WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - کارگاه آموزشی خصوصی همسفران؛ جشن هفته اسیستانت، ایجنت و مرزبان
کارگاه آموزشی خصوصی همسفران؛ جشن هفته اسیستانت، ایجنت و مرزبان
چهارشنبه 17 مهر 1398 ساعت 06:01 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

روز سه‌شنبه مورخ 98/7/16 جلسه ششم از دور یازدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران نمایندگی نیک‌آباد با نگهبانی همسفر نجمه، استادی اسیستانت محترم همسفر مریم و دبیری همسفر مریم با دستور جلسه  هفته اسیستانت، ایجنت و مرزبان رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

 رشد شعبه به خود اعضا بستگی دارد که هر کس با خودش بگوید دیگران کاشتند تا ما برداشت کنیم پس ما هم می‌کاریم تا دیگران برداشت کنند. 


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان مریم هستم یک همسفر؛


بسیار خداوند را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم و می‌توانم از شما عزیزان آموزش بگیرم. امروز جشن ایجنت، اسیستانت و مرزبانی را داریم و من به‌نوبه خودم از مرزبانان بخش خانواده خانم طاهره و خانم زهرای عزیز تشکر می‌کنم و به این عزیزان تبریک عرض می‌کنم و واقعاً این عزیزان مثل دو خواهر هستند و من خیلی از این عزیزان درس گرفتم، خیلی صبور هستند و همین‌طور که همه شما با آنها در ارتباط بودید می‌دانید که واقعاً بامحبت هستند، اگر من چیزی گفتم هیچ‌وقت نه نمی‌آورند و با چشم گفتن فرمان‌برداری می‌کنند. امیدوارم برکت این خدمت‌ها و انرژی که می‌گیرند گوارای وجودشان باشد و قطعاً هم همین‌طور است؛ کسی که در کنگره خدمت می‌کند چیزی را دیده و چشیده که ماورای آنچه هست که میگوییم و قطعاً کسی که خدمت می‌کند می‌تواند آن را درک کند؛ امیدوارم همه شما عزیزان بتوانید جایگاه‌های خدمتی را تجربه کنید و با تمام وجودتان آنچه میگویم را لمس کنید. ما از تجربیات خودمان می‌گوییم ولی تا خودتان در این جایگاه قرار نگیرید نمی‌توانید درک کنید.


من این هفته زیبا را به ایجنت شعبه تبریک می‌گویم که واقعاً آقای علی‌رضا همکاری زیادی را با ما دارند و از وقتی فعالیت خودمان را شروع کردیم تغییرات زیادی در قسمت همسفران اتفاق افتاد که همه آن‌ها به‌واسطه همکاری آقای علی‌رضا بوده و از ایشان تشکر می‌کنم و امیدوارم قدردان زحمات این عزیزان باشیم. از خانم مرجان عزیز اسیستانت قبل تشکر می‌کنم که سه دوره اسیستانت شعبه نیک‌آباد بودند که زحمات زیادی را برای ما کشیدند و اگر ما قسمت همسفرانی داریم و می‌توانیم در آرامش آموزش بگیریم به‌واسطه زحمات این عزیزان است.
یک اورگانی که بخواهد شکل بگیرد افراد زیادی زحمت می‌کشند در کنگره 60 نیز افراد زیادی در حال خدمت هستند که با تمام وجود و بدون هیچ چشم داشتی خدمت میکنند که وظیفه ما است که از این عزیزانی که در حال خدمت هستند تشکر و قدر دانی کنیم آنطور که شایسته این عزیزان است
در شعبه نیک‌آباد که از اول جمعیت کم بوده و هر آن ممکن بود قسمت همسفران بسته بشود چون خدمتگزار کم بوده؛ هر شعبه باید از خودش جوشش داشته باشد و از خود شعبه مرزبان، کمک راهنما و ... داشته باشد و نمی‌شود همیشه از بیرون ساپرت شود اوایل شروع کار شعبه نیک آباد عزیزان ی مثل خانم سهیلا، خانم صانعی، خانم شهلا و خانم سحر آمدند و قسمت همسفران را پایه‌گذاری کردند و حالا کمک راهنمایان از همین منطقه هستند و همین‌طور مرزبانان هم  از لژیون‌های خودمان هستند و خدا را شکر می‌کنم که نیاز نداریم از بیرون  بیایند و خدمت کنند و امیدوارم اعضا قدر بدانند و بمانند و خدمت کنند تا رشد شعبه بیشتر شود. رشد شعبه به خود اعضا بستگی دارد که هر کس با خودش بگوید دیگران کاشتند تا ما برداشت کنیم پس ما هم می‌کاریم تا دیگران برداشت کنند. کسی که با خودش می‌گوید رهایی می‌گیرم و می‌روم یک‌لحظه با خودش فکر کند که اگر کمک راهنمای من و مرزبانان هم این فکر را می‌کردند چه کسی بود که به من آموزش بدهد و بماند و خیلی‌ها را از بند تاریکی‌ها نجات دهد. پس ما هم بیاییم به‌عنوان عضوی از این خانواده مسئولیت خودمان را به نحو احسنت انجام بدهیم.
اینکه می‌گوییم هر کس در هر جایگاهی مسئولیت دارد، از تازه‌وارد گرفته که باید بیاید و بادل و جان گوش بدهد که راه و چاه چه هست، الگوها را ببیند و با بیرون مقایسه کند و ببیند کنگره چه چیز به اعضا داده است که این‌قدر حالشان خوب است و انرژی دارند. واقعاً حقیقتی در این نهفته است که این انرژی مثبت هست و من دریافت کردم. وقتی وارد لژیون می‌شود به‌عنوان یک سفر اولی مسئولیت دارد؛ اینکه در لژیون قرار بگیرد و آموزش‌ها را باجان و دل بگیرد و انتقال بدهد، در مشارکت‌ها شرکت کند و فرمان‌بردار خوبی باشد تا انشا الله وارد سفر دوم بشود و آنجا تازه وقت میوه دادنش است و با خدمت کردن‌هایش و جایگاهی که در آن قرار می‌گیرد  نشان می‌دهد که راهنمایش برایش چکار کرده است و چه آموزشی گرفته است. این‌ها همه دست‌به‌دست هم می‌دهد تا شعبه‌ای را سر پا نگه دارد و اگر به‌راحتی در این مکان نشسته‌ایم به خاطر زحمات همین خدمت گذاران است. مرزبانان عزیز قبل از اینکه وارد شعبه بشویم از قبل آمده‌اند و مکان را آماده می‌کنند و خیلی مسئولیت‌های دیگر دارند و صبورانه با همه اعضا رفتار می‌کنند و پشت پرده خیلی کارها را انجام می‌دهند که این آرامش وجود داشته باشد.
ممکن است برای تازه واردین این سؤال پیش بیاید که برای چه برای مرزبانان و اسیستانت و ایجنت جشن می‌گیریم و این‌ جایگاه ها به چه معناست؟ مرزبان مرزهای شعبه را نگه‌داشته‌اند و حالت کار ناظم در مدرسه و اسیستانت حالت مدیر را دارد و با دیده‌بان همسفران خانم آنی در ارتباط هست و قوانینی را که تازه ثبت می‌شود را به گوش مرزبانان می‌رسانند و آن‌ها در اجرای قوانین و حرمت‌های کنگره آنها را اجرایی می‌کنند و کلیه کارهای اجرایی شعبه روی دوش مرزبانان هست که واقعاً کارشان را به نحو احسنت دارند انجام می‌دهند.  ایجنت یا اسیستانت نمی‌تواند در کار مرزبانان دخالت داشته باشد یا یک کار اجرایی داشته باشد فقط ناظر بر کار آنها هستند و در موارد نیاز به آنها مشاوره میکنند.

ک6 وظیفه ی همه ی ماست از آنها تشکر و قدر دانی کنیم اگر می‌خواهیم از این عزیزان تشکر کنیم اولین کار و کمک  این است که باید حرمت‌ها و قوانین را رعایت کنیم و مرزبانان مدام در حال این هستند که این حرمت‌ها و قوانین رعایت بشود و خدای‌نکرده بی‌حرمتی نشود و همه ی این نظم ی که در کنگره هست به خاطر همین حرمت‌ها هست که مرزبانان آن‌ها را محکم نگه‌داشته‌اند و ستون‌های کنگره هستند.

من یک‌بار دیگر از مزربانان در بخش مسافرا و مرزبانان در  بخش خانواده تشکر می‌کنم که واقعاً مسئولیت خودشان را به نحو احسنت انجام می‌دهند و نقش بازی نمی‌کنند و این خیلی مهم است که در هر جایگاهی که قرار می‌گیریم بتوانیم جایگاه را حفظ کنیم و مسئولیت خودمان را به بهترین نحو انجام دهیم و نقش بازی نکنیم و در کنگره هر کس در هر جایگاهی کار خودش را به بهترین نحو انجام می‌دهد و منتی هم سر کسی ندارند و با تمام وجود و عشقی که دارند خدمتشان را انجام می‌دهند.
ما شعبه‌ای داریم که در حال رشد است و آینده خوبی دارد از شما می‌خواهم اگر پیامی از طرف مرزبانان داده می‌شود حتماً اجرا کنید و اگر پیامی می‌دهند همه برای خودمان است. هر قدمی که برمی‌داریم فقط به این فکر کنیم که من این قدم را برمی‌دارم تا انشا الله راه برای کسانی که گم‌گشته راه هستند باز شود.
امیدوارم در هر جایگاهی بتوانیم به بهترین نحو جایگاه خودمان را حفظ کنیم.
مچکرم که به صحبت‌هایم گوش دادید.

نگارش و تایپ: کمک راهنما لژیون چهارم همسفر مریم

عکاس و ارسال عکس: کمک راهنما لژیون سوم همسفر زهره

لژیون خدمت گذار: لژیون مرزبانی

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران،

برچسب‌ها: کنگره 60 نیک آباد،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافرمهدی احمدی پنجشنبه 18 مهر 1398 12:40
باعرض سلام وخداقوت به همه خدمتگذاران کنگره ۶۰وعرض تبریک وشادباش به مناسبت هفته اسیستانت وایجنت ومرزبان ویک تبریک ویژه خدمت اسیستانت محترم همسفرمریم وهمچنین مرزبانان گرامی همسفرزهراوهمسفرطاهره که درقسمت همسفران درحال خدمت میباشند برایشان بهترین هاراارزومند هستم وامیدوارم دراین جایگاههای خدمتی یشان موفق وپیروزباشندوبتوانند اموزشهای لازم راببرند
نجمه همسفر مسلم پنجشنبه 18 مهر 1398 08:24
خدا قوت به تمامی همسفران .واقعا جشن بسیارزیبایی بود .
وتشکر از تک تک همسفران بازم تبریک به این سه عزیز که خالصانه خدمت میکنند ،
نجمه همسفر مسلم پنجشنبه 18 مهر 1398 08:22
خدا قوت به تمامی همسفران .واقعا جشن بسیارزیبایی بود .
وتشکر از تک تک همسفران بازم تبریک به این سه عزیز که خالصانه خدمت میکنند ،
فاطمه همسفر حمزه پنجشنبه 18 مهر 1398 07:23
خداقوت خدمت اسیسانت محترم خانم مریم عزیز استادی پربارودلنشینی داشتیدبازهم این هفته عزیزراخدمت شماتبریک عرض میکنم.وخداقوت خدمت لژیون خدمت گذار.موفق باشید
همسفر طاهره پنجشنبه 18 مهر 1398 02:52
باسلام وعرض تبریک فراوان خدمت اسیستانت محترم خانم مریم خیلی خوشحالم شمارادراین جایگاه میبینم امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق ومویدباشید همینطور تبریک وخداقوت عرض میکنم خدمت مرزبانان محترم شعبه
همسفر طاهره پنجشنبه 18 مهر 1398 02:51
باسلام وعرض تبریک فراوان خدمت اسیستانت محترم خانم مریم خیلی خوشحالم شمارادراین جایگاه میبینم امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق ومویدباشید همینطور تبریک وخداقوت عرض میکنم خدمت مرزبانان محترم شعبه
زهرالژیون مرزبانی چهارشنبه 17 مهر 1398 12:54
سلام وخداقوت خدمت اسیستانت عزیز شعبه,این هفته زیبا را به شما تبریک می گوییم.وتشکر از کمک راهنمای عزیز خانم مریم وخانم زهره وخانم فاطمه که برای برپایی این جشن زحمت زیادی کشیدند.
همسفر لیلا(لژیون سوم) چهارشنبه 17 مهر 1398 12:26
باسلام و خداقوت
این هفته را خدمت اسیسنت محترم شعبه خانم مریم و مرزبانان محترم خانم طاهره و زهرای عزیز تبریک عرض میکنم. متاسفانه نتوانستم در این جشن زیبا شرکت کنم ازاین بابت از شما عزیزان معذرت میخواهم. انشالله همواره شاد و تندرست باشید. سپاس از همه دوستانی که در در برپایی جشن سهیم بودند.
حسن طاوسی نیک آباد چهارشنبه 17 مهر 1398 12:07
آرزوی موفقیت و بهترین ها برای همه خدمتگزاران کنگره 60 بخصوص نمایندگی نیک آباد
هفته اسیسانت و مرزبان مبارک و پرشکون باد
حمید نیکبخت چهارشنبه 17 مهر 1398 11:56
سلام این هفته رو به اسیستنت بزرگوار و مرزبانان محترم تبریک عرض میکنم. خداقوت هم میگم و آرزوی موفقیت روزافزون برای این بزرگواران دارم.
چهارشنبه 17 مهر 1398 10:08
خداقوت به همه ی عزیزانی که در برپایی جشن دیروززحمت کشیدند.خداقوت به اسیستانت شعبه خانم مریم عزیز استادی پرباروپرنشاطی داشتند.وخداقوت میگم به مرزبانان عزیزخانم طاهره و خانم زهرا.بازهم تبریک میگم این هفته رابه عزیزان.
مریم همسفر داوود چهارشنبه 17 مهر 1398 09:38
بسیار سپاسگذارم از همه عزیزانی که در برپایی این جشن زحمت کشیدند و باز هم از اسیستانت و مرزبانان محترم قسمت همسفران تشکر می کنم بابت تمام زحماتی که می کشند تا ما در آرامسش در این مکان قرار بگیریم و آموزش بگیریم و این هفته را خدمت این عزیزان تبریک عرض می کنم. خداقوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic