WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب
مشارکت مکتوب
جمعه 16 آذر 1397 ساعت 08:02 | نوشته ‌شده به دست مریم شفیعی | ( نظرات )
به نام یگانه قدرت هستی
مشارکت مکتوب همسفران لژیون دوم
در باب دستور جلسه؛ بنیان کنگره 60

پایه این بنا عشق بود عشقی که مداوم وپایدار میماند عشقی که هر کس برای اولین بار وارد کنگره میشود آن را حس و دریافت میکند؛ نور چراغی که در اوج تاریکی همه ی گمشده گان را به دور خود جمع کرد تا با آموزش و تفکر راه را از چاه تشخیص دهیم و به منبع نور برسیم.

سلام دوستان سعیده هستم یک همسفر (لژیون دوم):
در ابتدا بیست و یکمین سال رهایی آقای مهندس و بنیان کنگره 60 را تبریک می گویم. کلمه ی بنیان یعنی پایه و اساس و برای هر کاری باید پایه و اساس آن درست باشد مثل ساختن یک ساختمان که باید از ریشه و فنداسیون شروع شود و کار آقای مهندس هم از ریشه و فنداسیون درست بوده تا به نتیجه ی مطلوب رسید. هر چند آقای مهندس این روش را در ابتدا می خواستند فقط روی خودشان  انجام دهند اما وقتی به نتیجه ی درست و حال خوب رسیدند با تمام وجود و مردانگی و غیرتی که داشتند از این روش در درمان اعتیاد استفاده کردند و با این روش باعث احیای فرد و زندگی شدند و در واقع انسان را شناختند و توانستند با محبت وارد قلبها شوند و روشDST را ابداع کنند و چون در این قضیه تفکر و دانایی بود به اینجا رسید و خوشبختانه درمان قطعی صورت گیرد و باید بدانیم احیای انسان کار سختی است و اگر با نیروی الهی همراه نباشد رو به زوال می رود.
خدا را شکر میکنم که در عصر آقای مهندس با کنگره آشنا شدیم و توانستیم در این مسیر الهی قدم بگذاریم و علم درست زندگی کردن را بیاموزیم و امیدوارم که همیشه قدردان این نعمت بزرگ باشیم و آرزوی سلامتی و طول عمر برای آقای مهندس دارم.
سلام دوستان زهره هستم یک همسفر (لژیون دوم):
در تاریخ 76/9/15 رویداد بزرگی برای درمان اعتیاد در کشورمان رخ داد و این رویداد بزرگ را می توانیم مدیون جناب آقای مهندس حسین دژاکام بدانیم زیرا تا چنین روزی در هیچ جای جهان به کشف قطعی درمان اعتیاد نرسیده اند و این روز را به بزرگ مرد جهان تبریک می گوییم  و خداوند را هزاران بار شاکر هستیم که این راه برایمان نمایان شد و توانستیم بعد از گذر از سختی ها و طی راه های درمانی که به نتیجه نرسیدیم این راه برایمان ثمربخش بوده و به یک روزنه امید برسیم و آرزو دارم کسانی که در دام جهل و نادانی به سر می برند این راه عظیم روشنایی برایشان باز شود و بتوانند خود را نجات دهند و به رهایی از بند جهل و نادانی برسند. 
من در هیچ مرکز و جایی ندیدم که برای درمان یک فرد این قدر حساب شده و دقیق و از روی برنامه ریزی کاری را انجام دهند و ما مسافران و همسفران با قوت گرفتن از نیروهای الهی و به حکم و اذن پروردگار عالم می توانیم در راه رسیدن به تزکیه و پالایش خود حرکت کنیم و هرسال این روز بزرگ را جشن بگیریم و گرامی بداریم.
سلام دوستان مریم هستم همسفر (لژیون دوم):                            
من ابتدا تبریک عرض می کنم این روز را به بنیان کنگره ۶۰ آقای دژاکام امیدوارم بتوانم به عنوان یکی از کوچکترین اعضای کنگره قدردان زحمات شما پدر بزگوار باشم ومن آرزوی سلامتی وطول عمر با عزت رابرای شما از خداوند منان خواستارم             بنیان یعنی ریشه، اصل و پایه و ابتدای هرکار و هر چیزی در کنگره بنیان آن  آقای مهندس حسین دژاکام هستند.
 آقای مهندس خود خواستند که بنیان این کنگره باشند و تمام سختیها را تحمل کردند که بنیانی محکم وپابرجا این کنگره داشته باشد آقای مهندس در ۱۵ آذر ۱۳۷۶ از دام اعتیاد رها شدند و با رهایی خود توانستند یک تفکر واندیشه ی بزرگ رابیدار کنند که در وجود خود آقای مهندس نهفته بود و اگر امروز این سیستم احیای انسانی به این شکل گسترده به راه خود ادامه می دهد و موفق هم هست به خاطر این است که اولین خشت این بنا توسط اقای مهندس محکم و استوار و با تفکر وآینده نگری خوب گذاشته شد. 
آقای مهندس با تمام وجود دراین راه که رهایی ازدام اعتیاد است خودتلاش کردند وهمچون نورشمعی راه را برای ما نمایان کردند تا مابتوانیم با تفکر، تلاش و خدمت به منبع نور برسیم و در ادامه ی این راه یارانی به ایشان پیوستند وکنگره شکل گرفت.
آقای مهندس چون هدف بزرگی رادنبال می کردند خداوند هم یاورشان بود وایشان هرگز دراین راه تسلیم نشدند چون در درمان اعتیاد به صورت تجربی حرف اول رازدند و به روش DsT جسم، روان و جهانبینی خود را به تعادل رساندند.
 این کلمه ی بنیان باعث می شود ما مروری ازابتدا تا امروز کنگره ۶۰کنیم که همان ترک تدریجی آقای مهندس رانشان می دهدکه به صورت تستی انجام دادند واین آزمایش منجر به کشف یک حقیقت شد و با کشف این حقیقت کلید درمان اعتیاد را پیدا کردند که همان روش DST است و تمام سختی ها ومشکلات وحرف هایی که جلوی راه داشتند توانستند این کلید را به جامعه بشری اهدا کنند.                 
سلام دوستان لیلا هستم همسفر (لژیون دوم):
با خواندن کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر، متوجه شدم که آقای مهندس چگونه با روش dst پی به درمان اعتیاد بردند.
آقای مهندس درماه رمضان ۱۳۷۵تصمیم گرفتند آزمایشی روی خودشان انجام دهندتا هم روزه بگیرند وهم موادشان را مصرف کنند این آزماش باعث شد تا قفل بزرگ اعتیاد با کلید درمان اعتیاد و روش dst باز شود، کلیدی که هیچکس نه تنها نتوانست آن را پیدا کند بلکه به جای باز کردن قفل، قفل های دیگری نیز به آن اضافه کردند.
آقای مهندس با تمام سختی ها ومشکلات وسنگ هایی که جلوی پایشان می انداختند توانست اولین خشت بنای کنگره را با تفکر و تلاش محکم واستوار بنا کند و به موفقیت بزرگی برسد، موفقیت بنیان کنگره نتیجه تشخیص درست بود وتشخیص درست نتیجه تجربه است. 
پایه این بنا عشق بود عشقی که مداوم وپایدار میماند عشقی که هر کس برای اولین بار وارد کنگره میشود آن را حس و دریافت میکند نور چراغی که در اوج تاریکی همه ما را به دور خود جمع کرد تا با آموزش و تفکر راه را از چاه تشخیص دهیم و به منبع نور برسیم.
بنیان کنگره با عشق وهدفی بزرگ با حمایت خالق ونیروهای الهی به درمان اعتیاد ودر واقع احیای دوباره  انسان ها پرداخت، با نور باحس باصوت عشق کنگره را دریافت نمودیم و در پی هم روان شدیم تا بدانیم آنچه نمیدانیم.
 اگر همسفر شدیم اگر بال پروازی شدیم برای مسافرمان اگرتوانستیم در کنار یک مصرف کننده با آرامش زندگی کنیم اگر توانستیم از اعتیاد چه در صور آشکارچه در صور پنهان با در نظر گرفتن مثلث جسم،روان،جهانبینی به رهایی برسیم  همه را مدیون کنگره 60 هستیم. فقط مردان بزرگ میتوانند کارهای بزرگ انجام دهند خداوند را شکر میکنیم که به دست بزرگ مردی، معما وصورت مسئله اعتیاد حل شد وما را در مسیر این درمان وکنگره قرار داد.
برچسب‌ها: کنگره ۶۰ نیک آباد،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر ضیا چهارشنبه 21 آذر 1397 19:11
خسته نباشید ای همسفران که شما هم باپایداری وصبر واستقامت همگام مسافران قدم در راه درمان ماجاماندگان نهاده ودرودبر مهندس دژآکام وخانواده ایشان که این راه وکلید رابرای تولدی دوباره دراختیار انسانها نهادند
همسفر ملیحه شنبه 17 آذر 1397 11:57
درود
خدا قوت مشارکت خیلی اموزند بود انشالله موفق وسربلند وپیروز باشیند
مریم همسفر داوود شنبه 17 آذر 1397 11:06
خداقوت بسیار عالی بود.
حسن رضوانی جمعه 16 آذر 1397 17:25
سلام مشارکت ها بسیار عالی وبا حس مثبت بود مرسی خدا قوت همسفر
همسفر طاهره جمعه 16 آذر 1397 16:53
سلام ...خدا قوت خدمت لژیون دوم مشارکتهای بسیار عالی وخوبی بود خسته نباشید
همسغر زهره ( لژیون سوم) جمعه 16 آذر 1397 15:36
خداقوت خدمت اعضای لژیون دوم خیلی خوب بود موفق باشید.
مسافر بهرام لژیون دوم جمعه 16 آذر 1397 11:55
هفته بنیان کنگره ۶۰ را به آقای مهندس وخانواده محترمشان تبریک عرض مینمایم. وباعرض سلام وخداقوت خدمت اعضای لژیون دوم همسفران مطالب بسبارخوب وعالی بود.موفق وموید باشید.
همسفر لیلا(لژیون سوم) جمعه 16 آذر 1397 11:47
سلام و خداقوت خدمت کمک راهنما و اعضای لژیون دوم. بسیار عالی بود
همسفر فاطمه لڗیون دوم جمعه 16 آذر 1397 11:10
بسیار عالی وخوب بود بچه ها وخداقوت ‌
همسفر فاطمه لڗیون دوم جمعه 16 آذر 1397 11:10
بسیار عالی وخوب بود بچه ها وخداقوت ‌
ملیحه همسفر جمعه 16 آذر 1397 10:16
درود
منم این روزبنیادکنگره ب اقای مهندس وخانواده محترمشان
تبریک عرض میکنم وخدا قوت ب شما عزیزان
مسافرمهدی احمدی جمعه 16 آذر 1397 10:10
سلام براعضاءلژیون دوم همسفران مشارکت هابسیارخوب بودوبرای شماارزوی موفقیت دارم وامیدوارهستم که باخدمت درکنگره قدردان این بزرگ مردباشیم وبدانید که درکنار مهندس دژاکام همسفروهمسفرانی بودندکه باتمام وجودشان درکنارجناب مهندس ماندن وایشان رادررسیدن به این هدف بزرگ یاری نمودن والگوی شماهم باید این همسفربزرگ باشد
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات