WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مصاحبه با مسؤل سایت بخش همسفران
مصاحبه با مسؤل سایت بخش همسفران
دوشنبه 11 شهریور 1398 ساعت 13:31 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره tavoosi | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله
گفت‌وگویی دوستانه با مسئول سایت همسفران کمک راهنما خانم مریم عزیز

با عرض سلام و خدا قوت و ضمن تبریک هفته‌ی سایت به کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز و تمام کسانی که در سایت خدمت می‌کنند و کلام حق را منتشر می‌کنند و امیدوارم خیروبرکت این کار عظیم چندین برابر به زندگی‌شان برگردد.

تقدیر و تشکر ویژه داریم از خانم مریم عزیز به خاطر اینکه وقتشان را در اختیارمان گذاشتند.


لطفا خودتان را به‌رسم کنگره معرفی کنید؟

سلام دوستان مریم هستم یک همسفر؛ آنتی ایکس مصرفی مسافرم شیره، تریاک و شیشه با ۱۰ سال تخریب و ۱۴ گرم مواد وارد کنگره شدیم روش درمان DST داروی درمان OT با راهنمایی راهنمای مسافرم آقای حسن و راهنمای خوب خودم خانم سحر عزیز ۱۱ ماه سفر کردیم و در حال حاضر ۴ سال است آزاد و رها هستیم رشته‌ی ورزشی خودم هم والیبال

 در کنار مسئولیت سایت چه جایگاهی را تجربه کرده‌اید؟

اگر قابل باشم جایگاه کمک راهنمایی

هدفتان از خدمت در جایگاه‌ها بخصوص سایت چیست؟

هر جایگاهی در کنگره 60 حالا چه جایگاه‌های کوچک مثل مهمانداری تا جایگاه‌های بزرگ‌تر سرشار از آموزش هستند و این من هستم که به این جایگاهها نیاز دارم و این جایگاه‌ها برای رشد و تکامل خودم است من به این جایگاهها نیاز دارم و هر وقت که جایگاهی را تجربه کرده‌ام خدا را شکر کرده‌ام. از سفر اولم که در جایگاه‌های کوچک‌تر بودم تا سفر دومم، جایگاه‌ها حس خوبی را به من می‌داد و هرچقدر که جلوتر می‌روم این حس خوب، این آموزش‌ها خیلی بیشتر می‌شود سایت هم همین‌طور است خداوند به من توفیق داد و خانم سحر عزیز اجازه‌ی خدمت در سایت را به من دادند و خدمت در سایت بار آموزشی زیادی برای من دارد.

چه مدتی است در وبلاگ همسفران نیک‌آباد خدمت می‌کنید؟

حدوداً دو سال 

از حس و حالتان قبل از خدمت در این جایگاه و بعدازآن برایمان بگویید؟ 

قبل از خدمت در این جایگاه فکر می‌کردم از عهده‌اش برنمی‌آیم از همان اول که در مورد سایت چیزی نمی‌دانستم فکر می‌کردم خیلی سخت است می‌گفتم من نمی‌توانم، حتماً باید کامپیوتر بلد باشم بعد که خانم سحر عزیز به ما آموزش دادند یک سری چیزها برایم باز شد وقتی توی این جایگاه قرار گرفتم هنوز یکسری چیزها را نمیدانستم اینکه مسئول سایت همسفران باشم جنبهاش فرق می‌کرد با یک دل نوشته نوشتن یا یک مقاله نوشتن و ... بازهم نیاز به آموزش داشتم که خانم سحر عزیز یکسری چیزها را برایم باز کردند تا توانستم این جایگاه  را لمس کنم ولی آموزش در مورد سایت یکجا متوقف نمی‌شود هرچه جلوتر می‌روم یک‌چیزهای جدید یاد می‌گیرم.

 نظر شما در مورد وجود سایت و وبلاگ در نمایندگی‌های کنگره 60 چیست؟

به نظر من واقعاً نیاز است آقای مهندس از قبل فکر همه‌چیز را کرده‌اند از خیلی وقت پیش که تکنولوژی هنوز این‌قدر پیشرفت نداشت فکر سایت بودند و این‌قدر حس خوبی دارد که بخواهیم این علم را به دیگران انتقال بدهیم خیلی‌ها از طریق سایت با کنگره آشنا می‌شوند، مطالبش را می‌خوانند، آموزش میگیرند، انرژی می‌گیرند و این واقعاً نشان میدهد که سایت چقدر مهم است چقدر نیاز است و من فکر می‌کنم خیلی ارزش دارد.

به نظرتان سایت شعبه‌ی نیک‌آباد قسمت همسفران چقدر موفق عمل کرده است و این موفقیت چقدر بوده است؟

من فکر میکنم توی شعبه‌ی ما همه‌ی کمک راهنماها و اکثر همسفران سعی می‌کنیم در حد شعبه‌های دیگر باشیم بااینکه تعداد کمک راهنماها کم است تعداد لژیون‌ها کم است ولی به‌اندازه‌ی شعبه‌های دیگر فعالیت داریم از مشارکت‌ها گرفته تا خلاصه لژیون‌ها، گزارش جلسات و چیزهای که برای سایت لازم است راداریم انجام میدهیم روزبه‌روز پیشرفت می‌کنیم و بهتر هم می‌شویم انشا الله.


مدیریت وبلاگ همسفران شعبه کار حساسی است مهم‌ترین موضوعی که شمارا در مدیریت وبلاگ کمک کرده است چه بوده است؟

بار روی دوش یک نفر نیست برای نوشتن یک مقاله یا خدمت‌های دیگر همه به کمک هم می‌آیند و این کار را آسان می‌کند.

از اهمیت سایت و نقش آن در یک سفر خوب و رهایی بگویید؟

کسانی که توی سایت خدمت میکنند بار آموزشی بیشتری دارند مطالعه‌شان بیشتر است با خدمت در سایت حس و حالشان بهتر است و این می‌تواند خیلی تأثیر داشته باشد.

پیشنهاد شما به همسفران جهت مشارکت و تقویت وبلاگ همسفران شعبه‌ی نیک‌آباد چیست؟

همسفران فکر می‌کنند خدمت در سایت کار بسیار سختی است ولی نترسند با یک مشارکت کوچک شروع کنند آرام‌آرام آموزش‌ها را بگیرند و توی خودشان کار کنند ظرفیت را در خودشان به وجود آورند با تمرین و تکرار میتوانند در سایت پررنگ‌تر بدرخشند.

آینده‌ی وبلاگ همسفران را چگونه می‌بینید؟

خیلی روشن

تأثیرگذاری درسی که از این جایگاه گرفته‌اید چه بوده است؟

همه‌ی جایگاه‌ها طوری هستند که ما به آن‌ها نیاز داریم خدمت در سایت برای من بار آموزشی بالایی داشت باعث پیشرفت من شد گاهی من مجبور می‌شوم یک متن را چندین بار بخوانم و این به رشد و تعالی من کمک می‌کند.

به نظر شما چه کسانی می‌توانند در سایت فعالیت داشته باشند؟

به نظر من همه‌ی سفر اولی‌ها، سفر دومی‌هایی که به‌نوعی حس خوبی را در کنگره به دست آورده‌اند می‌توانند توی سایت خدمت کنند این‌طور هم نباشد که فقط کمک راهنماها فعال باشند خدمت را به رهجوها  بدهند تا ترسشان بریزد توانایشان بالا برود و انرژی بگیرند.

پیشنهاد شما برای همسفرانی که از انجام این خدمت ترس یا دلواپسی دارند چیست؟

از یکجایی شروع کنند حتی اگر کوچک باشد شروع کنند به طرفش بروند گاهی وقت‌ها اگر به‌طرف یک‌چیزی نرویم حالا ورزش باشد، خدمت در سایت باشد چون آن انرژی را حسش نکرده‌ایم نمی‌توانیم درکش کنیم ولی اگر به طرفش برویم و یک دلنوشته بنویسیم، یک مشارکت مکتوب بنویسیم و حس و حال خوب آن را دریافت کنیم این باعث می‌شود در ادامه به ما کمک کند و بیشتر به سمت‌وسوی آن برویم.

چند ساعت از وقتتان را در روز برای فعالیت در سایت می‌گذارید، آیا خدمت در سایت خللی به زندگی‌تان وارد نکرده است؟

کامنتها را بیشتر با گوشی تأیید می‌کنم ولی برای مشارکت‌ها و مقاله‌ها هر وقت که به دستم برسد فردای آن روز وقت می‌گذارم و انتشار می‌دهم. کسانی که توی کنگره خدمت می‌کنند سعی می‌کنند تعادل را رعایت کنند هماهنگی داشته باشند فقط پای کامپیوتر ننشینند و برنامه‌ریزی داشته باشند.

از بین کنگره و زندگی کدام برای شما در اولویت قرار دارد؟ 

دوتای آن‌ها برام مهم است. ما به کنگره می‌آییم که درست زندگی کردن را یاد بگیریم آمدنم به کنگره باعث می‌شود زندگی بهتری هم داشته باشم.

و کلام آخر؛
 من هر چی که دارم و اینکه توانستم این جایگاه را لمس کنم از آموزش‌هایی بوده که خانم سحر عزیز زحمت آن را کشیدند. من در حد صفر بودم در مورد سایت چیزی نمی‌دانستم از اینکه به من آموزش دادند، این مسئولیت را به من دادند همه را مدیون خانم سحر هستم از آقای طاووسی هم خیلی چیز یاد گرفتم از ایشان هم تشکر می‌کنم و به همه‌ی کسانی که در سایت خدمت می‌کنند این هفته را تبریک می‌گویم و امیدوارم توانسته باشم آن چیزی که لازم بوده است را در این جایگاه به اجرا دربیاورم. کمک راهنماهای محترم خانم مریم، خانم زهره و خانم فاطمه هم خیلی به من کمک کردند و این‌طور نبود که همه‌ی بار مسئولیت روی دوش من باشد و خیلی چیزها را از آن‌ها آموزش گرفتم از آن‌ها هم تشکر می‌کنم و به این عزیزان هم این هفته را تبریک می‌گویم.

از اینکه وقتتان را در اختیار من گذاشتید سپاس‌گزارم و من هم به‌نوبه‌ی خودم این هفته را به همه‌ی خدمتگزاران سایت تبریک عرض می‌کنم.

تهیه گزارش: همسفر اکرم (لژیون سوم)

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه و گفت و گو،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
زهرا ح لژیون ۴ پنجشنبه 14 شهریور 1398 22:38
من هم هفته سایت را خدمت کمک راهنما محترم خانم مریم تبریک عرض می کنم .موفق و پیروز باشید .
مسافرمجتبی بطحائی چهارشنبه 13 شهریور 1398 16:41
باعرض سلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم این هفته رابه شما وتمامی کسانی که درسایت زحمت میکشند تبریک وشادباش عرض میکنم
مریم همسفر مرتضی چهارشنبه 13 شهریور 1398 08:19
خداقوت و تبریک خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم که خالصانه و عاشقانه در سایت خدمت میکنند
و تشکر از خانم اکرم عزیز برای تهیه ی مصاحبه عالی بود
همسفر زهره.لژیون دوم سه شنبه 12 شهریور 1398 23:11
خداقوت خدمت کمک راهنمای گرامی خانم مریم عزیز این هفته را به شما تبریک می گویم و از صحبت های بسیار زیبایتان استفاده کردیم.خداقوت خدمت خانم اکرم عزیز.
مسافرداوود. سه شنبه 12 شهریور 1398 20:06
باسلام وخداقوت بسیارعالی بود وبرایتان ارزوی موفقیت میکنم
فاطمه همسفر حسین سه شنبه 12 شهریور 1398 16:16
خداقوت خدمت کمک راهنمای عزیزخانم مریم ازایشان بابت خدمتگزاری درسایت تشکروقدردانی میکنم.
همسفرنجمه سه شنبه 12 شهریور 1398 15:32
خدا قوت به کمک راهنمای محترم ..هفته سایت رو بهتون تبریک میگم و خدمت در اینجایگاه واقعا خیلی خوبه .واقعا بابت زحمت های خالصانتون تشکر وسپاس .
همسفر سعیده سه شنبه 12 شهریور 1398 12:11
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم بابت خدمتشان در سایت و ممنون از خانم اکرم عزیز و این هفته را خدمت دوستان خدمتگزار در سایت تبریک عرض میکنم.
همسفرملیحه سه شنبه 12 شهریور 1398 10:25
خدا قوت خدمت خانم مریم وتبریک عرض میکنم .
مسافر رحمت (لژیون 3نیک آباد) سه شنبه 12 شهریور 1398 10:03
باسلام.خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم.مصاحبه زیبایی بود .هفته سایت بر شما مبارک باد.موفق باشید.
حمید نیکبخت سه شنبه 12 شهریور 1398 07:52
سلام
این هفته رو به مسئول سایت بخش همسفران، خانم مریم تبریک میگم و خداقوت میگم بخاطر زحماتی که میکشند. تشکر و خسته نباشید هم میگم به دیگر عزیزانی که در این قسمت همکاری میکنند امیدوارم موفق باشید و به جایگاههای بالاتر صعود کنید.
سپاس از خانم اکرم که این مصاحبه دلنشین رو تهیه نمودند.
همسفر مهدیه لژیون دوم سه شنبه 12 شهریور 1398 00:54
خداقوت عرض می کنم خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم هفته سایت و بهشون تبریک میگم و سپاس از ایشون بخاطرزحماتی که در سایت می کشند.وخداقوت میگم به خانم اکرم
همسفر آمنه دوشنبه 11 شهریور 1398 23:20
خدا قوت خدمت اکرم عزیزم به خاطر مصاحبه خوبی که داشتند وتبریک وخدا قوت به خانم مریم عزیز خسته نباشید وبرایتان بهترینها را آرزومندم
حسن رضوانی دوشنبه 11 شهریور 1398 21:52
سلام ضمن عرض تبریک و خدا قوت خدمت کمک راهنمای گرامی خانم مریم به جهت خدمت ایشان در سایت نیک آباد انشاالله موفق و پیروز باشی
مسافرمهدی احمدی دوشنبه 11 شهریور 1398 21:48
باعرض سلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم ضمن تبریک هفته سایت به شماکهمسئولیت سایت همسفران رابرعهده دارید مصاحبه خیلی عالی واموزنده ای بودنکات خوبی رامطرح کرده بودید.واشماکمال تشکررادارم بابت تمامی زحماتتان دراین جایگاه
موفق وپیروزوسربلندباشید
همسفرفاطمه لژیون چهارم دوشنبه 11 شهریور 1398 21:13
هفته سایت رابه کمک راهنمای عزیزم خانم مریم رضوانی.وآقای طاووسی وهمه عزیزانی که درکنگره60درسایت خدمت میکنند.راصمیمانه تبریک عرض میکنم.موفق وسربلندباشید
زهراهمسفرمجتبی دوشنبه 11 شهریور 1398 21:04
باسلام وخداقوت خدمت کمک راهنما خانم مریم عزیز از تمام زحمات شما کمال تشکر را دارم وامیدوارم برکت این خدمت به زندگیتان برگردد.وباز هم هفته سایت را به همه خدمتگزاران قسمت سایت تبریک عرض می کنم.
همسفر لیلا(لژیون سوم) دوشنبه 11 شهریور 1398 20:24
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز. هفته سایت بر شما مبارکباد. از زحماتی که در سایت و برگزاری جلسات آموزش سایت میکشید بینهایت سپاسگزارم. از خانم اکرم عزیز بابت تهیه گزارش متشکرم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات