WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب همسفران لژیون دوم
مشارکت مکتوب همسفران لژیون دوم
دوشنبه 10 دی 1397 ساعت 09:43 | نوشته ‌شده به دست مریم شفیعی | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

مشارکت مکتوب؛ همسفران لژیون دوم

 وقتی مصرف کننده ای به درمان می رسد و به خوبی فعالیت ورزشی می کند، در ورزش نظم وانضباط دارد، ادب واحترام را رعایت میکند، به قوانین ورزشی احترام میگذارد، تمام این ها نشان دهنده درمان کامل وقطعی اعتیاد است. تعادل و آرامشی که در ورزشکاران کنگره مشاهده می شود را در هیچ یک از ورزشکاران دیگر نمی بینیم .


سلام دوستان سعیده هستم همسفر
جهانبینی یعنی اینکه موضوعی را از زاویه های مختلف نگاه کنیم که جهانبینی در ورزش هم یکی از آنهاست؛ دید ما نسبت به ورزش باید مثبت باشد و به خاطر شادابی و سلامتی خودمان باشد، نه به خاطر تشویق دیگران یا برد و باخت در ورزش باشد.
در کنگره مثلث درمان داریم که ورزش روی هر سه پارامتر آن یعنی جسم،روان و جهانبینی اثر مثبت دارد،هر چه جسم ما سالم تر و قوی تر باشد مخدرهای طبیعی آن هم بیشتر تولید می شوند و در نتیجه زودتر به تعادل می رسد که ورزش کردن کمک بسیاری به جسم میکند.
همه ی آموزش دیدن ها و تلاش ما در کنگره60 برای رسیدن به فرمان عقل و مرحله ی شو شود هست و همیشه این جمله بیان می شود که عقل سالم در بدن سالم است؛ پس بدانیم که ورزش در سلامتی نقش بسیاری دارد.آقای مهندس طبق همیشه و مثلثهای کنگره برای ورزش نیز مثلث در نظر گرفته اند،
1) مکان مناسب،همان باشگاه ها و مکان های مناسب ورزشی است. 
2) زمان مناسب، مناسب ترین زمان برای ورزش و پیاده روی صبح زود است،نه در شب و موقعی از صبح که هنوز هوا روشن نشده است.
3) ورزش مناسب،یعنی متناسب با سن و جسم ما باشد و اگر ورزش با سن ما هماهنگی نداشته باشد خود باعث تخریب به جسم ما میشود.
مهم ترین موضوع دیگر که باید در نظر داشته باشیم روش DST است،یعنی ورزش را از کم شروع کنیم و مرحله به مرحله زمان و حرکات آن را بیشتر کنیم تا بتوانیم یک ورزشکار حرفه ای شویم، ورزش کردن بهترین راه برای تخلیه ی انرژی های منفی و گرفتن انرژی های مثبت و شادابی است و در نهایت لازمه ی رهایی  و آرامش میباشد و ظرفیت بدن را بالا می برد.
 ورزش در کنگره 60 و تیم های ورزشی کنگره پیامی است برای مصرف کنندگانی که فکر میکنند ورزش کردن برای آنها غیر ممکن و امکان ناپذیر است و نسبت ورزش با مصرف کننده را مثل نسبت پرواز کردن و لاک پشت می دانند،در صورتی که جهانبینی کنگره خلاف آن را ثابت کرد.

سلام دوستان مریم هسنم یک همسفر                           
آقای مهندس دژاکام در کنگره ۶۰ علاوه بر درمان مسافران توسط متد Dst به یک مسئله ی مهم دیگری هم برای تکمیل این درمان اشاره کرده اند و آن مسئله ورزش است ایشان گفته اند که مسافران برای تکمیل درمانشان و برای رسیدن به تعادل جسمی و روحی وجهان بینی باید به ورزش اهمیت زیادی دهند.
در کنگره ۶۰ تربیت بدنی موجود است که دارای ۱۸رشته ورزشی می باشد در کنگره هرساله به مناسبت روز جهانی مبارزه بامواد مخدرالمپیادورزشی عقاب طلایی برگزار می شود که شرکت کنندگان در این المپیاد رهایافتگان کنگره هستند، که به صورت لژیونی شرکت می کنند.
علاوه بر این، هر هفته جمعه ها تعداد زیادی از اعضای کنگره در پارک ورزشی جمع شده و به رقابت ، مسابقه و ورزش می پردازند.
ما اعضای کنگره یاد می گیریم که ورزش را بدون هیچ هیجان کاذب و بدون ایجاد دردسر و با امنیت کامل برای سلامتی خود انجام دهیم.
حال هدف ما از ورزش در گنگره چیست؟
۱.ورزش یکی از مهمترین عوامل سلامتی است و به قول آقای مهندس بسیاری از بیماریها به خاطر بی تحرکی وورزش نکردن است
۲.در هنگام ورزش چون ذهن ما هم درگیر است ازخیلی ازافکار منفی مصون می شود  واین در به تعادل رسیدن روان ما نقش دارد وهمچنین تعادل جسم، اگر در ورزش مسئله ی جهانبینی نباشد، شاید همان ورزش باعث خراب شدن تعادل وحال انسان می شود.
۳.هدف دیگر ورزش درکنگره به حال خوب رسیدن ولذت بردن از آن است، ورزش در کنگره برد وباخت ندارد و ما در صورت باخت دلیلی بر گلایه واعتراض نداریم چون باختی در کار نبوده ما فقط باید نقاط ضعف خود را پیدا کنیم وسعی در بهبود شدن آن نقاط داشته باشیم.
درکنگره همه باید به هم احترام بگذارند و به قوانین داوری احترام گذاشته وهمه در ورزش راستی وصداقت را سرلوحه ی کار خود قرار دهند و همه ی این قوانین نشان دهنده ی ورزش با جهانبینی درست است.پس ما باید با آموزش های کنگره به ورزش جوری دیگر  نگاه کنیم و آن را فقط وسیله ای برای کسب و کار و قدرت و شهرت ندانیم و سعی کنیم با ورزش کردن به تعادل جسم و روان و جهانبینی درست برسیم و با ورزش درست قلب ها سرشار از محبت الهی می شود چون با ورزش تپش قلب  نشانی از قدرتی لاینفک ومطلق می دهد.

سلام دوستان لیلا هستم همسفر
 در کنگره ۶۰ برای درمان اعتیاد مثلث جسم، روان و جهانبینی مطرح است که باید در این سه مولفه به تعادل و آرامش برسیم.جهانبینی در تمام کارها وامور زندگی ما نقش بسزایی دارد حتی در ورزش و فعالیت ورزشی ما این جهانبینی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در کنگره با آموزش هایی که می بینیم با جهانبینی ورزش آشنا میشویم. قبل از ورود به کنگره وقتی به باشگاه میرفتیم یا از طریق تلویزیون مسابقه ورزشی را می دیدیم تنها چیزی که اهمیت داشت برد یا باخت بود اینکه چه کسی می‌بازد یا برنده می شود، حتی با دوستان یا افرادی که مسابقه را تماشا می کردیم بحث ومجادله داشتیم بدون اینکه لذتی از تماشای بازی ببریم با حال خوب به ورزش وباشگاه میرفتیم ولی با حال خراب بر می گشتیم چون مهم برنده شدن بود حتی اگر اصول و قواعد بازی را زیر پا بگذاریم یا بی احترامی و بی ادبی کنیم.
 ما در کنگره ورزش را به گونه ای دیگر می بینیم برد و باخت مهم نیست مهم نظم وادب، احترام، خوش اخلاقی با حال خوب رفتن و با حال خوب برگشتن است.
 ورزش مکمل درمان اعتیاد است با ورزش است که به حداکثر تعادل وسلامتی می رسیم.
 وقتی مصرف کننده ای به درمان می رسد و به خوبی فعالیت ورزشی می کند، در ورزش نظم وانضباط دارد، ادب واحترام را رعایت میکند، به قوانین ورزشی احترام میگذارد، تمام این ها نشان دهنده درمان کامل وقطعی اعتیاد است. تعادل و آرامشی که در ورزشکاران کنگره مشاهده می شود را در هیچ یک از ورزشکاران دیگر نمی توانیم ببینیم؛ حتی ورزشکارانی که مصرف کننده هم نبودند وسابقه اعتیادی هم نداشته اند. 
خدا را شکر که در پرتو کنگره با جهانبینی ورزش آشنا شدیم و برای رسیدن به تعادل و آرامش بیشتر ورزش را در برنامه زندگی ودستور کار خود قرار دادیم.

سلام دوستان زهره هستم همسفر
زمانی که نگاهی به اعتیاد و گذشته آن می اندازیم متوجه می شویم که این بیماری اعتیاد چه تاثیری بر روی جسم ما داشته است تا حدی که جسم را روبه نابودی کشانده است. همان طور که آقای مهندس در مقوله اعتیاد گفته اند برای درمان سه پارامتر جسم،روان و جهان بینی مهم هستند پس ما برای درمان اول باید در جسم خود کار کنیم تا یک جسم قوی و دارای انرژی داشته باشیم تا بتوانند تحمل سلسله مراتب ترک را داشته باشند که یکی از دلایل این امر استفاده از ورزش در زندگی است که ما می توانیم با ورزش دید خود را نسبت به زندگی عوض کنیم و با انرژی بیشتری فعالیت داشته باشیم.
 درست است فردی که دچار بیماری اعتیاد است در ابتدا انقدر قوه و نیروی لازم را برای انجام فعالیت های ورزشی ندارد اما این فعالیت باید به صورت ذره ذره و از کم شروع شود و هر فردی با توجه به علاقه شخصی خود ورزشی را انتخاب نماید و در طول هفته به خود و جسم خود اختصاص دهد که این فعالیت در کنگره به صورت گروهی و در آخر هفته انجام می گردد و این باعث می شود در افراد روحیه بالا توام با انرژی صورت پذیرد.
همه ما می دانیم ورزش کردن باعث سوخت و ساز بدن می شود و انرژی زیادی را طلب می کند پس درنتیجه ما در کنار این فعالیت ها باید تغذیه مناسب و صحیحی داشته باشیم.
نتیجه ورزش کردن سلامتی جسم و روان است اگر جسم من سالم باشد روحیه و روان پرانرژی تری دارم در نتیجه جهان بینی من هم بالا می رود و زیباتر به همه هستی نگاه داشته باشم. دیدگاه ما به ورزش و سلامتی جسم باید بر اثر تفکر صحیح و مبنای عقلی باشد که اصلا چرا من ورزش می کنم؟ برای چه می خواهم سالم باشم؟ 
زمانی که بر اساس عقل به ورزش کردن نگاهی بیندازیم راحت تر می توانیم موضوع ورزش و رابطه آن با جهان بینی را هضم کنیم چرا که افرادی که این گونه تفکر نمی کنند جهان بینی غلطی نسبت به ورزش کردن دارند و از روش های نادرستی در پیروزی رشته ورزشی خود دارند و افرادی که به جهان بینی و بر اساس عقل و تفکر صحیح ورزش را انتخاب می کنند حتما انرژی و پاداشی که نصیبشان می شود را دریافت می کنند. 
ورزش وسیله ای است جهت پالایش و سوخت و ساز بدن که نتیجه این پالایش بالا بردن نقطه تحمل و صبر در برابر مشکلات است زمانی که ما جسم سالم داشته باشیم راحت تر به تعادل روان هم می رسیم و این کار با تکرار و تمرین پی در پی صورت میگیرد.

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر
آقای مهندس فرمودند ‌‌: ورزش از نان شب هم واجب تر است و حتماً ورزش را انجام  شود و باز فرمودند که امروزه ورزش هایی مثل تردمبیل درست کرده اند تا انسان راه برود و در خانه باشد اما غافل ازاینکه این موضوع سیستم فیزیولوژی و ذهن و اندیشه را به هم می ریزد؛ تردمبیل سرگیجه و حس انسان را خراب می کند و برای ورزش باید شنا کنید بدوید ،پیاده روی کنید، اینها را انتخاب کنید نه ورزش با یکسری آهن ، که انسان را خشن می کند .مثل لباس شستن و جارو کشیدن وغیره انسان انرژی مصرف نمی کند و همچنین کارهای اداری و شرکت با آسانسور و برای بیرون رفتن ماشین وکارهایی مثل بیل زدن، هیزم شکستن، دنبال گله رفتن هیچکدام دیگر نیست.
 آقای مهندس فرمودند: علمای فیزیولژی میگویند که یک خانم بایستی در روز ۴ تا ۵ هزار قدم پیاده روی کند و آقایان ۸ هزار قدم پیاده روی کنند مسئله دیگر شور نگیرند و ورزش زیاد نکنند، ورزش هم بایستی در اندازه و پارامتر خاصی انجام شود اگر این ورزش ها انجام نشود باید دائما در حال رفت و آمد پله های آزمایشگاه بود، پس برای اینکه بیمار نشوید وطول عمر داشته باشید ورزش کنید. ایشان فرمودند: ورزش در کنگره باید یک فرهنگ شود و هر کسی عضو کنگره است باید ورزش انجام دهد و گفتند که ما تمام ورزشها را درکنگره گذاشتیم برای اینکه با انجامش حالمان خوب شود.
اولین چیزی که در ورزش اهمیت دارد اخلاق و نظم است، اگر کسی در کنگره است و در کلاسها شرکت نکند، سی دی کار نکند، اگر قهرمان هم باشد، برای من ارزشی ندارد چون خیلی از این قهرمانان ملی و جهانی داشتیم که الان کارتون خواب هستند.
آنچه مهم است اخلاق و انضباط و جوانمردی است و من فاطمه امروز فهمیدم که چرا آقای مهندس از اوایل سفرم تاکید داشتند که باید یک رشته ورزشی را دنبال کنم چرا که با اهمیت دادن به ورزش روحیه واخلاقیاتم عوض شد و وقتی در جمع دوستانم حاضر میشدم برای والیبال خیلی از دقدقه های زندگی را فراموش می کردم و حال خوبی داشتم و انرژی فراوانی میگرفتم با بازی کردن در بازی گروهی مثل والیبال منیت را کم می کند ومن ها را تبدیل به ما می کند واین خیلی خوب است چرا که در زندگی منیت خیلی وجود دارد و من فاطمه دریافتم در کنگره که انسان زمانی تغییر میکند که تفکرش تغییر کند و با یک تفکر اشتباه هر کاری انجام دهیم نتیجه مطلوبی بدست نمی آید همان طور که اقای مهندس گفتن اگر در زمینه ورزش اگر ورزشکار هدفش نامناسب باشد و جهانبینی درستی برای ورزش نداشته باشد بخاطر برنده شدن کاکوئین مصرف می کند ویا دوپینگ می کند تفکر وجهانبینی باعث می شود ورزشکار چگونه ورزش کند آقای مهندس گفتند جسم انسان بر خلاف ماشین ها که هر چه بیشتر کار می کند فرسودتر می شوند قویتر وتواناتر می شود پس ماباید ورزش را جدی بگیریم و به دیگران پیشنهاد بدهیم.

تنظیم و ویرایش؛ همسفر مریم( لژیون دوم)
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن رضوانی جمعه 14 دی 1397 23:46
سلام و خدا قوت خدمت همسفران محترم مطالب همه ی شما بسیار عالی بود لذت بردم تلاش شما همسفران بیشتر از مسافران است تبریک عرض میکنم
مریم همسفر داوود سه شنبه 11 دی 1397 10:51
خداقوت خدمت اعضا لژیون دوم
بسیار عالی بود
لیلا همسفر صمد دوشنبه 10 دی 1397 23:36
خداقوت اعضای لژیون دوم عالی بود
مسافرمهدی احمدی دوشنبه 10 دی 1397 18:41
باعرض سلام وخداقوت به کمک راهنماواعضالژیون دوم مشارکت هابسیارخوب بود
به امیدروزی که این مسئله مهم هم درشعبه مانهادینه بشود
همسغر زهره ( لژیون سوم) دوشنبه 10 دی 1397 15:35
خداقوت خدمت اعضای لژیون دوم مطالب همه خوب و آموزنده بود.
مسافر مرتضی رضوانی دوشنبه 10 دی 1397 14:00
بسیار عالی به راستی تلاش همسفران ستودنیست
مسافر بهرام لژیون دوم دوشنبه 10 دی 1397 13:05
باعرض سلام وخداقوت خدمت کمک راهنما واعضای لژیون دوم مشارکتها در باب دستور جلسه بسیار عالی بود.موفق باشید.
همسفر زهرا لژیون چهارم دوشنبه 10 دی 1397 10:01
باسلام وخسته نباشید خدمت کمک راهنما عزیز خانم مریم واعضای لژیون دوم.
همسفر فاطمه دوشنبه 10 دی 1397 09:48
برداشت بسبار خوبی از دستور جلسه داشتین.خداقوت عالی بود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic