WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب
مشارکت مکتوب
یکشنبه 10 آذر 1398 ساعت 10:59 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله
مشارکت مکتوب همسفران لژیون چهارم
در باب دستور جلسه؛ نقش سی‌دی‌ها و نوشتن آن‌ها در آموزش

سی دی ها خط ارتباطی بین تمام اعضای کنگره ۶۰ در هرکجا با جناب مهندس است و ما از طریق سی‌دی‌ها آموزش‌های لازم را برای رسیدن به تفکر سالم و دانایی دریافت می‌کنیم. بخش عمده درمان بستگی به همین سی‌دی‌ها و آموزش‌ها دارد و اینکه مطالب را کاربردی و عملی کنیم.


سلام دوستان زهرا هستم همسفر حسین:

در مورد این دستور جلسه آقای مهندس در جلسه ۱۳ دور شصتم مورخ ۱ /۹/ ۹۶ فرمودند که؛ هر موقع حرف از یادگیری می‌شود به یاد بهروز وثوق و نقش او در فیلم گوزن‌ها میافتم که در آنجا آقای وثوق نقش منفی را داشتند هم معتاد، هم هروئینی و هم چاقوکش بودند و در یک قسمت از فیلم آقای وثوق گفتند (آخه شما به من یاد دادید و من یاد نگرفتم؟ چیزی به من یاد دادید که خواستید تحویل بگیرید؟) ما اینجا می‌توانیم به این نتیجه برسیم که تربیت و آموزش نقش مهمی دارد و از طرفی خلق‌وخوی ما وابسته به دو چیز است: ۱-فیزیولوژی، هورمون‌های بدن و سیستم ایکس است. ۲- جهان‌بینی انسان است و آموزش جهان‌بینی در کنگره به‌وسیله سی‌دی‌ها و جلسات آموزشی صورت می‌گیرد.

حال چرا آقای مهندس سی‌دی‌ها را انتخاب کردند؟ زیرا ۱- سی دی ارزان‌ترین وسیله یادگیری است. ۲- در آموزش با سی دی می‌توان به کارهای روزمره رسیدگی کرد. مثلاً هم می‌توان ظروف را شست و هم سی دی گوش کرد. البته اگر در سکوت باشد و ذهنمان درگیر مسائل دیگر نباشد. ۳- در زمان کوتاهی می‌توان مطالب زیادی آموزش داد. ۴- اگر به‌جای سی دی کتاب‌هایی به افراد معرفی می‌شد که افراد مختلفی نوشته‌اند مسیر، هدف و افکار و اعتقادات آن‌ها بر روی خواننده اثر می‌گذاشت.
و اما تأثیر نوشتن سی‌دی‌ها در یادگیری ما؛ 
۱- زمان پوچ و اوقات فراغت ما پر می‌شود و کمتر افکار منفی و نیروهای منفی به سراغ ما می‌آید. ۲- باعث قوی‌تر شدن ادبیات و دیکته ما می‌شود ۳- باعث خوش‌خط شدن ما می‌شود و سرعت و قدرت نوشتن ما بالا می‌رود. ۴- قدرت تمرکز و حافظه ما بالا می‌رود. ۵- در ما عادت به یادداشت‌برداری و یادگیری بهتر به وجود می‌آید.

 

سلام دوستان طیبه هستم یک همسفر:
سی‌دی‌ها در کنگره یک منبع آموزشی بسیار بزرگی هستند. وقتی ما به کنگره می‌آییم اگر می‌خواهیم به تعادل برسیم و تغییر کنیم باید جهان‌بینی خودمان را تقویت کنیم و برای این امر باید آموزش بگیریم که بخشی از این آموزش‌ها شرکت کردن در جلسات کنگره است و بخش دیگر آن‌که بسیار مهم است گوش کردن و نوشتن سی‌دی‌ها است که باعث می‌شود جهان‌بینی ما تغییر کند، روح و روان ما را سالم می‌کند و به تعادل می‌رساند. وقتی ما به سی‌دی‌ها گوش می‌کنیم و آن‌ها را می‌نویسیم تمام فکر خودمان را یکجا متمرکز می‌کنیم و این کار باعث می‌شود که حافظه ما تقویت بشود و همچنین ذهن خودمان را از شر افکار منفی محافظت می‌کنیم وقتی جهان‌بینی ما تغییر کند روی خلق‌وخوی ما هم تأثیر می‌گذارد و دیدگاه و نگرش ما نسبت به اطرافیانمان بهتر می‌شود. همین‌طور که آقای مهندس چهارشنبه فرمودند؛ هر لژیونی که از سی‌دی‌های آموزشی بیشتری استفاده کنند افراد و شاگردانش موفق‌تر هستند و درواقع می‌بینیم که افرادی که سی دی گوش می‌کنند و می‌نویسند مرتب و منظم هستند. پس با گوش کردن به سی‌دی‌ها و نوشتن آن‌ها می‌توانیم جهان‌بینی خودمان را تغییر بدهیم و به تعادل برسیم.

 

سلام دوستان اکرم هستم یک همسفر:
نوشتن نقش بسزایی در آموزش دارد و وقتی چیزی را روی کاغذ می‌نویسیم میان‌مغز و دست ما اتفاق فوق‌العاده‌ای می‌افتد. وقتی قلم و کاغذی برمی‌دارید و هدف‌هایتان را بر روی کاغذ مکتوب می‌کنید هم‌زمان قوانین انتظارات، جذابیت و همخوانی را فعال می‌سازید و به این باور می‌رسید که می‌توانید به هدف‌های خود برسید. مکتوب کردن هدف‌ها بر عزم و اراده شما می‌افزاید تا هر اقدامی را که برای دستیابی به هدف‌هایتان ضرورت دارد انجام بدهید. وقتی هدفتان را بارها و بارها هرروز می‌نویسید و در طول روز پیش چشمان خودتان می‌گذارید اگر احساس ناراحتی و یاس کردید با دیدن اهداف دوباره انگیزه می‌گیرید. حتی وقتی‌که ما ناراحت هستیم، وقتی افکار ناراحت‌کننده و پریشانمان را یا چیزی که باعث آزار ما می‌شود را روی کاغذ بنویسیم و بعد آن کاغذ را بسوزانیم انگار احساس سبکی و رهایی از آن غم‌ها می‌کنیم.  من خودم بارها این کار را انجام و تجربه کرده‌ام و خیلی تأثیرگذار بوده است. آموزش گرفتن از این سی‌دی‌ها باعث می‌شود از هرکدام درسی بگیریم که ما را به حال خوش وزندگی متعالی و درست نزدیک‌تر می‌کند. وقتی آموزش‌های سی‌دی‌ها را می‌نویسم در ذهن خود آن‌ها را تثبیت می‌کنم و با خواندن و تکرار آن‌ها در لژیون ملکه ذهن وزندگی ما می‌شوند. وقتی چیزی مکتوب می‌شود جلوی چشم است اما اگر ما فقط به گوش دادن سی‌دی‌ها اکتفا کنیم گاهی ممکن است دسترسی به دستگاه سی دی نداشته باشیم ولی همین نوشتن‌ها همیشه در دسترس است و راحت می‌توانیم بخوانیم و از آن‌ها استفاده کنیم.
شاید بارها برای خودمان اتفاق افتاده باشد که می‌خواهیم برای خرید به فروشگاه برویم. وقتی فهرستی از موارد موردنیاز خودمان را روی کاغذ می‌آوریم، گاهی شاید موقع خرید حتی یک‌بار هم به لیست نگاه نکنیم ولی دقیقاً همه در ذهنمان است و کامل خریدمان را انجام می‌دهیم بدون نگاه به لیست خرید چون نوشتیم و در ذهنمان حک‌شده است.
به نظر من ما می‌توانیم یک دفتر تهیه کنیم با سه عنوان که سطر اول شکرگزاری روزانه است که تکراری نباشد، سطر بعدی اهداف و خواسته‌های تکراری باشد، سطر آخر جمله تأکیدی امروز:
(زگهواره تاگور دانش بجوی)

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر حمزه:
سی‌دی‌ها در کنگره 
۶۰ خیلی به من کمک کرد تا بتوانم  به ضد ارزش‌هایی که در درونم هست پی ببرم نه‌تنها گوش کردن به  آن‌ها بلکه درزمانی که می‌نویسم با خوب فکر کردن به نکته نکته آن‌ها خیلی برداشت‌ها می‌کنم و آموزش می‌گیرم. نوشتن سی‌دی‌ها خیلی حالم را خوب می‌کند چون با گوش دادن و نوشتن سی‌دی‌ها من به خودم برمی‌گردم و تمام عیب و نقص‌هایی که دارم را سعی می‌کنم برطرف می‌کنم و به‌نوعی خودم را تزکیه و پالایش کنم و این سی‌دی‌ها روش درست زندگی کردن را به ما آموزش می‌دهد. با گوش دادن و سی دی نوشتن شخصیتمان را می‌سازیم چون قبل از ورود به کنگره و گرفتن این آموزش‌ها تصور درستی از زندگی کردن و چگونه زندگی کردن را بلد نبودیم و فقط پیرو افکار و اندیشه‌های غلط خودمان بودیم؛ اما حالا با آموزش‌هایی که می‌گیرم قبل از هر کاری فکر می‌کنم و از عقل خودم استفاده می‌کنم که آیا این کار من درسته یا نه و اگر درست بود انجام می‌دهم، یا اینکه آیا نحوه‌ی برخورد من درسته یا نه و در خیلی از کارهای خودم که مثلاً یاد گرفتم در مورد زندگی دیگران قضاوت‌های نا به‌جایی که می‌کردم را سعی می‌کنم انجام ندهم. قبلاً به اسم زندگی کردن زندگی می‌کردیم ولی در صراط مستقیم نبودیم و خیلی چیزها را نمی‌دانستیم یا اینکه از دوراهی استفاده می‌کردیم و به بن‌بست می‌رسیدیم، در جهل و نادانی به سرمی بردیم ولی چون درونمان پر از ضد ارزش بود متوجه نمی‌شدیم.
ولی با ورودمان به کنگره و گرفتن آموزش‌ها تازه فهمیدیم که من چقدر پر از تخریب هستم. من به‌شخصه وقتی هر سی دی را گوش می‌دادم و می‌نوشتم زندگی خودم را مرور می‌کردم و می‌گفتم که پس درستش این بود و من قبلاً براثر جهل و نادانی چه‌کارهای که انجام می‌دادم و چه راه‌های اشتباهی  رفتم که به نظر خودم بهترین راه بوده ولی الآن فهمیدم که درست و غلط هر چیزی چیست. واقعاً تک‌تک سی‌دی‌ها پر از آموزش است که با گوش دادن، نوشتن و عملی کردن آن‌ها می‌توانیم آینده‌ای بسازیم که گذشته‌مان جلویش زانو بزند.

 

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر محمد:
سی‌دی‌ها، نوشتن و گوش دادن به آن‌ها در درمان و رهایی ما نقش بسیار کلیدی دارند. یکی از بزرگ‌ترین تفاوت بین کنگره 
۶۰ و جاهای دیگر همین نوع آموزشی است. در سی‌دی‌ها خط خاصی وجود ندارد و به هر آنچه در زندگی ما با آن سروکار داریم می‌پردازد و از طرفی برای رهجویانی که نمی‌توانند از نزدیک از سخنان جناب مهندس بهره‌مند شوند سی‌دی‌ها بهترین راه است و به‌نوعی خط ارتباطی بین تمام اعضای کنگره ۶۰در هرکجا با جناب مهندس است. ما از طریق سی‌دی‌ها آموزش‌های لازم را برای رسیدن به تفکر سالم و دانایی دریافت می‌کنیم. بخش عمده درمان بستگی به همین سی‌دی‌ها و آموزش‌ها دارد و اینکه مطالب را کاربردی و عملی کنیم. کسی که آموزش‌ها را دریافت می‌کند درمانش به‌طور حتم قطعی خواهد بود.

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن رضوانی سه شنبه 12 آذر 1398 22:29
سلام مطالب همسفران محترم بسیار عالی بود مرسی خدا قوت قسمت همسفران بسیار فعال عمل می کنند و این موضوع را مدیون زحمات اسیسنت محترم و کمک راهنمایان قسمت همسفران هستیم موفق باشی انشاالله خداوند دست همیاری شما را خواهد داد
نجمه همسفر مسلم سه شنبه 12 آذر 1398 09:10
مشارکت تک تک عزیزان بسیار عالی بود،واقعا سی دی ها گنج نایابی است که در اختیار تک تک ما همسفرا ونسافران گذاشته میشه .،وخداقوت به کمک راهنمای محترم مریم عزیز ،
همسفر لیلا لژیون دوم دوشنبه 11 آذر 1398 10:49
خدا قوت بسیار عالی
مریم همسفر داوود دوشنبه 11 آذر 1398 08:30
خداقوت خدمت خانم اکرم، خانم فاطمه، خانم زهرا، خانم طیبه و خانم فاطمه عزیزم
امیدوارم که هم بتوانیم قدر این آموزش ها را بدانیم و آنها را دریافت کنیم و هم آنها را در زندگی عملی کنیم و به اجرا در بیاوریم.
همسفرملیحه یکشنبه 10 آذر 1398 23:21
خدا قوت به لژیون چهارم
عالی بود.
زهره همسفر حمید یکشنبه 10 آذر 1398 20:15
خداقوت خدمت اعضای لژیون چهارم بسیار عالی بود.
زهراهمسفرمجتبی یکشنبه 10 آذر 1398 16:57
تشکر از اعضای لژیون چهارم مشارکت ها عالی بود موفق باشید.
همسفر فاطمه یکشنبه 10 آذر 1398 16:11
بسیار عالی بود خداقوت خدمت اعضای لژیون چهارم
همسفر لیلا(لژیون سوم) یکشنبه 10 آذر 1398 14:57
خداقوت خدمت اعضای لژیون چهارم و کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز. بسیار عالی بود.انشالله همگی بتوانیم از این گنجینه ای که در اختیارمان است به درستی استفاده کنیم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic