WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - طرح یک سوال در باب دستور جلسه هفتگی؛ هفته همسفر
طرح یک سوال در باب دستور جلسه هفتگی؛ هفته همسفر
جمعه 7 دی 1397 ساعت 18:50 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله
طرح یک سؤال از همسفران شعبه نیک‌آباد
در باب دستور جلسه هفتگی؛ هفته همسفر

از اینکه همسفر مسافرتان شده‌اید چه احساسی دارید؟

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر (لژیون چهارم):
احساسی که من دارم چیزی است که نمی‌توانم بیان کنم؛ مانند راه رفتن روی ابرها است
. احساس لذت می‌کنم که مسافرم مصرف‌کننده بود و من توانستم راهی مکانی به نام کنگره شوم، چقدر خوشحالم که بعد از سال‌ها دوری توانستم با مسافرم همراه، همفکر و هم حرکت شوم و فکر می‌کنم نیمه‌ی گمشده‌ی خودم را پیدا کردم بعد از سال‌های طولانی

سلام دوستان سکینه هستم یک همسفر (لژیون یکم):
حس خوبی دارم چون بال پرواز مسافرم هستم و خودم را درجایی می‌بینم که می‌توانم برای پیشرفت مسافرم جایی داشته باشم تابه‌حال خوب و خوشی برسیم و انشا الله که در این راه موفق باشیم.

سلام دوستان رویا هستم یک همسفر (لژیون سوم):
من هم خدا را شکر می‌کنم که راه کنگره را برایم گشود و هم از مسافرم تشکر می‌کنم که اگر به‌واسطه او نبود من همسفر هیچ‌وقت راه درمان را برای خودم پیدا نمی‌کردم و به این حال خوش نمی‌رسیدم که از خیلی از تخریب‌ها رها شوم و هنر زندگی کردن را بیاموزم.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر (لژیون دوم):

حسم در مورد اینکه یک همسفر برای مسافرم شدم خیلی عالی است چراکه مرا به‌جایی کشاند برخلاف گذشته تاریک که با روشنایی آشنا شدم و توانستم بفهم و درک کنم که حال یک بیمار چگونه است بیماری که با همه مریضی‌ها فرق دارد زیرا که حس، فکر و جسم او آلوده‌شده است و من همسفر باید بالی باشم برای پرواز او و حال که بالی شدم برای رها شدن او و گذشت کردم و بخشیدم و امروز خود را در قله کوه می‌بینم و باهم گذشتن از گذرگاهی سخت، خوشحالم چراکه باهم تجربه کردیم و در کنار هم بودیم و حال که به خوش ترین حال آرامش رسیده‌ایم باهم هستیم و خدا را برای این نعمت بارها شکر می‌کنم.


سلام دوستان آمنه هستم یک همسفر (لژیون  سوم):
من حس خیلی خوبی دارم، انگار برای اولین بار است که مرا همسفر می‌خوانند و همسفر کسی هستم که از تاریکی اعتیاد نجات پیدا می‌کند. من دوش‌به‌دوش مسافرم در کنارش می‌مانم و او را همراهی می‌کنم و عشق و محبت در کنار یکدیگر را لمس می‌کنیم.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر (لژیون چهارم):
از اینکه همسفر مسافرم شده‌ام خیلی خوشحال هستم چون از این طریق هم مسافرم درمان می‌شود و هم خودم می‌توانم به خودم بیایم و بهتر بتوانم مسافرم را همراهی کنم تا بداند که در این راه تنها نیست و بال پروازش می‌شوم و این‌که می‌خواهم بدانم که برایم مهم است، برایش ارزش قائل می‌شوم و همراهش می‌شوم تا هر دو از تاریکی به روشنایی‌ها برسیم.

سلام دوستان زهره هستم همسفر (لژیون دوم):
خداوند را هزاران هزار  بار شاکر هستم که قدم‌های راهم به کنگره باز شد. شاید اوایل زندگی از اینکه همسفر فردی شده بودم که دچار بیماری اعتیاد است، ناراحت به نظر می‌رسیدم ولی با ورودم به کنگره و آغاز حرکتمان به این نتیجه رسیدم که بهترین مسیر و هدف را انتخاب کردم و از صمیم قلب واقعاً خوشحال هستم که همسفر مسافری شده‌ام که دچار بیماری اعتیاد است. چراکه توسط اوست که من توانستم خودم را بشناسم توسط اوست که من توانستم ضد ارزش‌هایم را ریشه‌یابی کنم، من توانستم با ورود به کنگره بدی‌هایم را بشناسم و به‌طرف ارزش‌ها حرکت کنم، توانستم به همراه مسافرم از تاریکی‌های درونی به سمت نور و روشنایی حرکت کنم و از خداوند خواستارم که روزی برسد که همه کنگره‌ای شوند و به سمت نور حرکت کنند و از ضد ارزش‌هایشان دوری گزینند؛ و من همسفر این نعمت بزرگ را مدیون خدا و مسافرم هستم که توانستم به کنگره بیایم و بدون شک این اذن خدا بوده و از آقای مهندس و تمامی اعضای کنگره 60 تشکر می‌کنم که این راه را برایمان نمایان کرده‌اند.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر (لژیون یکم):
از اینکه همسفر مسافرم شده‌ام  حس خوبی دارم. حسی مملو از شجاعت، امید، مهر و عشق... در این سفر من هم احساس بودن می‌کنم و میدانم من هم هستم و می‌توانم نقش‌آفرینی کنم و پا به‌پای مسافرم در جلسات شرکت می‌کنم و آموزش دریافت می‌کنم. انشا الله که بتوانم این آموزش‌ها را در زندگی‌مان به کار ببرم.

سلام دوستان طاهره هستم یک همسفر (لژیون چهارم):
خدا را شکر می‌کنم که مسافرم یک مصرف‌کننده شد و خداوند راه کنگره را برای او باز کرد تا من همسفر هم بتوانم همراه مسافرم به کنگره بیایم و از آن‌همه تاریکی و ظلمتی که در درونم بود رها شوم به روشنایی‌ها برسم و راه درست و مستقیم را پیدا کنم. خدا را هزار بار شکر می‌کنم که توانستم بال پرواز برای مسافران باشم در کنار آمدن آن به کنگره من هم توانستم بیایم و آموزش بگیرم و در خودم کارکنم و از ضد ارزش‌ها دوری‌کنم و به رهایی برسیم. شکر شکر شکر


سلام دوستان نجمه هستم یک همسفر (مرزبان محترم):
خوب من هم اوایل که همسفر مسافرم بودم یکم برام سخت بود. ولی نمی‌دوم چرا کنگره این‌قدر حرمتش قوی است که من همسفر را روزبه‌روز به خودش بیشتر جذب می‌کند. حقیقتاً از این‌که همسفر مسافرم هستم قبلاً بگویم خیلی خوشحالم و مدیون مسافرم هستم چون واقعاً کنگره من، مسافرم وزندگی‌ام را خیلی عوض کرد. واقعاً خوشحالم که در کنار مسافرم هستم با نامی بنام همسفر...
همسفر یعنی بال پرواز یک مسافر و خیلی خوشحالم که شدم بال مسافرم که بتونم کمکش کنم و از تاریکی نجات پیدا کنیم و به همسفر بودن خودم در کنار مسافرم به خودم می‌بالم.

سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر (لژیون سوم):
نمی‌دانم الآن بگویم حس خوب یا بدی دارم یا اصلاً حسی دارم؟ در بدو ورودم حس خوبی داشتم که مسافرم  می‌خواهد درمان شود و درراه کنگره قرارگرفته‌ایم ولی چند روزی بود که احساس ناامیدی به من دست داده بود؛ اما امروز که بعد از دو هفته در جلسه حضور داشتم باز همان حس روزهای اول به من دست داد باوجود تمام دلخوری‌هایم و ناراحتی‌هایی که از مسافرم دارم به خود بالیدم که همسفر هستم و می‌خواهم به درمان یک بیمار کمک کنم. درک نکرده‌ام که اینجا چه مکانی است که باوجود تمام ناراحتی‌هایی که دارم حس امید به من القا می‌شود و برای ادامه راه مصمم می‌شوم. خداوند را شاکرم که به کنگره راه یافتیم که به‌عنوان همسفر نه‌تنها به درمان مسافرم کمک کنم بلکه سعی کنم به آرامش برسم و افکار منفی از من دور شود. از خداوند متعال خواستارم که نقشم را به‌عنوان همسفر به معنا واقعی درک کنم و بپذیرم که من سیاهی‌لشکر نیستم بلکه یک همسفر هستم و همسفر یعنی بال پرواز...

سلام دوستان ملیحه هستم یک همسفر (لژیون یکم):
خوشحالم چون بعد از مدت‌ها توانستم با مسافران بخندم و حس می‌کنم که می‌توانم به مسافرم قدرت بدهم تا بتواند از این بند رهایی پیدا کند و به جایگاه اولش برگردد. تغییر سخت است ولی امکان‌پذیر است. از خداوند می‌خواهم کسانی که دربند اعتیاد هستند با کنگره آشنا شوند و اشک‌هایی که ریختیم تبدیل به اشک‌های شود که از سر شوق برای رهایی از اعتیاد جاری شود.

سلام دوستان طیبه هستم یک همسفر (لژیون چهارم):
خداوند را شاکرم که توانستم در این راهی که مسافرم قدم برداشته است من هم بتوانم کنارش باشم. در شادی‌ها، ناراحتی‌ها و مشکلات این سفر را با کمک یکدیگر به دوش بگیریم و بتوانم قدم خیلی کوچکی برای درمان اعتیاد یک انسان بردارم. (نجات یک انسان نجات یک جامعه است)

سلام دوستان مهدیه هستم یک همسفر (لژیون یکم):
از این‌که توانستم همراه مسافر من به کنگره بیایم و بال پروازی برای اوباشم خیلی خوشحالم و احساس غرور می‌کنم که همراه او بودم و توانستم کنار او خودم هم آموزش‌های خوبی را یاد بگیرم و در زندگی‌ام کاربردی کنم و به حال خوش برسیم.

تایپ و تنظیم: کمک راهنما همسفر مریم (لژیون چهارم)

 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
لیلا همسفر صمد شنبه 8 دی 1397 14:08
خداقوت خانم مریم عزیز
هفته همسفر را مجددا خدمت تمام همسفران تبریک عرض میکنم انشالله همگی به خوبی سفر کنیم
همسفر فاطمه شنبه 8 دی 1397 12:15
خداقوت خدمت همسفران صبور وپرتلاش شعبه نیک آباد چقدر خوب جایگاه یک همسفر بودن را احساس ودرک کردید.امیدوارم که همه در راهی که قدم گذاشته اید موفق باشید وبعد از درمان هم تعادل وآرامش رادر زندگی ودرکنار مسافرتان لمس کنید
همسفر زهرا لژیون چهارم شنبه 8 دی 1397 11:03
خسته نباشید میگویم به همه عزیزان همسفر که در کنار مسافرانشان مانند کوه ایستادگی میکنند امیدوارم که همیشه محکم واستوار باشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic