WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب لژیون دوم
مشارکت مکتوب لژیون دوم
شنبه 27 مهر 1398 ساعت 16:35 | نوشته ‌شده به دست سعیده کریمی فرد | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله 
مشارکت مکتوب لژیون دوم 
در باب دستور جلسهD,SAP 

  
Dsap یک عصاره و هدیه ای ارزشمند از طرف آقای مهندس است که در اختیار اعضای کنگره قرار داده شده است،
            
سلام دوستان لیلا هستم همسفر
کلمه Dsap به معنی عصاره سیب دژاکام است.
 D مخفف کلمه دژاکام و sap به معنی عصاره می باشد.
 Dsap عصاره‌ای شفا بخش است که آقای مهندس از بهترین سیب ها آن را تهیه کردند، که این عصاره نه سرکه است و نه شراب. 
همانطور که روش Dst و oT سیستم ایکس را بازسازی می کند، Dsap سیستم فیزیولوژی و بیرونی را بازسازی می کند.
 بدن ما به یکسری از املاح و مواد معدنی نیاز دارد که خوردن روزانه این عصاره می تواند املاح و مواد مورد نیاز بدن را تامین نماید. 
Dsap در درمان یبوست بسیار موثر است، چربی های داخل رگ ها را از بین می برد و از بروز خیلی سکته های قلبی و مغزی جلوگیری می کند. برای درمان واریس و کبد چرب بسیار مفید است. انواع و اقسام قارچ ها با خوردن این عصاره درمان می شود. اگر با شیره انگور یا خرما خورده شود در درمان فقر آهن تاثیر زیادی دارد.
 به گفته آقای مهندس مخلوط یک قاشق  Dsap و یک لیوان آب ولرم صبح ناشتا باعث لاغری می شود و یک قاشق Dsap، آب ولرم و عسل باعث چاقی می شود. درست است که خوردن Dsap در درمان خیلی از بیماری ها موثر است اما نحوه خوردن، مقدار و زمان آن هم اهمیت دارد؛ مثلا باید همراه آب ولرم خورده شود یا اینکه برای درمان واریس یکسال و برای درمان کبد چرب چهار ماه استفاده شود. من از این عصاره در درمان دندان درد استفاده کردم که بسیار موثر بود، پنبه آغشته به Dsap را بروی دندان گذاشتم کمی بعد درد دندان برطرف شد. همچنین شبها قبل از خواب یک قاشق از این عصاره را با یک لیوان آب ولرم استفاده می کنم که واقعا مانند قرص خوابی می ماند که باعث آرامش و خواب راحت می شود و صبح هم که از خواب بیدار می شوم اصلا کسل نیستم و یک شادابی خوبی دارم. Dsap یک عصاره و هدیه ای ارزشمند از طرف آقای مهندس است که در اختیار اعضای کنگره قرار داده شده است، از ایشان تشکر می کنم که تجربه ها و ابداعات ارزشمندشان را برای رسیدن به آرامش و تعادل در اختیار ما قرار می دهند.

سلام دوستان زهرا هستم همسفر
من از زمانی که به کنگره آمده ام آموختم که آقای مهندس دژاکام در کنار درمان اعتیاد ومهار آن راهکارهای دیگری برای مشکلاتی که با مصرف شربت OT برای مسافران پیش می آیداقدام نموده اند که نه تنها برای مسافران بلکه برای ما همسفران نیز بسیار مفید می باشد.
اولین نکته: کابوس های شبانه که سی د ی های را ارایه داده اند.
دومین نکته : یبوست شدید در مسافران که برای درمان آن D,SAp رادرست ودر اختیارشان قرار دادند،اما اصلا D,SAP چیست؟سرکه سیب است اما نه آن سرکه سیبی که ما در خانه خود درست می کنیم زیرا درست وآماده کردن این سرکه یازده ماه طول می کشد.فواید D,SAP :
۱_برای لاغری وچربی سوزی بسیار مفید است.
۲_برای رفع یبوست.
۳_برای فشار خون بالا.
۴_برای شادابی پوست
۵_برای خستگی پوست وهزاران فواید دیگر.
اما تجربه شخصی من در مورد استفاده D,SAp مسافر من یبوست شدید ی داشت وطی یک هفته با استفاده از D,SAP خوب شد.
تجربه دوم :با آغاز زمستان بچه های من همیشه مریض بودند با اینکه من اصلا از خانه بیرون نمی رفتم وبا یکبار ودو بار رفتن به دکتر هم خوب نمی شدند حتما باید سه با را دکتر می رفتند تا بهبودی حاصل شوداما من آمدم ومدتی که برای نماز صبح  بلند می شدم یک قاشق مربا خوری D,SAP ویک قاشق عسل را درلیوان می ریختم وبقیه لیوان را هم آب ولم می کردم وخوب هم می زدم وبه بچه هایم می دادم طی مدتی که این کار را انجام می دادم اصلا بچه هایم مریض نشدند.
وتجربه دیگر : مسافرم با خوردن آدامس نیکوتین دهانش پر از آف می شد که اصلا زبانش پیدا نبود ۲ الی ۳روز آمد وD,SAp را صبح،ظهروشب قرقره میکرد و میخورد وزبانش کاملا به حالت اول بر گشت. 

سلام دوستان مهدیه هستم همسفر
 بدن ما به دو جور مواد نیاز دارد یک نوع از مواد را خودش می سازد و نوع دیگر را که ساخته دستان توانمند مهندس دژاکام هست به ما میدهد . اما بدن ماموادی دیگر احتیاج دارد مثل کلسیم ، پتاسیم وسدیم این مواد در D.sap وجود دارد که ما باخوردن D.sap این مواد را به بدنمان هدیه می دهیم.به گفته آقای مهندسD.sap حاوی اسید سیتریک است که معجزه ای در بدن ما به وجود می آورد خیلی از بیماریها را درمان می کند مثلاً عفونت بانوان درمان کننده کبد چرب،  باعث می شود جلوگیری کند از سکته قلبی و مغزی و .....من تیروئید کم کار داشتم و وضعیت من خیلی بد و خطرناک بود انقدر که خیلی از شبها نمی‌توانستم بخوابم چون احساس خفگی به من دست می داد و من با ورودم به کنگره رفته‌رفته حالم بهتر شد و این که رسیدیم به دستور جلسه D.sap
 که مسافرم به من گفت شاید تیروئیدت به خاطر خوردن D.sap است که بهتر شده است و من با این که چند ماه بیشتر نیست که D.sapرا مصرف می کنم ولی معجزه اش را به عینه دیده ام چون من به دنبال درمان نبودم و قرص های تیروئیدی که هر روز می خوردم را حتی مدتی بودکه فراموش کرده بودم و در آزمایشات اخیر که انجام دادم تیروئیدم به  شکل چشمگیری پایین آمده بود. و در آخر بی نهایت سپاسگزارم از آقای مهندس حسین دژاکام.

سلام دوستان زهره ن هستم همسفر
دستور جلسه d.sap یکی از مهم ترین دستور جلساتی است که هرساله برگزار می شود. کنگره 60  راه درمان اعتیاد و سیستم ایکس و نوع بیماری‌ها نامشخص و ناشناخته ای را که وجود دارد را به درمان می رساند.
اگر به چهره‌های افراد مصرف‌کننده مواد مخدر نگاه کنیم، متوجه می شویم که بر اثر این بیماری تخریب فراوانی به جسم آنها وارد شده است. مثلا لاغر می شوند، پوست بدن آن‌ها چروک می‌شود و در این میان بیماری یبوست هم بروز پیدا می کند.  D.Sap این مشکل و معضل را به‌خوبی در کنگره 60 حل کرده است. خیلی از مسافران که در سفر خود از D.sap  استفاده کرده‌اند، خیلی از مشکلات گوارشی آن‌ها حل شده است.
من از ابتدایی که وارد کنگره شدم و با این دستور جلسه آشنا شدم متوجه بسیاری از فواید D.sap شدم.یکی دیگر از فوایدی که من تجربه کردم برای گوش درد و دندان درد بود و با استفاده از این مواد توانستم عفونت دهان را برطرف کنم.
یکی از مشکلاتی که ما در درمان اعتیاد داریم مشکل یبوست مسافرانمان است و کسانی که از ot استفاده می‌کنند اکثراً دچار و گرفتار یبوست هستند.
جناب آقای مهندس با تفکرات خود برای حل این معضل به باور رسیدند که سبب پیدایش با d.sap مخفف دژاکام کشف شد. به معنای عصاره که همان ضلع سوم مثلث کشفیات جناب مهندس است.کشف و اختراعی از جناب آقای مهندس دژاکام، که  با دستیابی به این روش  توانسته اند بیماران بسیاری که دچار بیماری هایی از نظر فشارخون، دیابت، میگرن و... هستند را به درمان برساند
بدن انسان به املاح گوناگون مانند سدیم، کلسیم، پتاسیم و اسیدهای مختلف نیاز دارد که این مواد در D.sap موجود هست.
و در پایان بگویم مایه افتخار و خوشحالی من است که با کنگره 60 آشنا شدم و مسیر و راهم به جایی باز شده که نه تنها راه درمان بیماری اعتیاد است، بلکه راه درمان بسیاری از بیماری هاست. و خداوند را شاکر هستم که چنین فرد بزرگواری هستند که زندگی بسیاری از خانواده ها را نجات دهند.


سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر
سیب میوه ای سالم ودارای املاح زیادی است اگر کسی روزانه یک سیب بخورد در تمام عمرش بیمار نخواهد شد. otبرای درمان اعتیاد وسیستم ایکس مسافران است dsap برای بازسازی فیزیولوژیک بدن نیاز است . برای بازسازی کمبود املاحی مانند فسفر وکلسیم وپتاسیم وسدیم ومنیزیم واهن و کربوهیدرات که مورد نیاز بدن است .وکمبود هر کدام از این ها در بدن ایجاد بیماری می کند.. در ابتدا از این ماده برای درمان یبوست مسافران که در طول درمان براثر مصرف دارو  ot  دچار یبوست شدید می شدند استفاده شد ودر ادامه دیده شده که با درمانdsap کبد چرب وواریس نیز درمان شد .خواص درمانی این ماده به شرح زیر است ...موجب تنظیم تعادل سیستم گوارش _کاهش وزن-    برطرف کردن شوره سر و پاکسازی   صورت و......فرایند سرکه سیب با  dsapخیلی متفاوت است در واقع گویا اصلا سرکه سیب نیست ویک داروی مفید وجدید خلق شده چون فوایدش کاملا به اثبات رسیده است .فرایند درست شدن سرکه ۴۰ روز است ولی این ماده در طول ۱۱ ماه تا یکسال بدست می آید.بهترین روش مصرف این است که یک قاشق غذاخوری ان را در یک لیوان اب با مقداری عسل یا شیره انگور مخلوط کرده و صبح قبل از صبحانه میل شود..
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرملیحه یکشنبه 28 مهر 1398 20:11
خدا قوت خدمت لژیون دوم
موفق باشید.
زهره همسفر حمید یکشنبه 28 مهر 1398 08:59
خداقوت خدمت اعضای لژیون دوم از تجربیات شما لذت بردم.
فاطمه همسفر حسین شنبه 27 مهر 1398 22:56
خداقوت خدمت کلیه اعضای لژیون دوم عالی بود.
همسفر زهرا شنبه 27 مهر 1398 22:54
خدا قوت به هم لژیونی هایم واز مشارکت هایتان بسیار لذت بردم
همسفر لیلا(لژیون سوم) شنبه 27 مهر 1398 22:06
خداقوت اعضای لژیون دوم، از تجربیات شما استفاده کردم. سپاس از خانم سعیدا بابت انتشار مطلب
همسفر لیلا لژیون دوم شنبه 27 مهر 1398 21:54
خدا قوت خدمت هم لژیونی های خوبم و تشکر از کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز
خدا قوت خانم سعیده
همسفر فاطمه شنبه 27 مهر 1398 20:06
تجربه های لژیون دوم بسیار خوب بود.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات