WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - در باب دستور جلسه هفتگی
در باب دستور جلسه هفتگی
یکشنبه 19 آبان 1398 ساعت 22:28 | نوشته ‌شده به دست مریم شفیعی | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
در باب دستور جلسه هفتگی؛ DST و روشهای متداول ترک، سم زدایی
به قلم؛ کمک راهنما همسفر مریم ( لژیون دوم)


ابتدا قبل از هر چیز خداوند را شاکرم بابت کشف روش DST، روشی که تمامی سوالات مبهم اعتیاد را پاسخ داد؛ روشی که باعث شد تمامی سیستم تحلیل رفته جسم مصرف کننده مواد مخدر به او بازگردد و بازسازی شود


 بله باید گفت روش DST پاسخ دندان شکنی بود برای کسانی که اعتیاد را مسمومیت مزمن می‌دانستند و با روشهای ترک مرسوم و سم زدایی جسم بیمار را مانند لاشه ای بی جان می‌کردند به گونه ای که توان حرکتی ساده را نداشتند. من به عنوان یک همسفر به عینه شاهد ترک‌های پی در پی مسافرم بودم و هر بار که بیشتر سعی می‌کرد بیشتر در گل فرو می رفت. نمی‌دانم چرا، اما همیشه می‌خواستیم با کوتاهترین راه به مقصد برسیم. همیشه در مجله ها، روزنامه ها و... به دنبال راهی برای رهایی از اعتیاد بودیم و همیشه روشهایی را دنبال می‌کردیم که به نوع خود آسانترین و کوتاهترین راه بود؛ مثلا روی تابلو بزرگی در شهر نوشته شده بود ترک اعتیاد در 24 ساعت، همیشه با خود می‌گفتم اگر در 24 ساعت می‌شود از شر اعتیاد رها شد چرا مسافر من این کار را نمی‌کند؟ با خود می‌گفتم او مواد مخدر را دوست دارد یا غیرت و اراده ندارد، اما با ورودمان به کنگره دانستم چقدر اشتباه می‌کردم. چقدر این تابلوها و تبلیغات غلط می‌تواند جوانان را به سمت اعتیاد سوق دهد چرا که با خود می‌گویند مواد را می‌شود 24 ساعته از بدن خارج کرد و همین امر باعث می‌شود از مصرف مواد هراسی نداشته باشند‌. دقیقاً می‌توان گفت بیشتر به تبلیغ از مصرف کردن مواد شبیه است تا مصرف نکردن مواد مخدر و رها شدن از اعتیاد.
در کنگره 60 آقای مهندس دژاکام بنیان گذار کنگره 60 و کاشف روش DST، با روشن نمودن صورت مسئله اعتیاد و شناخت مواد مخدر و مصرف کننده و اینکه اعتیاد جایگزینی مزمن هست نه مسمومیت مزمن، توانستند اعتیاد را درمان کنند؛ نه 24 ساعته یا 3 روزه یا 3 ماهه بلکه در مدت زمان مناسب. با تحقیقات و مستنداتی که وجود دارد می‌توان گفت بهترین روش برای درمان اعتیاد روش DST می باشد.
پزشکان و علمایی که خود را درمانگر اعتیاد می‌دانند، می گویند اعتیاد مسمومیت مزمن است و با این تفکر فرد مصرف کننده را سم زدایی می کنند. با روش سم زدایی اگر فرد، جان سالم هم به در ببرد بعد از مدتی کوتاه باز به مواد مخدر روی می آورد، که به فرموده آقای مهندس، این کار بهترین و عاقلانه ترین کاری است که یک مصرف کننده می تواند انجام دهد چرا که ایشان با تحقیقاتی که انجام دادند متوجه شدند اعتیاد یک جایگزینی است نه مسمومیت زیرا اگر مواد مخدر سم بوده چرا فردی که اعتیاد دارد با مصرف نکردن مواد حالش بد میشود پس میتوان گفت مواد مخدر برای یک مصرف کننده مواد مخدر حکم دارو را دارد نه سم؛ و  اما جایگزینی مزمن یعنی مخدرهای بیرونی جایگزین مخدرهای طبیعی جسم فرد مصرف کننده شده است و باعث گردیده غددی که مخدرهای طبیعی مانند اندرفین ها، انکفالین ها، دینورفین ها و... را ترشح می‌کردند با استفاده از مخدرهای بیرونی تنبل شوند یا از کار بیفتند. حال اگر فرد مصرف کننده مواد مخدر بخواهد یکباره مواد خود را کنار بگذارد چه می شود؟ چگونه فرد می تواند با وجود اینکه غدد داخلی از کار افتاده و موادی هم از بیرون وارد جسم نمی شود به زندگی خود ادامه دهد؟ بدون وجود اندرفین چگونه می‌تواند راحت بخوابد یا بدون ترشح دینورفین از زندگی لذت ببرد، چگونه بدون وجود انکفالین در جسم می‌تواند دردهای کوچک را تحمل کند؟ با ترشح نشدن هزاران نوع ترشحات و هورمونهایی که تمامی تعادل جسم ما به آنها وابسته است و هنوز شناخته نشده اند چگونه می‌تواند در اخلاق و رفتار متعادل باشد؟
آری با روش DST؛ که D مخفف دژاکام ابداع کننده این روش و برابر با ضریب ۰/۸،  S مخفف پله و یا پله های 21 روزه و کلمه T مخفف تایم؛ یعنی مدت درمان 10 الی 11 ماه می باشد، همراه با داروی OT که بهترین دارو با راندمانترین دارو شناخته شده است، فرد مصرف کننده می تواند طی 10 الی 11 ماه به درمان جسم خود بپردازد. برای تغییر نگرش و دیدگاه یک مصرف کننده جلسات آموزشی نیز وجود دارد که بیشترین بار درمان اعتیاد روی ضلع جهانبینی و روان می‌باشد که با حضور منظم فرد مصرف کننده و فرمانبردار بودن می تواند به درمان قطعی از مواد مخدر برسد.
خداوند را بابت این عمل عظیم هزاران بار شکر شکر شکر
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن رضوانی چهارشنبه 22 آبان 1398 08:45
سلام مطالب بسیار عالی بود لذت بردم خدا قوت
حسن رضوانی چهارشنبه 22 آبان 1398 08:43
سلام مطالب بسیار عالی و کامل بود بله اراده وجود داشت ولی راه درست وجود نداشت خدا را برای این همه نعمت شکر گزاری می کنیم
چهارشنبه 22 آبان 1398 08:42
سلام مطالب بسیار عالی و کامل بود بله اراده وجود داشت ولی راه درست وجود نداشت خدا را برای این همه نعمت شکر گزاری می کنیم
زهره همسفرمهدی چهارشنبه 22 آبان 1398 08:07
سلام خدمت کمک راهنمای خودم خانم مریم خیلی آموزنده بودخداقوت
فاطمه همسفرحمزه سه شنبه 21 آبان 1398 14:37
خداقوت خدمت کمک راهنمای عزیزخانم مریم.دستورجلسه رابه خوبی بیان کردیدوتشکرازآقای مهندس که این روش را ابداع کردند
فاطمه همسفر حسین سه شنبه 21 آبان 1398 08:54
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز که به این خوبی درمورد دستور جلسه این هفته توضیح داده اند.
مسافرمهدی احمدی دوشنبه 20 آبان 1398 19:55
باسلام وعرض خداقوت خدمت شماکمک راهنمای محترم مشارکتتان درباب دستورجلسه بسیار عالی واموزنده بود وهزاران بارشکر بابت ابداع روش DSTو وجود جناب مهندس
همسفرملیحه دوشنبه 20 آبان 1398 14:14
خدا قوت
زهره همسفر حمید دوشنبه 20 آبان 1398 08:16
خداقوت خانم مریم عزیز بسیار عالی بود اشتباه بشر در مورد حل مسئله اعتیاد برای این بود که دانش آن را نداشنند برای همین می گویند اعتیاد درمان ندارد خداراشکر که آقای مهندس به لطف خداوند این روش را ابداع و پیش روی مسافران گذاشتند و از این مرحله به سلامتی عبور کردند.
مسافر مرتض رضوانی(نیک آباد) یکشنبه 19 آبان 1398 22:18
خدا قوت بله خدا رابابت این دستاورد مهم باید شکر کرد وقدردان این حال خوشی که این روش نصیبمان کرده باشیم
همسفر لیلا لژیون دوم یکشنبه 19 آبان 1398 22:01
خدا قوت خدمت کمک راهنمای خوبم خانم مریم عزیز
بسیار عالی دستور جلسه را بیان کردید موفق باشید.
همسفر فاطمه یکشنبه 19 آبان 1398 21:49
بله خدا رابسیار شکر بابت روش دی اس تی خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات