WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - کارگاه های آموزش عمومی
کارگاه های آموزش عمومی
جمعه 20 دی 1398 ساعت 01:52 | نوشته ‌شده به دست مرتضی ضیایی | ( نظرات )

روز پنج‌شنبه مورخ 19/10/98 جلسه سیزدهم از دور بیست و هفتم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی نمایندگی نیک‌آباد ویژه مسافران و همسفران با نگهبانی کمک راهنمای محترم  آقا مرتضی رضوانی، استادی کمک راهنمای محترم حسن آقا طاووسی و دبیری مسافر مهدی با دستور جلسه " کمک کنگره به من و کمک من به کنگرهرأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

تشکر می کنم از آقا مهدی، دبیر عزیز که گزارش کاملی از جلسه قبل ارائه نمود، دیروز ما تهران بودیم فکر کنم آقای مهندس گفتند نمایندگی ها می توانند از فردا درباره جلسه هفته آینده، جشن همسفر صحبت کنند، ابتدا در باره هفته همسفر یه کم صحبت می کنم بعد هم در خصوص موضوع این هفته کمک کنگره به من و کمک من به کنگره مطالبی را بیان می کنم.

ابتدا تبریک می گویم هفته همسفر را خدمت همسفران گرامی و آرزوی موفقیت دارم برای تیم والیبال همسفران که روز جمعه در تهران مسابقه دارند. سال گذشته نمایندگی نیک آباد 46 نفر رهایی داشته که می بایست امسال حداقل برای 10 الی 15 نفر جشن تولد یکسالگی می گرفتیم که از این تعداد فقط برای آقای رضا باصری جشن گرفتیم. چرا رضا باصری توانست برای یک سال رهایی اش جشن بگیرد؟ چون همسفر داشت و همسفرش همانند بال پرواز توانست رضا را در اوج نگاه دارد، این واقعیت دارد که همیشه پشت سر یک مرد موفق، یک زن موفق قرار دارد.

اگر قرار است یک مسافر در کنگره به درمان برسد، حتما در زمان تخریب برای همسرش هم تخریب هایی ایجاد کرده که او هم باید به درمان کامل برسد، من طی سال هایی که در کنگره بوده ام، فهمیدم که کار کمک راهنمایانِ همسفران خیلی سخت تر از کمک راهنمایانِ مسافران می باشد. امیدوارم هفته آینده بتوانیم حشن خوبی که در شأن همسفران گرامی باشد،بگیریم.

این مکان قبلا کمپ بوده و از زمانی که کنگره در اینجا مستقر شده، تغییرات زیادی هم در اینجا صورت گرفته است. یک نمونه از آن که شاید تا حالا خودتان هم دقت نکرده باشید، پارک بسیار زیبا و قشنگ ماشین ها است، خیلی ها وقت افراد و ماشین های رهگذر، این و ضعیت را مشاهده می کنند و با خود می گویند، چطور ممکن است در یک مکانی این قدر نظم و انضباط برقرار باشد،؟!؟ ین ها همه از آموزش های کنگره می باشد، آموزش های کنگره فقط به نوشتارها و سی دی ها نمی باشد، آداب معاشرت و تغییر رفتار و اعمال ما و نوع برخورد ما با دیگران، از خدمات و آموزش های بی نظیر کنگره است.

کمکی که کنگره به من کرده قابل مقایسه با کمک من به کنگره نیست و در برابر این خدمت، هر کسی باید هر نوع خدمت و کمکی که از دستش بر می آید، انجام داده و کوتاهی ننماید، باید از مسائل حاشیه ای پرهیز شود، چون مسائل حاشیه ای، یکی از حقه های نفس است و بسیار تخریب به وجود می آورد.

امیدوارم همه ما بتوانیم خدمتگزار خوبی در کنگره باشیم، قدردان زحمات کنگره باشیم و با اعمال و رفتار خود، الگوی خوبی برای کسانی که از مصرف مواد رنج می برند و حتی غیر مصرف کننده ها باشیم.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی عمومی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
اصغر لژیون پنجم دوشنبه 23 دی 1398 08:54
سلام خسته نباشید خدمت حسن اقا خیلی استفاده کردیم از سخنان شما
اصغر لژیون پنجم دوشنبه 23 دی 1398 08:54
سلام خسته نباشید خدمت حسن اقا خیلی استفاده کردیم از سخنان شما
فاطمه همسفر حمزه یکشنبه 22 دی 1398 06:59
سلام وعرض ادب وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم حسن آقاطاووسی استادی پربارودلنشینی وآموزنده ای داشتید درپناه حق موفق باشید
مریم همسفر مرتضی شنبه 21 دی 1398 23:26
خداقوت خدمت استاد جلسه و سپاس بابت سخنان آموزنده شان
وتبریک فراوان خدمت رها یافتگان و کمک راهنمایان گرامیشان به خصوص خانم زهرای عزیز و کمک راهنمای محترم خانم مریم
به امید موفقیت روز افزون برای ایشان
مسافر‌محسن‌لژیون‌سوم شنبه 21 دی 1398 19:57
باسلام خدمت کمک راهنمایان گرامی خصوصا حسن‌آقا طاووسی واقای احمدی واقای نصب رضوانی چقدر لذت‌بخش است کمک به همنوع و دیدن ثمره تلاش و کوشش.
جواد شنبه 21 دی 1398 17:11
سلام خسته نباشی لذت بردیم از سخنان استاد تبریک به آقا مرتضی راهنمای عزیزم و آقا قدرت و حمید عزیز بابت رهایی با آرزوی موفقیت و سربلندی
مسافرمجتبی بطحائی شنبه 21 دی 1398 09:21
باسلام وخداقوت رهائی مسافرحسین رابه کمک راهنمای محترم وخودشان وهمسفرانشان وکمک راهنمای همسفرشان وتمامی اعضای شعبه بتریک عرض میکنم
یدالله لژیون دوم.(نیک آباد) جمعه 20 دی 1398 23:12
باسلام.خدمت تمامی کمک راهنمایان،مسافران و همسفران که این هفته از بند اعتیاد آزاد و رها شده اند صمیمانه تبریک عرض میکنیم.یک تبریک ویژه هم خدمت حسین آقا دارم، رهایی در کنگره و خدمت در سایت کنگره افتخاری است که نصیب هر کس نمیشود، امیدوارم همیشه موفق باشید.
یدالله لژیون دوم.(نیک آباد) جمعه 20 دی 1398 23:05
باسلام.سخنان کمک راهنمای عزیز حسن آقا طاووسی بسیار عالی و آموزنده بود،به ایشان خداقوت وخسته نباشید عرض میکنیم و خدمت نگهبان و دبیر هم خسته نباشید میگوییم.
یدالله لژیون دوم.(نیک آباد) جمعه 20 دی 1398 23:04
باسلام.سخنان کمک راهنمای عزیز حسن آقا طاووسی بسیار عالی و آموزنده بود،به ایشان خداقوت وخسته نباشید عرض میکنیم و خدمت نگهبان و دبیر هم خسته نباشید میگوییم.
یدالله لژیون دوم.(نیک آباد) جمعه 20 دی 1398 23:04
باسلام.سخنان کمک راهنمای عزیز حسن آقا طاووسی بسیار عالی و آموزنده بود،به ایشان خداقوت وخسته نباشید عرض میکنیم و خدمت نگهبان و دبیر هم خسته نباشید میگوییم.
یدالله لژیون دوم.(نیک آباد) جمعه 20 دی 1398 23:04
باسلام.سخنان کمک راهنمای عزیز حسن آقا طاووسی بسیار عالی و آموزنده بود،به ایشان خداقوت وخسته نباشید عرض میکنیم و خدمت نگهبان و دبیر هم خسته نباشید میگوییم.
جمعه 20 دی 1398 18:29
سلام خدمت همه و عرض تبریک خدمت کمک راهنمایان محترم حسن‌آقا طاوسی واقای مرتضی رضوانی واقای احمدی در خصوص رهایی رهجویانی‌که این هفته بدست پرتوان آقای مهندس رها شدند.
مسافر حسین لژیون سوم جمعه 20 دی 1398 13:23
باسلام خدمت کلیه کمک راهنمایان و خدمتگزاران شعبه نیک آباد خسته نباشید عرض میکنم خصوصا از اساتید عزیز آقا مرتضی و آقا مهدی و به ویژه از استاد خودم حسن آقا طاووسی و کمک راهنمایان همسفران بویژه سرکار خانم رضواتی تشکر می نمایم که با عشق برای رهایی مسافران و همسفران تلاش می نمایند.انشالله سربلند و سرافراز باشند. رهایی دوستان عزیزم را هم تبربک عرض می کنم.
همسفرملیحه جمعه 20 دی 1398 10:43
درود
خدا قوت خدمت کمک راهنمای گرامی آقا حسن طاوسی
عالی بود.
موفق باشید.
مرتضی ضیایی جمعه 20 دی 1398 09:32
رهایی حسین عزیز و همسفر گرانقدر شان را از طرف بخش سایت تبریک عرض میکنم انشاالله خدمات شما همچنان مستدام باشد و به زودی از وجود این ۲ عزیز در جایگاه کمک راهنمایی بهره مند شویم
مرتضی ضیایی جمعه 20 دی 1398 09:28
رهایی مسافران عزیز و همسفر گرامی را به خودشان و خانواده محترمشان و کمک راهنمایان گرانقدر شان و کمک راهنمای همسفر سر کار خانم رضوانی تبریک عرض میکنم
حسن رضوانی جمعه 20 دی 1398 08:39
سلام سخنان کمک راهنمای محترم حسن آقا بسیار غالب بود مرسی عرض تبریک و خدا قوت خدمت کمک راهنمایان عزیز حسن آقا آقا مرتضی و اقا مهدی و عرض تبریک خدمت عزیزان رها شده
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic