WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - کارگاه آموزشی خصوصی ویژه همسفران
کارگاه آموزشی خصوصی ویژه همسفران
سه شنبه 17 دی 1398 ساعت 08:35 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

روز دوشنبه مورخ 98/10/16 جلسه سوم از دوره دوازدهم، سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران کنگره ۶۰ نمایندگی نیک‌آباد با دستور جلسه  کمک کنگره به من و کمک من به کنگره با نگهبانی کمک راهنما همسفر فاطمه استادی همسفر  فاطمه دبیری همسفر فاطمه رأس ساعت 16:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر؛


از نگهبان جلسه کمک راهنما محترم خانم فاطمه تشکر می‌کنم که استادی این جلسه را به من واگذار نمودند تا خدمت کنم و تشکر می‌کنم از کمک راهنما عزیزم خانم مریم که اگر من در این جایگاه قرارگرفته‌ام به خاطر زحمات کمک راهنمایم خانم مریم است.

و اما در مورد دستور جلسه (کمک کنگره به من و کمک من به کنگره) باید مقایسه کنیم و ببینیم کنگره به من چه داده و من به کنگره چه داده‌ام.
هرکدام از ما وقتی به زمان قبل از آمدنمان به کنگره برمی‌گردیم می‌بینیم که همه ما در دوران اعتیاد مسافرمان لحظات و شرایط خیلی سختی را پشت سر گذاشته‌ایم از ناامیدی بگیرم تا ناکامی، مشکلات مالی، بیکاری مسافرمان، کج‌خلقی آن‌ها و بی‌تفاوت بودن آن‌ها نسبت به فرزندان یا خودمان و همه و همه را تجربه کرده‌ایم و به دنبال راهی بودیم که  از این جهنم و منجلابی که ما را در خود فروکشیده بود بیرون بیایم و خلاص شویم و روی خوش زندگی را ببینم. چه راه‌هایی رفتیم و بی‌نتیجه برگشتیم یا به‌کل از درمان اعتیادشان ناامید شده بودیم. در آن زمان ناامیدی دری به سویمان باز شد و بهترین راه را پیدا کردیم و در کنگره حضور پیدا کردیم و در حین ناباوری کنگره به ما امید داد که اعتیاد درمان دارد. کنگره به ما عدالت، بخشش و ازخودگذشتگی یاد داد، کنگره همه‌چیزش را رایگان در اختیار ما قرارداد تا بیایم و دوباره احیاء شویم، کنگره همه مشکلات ما را حل کرد و اول‌ازهمه اینکه کنگره نام معتاد را برداشت و اسم مسافر را به مصرف‌کننده‌ها داد و با درمان اعتیاد مسافرمان آرامش و آسایش را در زندگی‌مان دوباره با تمام وجود حس کردیم و آن محبت و دوست‌داشتنی را که از ما دریغ می‌کردند حالا هزاران برابر شده است. مشکلات زندگی‌مان یکی به یکی حل شد، در کنگره نه‌تنها جسم مسافرمان بلکه روان و جهان‌بینی آن‌ها هم به تعادل رسید که این بزرگ‌ترین نعمت است و باعث شد بادید بهتری به زندگی نگاه کنند. آن خنده‌ای که بر روی لب فرزندمان و خودمان فراموش‌شده بود دوباره جای خودش را گرفت، کنگره به ما خانواده داد که دوباره بتوانیم در آغوش گرم خانواده طمع شیرین زندگی را دوباره بچشیم، کنگره کمک راهنمایان گران‌قدری در اختیار ما قرارداد که از جان‌ودل خالصانه و عاشقانه خدمت می‌کنند و به ما امید زندگی کردن می‌دهند، کنگره زندگی دوباره به ما بخشیده است، کنگره باعث شد حس‌های منفی مثل ترس، ناامیدی، کینه، نفرت، حسادت، غیبت کردن و دروغ گفتن از ما دور شود و به ما عشق و محبت داد، کنگره شخصیت اجتماعی مسافرمان را که در اثر مصرف مواد زیر سؤال رفته بود و به آنها توهین می‌شد را به برگرداند، نفس مسافر را که در مرحله نفس اماره بود و به آن‌ها امر می‌کرد که این کار را بکن و این کار را نکن را ارتقاء داد، کنگره باعث شد من هم به درون خودم پی ببرم که بدانم من هم پر از عیب و نقص هستم و تخریب من بیشتر از مسافرم هست و من را در صراط مستقیم قرارداد تا بیایم و ضد ارزش‌ها را از خودم دور کنم و خودم را تزکیه و پالایش کنم، کنگره به ما شادابی و زیبایی داد، کسانی که به کنگره می‌آیند روزبه‌روز ازنظر شغلی و مالی وضعیت بهتری پیدا می‌کنند چون در صراط مستقیم قرارگرفته‌اند و عمل سالم انجام می‌دهند، کلاه‌برداری نمی‌کنند، حق را ناحق نمی‌کنند و به همین دلیل مشتریان بیشتری جذب خودشان می‌کنند، وقتی در کنگره یاد می‌گیرند به بزرگ‌تر از خودشان احترام بگذارند در محل کار خودشان هم این را یاد می‌گیرند که به مقام بالاتر از خودشان احترام بگذارند و این‌ها به خاطر جهان‌بینی که از کنگره به دست آوردند، هر فرد در کنگره برای درمانش حدود 
۱۶ - ۱۷ میلیون هزینه می‌شود ولی کنگره امکانات را رایگان در اختیار افراد قرار می‌دهد تا بیایند و به درمان برسند.

 

اما وظایف من در برابر این‌همه نعمت بی‌پایان کنگره چیست؟! ما در کنگره باید خدمت‌ها را باجان و دل بپذیریم، برای گرفتن خدمت از هم دیگر سبقت بگیریم، کنگره را ازنظر مالی حمایت کنیم و از همان سبدی که در کنگره می‌چرخانند شروع کنیم حمایت کنیم تا بقیه مناسبت‌های که در کنگره انجام می‌شود، از هیچ خدمتی دریغ نکنیم و حتی اگر لژیون خدمت گذار نیستیم به استقبال خدمت‌ها برویم. این خدمت‌ها ما را می‌سازند و ما از این خدمت‌ها آموزش می‌گیریم. حرمت‌ها و قوانین را رعایت کنیم، سالن کنگره را مرتب و تمیز کنیم، مشارکت داشته باشیم و به‌موقع در جلسات حضورداشته باشیم، از تازه واردین باروی باز و گشاده استقبال کنیم، فرمان‌بردار خوبی برای کمک راهنمایمان باشیم، منتظر نباشیم که به ما خدمت بدهند خودمان زودتر به استقبال خدمت‌ها برویم، از همان خدمت‌های کوچک شروع کنیم تا تمیز کردن سالن و چیدن صندلی و خواندن نوشتارها و وقتی وارد سفر دوم شدیم می‌توانیم خدمت‌های دیگری هم تجربه کنیم. ما هر خدمتی که در کنگره انجام می‌دهیم حال خوشی دریافت می‌کنیم و انرژی می‌گیریم و بزرگ‌ترین خدمت در کنگره ازخودگذشتگی، شکر گذاری  و رعایت حرمت‌ها و قوانین است.مچکرم که به صحبت‌های من گوش کردید.


لژیون خدمت گزار: لژیون چهارم 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر لیلا(لژیون سوم) جمعه 20 دی 1398 14:43
بسیار عالی بود، جایگاه استادی را خدمت خانم فاطمه عزیز تبریک عرض میکنم. خداقوت به نگهبان و دبیر محترم
چهارشنبه 18 دی 1398 17:42
سلام وخداقوت سخنان استادجلسه بسیارزیباوپرباربودولذت بردم
زهرا لژیون یکم چهارشنبه 18 دی 1398 07:48
سلام خدا قوت خانم فاطمه عزیز جایگاه استادی به شما تبریک میگم عالی بود انشاالله موفق باشید
همسفر لیلا لژیون دوم سه شنبه 17 دی 1398 23:54
تبریک عرض می کنم جایگاه استادی را به خانم فاطمه عزیز، خدا قوت
حسن رضوانی سه شنبه 17 دی 1398 23:51
سلام سخنان استاد جلسه خانم فاطمه بسیار عالی خدا قوت
زهراهمسفرمجتبی سه شنبه 17 دی 1398 23:40
خانم فاطمه عزیز استادی خوبی داشتید خدمت در جایگاه های بالاتر را برای شما آرزو می کنم.
مریم همسفر داوود سه شنبه 17 دی 1398 21:05
خانم فاطمه عزیزم جایگاه جدید استادی را خدمت شما تبریک عرض می کنم و امیدوارم همیشه شاهد موفقیت های شما باشیم.
زهرا همسفر حسین سه شنبه 17 دی 1398 18:51
خداقوت خانم فاطمه عزیز .عالی بود . جایگاه استادی را به شما تبریک می گم .انشاالله شما را در جایگاههای بالاتری ببینم .
مسافر مرتضی رضوانی( نیک آباد) سه شنبه 17 دی 1398 16:19
بسیار عالی امیدوادم همواره پویا موفق وسربلند باشید
همسفر سعیده سه شنبه 17 دی 1398 15:29
جایگاه استادی را خدمت خانم فاطمه تبریک عرض می کنم.خدا قوت.
همسفرملیحه سه شنبه 17 دی 1398 13:55
تبریک عرض میکنم استادی خدمت همسفر فاطمه
خدمت گوارای وجودت.
همسفرنجمه لژیون سوم سه شنبه 17 دی 1398 13:31
خداقوت به نگهبان جلسه ودبیر جلسه.خانم فاطمه عزیز جایگاه استادی مبارک این خدمت گوارای وجودت انشالله در ادامه راه موفق سربلند باشید.
همسفر آمنه سه شنبه 17 دی 1398 13:20
فاطمه جان جایگاه استادی را بهت تبریک میگم از سخنانت لذت بردم به امید در جایگاه بالاتر موفق باشید.
فاطمه همسفر محمد(لژیون چهارم) سه شنبه 17 دی 1398 11:59
خداقوت وخسته نباشید خدمت دبیر و نگهبان واستاد جلسه و همچنین جایگاه استادی را به خانم فاطمه تبریک عرض میکنم امیدوارم در جایگاههای بالاتری قرار بگیرید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات