WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - تجربه همسفران از مصرف D.SAP
تجربه همسفران از مصرف D.SAP
دوشنبه 29 مهر 1398 ساعت 08:53 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

تجربه  همسفران از مصرف D.SAP


سلام دوستان زهره هستم یک همسفر:
تجربه من از دیسپ: یبوستم برطرف شد، جوش‌های روی سرم و صورتم خیلی کم شد، با خالی بودن معده‌ام قلبم ناراحت بود و درد می‌کرد با خوردن دیسپ خیلی بهتر شدم، همچنین کاهش وزن داشتم و با استفاده از این دارو اشتهایم بازشده و وزنم خوب شده است. صبح‌ها ناشتا همراه با آب و عسل می‌خوردم.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر:

تجربه من از استفاده این دارو این است که حدود پنج ماه مرتب استفاده کردم مشکل یبوستم برطرف شده است من در ماه رمضان همیشه مشکل یبوست اذیتم می‌کرد ولی خدا را شکر با خوردن این دارو موقع سحر یا آخر شب موقع خواب این مشکل هم حل شد.
مورد دیگر اینکه در ماه رمضان به خاطر اینکه بتوانم تمام روزه‌هایم را بگیرم از داروهای تقویتی مثل فولیک اسید، قرص آهن، مولتی‌ویتامین استفاده می‌کردم ولی بااین‌وجود دو یا سه تا از روزه‌هایم را به خاطر ضعیف بودن سیستم بدن می‌خوردم ولی من از D.SAP استفاده کردم و مشکلی نداشتم در ضمن 
مشکل خواب داشتم پاهایم ضعف می‌رفت و خوابم نمی‌آمد ولی دیگر از ضعف پاهم خبری نیست.
خارش و سوزش شدید داشتم یک استکان دی دیسب را داخل یک تشت آب جوشیده سرد شده ریختم ده دقیقه نشتم مثل معجزه و ناگهانی خوب شدم.
موقع مطالعه هم‌ چشمم درد می‌گرفت و احساس خستگی داشتم که خوب شدم حالا فهمیدم که براثر پتاسیم داخل دارو خستگی چشمم خوب شده است.
سلام دوستان نجمه هستم یک همسفر:
من برای مشکل تکرر ادرارم حدود یک ماه استفاده کردم به‌صورت روزانه صبح یک قاشق عسل و یک قاشق دیسب با آب مخلوط می‌کردم و می‌خوردم...خدا رو شکر خیلی بهتر شدم برای عفونت زنان هم واقعاً نتیجه دیدم هفته یک‌بار دیسب رو داخل تشت آب ولرم می‌ریختم و به مدت ۱۵ دقیقه داخل تشت می‌نشستم و هر شب موقعِ خواب هم می‌خوردم؛ و خیلی راحت‌تر می‌خوابیدم. از آقای مهندس خیلی ممنونم بابت این داروی معجزه‌آسا که توانست هورمون زنان من رو بعد از ۱۵ سال درمان کند بااینکه داروی شیمیایی زیاد خوردم ولی نتیجه نداشت ولی حدود یک ماه مرتب بعد از صبحانه استفاده می‌کردم می‌خوردم و این باعث شد عادت ماهانه من منظم و سروقت بشود من واقعاً معجزه رو در این دیسب دیدم.
سلام دوستان مریم هستم یک همسفر: 
در مورد تجربه خودم از مصرف دیسب؛ من بااینکه مدت زیادی از این دارو استفاده نکردم اما تأثیرات چشمگیری را احساس کردم. حدوداً دو سال پیش تابستان مدتی بود که  هوا خیلی بد، گردوخاکی بود و از طرفی من از کودکی مشکلات آلرژی و تنگی نفس داشتم و این هوا خیلی روی من تأثیر گذاشت سه ماهی بود که از این هوا سرفه‌های زیاد و نفس‌تنگی گرفتم در این مدت خیلی دکتر رفتیم متخصص و فوق متخصص و غیره و قرص‌ها و اسپری‌های گران‌قیمتی هم می‌دادند که بعد از تمام شدن آن‌ها خوب که نمی‌شدم هیچ باید بازهم تهیه می‌کردم و استفاده می‌کردم. با خودم گفتم این‌طور که مشخص است من باید همیشه اسپری مصرف کنم و ازآنجایی‌که در کنگره ۶۰ با دیسب آشنا شده بودم تصمیم گرفتم شروع کنم و هرروز صبح ناشتا یک قاشق عسل را در نصف لیوان آب ولرم مخلوط‌کنم، بعد لیوان را کامل آب‌ می‌ریختم و یک قاشق دیسب اضافه می‌کردم و می‌خوردم و وقتی می‌خوردم احساس خوبی به هم‌دست می‌داد و حس می‌کردم بهتر نفس می‌کشم، کم‌کم سعی کردم تعداد دفعات استفاده از اسپری را کم کنم و به‌مرورزمان سرفه، نفس‌تنگی من بهتر شد و استفاده از داروها را نیز کنار گذاشتم. خیلی برای من جالب بود که من دیسب را برای مشکلات نفس‌تنگی و سرفه استفاده می‌کردم اما پوست من نیز به این ماده نیاز داشت و در این مدتی که استفاده می‌کردم پوست صورتم شاداب‌تر بود و کک‌های صورتم داشت کم می‌شد.
از این بابت از آقای مهندس حسین دژاکام بسیار سپاس گذارم  و امیدوارم ازاین‌پس همیشه تا می‌توانم از این داروی شفابخش استفاده کنم.
سلام دوستان طیبه هستم یک همسفر:
خداوند را شکر می‌کنم که کنگره را در مسیره زندگی من قرارداد تا بتوانم از آموزش‌های خوب آن بهره‌مند بشوم و برای رسیدن به آرامش در زندگی آن‌ها را کاربردی کنم یکی از چیزهای خوبی که من در کنگره با آن آشنا شدم D.SAP بود که به‌وسیله آن توانستم مسئله بیماری که در گوش خود داشتم درمان کنم. حساسیتی که من داشتم باعث شده بود که خارش شدید گوش داشته باشم اما با خوردن D.SAP توانستم این بیماری را درمان کنم.


سلام دوستان طاهره هستم یک همسفر:
چند سالی بود از سردردهای شدید رنج می‌بردم به‌طوری‌که حالت تهوع به سراغم می‌آمد به دکتر مراجع کردم وقتی پیش دکتر رفتم گفت که میگرن عصبی دارم و برای من قرص‌های خیلی قوی تجویز کرد و من مجبور بودم که آن‌ها را مصرف کنم. چند سالی قرص‌ها را مصرف کردم، ولی میگرنم خوب که نشد هیچ روزبه‌روز بدتر هم می‌شد و عادت کردن بیش‌ازحد من به آن قرص‌ها هم روزبه‌روز بیشتر می‌شود تا اینکه با معجون دیسب آشنا شدم با خودم تصمیم گرفتم که برای درمان سردردم استفاده کنم و این کارم کردم واقعاً سردردم درمان شد و اصلاً به‌هیچ‌عنوان من آن قرص‌ها را تهیه نکردم برای مصرف سردردم و خدا را شکر می‌کنم که معجون دیسب توانست سردرد من را درمان کند که نخواهم از مواد شیمیایی استفاده کنم، من هرروز صبح ناشتا یک قاشق دیسب همراه با یک لیوان آب برای سردردم مصرف می‌کنم، این را مدیون آقای مهندس هستم، از خدا طول عمر برای ایشان آرزو دارم.
سلام دوستان مریم هستم یک همسفر:
سال‌های زیادی بود که من از سردردهای شدیدی رنج می‌بردم تا اینکه شربت DSAP در کنگره ۶۰ برای درمان یبوست مسافران استفاده شد و من همسفر نیز از این داروی معجزه آور استفاده کردم که هرروز صبح  استفاده می‌کردم و از آن سردرد شدید که صبح‌ها اصلاً نمی‌توانستم سرپا بایستم خدا را شکر خیلی بهتر شده‌ام و صبح باحال خوب به کار روزانه‌ام می‌پردازم.

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر:

من نیز تجربیات زیادی از مصرف این دارو بدست آورده ام که به نگارش در می آورم.

۱-پاک‌کنندگی قوی برای آشپزخانه مخصوصاً سطوح چرب 
۲-
در ماشین لباسشویی برای تمیز کردن و نرم کردن لباس مخصوصاً لباس‌های سفید
۳-
برای نابودی مورچه‌ها 
۴-
برای از بین بردن علف‌های هرز
۵-
برای جلا دادن مس و نقره 
۶-
برای گوش‌درد روی پنبه ریخته و داخل گوش قرار دهند.
۷-
مخلوط با خاک رس به‌صورت ماسک برای صورت.
۸-
برای از بین بردن زگیل، روی پنبه ریخته و روی زگیل گذاشته شود کمی زمان می‌برد.
۹-
برای رفع بوی بددهان به‌جای خمیردندان هفته‌ای دو بار

برچسب‌ها: کنگره 60 نیک آباد،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر لیلا(لژیون سوم) سه شنبه 30 مهر 1398 10:58
بسیار عالی بود. سپاسگزارم که تجربیاتتان را در اختیار ما قرار دارید
همسفر لیلا لژیون دوم سه شنبه 30 مهر 1398 10:24
با تشکر از تمامی عزیزان که تجربیات خوبی در اختیار ما قرار دادن، خدا قوت
مسافرمهدی احمدی سه شنبه 30 مهر 1398 08:03
باسلام ممنون ازشماهمسفران گرامی که تاثیرات این عصاره بسیارباارزش راعنوان نمودید تادیگران هم ازاین عصاره استفاده کنند وبه سلامتی برسند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic