WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - گزارش لژیون نوجوانان
گزارش لژیون نوجوانان
دوشنبه 11 آذر 1398 ساعت 09:22 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

به نام آن‌که عشق را آفرید

گزارش عملکرد لژیون نوجوانان

موضوع: نقش سی‌دی‌ها و نوشتن آن‌ها در آموزش

 ما اگر بخواهیم از گذرگاه عبور کنیم و از سختی‌ها بگذریم حتماً باید آموزش بگیریم و سی‌دی‌ها را گوش کنیم و بنویسیم.


سلام دوستان زهرا هستم همسفر علی:
در مورد نقش سی‌دی‌ها و نوشتن آن‌ها از جناب امین پرسیدند و ایشان پاسخ دادند: من خودم هم سی دی می‌نویسم و سال ۸۲ آقای حکیمی اولین کسی بودند که سی دی را نوشتند، نوشتن سی دی حال و هوای دیگری دارد. فواید زیادی دارد مانند: ۱-مطالب را با عمق بیشتری متوجه می‌شویم. ۲-حافظه فرد را قوی می‌کند. ۳-دست خط و دیکته آن شخص خوب می‌شود. ۴-باعث بالا بردن سواد می‌شود. ۵-فهم آن شخص بیشتر می‌شود.۶-تمرکز بالا می‌رود. ۷-دبیر می‌تواند خودش بنویسد و دیگر ضبط نکند. (آقای امین ذکر کردند که نوشتن سی دی باید کامل باشد.)

سلام دوستان مبینا هستم یک همسفر:
من از زمانی که شروع به نوشتن سیدی‌ها و گرفتن آموزش‌ها کردم خیلی از مسائلی را که نمی‌دانستم برایم روشن شد و پاسخ بسیاری از سوالاتی که در ذهنم داشتم را پیدا کردم.
مثلاً یاد گرفتم منیت نداشته باشم و زود ناامید نشوم و ترس را کنار بگذارم و سعی کردم که آن‌ها را در اخلاق و رفتارم عملی کنم تا به آن دانایی مؤثر برسم.

سلام دوستان مبینا هستم همسفر داوود:
من از ابتدا سفر پدرم چند سالی را منظم به همراه پدر و مادرم به کنگره می‌آمدم و با فضا و محیط کنگره آشنا هستم و این را به‌خوبی می‌دانم که کنگره ۶۰ جایی نیست که پدر و مادرم بیهوده بخواهند به آنجا بروند و یا اینکه بدون نتیجه و ثمر باشد. کنگره ۶۰ جایی است که پدرم به‌وسیله آن توانست اعتیاد خودش را درمان کند و در ادامه چون در این مکان بهترین آموزش‌ها (سی‌دی‌ها، کتاب و جزوه) وجود دارد ما به‌وسیله آن‌ها می‌توانیم در مورد موضوعات مختلف زندگی آموزش بگیریم و وقتی آن‌ها را واقعاً عملی کنیم می‌توانیم به آرامش و تعادل برسیم وزندگی بهتری را داشته باشیم.
من خودم چون با این مکان آشنا هستم و اینکه می‌دانم پدر و مادر به چه جای خوبی می‌روند علاقه زیادی به کنگره و سی‌دی‌های کنگره‌دارم و زمانی که مادرم در منزل در حال نوشتن و یا گوش کردن به سی دی هستند من هم گوش می‌دهم و چیزهای زیادی یاد می‌گیرم و تمام صحبت‌های آقای مهندس و یا آقای امین به دل من می‌نشیند چون دارند به ما یاد می‌دهند که چه‌کاری خوب و چه‌کاری بد است و به این نتیجه رسیده‌ام که این آموزش‌ها برای همه افراد لازم است و فقط برای درمان اعتیاد نیست.


سلام دوستان رویا هستم یک همسفر:
من وقتی‌که سی‌دی‌ها را می‌نویسم خیلی از چیزهایی که نمی‌دانم متوجه می‌شوم و یاد می‌گیرم که چگونه در زندگی با دیگران برخورد کنم. ما یاد گرفتیم با گوش دادن به سی‌دی‌ها خیلی از مشکلات حل میشود و می‌توانیم حل کنیم. با گوش کردن سی دی سطح آموزش و دانایی ما بالا می‌رود و مشکلاتم را حل میکنم؛ مثلاً در سی دی منیت یاد گرفتم که هیچ‌وقت خودم را بالاتر از همه ندانم.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر:
ما اگر بخواهیم از گذرگاه عبور کنیم و از سختی‌ها بگذریم حتماً باید آموزش بگیریم و سی‌دی‌ها را گوش کنیم و بنویسیم. گوش کردن به‌اجبار هیچ فایده و هیچ مشکلی را حل و درمان نمی‌کند ولی زمانی که وقت بگذاریم برای گوش کردن سی‌دی‌ها و آن را با لذت گوش کنیم آن زمان می‌فهمیم که چقدر از مشکلات ما حل می‌شود. من بااینکه یک نوجوان هستم همیشه فکر می‌کردم که سی‌دی‌ها به درد من نمی‌خورد و جزئی از برنامه پدر و مادرم هست ولی وقتی خانم نجمه گفتند گوش کنید و بنویسید دیدم خیلی از صحبت‌های آقای مهندس و آقای امین  واقعاً به درد من هم می‌خورد و من با گوش کردن و نوشتن خیلی می‌توانم آموزش بگیرم.

سلام دوستان نازنین هستم یک همسفر:
یک همسفر یا یک مسافر با گوش کردن به سی‌دی‌ها و نوشتن آن چیزهایی یاد می‌گیرد که با نوشتن آن مطلب در ذهن حک می‌شود. سی‌دی‌ها علاوه براثر آن‌که باعث می‌شود به جسم خود اهمیت بدهیم نیز به روح خود اهمیت زیادی می‌دهیم. به‌طور مثال: در سی دی اهمیت خواب شب  آقای امیر گفتند که خوراکی‌های تند  علاوه بر اینکه  باعث عصبانیت می‌شود نیز باعث بی‌خوابی یا کم‌خوابی می‌شود.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش لژیون ها،

برچسب‌ها: کنگره 60 نیک آباد،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر لیلا(لژیون سوم) پنجشنبه 14 آذر 1398 17:37
بسیار بسیار عالی بود، چه زیبا آموزشها را فراگرفته ‌اید. خوشا به سعادتان که در این سن کم علم درست زندگی کردن را می‌آموزید. خداقوت خدمت خانم نجمه مهربان و خوش قلب که صبورانه و عاشقانه خدمت می‌کنند
همسفرملیحه سه شنبه 12 آذر 1398 22:12
خدا قوت خدمت خانم نجمه و بچه های لژیون
بسیار عالی بود.
مریم همسفر مرتضی سه شنبه 12 آذر 1398 08:40
خداقوت خدمت همسفران کوچکمان بسیار عالی و دلنشین بود و لذت بردم بی نهایت سپاس
زنده و پاینده باشید عزیزانم
خداقوت نیز خدمت خانم نجمه عزیز که واقعا صبورانه و با عشق این خدمت را انجام میدهند آقای مهندس فرمودند راهنمایان نوجوانان امتیاز ویژه ای نزد من دارند و این صحبت ایشان نشان از اهمیت موضوع دارد.
آرزوی موفقیت روز افزون برای شما و همسفران کوچکمان
همسفر سعیده سه شنبه 12 آذر 1398 08:19
خدا را شکر که بچه ها با سن پایین با کنگره آشنا شدند و جو آن را پذیرفتند و از آموزشهای کنگره بهره میبرند,آرزوی بهترین ها را برای این عزیزان دارم و واقعأ از مشارکت آنها لذت بردم و خدا قوت به نوجوانان پر تلاش و ممنون از خانم نجمه.
زهره همسفر حمید دوشنبه 11 آذر 1398 15:14
خداقوت همسفران کوچک بسیار عالی و دلنشین بود لذت بردم و تشکر از خانم نجمه عزیز که صبورانه لژیون نوجوانان را هدایت می کنند.
همسفر فاطمه دوشنبه 11 آذر 1398 14:58
واقعا لذت می برم از نوجوانان ومشارکتهایشان چقدر می توانند آموزش بگیرند عزیزان دلمون خداقوت خدمت خانم نجمه عزیز که آموزش های کنگره را به بچه ها هم یاد میدهند.
مسافرمهدی احمدی دوشنبه 11 آذر 1398 14:26
باسلام وعرض خداقوت خدمت همسفرنجمه واعضاء لژیون جوانان مشارکتها بسیارعالی وعین سادگی بسیار اموزنده بود برای این عزیزان ارزوی موفقیت وپیروزی دارم
وهمچنین خداقوت عرض میکنم خدمت اسیستانت شعبه خانم مریم ومرزباناقسمت همسفران که درراستای اموزش همسفران نوجوان وجوان هم تلاش میکنند برایشان ارزوی موفقیت میکنم
همسفر علیرضا (نمایندگی آکادمی) دوشنبه 11 آذر 1398 14:09
با سلام و درود
بسیار لذت بردم ، چه صحبت های زیبایی ،شما الگویی هستیدبرای من
موفق و پیروز باشید
زهراهمسفرمجتبی دوشنبه 11 آذر 1398 11:17
آفرین بر عزیزان دلم چقدر زیبا وپر انرژی بود مشارکتها انشاالله با عملی کردن سی دی ها در آینده از زندگی موفقی برخوردار باشید.وتشکر ویژه از خانم نجمه عزیز خسته نباشی.
همسفر لیلا لژیون دوم دوشنبه 11 آذر 1398 11:00
خدا قوت
عالی بود، آفرین بر شما عزیزان
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic