاریکی اعتیاد را به روشنایی و رهایی از آن دعوت کند.
ایشان سالیان سال با تمام سختی ها و فراز و نشیب ها و مسائلی که پیش آمد، شرایطی را بوجود آورد تا به نقطه ی امروزی رسید توانست مکانی به نام کنگره ۶۰ را بنا کند او کسی است که همه ی سختی ها و مشکلات را به جان خرید تا ما همسفران و مسافرانی که راه خود را گم کرده بودیم، با آرامش روی این صندلی بنشینیم، آموزش بگیریم تا بتوانیم از دغدغه های زندگی خود بکاهیم.
بزرگ مردی که مکانی را در اختیار انسانها برای رهایی از بند اعتیاد قرار دادند، آقای مهندس حسین دژاکام بنیان کنگره ۶۰ هستند؛ فردی که بعد از ۱۷ سال درگیری اعتیاد و ترک های متعدد توانستند به لطف خدا روش و متدDST را کشف کنند و به درمان قطعی برسند.
بنیان کنگره ۶۰ پس از تحقیقات زیاد و کمک گرفتن از اساتیدشان صورت مسئله اعتیاد را پیدا و راه درمان را کشف کردند و با این کار مبدا، مقصد و هدف را برای جویندگان راه مشخص کرده و مثلث درمان را ترسیم کردند و معتقد بودند که برای رسیدن به درمان باید هر سه ضلع جسم، روان و جهان بینی با هم رشد و به تعادل برسد. این در حالی بود که خیلی از متخصصین و دانشمندان می گفتند اعتیاد درمان ندارد و حتی به مصرف کننده ها به چشم مجرم نگاه می کردند اما بنیان کنگره ۶۰ به افراد مصرف کننده نام مسافر را دادند تا شخصیت فرد زیر سوال نرود.
جسم و روح ما بر اثر تخریب و فرو رفتن در تاریکی ناآرام بود و به دنبال راه نجات و آرامش می گشت، بنیان کنگره ۶۰ آرامش را به ما هدیه دادند. براستی اگر این بزرگ مرد راه درمان را کشف نمی کردند و این مکان را بنا نمی کرد حالا کجا بودیم و چه بلایی سرمان آمده بود؟ بدرستی اگر آموزش های ایشان نبود هنوز در سرای جهالت خود سرگردان بودیم. آقای مهندس که خود اصل و ریشه کنگره هستند وقتی راه درست را یافتند آنرا با عشق در اختیار ما قرار دادند تا ما نیز به آرامش برسیم و دیگران را برای رسیدن به آرامش دعوت کنیم. 
بنیان کنگره ۶۰ در ابتدا کتاب هایی چون کتاب ۶۰ درجه زیر صفر (که زندگی نامه ایشان و روش درمان و سفر پر تلاطمی که داشتند را به نگارش در آوردند)، کتاب عشق (۱۴ وادی تا رسیدن به خود)، چهار مقاله، جهان بینی و ... و در کنار آن هر هفته سی دی های آموزشی که همه موضوعات و مسائل مهم را بیان می کنند را در اختیار ما قرار میدهند تا علم و هنر زندگی کردن را بیاموزیم.
ما در ساختمانی که قرار داریم صندلی، کولر، بخاری و برق، چایی و ... داریم که بر اثر تلاش و کوشش افرادی که همه زندگی خود را گذاشته اند تا حالا یک مصرف کننده با آرامش روی صندلی بنشیند، همه ی اعضای خدمتگزار کنگره بدون چشمداشت این کار را انجام میدهند. کجای دنیا افراد صمیمی و با محبت پیدا می شوند همه اینها دست به دست هم داده تا آموزشها و خدمتها به صورت رایگان در اختیار ما قرار گیرد تا  راه و روش زندگی درست را به دور از ضد ارزشها یاد بگیریم، این آموزش ها برای بالا بردن دانایی و ظرفیت من و خروج از مثلث تاریکی و جهالت لازم است.
آقای مهندس می فرمایند: کنگره را بنیان نهادم، اعتیاد را درمان کردم، قویترین آدم ها را پرورش دادم، ساختار مدیریت کنگره را پی ریزی کردم و در این مسیر، به همراه من مردان و زنان با ایمان، قوی و نیرومند حرکت کردند و در طول مسیر با هر مشکلی که روبرو شدم آن را لعنت خدا ندانستم بلکه رحمت خدا دیدم و از آن درس گرفتم تا کنگره به اینجا رسید.
در پایان بیست و یکمین سال تاسیس کنگره ۶۰ را به آقای مهندس و خانواده گرامی شان و به همه اعضای کنکره ۶۰ تبریک عرض می کنم و امیدوارم همه اعضای کنگره از این امکاناتی که در اختیار ما قرار داده شده است به نحو احسن استفاده کنیم و قدردان زحمات بنیان کنگره ۶۰ باشیم.
خداوندا دریا و آسمان و دشت پوشیده از رقصنده های آسمانی است و روح ناآرام ما خواستار رهایی است نه از خلاصی، بلکه دیدار معشوق است، خداوندا تنها تو را می ستاییم و تنها تو را ستایش می کنیم، برای انجام این عمل عظیم؛ شکر، شکر، شکر.

نگارش و تایپ: کمک راهنما همسفر زهره (لژیون سوم)

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقالات،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مریم همسفر داوود شنبه 17 آذر 1397 12:35
خداقوت خانم زهره عزیز بسیار عالی بود.
همسفر سعیده جمعه 16 آذر 1397 14:06
تشکر از کمک راهنمای محترم خانم زهره،بسیار عالی بود.
همسفر لیلا(لژیون سوم) جمعه 16 آذر 1397 11:49
سلام و خداقوت خانم زهره عزیز.مطالب بسیار جامع و پربار بود
مریم همسفر مرتضی جمعه 16 آذر 1397 09:23
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم زهره بسیار عالی بود و استفاده کردم
مسافرمهدی جمعه 16 آذر 1397 03:11
سلام عالی بود
مسافر مهدی لژیون 5مهدی احمدی
مسافرمجتبی لژیون یکم نیک اباد پنجشنبه 15 آذر 1397 22:25
باسلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم مطالب بسیارزیباوآموزنده بودوانشاا..بتوانیم همه بهای این حال خوش راباخدمت کردن ب همنوعان خود پرداخت کنیم
پنجشنبه 15 آذر 1397 22:24
باسلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم مطالب بسیارزیباوآموزنده بودوانشاا..بتوانیم همه بهای این حال خوش راباخدمت کردن ب همنوعان خود پرداخت کنیم
همسفر مهری پنجشنبه 15 آذر 1397 14:09
باسلام وخداقوت به خانم زهره عزیز خیلی عالی بود واستفاده کردم ومن هم این هفته را به آقای مهندس وخانواده محترم تبریک عرض میکنم که با این کار بزرگ خود باعث بوحود آمدن آرامش در زندگی ما شده اند بهترین ها را برای آنها آرزو میکنم.باتشکر
مسافر بهرام لژیون دوم پنجشنبه 15 آذر 1397 10:51
باسلام وخسته نباشی خدمت کمک راهنمای محترم مطالب خوب و عالی بود.موفق وپیروز باشی.
همسفر آمنه پنجشنبه 15 آذر 1397 09:42
خداقوت وخسته نباشید خدمت کمک‌ راهنمای عزیزم دستور جلسه را عالی بیان کردید ممنونم
مسافرمهدی احمدی پنجشنبه 15 آذر 1397 08:49
سلام خداقوت خوب بودواومیدوارم که همه مابتوانیم قطره ای ازاین اوقیانوس باشیم وبرای شماکمک راهنمای محترم همسفرلا ارزوی موفقیت دارم
همسفر زهرا لژیون چهارم پنجشنبه 15 آذر 1397 08:47
باسلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای خوب وپر انرژی خانم زهره عزیز مطالب عالی وپربار بود موفق باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات