WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مصاحبه با اعضای لژیون سردار
مصاحبه با اعضای لژیون سردار
چهارشنبه 4 دی 1398 ساعت 09:04 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره tavoosi | ( نظرات )
به نام خداوند بخشنده و مهربان

کنگره بهشت است و آمدن و ماندن در آن توفیقی است که نصیب هر کسی نمی شود
 

 مایه افتخار است که برای اولین بار در بخش همسفران شعبه نیک آباد ( اسیستنت شعبه خانم مریم عزیز و کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز) عضو لژیون سرداز هستند به همین بهانه گفت و گویی دوستانه یا این عزیزان داشتیم.
با عرض سلام و خداقوت خدمت شما عزیزان و تبریک ویژه بابت عضویت در لژیون سردار و خداوند را شکر می کنم که توفیق پیدا کردم که در کنار شما آموزش بگیرم.
لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید؟
سلام دوستان مریم هستم همسفر مرتضی، با بیش از 13 سال تخریب مواد مخدر وارد کنگره شدیم بیش از 11 ماه سفر کردیم به روش DST و داروی شفا بخش، شربت تریاک به راهنمایی آقای حسن و راهنمایان خوب خودم که در حال حاضر خانم آنی بزرگوارهستند به یاری الله، 4 سال و 10 ماه است که آزاد و رها هستیم.

چه عاملی باعث شد تا شما در لژیون سردار عضو شوید؟ هدفتان چه بود؟ و لطفاً احساس خود را از اینکه در لژیون سردار عضو هستید برایمان بگویید.

  هر چه فکر میکنم به سؤل شما میبینم تمامی آنچه که امروز دارم از سلامتی مسافرم گرفته تا آرامش کنونی زندگیم، موفقیت فرزندانم، دوستان با محبت کنگره ایم، و از همه مهمتر توفیق حضور در کنگره 60، توفیق خدمتگزار بودن، توفیق آموختن، توفیق حس کردن این همه لطف خداوند واقعاً چگونه میتوانم بگویم عاملش چیست. و اما هدفم تنها دینی است که گردنم است. کمک به زمین کنگره و ساخت آن برای من شاید بهانه باشد چرا که در کنگره به برکت آموزشهای نابش سخاوتمند زیادند و کار کنگره خدایی ست و زمین نمی ماند اما این مهم است که من زرنگ باشم و خودم را وصل بر این دایره رحمت کنم که اگر وصل نباشم قطعاً فصل می شوم، زمانی حاضر بودم تمام زندگیم را بدهم نه ببخشم تا بتوانم لحظه ای آرامش امروزم را بگیرم اما امروز روز به روز به رحمت خداوند بدون اینکه هزینه گزاف بدهم بدون اینکه زندگیم را بدهم آرامش بیشتری جاریست با وجود مشکلاتی که هست، و همه ی اینها به واسطه آموزشهای آقای مهندس بزرگوار و تغییر دیدگاهمان نسبت به زندگیمان و مسائلمان است..
زمانی که متوجه شدم با پس اندازی که دارم میتوانم عضو لژیون سردار شوم ساعتها از ذوق گریه کردم پس اندازی که گذاشته بودم برای روز مبادا برای خرید ماشین برای ساختن خانه برای ازدواج دخترم و... اما به لطف خداوند و کنگره مسافرم توانست خودش از عهده مخارج بر آید با خودم گفتم وقتی خداوند آنقدر به ما و زندگی ما که هرگز فکر نمیکردم دوباره صاحب خانه و کار و از همه مهمتر آبرو شویم، لطف داشته و نگذاشت آنقدر محتاج شویم که آن مقدار طلای ناچیزِ پس اندازم را بفروشم پس این لحظه را غنیمت شمردم و تصمیم را قاطعانه گرفتم که هیچ جای دنیا بهتر از کنگره و بخشیدن در راه خداوند نیست با اینکه آقای مهندس فرمودند: کسانی عضو لژیون مالی شوند که توان مالی دارند اما حسم میگفت شاید فردا نتوانم و چنین  فرصتی را نیابم، میدانم خداوند این قطعه از مالم، که با کار خودم تهیه کرده بودم را حفظ کرده برای چنین روزی چون طلاهای زیادی را در مسیر اعتیاد فروختم.
جالب این است زمانی که تصمیم برای فروش کردم 1 میلیون و 200 تومان کم داشتم البته پولی را برای گلریزان کنار گذاشته بودم، وقتی جشن گلریزان عقب افتاد تا روزی که دوباره تاریخ گلریزان مشخص شد و من برای فروش رفتم دقیقاً به همان اندازه که نیاز داشتم طلای من قیمت پیدا کرد یعنی در عرض 1 ماه 1 ملیون 200 به طلای من اضافه شد که برایم باورکردنی نبود، خداوند همیشه حاضر و ناظر بر تمام کارها و افکار و عقاید ماست و خودش میداند کی و کجا هوای ما را داشته باشد.
و اما احساسم؛ همانطور که میدانید حس مانند بوی گل است و ما نمی توانیم بوی گلی را به کسی نشان دهیم یا بفهمانیم تنها می توانیم بگوییم شبیه فلان بوی گل، تازه اگر فرد آن بوی گل را احساس کرده باشد پس هر کس به قد خودش میتواند از یک شاخه گل یا بوی گلی دریافت کند و احساس من از این کار دقیقاً مانند این است که میلیونها تومان پول به حسابم وارد شده و میتوانم تا آخر عمر روی آن حساب کنم.
در ضمن از مسافرم بی نهایت تشکر میکنم که اجازه دادند در این امر شرکت کنم، میدانم بار مشکلات زیادی روی دوشش است و با این همه اجازه دادند که من این پول را برای خودم و دل خودم بپردازم این را از آموزشهای ناب کنکره و اعتقاد و ایمانی که ایشان دارند میدانم .

پایه های مالی کنگره را چگونه ارزیابی می کنید؟
 
متأسفانه من انسان حسابگری نیستم برای این میگویم متأسفانه چون گاهی در زندگی نیاز است حسابگرانه برخورد کنیم  ولی آنچه میدانم این است که پایه های مالی کنگره ریشه دار است، نهالی که با حس خوب بخشش، کاشته شده قطعاً برومند می شود و قطعاً پایه های مالی کنگره که یکی از پایه های کنگره 60 است نیز قوی و قدرتمند خواهد بود چون از خود اعضا تأمین می شود و اعضای کنگره از منبع علمی نابی سیراب می شوند که هر چه دانایی بیشتر شود حسهای منفی ضعیف تر می شوند و قلب نورانی تر می شود، قلب منبع احساس است گاهی ممکن است حس کینه، نفرت و غیره که منبع حسهای منفی هستند قلب ما را تیره و تار کرده باشد اما رشد دانایی مانع از ورود این حسها می شود و در نهایت انسان احساس بهتری نسبت به هستی و اطرافیان خود خواهد داشت و اگر بتوانیم با حس خوب کاری انجام دهیم آن کار نتیجه بهتری در بر خواهد داشت و آن نتیجه را میتوان گفت برکت کار است که اعضای خوب کنگره 60 چون با حس خوبشان و بدون هیچ جَبری، پایه های مالی کنگره را تأمین می کنند برکت خاصی دارد و آن برکت تا ابد باقی می ماند و پَر و بال اضافه می کند.

فرق کسی که خدمت میکند و در لژیون مالی هم عضو است با کسی که هیچ خدمتی نمی کند و کمکی هم نمی کند چیست؟

خدا را شکر اصلاً در کنگره نداریم افرادی که خدمت نکنند حال چه خدمت مالی باشد یا تخصصی چون چیزی که من این مدت که در کنگره هستم تجربه کردم اصلاً چنین افرای در کنگره ماندگار نیستند و پرت می شوند، و کسانی که طعم واقعی و شیرین خدمت را چشیده اند آن را رها نمی کنند مانند کمک راهنمایان بخش خانواده که از همین جا دستشان را می بوسم چون در همه ی موارد خدمت می کنند و همیشه داوطلب هستند در کنگره خدمت را به زور به کسی نمیدهند من رهجو باید زرنگ باشم و خدمت را دریافت کنم و آن را نگه دارم. کنگره بهشت است و آمدن و ماندن در آن توفیقی است که نصیب هر کسی نمی شود هر لحظه ممکن است پرت شویم باید حواسمان به خودمان و عملکرد خودمان باشد.

شرایط عضویت برای کسانی که علاقه مند به عضویت در لژیون سردار هستند به چه صورت است؟

شرایط یا شرط، اول از همه تمکن مالی است، سفر اولی نباشند.
اما از همه مهمتر شرط عشق است، شرط اعتقاد است و شرط پاکی دل است چرا که خیلی ها مالی ندارند اما با تمام وجود عاشقانه تمام تلاششان را می کنند که عضو لژیون مالی شوند و خیلی ها هم دارند اما متأسفانه دل و توان بخشیدن را ندارند.

اگر ممکن است بفرمایید این مبالغ به چه حسابی ریخته می شود و چگونه هزینه می شود؟

 خوب همانطور که در جریان هستید هر سازمانی برای امورات خود و برای حفظ و رشد، نیازمند به توان مالی است و کنگره 60 یک سازمان مردم نهاد است که خود اعضاء نیاز مالی آن را تأمین می کنند که این هزینه ها صرف خرید زمین در شهر های مختلف و ساختن ساختمان شعب می شود  که انشاالله بتوانیم در تمامی شهرهای ایران و حتی یک زمانی در خارج از ایران نیز شعبات کنگره 60 بنا شود تا کسانی که در بند هستند به راحتی بتوانند خود را نجات دهند و حداقل دغدغه رفتن به شهرهای دیگر برای درمانشان را نداشته باشند و کمک های اعضاء به حساب زمین کنگره واریز می شود و تمامی شعبات وقف عام است و به نام شخص خاصی نیست، که خدا را شکر شعبه نیک آباد نیز در حال احداث است و خودمان باید به عنوان عضوی از این خانواده، احساس مسئولیت کنیم تا بنایی از خودمان داشته باشیم و از حالت استیجاری خارج شویم و نکته حائز اهمیت این است که همه ی ما باید کمک کنیم برای یک نفر که به درمان برسد، چون روزی همه ی اعضاء به ما کمک کردند تا ما به رهایی و آرامش برسیم پس امروز من مسئولم به آنچه دریافت کردم.

هدف از تشکیل لژیون سردار چیست؟

دقیقاً هدف درمان است و هیچ تفاوتی با لژیونهای آموزش و درمان ندارند، لژیونهای درمان اعتیاد کارشان و تمرکزشان روی درمان و تربیت استاد و متخصصین درمان است و لژیون مالی تمرکزشان روی توان مالی کنگره و پایه های مالی کنگره است و جذب و شناسایی افراد توانمند است تا انشاالله کنگره 60 استوار و قدرتمند به اهداف مقدسش برسد.

به نظر شما بخشش چیست؟ 

به نظر من بخشش زمانی اتفاق میافتد که میدانی حق با تو است اما میگذری از خودت،  نه برای اینکه از حقمان بگذریم فقط برای حال خودمان چون انسان لایق بهترینهاست و نباید افکار و حس های منفی را در قلبش جا دهد. شاید در ظاهر از حق خود گذشتید اما در باطن چیزی را دریافت می کنید که به اقیانوس شبیه است، بخشش دل میخواهد چه بخشش دیگران در ازای ظلمی که روا داشتند چه بخشش مالی که خود نیاز داشتی ولی بخشیدید.
اما لذتی که در آن است قابل وصف نیست.

به نظر شما کمک به کنگره می تواند از لحاظ معنوی به درمان کمک کند؟

من هرگز به این موضوع که من کمک کردم به کنگره یا دیگران به کنگره کمک کردند فکر نکردم چون اگر کاری هم کردیم، خدمتی کردیم، هزینه ای را برای زمین کنگره دادیم، فقط برای خودمان است و کنگره عضوی از  وجود خودمان است مگر میتوان گفت تو کفش برای پاهایت خریدی آیا برای جسم و جانت مفید است یا خیر؟ برای راه رفتن به کفش مناسب نیاز است.
برای درمان آن هم درمان اعتیاد که ریشه و عمق تاریکیست باید کور سویی باشد، روزنه امیدی باشد، که از نظر من ایمان و همان معنویات نور و منشاء روشنایی هاست پس معنویات نیاز است برای درمان ریشه ای اعتیاد؛

صحبت پایانی:
در پایان از بنیان کنگره 60 و خانواده ایشان تشکر می کنم و این هفته بسیار با شکوه را خدمت ایشان و همه ی اعضای خوب کنگره 60 تبریک عرض می نمایم از شما نیز بابت تهیه گزارش سپاسگزارم و امیدوارم توانسته باشیم و بتوانیم هدیه ای که در خور خودمان است را به خودمان داده باشیم.
لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید؟
سلام دوستان مریم هستم همسفر داوود؛
آنتی ایکس مصرفی مسافرم شیره و تریاک، با ده سال تخریب و چهارده گرم مواد وارد کنگره شدیم، روش درمان دی اس تی، داروی درمان شربت شفا بخش تریاک، با راهنمایی راهنما مسافرم آقای حسن و راهنمای خوب خودم خانم سحر عزیز یازده ماه سفر کردیم و در حال حاضر چهار سال و پنج ماه است که آزاد و رها شده ایم و رشته ورزشی خودم والیبال؛

چه عاملی باعث شد تا شما در لژیون سردار عضو شوید؟ هدفتان چه بود؟ و لطفاً احساس خود را از اینکه در لژیون سردار عضو هستید برایمان بگویید.

چیزی که باعث شد تا من در لژیون مالی عضو شوم به واسطه تمام نعمت هایی بود که من در کنگره دریافت کردم، نتیجه ای که از این راه گرفتم، آموزش هایی که گرفتم و تغییراتی که در خودم و مسافرم حس کردم و آن آرامش و تعادل نسبی که بدست آوردم همه را مدیون کنگره ۶۰ هستم و می دانم اینجا بهترین جایی است که من می توانم از اضافه مال خودم در این راه بدهم. من و خانواده ام اگر در این مکان به آرامش و تعادل رسیده ایم حتماً دیگرانی قبل از من آمده اند و کاشته اند تا من و خانواده ام برداشت کرده ایم و به اینجا رسیده ایم. من اگر این کمک ها و نعمت ها را نبینم، سپاسگذار نباشم و بخواهم فقط دریافت کنم که درستش نیست. من هم باید تلاش کنم تا دیگران هم مثل من استفاده کنند و آنها هم به حال خوش برسند و این تنها خدمتی هست که در واقع به خودم می کنم و اگر نه من کمک نکنم انسان های عاشق و بخشنده در کنگره بسیارند.

هدف من این بود که من هم بتوانم در ساخت این بنا سهمی داشته باشم و منی که یکی از اعضا این خانواده بزرگ هستم بتوانم قدم کوچکی برای آبادانی این بنا بردارم و این را وظیفه خودم می دانم.

واقعاً بخشیدن و از خود گذشتن حس بسیار خوب و لذت بخشی دارد که تا آن را تجربه نکنیم نمی توانیم حس کنیم.

 پایه های مالی کنگره را چگونه ارزیابی می کنید؟
کنگره از همان ابتدا یک تفکر درست و عظیمی پشتش بوده و از همان ابتدا به مسئله مالی اهمیت بسیار داده شده که آقای مهندس فرمودند: خانواده ها که در سرما و گرما به کنگره می آیند تا به درمان برسند باید سقفی بالای سرشان باشد و به فکر تمام امکاناتی که نیاز هست تا این خانواده بزرگ به حرکت خودش ادامه بدهد بودند و این امکانات را به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می دهد. به گفته آقای مهندس در طول این چند سال کنگره هیچ وقت مشکل مالی نداشته اما این همه امکانات چگونه و از کجا تهیه می شود! آیا این امکانات را دولت در اختیار کنگره قرار می دهد؟! در واقع کنگره جایی است که از دولت کمکی را دریافت نمی کند بلکه به کمک دولت نیز می رود و کمک های کنگره از خود اعضا کنگره می باشد چون آقای مهندس از همان ابتدا گفتند: گاوی که نان گدایی بخورد شخم نمی زند و ما باید روی پای خودمان بایستیم و همین طور هم هست و محکم و استوار روی پای خودش ایستاده

فرق کسی که خدمت میکند در لژیون سردار هم عضو است با کسی که هیچ خدمتی نمی کند و کمکی هم نمی کند چیست؟
کسی که خدمت می کند حالا هر خدمتی که در توانش باشد (مهم نیست که چه خدمتی می کند) او با این خدمتی که می کند انرژی و حس خوبی را بدست می آورد و می تواند در ادامه راه با این انرژی و حس خوبی که بدست آورده بهتر حرکت کند و چون با خدمت این حس و انرژی را بدست آورده دوست دارد جایگاه های مختلف را تجربه و حس کند و در کنگره ماندگار است چون می داند به این جایگاه ها نیاز دارد. ولی کسی که هیچ خدمتی نمی کند حالا چه مالی و چه عملی خودش انرژی نمی گیرد و کم کم در ادامه از کنگره ترد می شود.

شرایط عضویت برای کسانی که علاقه مند به عضویت در لژیون سردار هستند به چه صورت است؟
شرط ورود به لژیون مالی امسال مبلغ شش میلیون تومان است که این مبلغ فقط برای ورود به لژیون سردار است یعنی باید سعی کنند در طول سال کمک هایی را نیز پرداخت کنند و بعد از یک سال برای اینکه دوباره عضو لژیون مالی باشند باید دوباره  این مبلغ را پرداخت کنند و خوشا به حال کسانی که مثل رودی خروشان همیشه جاری باشند و به این کار عظیم خودشان ادامه بدهند.

اگر ممکن است بفرمایید این مبالغ به چه حسابی ریخته می شود و چگونه هزینه می شود؟
این مبالغ به حساب زمین کنگره ۶۰ واریز می شود و صرف خرید زمین و ساختن ساختمان می شود چون برای این کار و داشتن شعبه های مختلف در شهر های مختلف احتیاج به پول زیادی هست.

هدف از تشکیل لژیون سردار چیست؟
همین طور که می دانیم حتی یک خانواده چهار نفره احتیاج به امکانات بسیار دارد حالا چه بشود این خانواده بسیار بزرگ که قطعاً برای رشد و توسعه خودش و اینکه بشود در این خانواده زندگی کرد و به هدف اصلی که درمان است رسید، امکانات خیلی خیلی زیادی می خواهد که سبدی که در کنگره به گردش در می آید فقط می توان با آن تا حدودی هزینه قند، چای، آب، برق، گاز و خرید وسایل مورد نیاز آن مکان را تهیه کرد اما برای خرید زمین و ساخت و ساز احتیاج به پول زیادی بود و آقای مهندس لژیون مالی را تشکیل دادند تا افرادی که از نطر مالی توانا هستند در این امر شرکت کنند.

به نظر شما بخشش چیست؟
به نظر من بخشش یعنی اینکه بتوانیم ما هم از خداوند بخشنده مهربان الگو بگیریم و ببخشیم و با این کار خودمان به آرامش و حال خوبی می رسیم. حالا این بخشش می تواند بخشیدن فردی باشد که به ما ظلمی کرده و یا بخشیدن مال باشد که در مورد بخشیدن افرادی که به ما بدی کردند به نظر من باید این را در نظر بگیریم که هر کسی حتی خود من ممکن است اشتباهی بکنم و دوست دارم خداوند و یا دیگران من را ببخشند. اما خودم دیگران را نمی بخشم! باید ببخشم تا بخشیده شوم، باید ببخشم تا از درون به حال خوش برسم. از نظر مالی نیز خداوند گفته اند که اگر از مال خودت در راه خدا ببخشی خیر و برکتش چندین برابر به تو برگشت خواهد شد. ما باید سعی کنیم که در مسیر زندگی خودمان هم بتوانیم به خودمان کمک کنیم و هم دست دیگران را هم بگیریم و دردی از دیگران هم کم کنیم و آن موقع است که زندگی برایمان لذت بخش می شود.

به نظر شما کمک به کنگره میتواند از لحاظ معنوی به درمان کمک کند؟
معنویات هزینه بسیار زیادی دارد و فردی که مصرف کننده است در پایین ترین نقطه تاریکی ها است و برای خارج شدن از این تاریکی نیاز به نور و کمک افراد خیلی زیادی دارد. درست است که مهم خواسته و حرکت خود فرد است اما به تنهایی نمی تواند از این چاه خارج شود و در کنگره همه دست به دست یکدیگر می دهند و کمک می کنند تا یک فرد به رهایی برسد.

صحبت پایانی:
در پایان خداوند را هزاران مرتبه شکر می کنم که راه کنگره برای مسافرم و من باز شد و خیلی خیلی تشکر می کنم از خانواده بزرگ کنگره ۶۰ بابت تمام نعمت هایی که به من بخشیدند و امیدوارم بتوانم سپاسگذار این نعمت ها باشم.

من هم از شما بزرگواران بسیار سپاسگزارم و برایتان آرزوی موفقیت می کنم در تمام لحظه های زندگیتان.

تهیه گفت و گو: همسفر اکرم
تنظیم و ویرایش: همسفر زهره (کمک راهنمای لژیون سوم)Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه و گفت و گو،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن رضوانی جمعه 6 دی 1398 10:50
سلام و عرض ادب خدمت اسیسنت محترم خانم شفیعی که بسیار پر تلاش هستند و خدا قوت خدمت خانم رضوانی بله لذتی که در بخشش وجود دارد را باید لمس کرده تا ایمان به بخشش داشته باشیم انشاالله خداوند دست همیاری شما را خواهد داد برای این عمل عظیم شکر شکر شکر
فاطمه همسفر یعقوب جمعه 6 دی 1398 08:40
با عرض سلام وخدا قوت خدمت کمک راهنمایان محترم صحبتهای شما بسیار زیبا وآموزنده بود با آرزوی روزافزون برای شما امیدوارم توفیق ولیاقت پیدا کنیم که سال دیگر عضو لژیون سردار باشیم با تشکر
مسافرمجتبی بطحائی پنجشنبه 5 دی 1398 07:55
باسلام وخداقوت خدمت تمامی اعضای لژیون سردارکه باعشق قدم برمیداریدوخدمت درکنگره بازتابش به خودمان برمیگردد
زهراهمسفرمجتبی پنجشنبه 5 دی 1398 07:52
سلام وخداقوت خدمت کمک راهنمایان عزیز از صحبتهای شما لذت بردم وانرژی گرفتم به شما تبریک می گویم وبهترینها را برایتان آرزو میکنم.
همسفر زهره.لژیون دوم چهارشنبه 4 دی 1398 21:00
سلام و درود بسیار خدمت اسیسانت محترم و کمک راهنمای گرامی بسیار از سخنان شما لذت بردم و قطعا به یاری خداوند همه گذشت و بخشندگی را اموزش بگیرند و انشاله بتوانیم همچون شما در مسیر صحیح قدم برداریم و دلی سرشار از بخشش داشته باشیم.
مسافر بهرام لژیون دوم چهارشنبه 4 دی 1398 20:34
خداقوت خدمت اسیسانت محترم همسفر مریم همچنین خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم همسفر مریم صحبتهای شما بسیار زیبا و آموزنده بود.بسیار لذت بردم.درود خداوند بر شما باد،موفق و سلامت و پیروز باشید.
همسفر فاطمه چهارشنبه 4 دی 1398 16:49
گفتگوی دوستان بسیار خوب وشیرین بود خداقوت خدمت اکرم عزیز بابت تهیه مصاحبه
مسافر مرتضی رضوانی( نیک آباد) چهارشنبه 4 دی 1398 15:10
خداقوت خدمت هردوبزرگوار امیدوارم بعنوان پیشگامان لژیون سردار قسمت همسفران همواره ثابت قدم باشید وبتوانید باحس خوبیکه که منتقل میکنید روز به روز به جمعتان اضافه شود مبارکتان باشد
همسفرنجمه لژیون سوم چهارشنبه 4 دی 1398 14:46
خداقوت خدمت کمک راهنمایان محترم سپاسگزارم ازشما عزیزان دلسوز مهربان بسیار تا بسیار اموزش گرفتم انشالله پاداش این خدمت این کمک به زمین کنگره به شما داده خواهد شد شکی وجود ندارد من همسفر که اندکی کمک کردم به عین با چشمانم مشاهده کردم همان پول برگشت به زندگیم.خداقوت به خانم اکرم وکمک راهنمای عزیزم خانم زهره بابت تنظیم مصاحبه با این عزیزان موفق سربلند باشید.
فاطمه همسفر حمزه چهارشنبه 4 دی 1398 12:37
خدا قوت خدمت اسیسانت محترم خانم مریم عزیز وخداقوت خدمت کمک راهنمای عزیزم خانم مریم رضوانی.ان شالله درادامه این راه پیروز وسربلند باشید.امیدوارم ماهم بتوانیم راه شماراادامه دهیم.درپناه حق موفق باشید
زهره همسفر حمید چهارشنبه 4 دی 1398 09:47
با عرض سلام و خداقوت خدمت اسیستنت محترم خانم مریم عزیز و کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز بسیار از صحبتهای دلنشینتان آموزش گرفتم و لذت بردم امیدوارم که ما هم توفیق پیدا کنیم که عضو کوچکی از لژیون سردار شویم خداوند توفیق خدمت در جایگاه ها را نصیب هر کسی نمی کند بخشیدن قلب بزرگ می خواهد که شما داشتید به شما عزیزان تبریک می گویم گوارای وجودتان باد.
و از خانم اکرم عزیز بابت تهیه این مصاحبه زیبا تشکر می کنم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic