WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - در باب دستور جلسه هفتگی؛ D.sap
در باب دستور جلسه هفتگی؛ D.sap
یکشنبه 28 مهر 1398 ساعت 08:36 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

معجزه‌های کنگره 60 و D.SAP  
در باب دستور جلسه هفتگی؛ دیسب 
به قلم کمک راهنما لژیون چهارم؛ همسفر مریم


برای درمان اعتیاد به مواد مخدر روش‌های بسیار زیادی وجود دارد که هیچ‌یک از آن‌ها نتوانسته فرد مصرف‌کننده مواد مخدر را به درمان برساند بلکه با استفاده از این روش‌ها با تخریب بیشتر از قبل به پله اول بازگشته‌اند؛ اما در میان این‌همه روش فردی به نام آقای مهندس دژاکام که خود ۱۷ سال مصرف‌کننده مواد مخدر بودند و البته راه‌های بسیار زیادی را نیز تجربه کرده‌اند و به نتیجه نرسیده بودند اقدام به درمان اعتیاد خود کردند و توانستند با استفاده از روش DST  اعتیاد خودشان را درمان کنند و با این روش اقدام به بازسازی سیستم ایکس خود که در اثر مصرف مواد مخدر از تعادل خارج‌شده بود کردند چون درروش های دیگر دلیل برگشت آن‌ها عدم تعادل و بازسازی نشدن سیستم ایکس بوده است.
در ادامه آقای مهندس این راه و حال خوشی را که به دست آورده بودند را تنها برای خودشان نخواستند و به دیگر انسان‌ها نیز انتقال دادند و کنگره 
۶۰ را بنیان نهادند و گفتند بهترین و کامل‌ترین  دارو برای درمان اعتیاد تریاک هست؛ اما استفاده از تریاک در طول مدت درمان مشکلات بسیار زیادی داشت که ازجمله باید برای تهیه پیش ساقی می‌رفتند، مکانی برای مصرف فراهم کنند و مشکلات دیگر که در آخر ممکن بود موادی که تهیه کردند خالص نباشد و آن آلکالوئیدهای موردنیاز بدن را فراهم نمی‌کرد. آقای مهندس پس از طی کردن مراحل بسیار زیادی داروی شفابخش OT را به وجود آوردند که مصرف‌کنندگانی که تحت درمان هستند راحت می‌توانند داروی خودشان را از کلینیک‌ها دریافت کنند و در هر مکانی مصرف کنند و تمام آلکالوئیدهای موردنیاز برای بازسازی سیستم ایکس را در اختیار فرد قرار می‌دهد.
آقای مهندس خودشان مصرف‌کننده سیگار هم بودند و در اثر سکته‌ای که کردند اقدام به درمان اعتیاد به سیگار خودشان کردند و توانستند با استفاده از همان روش DST  و آدامس نیکوتین اعتیاد به سیگار خودشان را هم درمان کنند و اکنون اعضا کنگره 
۶۰ می‌توانند برای درمان اعتیاد به سیگار خودشان نیز اقدام کنند.
اعضا کنگره 
۶۰ در این مکان نه‌تنها می‌توانند اعتیاد به مواد مخدر و نیکوتین را درمان کنند و نه‌تنها بهترین دارو را برای درمان در اختیاردارند بلکه بهترین آموزش‌ها در مورد مسائل و موضوعات مختلف که طریقه درست زندگی کردن را به آن‌ها آموزش می‌دهد را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند تا بتوانند در این مسیر جسم، روان و جهان‌بینی خودشان را به درمان برسانند و از زندگی خوبی برخوردار باشند.
آقای مهندس سی‌دی‌های متعددی را در مورد شناخت ساختمان جسم و اهمیت دادن به آن صحبت کردند و گفتند:  ازآنجایی‌که جسم انسان از خاک آفریده‌شده است و این جسم دائم در حال ترمیم و بازسازی خودش است پس برای بازسازی احتیاج به یک سری مواد دارد که باید در اختیار جسم قرار بدهیم و این مواد همان 
۱۰۲ عنصری هست که در طبیعت وجود دارد که می‌توانیم از طریق خوردن میوه‌ها، سبزی‌ها، حبوبات، لبنیات و گوشت‌های سالم در اختیار جسم قرار بدهیم و علاوه بر آن‌یک سری مواد دیگری را هم جسم لازم دارد که در طبیعت و خاک نیست مثل دینور فین، اندروفین، انکفالین و... که قسمتی از بدن مثل پالایشگاه ما مواد بهش می‌دهیم و بدن می‌سازد.
اما متأسفانه ما توجه به این املاح نداریم؛ غذاهای سالم و متنوع استفاده نمی‌کنیم، خوراکی‌هایی که استفاده می‌کنیم سالم نیست و بدن‌ها فقیر است، فعالیت‌ها کم است و به ورزش کردن اهمیت زیادی نمی‌دهیم و این‌ها باعث می‌شود که دچار انواع و اقسام بیماری‌ها شویم.


یکی از مشکلاتی که بیشتر مردم‌دارند یبوست است به‌خصوص مصرف‌کنندگان مواد مخدر شیره، هروئین، تریاک و متادون که در اثر مصرف آب بدن را می‌گیرد و خشک می‌کند و فرد دچار یبوست می‌شود.

آقای مهندس از روش‌های بسیار زیادی برای درمان یبوست استفاده کردند ولی جواب نداد تا اینکه به باغ خودشان در هیدج رفتند و آقای امین از آقای مهندس خواستند که سیب‌های پای درخت را سرکه کنند و ایشان قبول کردند و درست کردند. سال‌های بعد آقای مهندس خواستند سیب‌های درجه‌یک خودشان را بفروشند که باقیمت خیلی کمی می‌خواستند از ایشان بخرند و ازآنجایی‌که زحمات بسیار زیادی برای تولید سیب‌های خودشان کشیده بودند آن‌ها را نفروختند و همه را سرکه کردند.
آقای مهندس برای تولید این محصول خودشان بهترین سیب‌ها را استفاده می‌کنند، یک سال فرایند تولیدش طول می‌کشد و فرمول و شرایط خاص خودش را دارد پس بنابراین قابل‌مقایسه با سرکه سیبی که با سیب‌های گندیده و 
۳۰- ۴۰ روزه است نیست و اسم این محصول را دیسب گذاشتند و اینجا می‌توانیم بگوییم علاوه بر روش DST  برای درمان اعتیاد به مواد مخدر و سیگار و همچنین داروی شفابخش OT یکی دیگر از معجزات کنگره ۶۰ دیسب (D.SAP است.

چرا می‌گویم یکی از معجزات کنگره ۶۰، مگر دیسب چه‌کاری را انجام می‌دهد؟ دیسب دارای کلسیم، سدیم، فسفر، منیزیم، آهن، مس، ویتامین B و از همه مهم‌تر پتاسیم است.
وجود املاح گوناگون در دیسب و اینکه مولکول‌های آن در طول زمان شکسته می‌شود و سریع جذب می‌شود می‌تواند باعث درمان بیماری‌ها بشود.
بعد از مطالعه و استفاده از این دارو متوجه شدند که دیسب بهترین دارو برای درمان یبوست است.
اکنون در کنگره همان‌قدر که OT اهمیت بالایی دارد D.SAP  هم اهمیت بالایی دارد و باعث درمان بسیاری از بیماری‌ها شده است ازجمله: از بین بردن چربی خون، واریس، کبد چرب، کمبود آهن، عفونت‌ها، جوش‌های چرکی، آفت دهان، قارچ، کاهش کلسترول خون، از بین بردن حساسیت‌های پوستی، مشکلات خواب، جلوگیری از بروز سرطان، از بین بردن سرفه‌های سرماخوردگی، استحکام استخوان و دندان  به دلیل جذب کلسیم، ضد پیری، جلوگیری از فشارخون درون رگ‌ها، جلوگیری از سکته قلبی و مغزی، تنظیم PH بدن، برای درمان سینوزیت و یا گرفتگی بینی و ... است.
طریقه استفاده: صبح که از خواب بلند می‌شویم یک لیوان آب با یک قاشق غذاخوری دیسب را مخلوط می‌کنیم و می‌خوریم و نیم ساعت بعد صبحانه خود را می‌خوریم و اگر خواستیم با عسل و یا شیره انگور یا خرما استفاده کنیم باید اول یک قاشق عسل یا شیره را اول با مقداری آب ولرم مخلوط‌کنیم بعد لیوان را کامل آب کنیم و یک قاشق دیسب را نیز اضافه کنیم و میل کنیم.
آقای مهندس جدیداً به موضوع اضافه‌وزن نیز اهمیت داده‌اند تا افراد بتوانند از جسم سالمی برخوردار باشند و این باز می‌تواند یکی دیگر از معجزه‌های کنگره 
۶۰ باشد.
خداوند را شاکرم بابت وجود آقای مهندس، کنگره
 ۶۰، روش درمان DST برای درمان اعتیاد و همچنین درمان سیگار با استفاده از آدامس نیکوتین، داروی شفابخش OT و داروی شفابخش دیگری به نام دیسپ (D.SAP) و کلیه نعمت‌هایی که از طریق کنگره ۶۰ دریافت می‌کنم.

نگارش و تایپ: کمک راهنما لژیون چهارم همسفر مریم

 

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقالات،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن رضوانی یکشنبه 28 مهر 1398 23:07
سلام مطالب بسیار عالی و کامل بیان شده است خدا قوت به کمک راهنمای گرامی خانم مریم
یکشنبه 28 مهر 1398 22:59
باسلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم رضوانی بسیارزیباوآموزنده بودبرای افرادی که کمبود موادغذائی واملاح رادارندممنون
زهراهمسفر مجتبی یکشنبه 28 مهر 1398 20:49
با سپاس فراوان از کمک راهنمای عزیز خانم مریم مطالب بسیار آموزنده بود.
همسفرملیحه یکشنبه 28 مهر 1398 20:08
خدا قوت خدمت کمک راهنما گرامی خانم مریم
همسفر لیلا(لژیون سوم) یکشنبه 28 مهر 1398 15:57
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز بسیار عالی بود، موفق باشید
مسافر بهرام لژیون دوم یکشنبه 28 مهر 1398 14:23
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم همسفر مریم مطالبی را که بیان نمودید بسیار زیبا وآموزنده بود.موفق وسلامت باشید.
یکشنبه 28 مهر 1398 14:15
تشکر ازکمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز ،مشارکت شما کامل وجامع بود.
همسفر لیلا لژیون دوم یکشنبه 28 مهر 1398 11:20
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز خیلی زیبا و عالی دستور جلسه را بیان کردید، سپاسگزارم
مسافرمهدی احمدی یکشنبه 28 مهر 1398 09:55
باعرض سلام مطالبی راکه عنوان نمودید بسیارمفیدوارزندا بود بسیاراستفاده نمودم ازشما کمال تشکررادارم موفق وپیروزباشید
فقط چیزی که دراین بین بسیار نقش زیادی ایفا میکند(ایمان داشتن است)ایمان به متدDST،چه برای درمان اعتیادوچه برای درمان سیگاروایمان به این محلول بسیارباارزش
فاطمه همسفر حسین یکشنبه 28 مهر 1398 09:50
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم مطلب بسیارآموزنده بود.
زهره همسفر حمید یکشنبه 28 مهر 1398 09:04
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز خیلی خوب بود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic