WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - کارگاه آموزشی خصوصی همسفران
کارگاه آموزشی خصوصی همسفران
سه شنبه 18 تیر 1398 ساعت 22:13 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره tavoosi | ( نظرات )

"به نام قدرت مطلق الله"

روز سه‌شنبه تاریخ 98/4/18 جلسه دهم از دور دهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران  نمایندگی نیک‌آباد با نگهبانی همسفر رویا، استادی اسیستنت محترم خانم مریم و دبیری همسفر طیبه با دستور جلسه " تخریب های شیشه و متد درمانی DST" رأس ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سپاسگزارم از خانم رویا که فرصت خدمتگزاری در این جایگاه را به من دادند از کمک راهنمایان عزیز بخش خانواده خانم سحر و خانم طاهره که جا دارد اینجا جایشان را خالی کنیم و کمک راهنمای فعلی خودم خانم آنی عزیز سپاسگزارم که اگر امروز در این جایگاه خدمت می کنم به خاطر زحمات این عزیزان است.
و اما دستور جلسه تخریب شیشه و درمان آن با روش DST
اصلاً شیشه چه هست و چرا دستور جلسه را به تخریب شیشه و درمان آن اختصاص داده اند؟ آقای مهندس مواردی را در دستور جلسات قرار میدهند که اهمیت بالایی دارد.
خوب شیشه ماده مخدر محرکی است که از آمفتامین و انواع و اقسام قرص های روان گردان و اسید ساخته شده است وقتی وارد بازار شد همه دیدیم و شنیدیم که چه فجایعی به بار آورد چه افراد زیادی را گرفتار کرد چه خانواده هایی از هم پاشید چه خانواده هایی بی سرپرست شدند. همه ی اینها را شنیدیم و دیدیم و خیلی از ما به عینه شاهد این تخریب ها بودیم.
چرا شیشه وارد خانواده ها شد؟ و چرا خیلی از افراد رفتند سمت مصرف شیشه؟ همانطور که می دانیم هر کالایی که بخواهد وارد بازار شود یک تبلیغاتی دارد و آن تبلیغات باعث می شود آن کالا خریدار پیدا کند، تبلیغات شیشه این بود که  شیشه مخدر نیست اگر شیشه مصرف کنید مرفین ندارد، کنار گذاشتنش راحت است، هر جایی می توانید مصرفش کنید حتی در دستشویی یا پشت فرمان اتومبیل، بدون بو است، و زنان زیادی هم به دنبال مصرف شیشه رفتند چراکه برای زنان این تبلیغ را داشت که برای لاغری خیلی خوب است و برای افزایش میل جنسی بهترین دارو است که بیشتر در آرایشگاهها این تبلیغات را می کردند و بقیه را گرفتار کردند و شنیدیم که چه مادرانی با توهمات شدید باعث آزار و اذیت کودکان خود شدند یا بچه هایشان را از بین بردند.

 از تخریب شیشه توهمات زیاد است، بدبینی است شاید افراد مصرف کننده شیشه زود نمی میرند ولی زندگی آنها در اختیارشان نیست یعنی شخص زنده است دارد زندگی می کند ولی روح و روانش دست خودش نیست انگار شیطان درون آنها رخنه کرده و کسی که مصرف شیشه دارد پرخاشگر می شود، عصبانی می شود، پوست بدنش خشک و شکننده می شود، میل به غذا ندارند و مدام دهانشان خشک است و بیشتر تمایل به نوشیدن مایعات از جمله نوشابه دارند، اینها نشانه کسی است که مصرف شیشه دارد.
اوایل شروع مصرف شیشه فرد مصرف کننده اعتماد به نفسش بالا می رود، حافظه اش قوی می شود، و مدت زیادی میتواند کار کند بدون اینکه بخوابد یا حتی میل به غذا داشته باشد، وقتی مسافر من برای ترک به کمپ رفته بودند شیشه را به او توصیه کردند به او گفته بودند که ترک شیشه آسان است آزمایشت منفی می شود کسی به تو کار ندارد راحت هم کنار می گذارید خماریش فقط خواب است؛ مثل تریاک و شیره و کراک نیست که درد بکشید وقتی مسافر من از کمپ برگشتند فکر دیگری نداشتند به غیر از اینکه برود و شیشه تهیه کند تا مشکلات جسمی اش حل بشود.
واقعاً شیشه خیلی ناشناخته بود و تبلیغات مثبتش خیلی ها  را فریب داد و گرفتار کرد قافل از عواقب بسیار خطرناکی که داشت. در زندگی خیلی از این موارد زیاد هست که با لباس خیلی زیبا وارد زندگی ما می شود و ما را توجیه میکند که این بهترین کار است آقای مهندس همیشه میفرمایند هر چیزی که با کوتاهترین راه و با کوتاهترین زمان ممکن ما را به مقصد برساند بدانیم که یک مشکلی درونش هست و باید بیشتر روی آن فکر کنیم ما اگر  دستور جلسات آموزشی داریم باید روی آن فکر کنیم چون این پایان کار نیست اگر امروز شیشه آمد شاید فردا با ماده مخدر دیگری و تبلیغات قشنگ دیگری روبه رو شویم که مثلاً اگر این آدامس را بخورید لاغر می شوید یا این ماده را بو کنید احساس خوبی پیدا میکنید و.... پس امکان دارد هر چیز فریبنده ای وارد زندگی ما بشود. 
اوایل ورود شیشه به ایران شیشه گرمی یک میلیون بود حالا ببینید چقدر هزینه بر میداشت که یک نفر مصرف کننده ی شیشه باشد؛ متاسفانه وقتی دیدند تقاضا زیاد است در ایران، در آشپزخانه ها و لابراتورها شروع به ساختن شیشه کردند و این باعث شد قیمت شیشه خیلی پایین بیاید حتی ارزانتر از تریاک و افراد زیادی به شیشه روی آورند. وقتی مسافر من شیشه مصرف می کرد، اعتماد به نفسش بالا رفت مسافر من فروشنده لوازم خانگی بودند. آنقدر اعتماد به نفسش بالا رفته بود که با کارخانه ها معامله می کرد صبح تا شب و از شب تا صبح کار میکرد خواب نداشت شاید یک هفته هم نمی خوابید حافظه ی قوی پیدا کرده بود طوری که میدانست یک ماه قبل چه کالایی را به چه کسی فروخته بود که برای خود من هم خوشایند بود (من نمی دانستم که مصرف شیشه دارد) وقتی شیشه را کنار گذاشت همه ی آن چیزها یادش رفت که چه چیزهای را می خرید چه چیزهای را می فروخت و همین امر باعث شد که ما با مشکلات مالی هم روبه رو شوییم.
وقتی مسافر من شیشه مصرف می کرد خیلی از مقاله ها را خواندم و هر کس می شنید که مسافر من شیشه مصرف میکند به من حق میداد که به سمت طلاق بروم و می گفتند هیچ راه درمانی نیست؛ الان هم که مقاله ها را بخوانید با اینکه کنگره ۶۰ چندین سال است شیشه را درمان می کند در پایان مقاله ها نوشته شده است که شیشه درمان ندارد چون که در روان تخریب ایجاد می کند و روان را کسی نمی تواند تغییر دهد در جامعه کسانی که خود را درمانگر اعتیاد می دانند می گویند شیشه درمان ندارد به دلیل تخریب های زیادی که در مغز و سیستم عصبی دارد قابل درمان نیست.
در واقع به دنبال معجزه بودم که خدا راشکر این معجزه در  کنگره اتفاق افتاد؛ در کنکره دیدیم و تجربه کردیم و علمی که تجربه شده است سندی بدون نقص است، چون افراد زیادی که مصرف کننده شیشه بودند به رهایی رسیده اند و آقای مهندس دژاکام با صدای بلند گفتند و نشان دادند که شیشه درمان دارد آن هم با روش DST و شربت شفابخش OT.
 افراد خیلی زیادی به درمان قطعی و تعادل رسیدند از جمله مسافر من که امروز در جایگاه کمک راهنمایی قرار دارند و به کسانی که گرفتار هستند کمک میکند و خیلی از درمان شدگان امروز جزء ورزشکاران کنگره 60 هستند و جزء تیم ملی هستند اگر شیشه درمان نداشت، اگر شخص تعادل نداشت، نمی توانست ورزش کند چه برسد به اینکه به تیم ملی برود.نگارش و تایپ: همسفر اکرم ( لژیون سوم)
عکاس: کمک راهنما لژیون سوم همسفر زهره
تنظیم عکس: کمک راهنما لژیون چهارم همسفر مریم
لژیون خدمت گزار: لژیون سوم


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران، مقالات،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن رضوانی پنجشنبه 20 تیر 1398 23:11
سلام سخنان استاد جلسه خانم مریم بسیار عالی وپر بار بود لذت بردم خدا قوت و تشکر از شما
همسفر مهری پنجشنبه 20 تیر 1398 08:57
با سلام وخداقوت به کمک راهنمای محترم خانم مریم استادی خیلی پر باروآموزنده بود وهمچنین از خانم اکرم سپاس گذاری میکنم که دستور جلسه را له خوبی نگارش کردند انشالله که همیشه موفق وپیروز باشید.
همسفر ملیحه پنجشنبه 20 تیر 1398 08:02
درود
خدا قوت خدمت استاد
عالی و اموزنده بود.
موفق باشید.
همسفر شهلا چهارشنبه 19 تیر 1398 23:39
سلام و سپاس بسیار عالی بود مطالبتون ؛؛خدا رو شکر اگر الان در این جایگاها به زیبایی میدرخشید همه بخاطر صبر زیبا و حرکت صحیح شما و مسافرتون بوده بهتون تبریک میگم
همسفر لیلا لژیون دوم چهارشنبه 19 تیر 1398 22:23
با تشکر از کمک راهنمای خوبم خانم مریم عزیز بابت استادی پر بار و پرانرژی شان، و خدا قوت خدمت خانم اکرم عزیز و خدمتگزاران در سایت.
مسافر مرتضی رضوانی( نیک آباد) چهارشنبه 19 تیر 1398 16:31
خدا قوت خدمت همه همسفران خدمتگذار وسپاسگذارم از همسفر خوبم بابت مطالب خوب وارزنده ای که بیان نمودند پایدار موفق وموئد باشید
همسفر فاطمه چهارشنبه 19 تیر 1398 15:24
تشکر از اسیستانت شعبه خانم مریم عزبز که به خوبی در مورد تخریب شیشه صحبت کردند.خداقوت
یدالله لژیون دوم.(نیک آباد) چهارشنبه 19 تیر 1398 13:48
با سلام.استاد ارجمند،مطالبی که در مورد تخریب شیشه ذکر کرده اید واقعا تا کنون ذکر نشده بود و واقعا تا بحال چنین روان ولی اساسی در مورد شیشه بحث نشده بود.مطالبتان فوق العاده تازه، جذاب و شنیدنی و خواندنی است.از اینکه خانواده بزرگ رضوانی و شما استاد ارجمند، وقت خود را در اختیار شعبه قرار میدهید، صادقانه ممنونیم.پیشرفت خانواده رضوانی و شما، باعث افتخار افراد کنگره است،همگی موفق باشید.
زهراهمسفرمجتبی چهارشنبه 19 تیر 1398 12:26
باسپاس ازاسیستانت محترم بابت استادی خوبشان وتشکر از لژیون خدمتگزار وخداقوت خدمت خانم مریم عزیز به خاطر زحماتی که در سایت می کشند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات