WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب در باب دستور جلسه هفتگی؛ OT
مشارکت مکتوب در باب دستور جلسه هفتگی؛ OT
شنبه 12 بهمن 1398 ساعت 16:20 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره tavoosi | ( نظرات )

به نام خالق بی همتا
مشارکت مکتوب همسفران لژیون سوم 
در باب دستور جلسه هفتگی؛ OT


سلام دوستان نجمه هستم همسفر؛
علم پیچیده نیست هر چیزی کلید خودش را دارد. اگر کلید ها را پیدا کنیم می توانیم کارهای با ارزشی را انجام دهیم. برای هر ماده مخدری در کنگره شربت تریاک در نظر گرفته شده است که توسط جناب آقای مهندس با تلاش و سختی های که در میان راهشان داشتند کشف و در اختیار مسافران کنگره 60 قرار دادند تا با استفاده از متد DST و آموزش هایی که می گیرند به درمان برسند. شربت تریاک شربتی بدون نقص و مناسب ترین دارویی است که مطابق با سیستم عصبی بدن است و هر مصرف کننده ای از قبل بیماری داشته با مصرف این شربت رو به بهبودی رفته است و آثاری از بیماری خود که در بدن داشت ندارد. مسافرم با خوردن این شربت روز به روز حالش بهتر می شود، خوابش تنظیم شده است. قبل از اینکه من با مسافرم به این مکان مقدس بیاییم مسافرم مشکل خواب داشت اما خدا را شکر با مصرف این دارو مشکل خوابش هم حل شد، تغذیه اش درست شد. خدا رو شکر می کنم که این دارو توسط آقای مهندس کشف شد و در اختیار مسافران کنگره 60 قرار داده شد تا بتوانند به درمان برسند. اگر این شربت نبود من همسفر هم نمی توانستم به کنگره بیایم و در کنار مسافرم سفر و حال خودم را خوب کنم. این دارو مسافران ما را که در تاریکی بودند به روشنایی هدایت کرد و نجات دادند. این دارو را از کلینیک های معتبر تهیه می کنند خدا را شکر دیگر با قاچاق چیان و ساقی های مواد و سر و کار ندارند. مسافر با مصرف صحیح و تیپر کردن به موقع و لازم به درمان میرسد. این دارو امنیت را به خانواده من بر گرداند دیگر ترس از اینکه بویی می آید یکی به خانه می آید متوجه می شود آبرو یمان میرود ... نداریم و آرامش به زندگیمان برگشته است. اگر هم به جایی میخواهیم برویم با خیال راحت آن را میتوان حمل کرد چرا؟ چون با نشان دادن کارت عضویت کنگره 60 کسی نمیتواند جلویمان را بگیرد. شربت تریاک زیر نظر مراکز زیر نظر ستاد مواد مخدر و مراکز دیگر صادر شده است. 

سلام دوستان سمیرا هستم همسفر؛
ترکیباتی که در شربت تریاک وجود دارد آب مقطر، تریاک و الکل برای نگهدارنده بودن آن است. حدود 15 تا 20 در صد الکل دارد، 80 یا 85 در صد تریاک و بقیه آب است. این شربت چون زود جذب بدن می شود بر روی مصرف کنندگان (کراک ، شیشه) هم خیلی خوب جواب می دهد. این دارو به غیر از اینکه برای درمان اعتیاد استفاده می شود برای درمان سرفه و ضد درد و بیماری های بسیاری مورد استفاده  قرار گرفته است. مصرف 100 الی 150 میلی گرم از این دارو برای افراد سالم اثر کشنده دارد. کسانی که از شربت OT  برای ترک مواد استفاده می کنند و دوباره به سمت مواد بروند مقدار مصرف آنها از مصرف فیل از شربت تریاک بیشتر خواهد شد و مصرف بیش از حد از این شربت به شدت اعتیاد آور تر از تریاک می باشد. در کنگره از این شربت برای درمان مصرف کنندگان استفاده می شود و با روش تدریجی مسیر درمان را به مدت یازده ماه طی می کنند و وقتی به درمان کامل برسند دیگر نه نیازی به مواد و نه شربت تریاک دارند این شربت باعث می شود فرد دوباره سلامتی جسم خود را بدست آورد و سیستم ایکس او باز سازی می شود از آقای مهندس تشکر میکنم که با کشف این روش و این شربت مسافران به درمان و رهایی می رسند و از کسانی که در قسمت OT زخمت می کشند تشکر می کنم.

سلام دوستان آرزو هستم همسفر؛
شربت تریاک یا OT  یا اپیوم در سال 1390 توسط مرکز ملی مطالعات اعتیاد ایران با همکاری جمعیت انسانی کنگره 60 پروتکل درمان اعتیاد با داروهای آگونیست را اجرا کرد در طی چندین مر حله با موفقیت 5000 مصرف کننده مواد مخدر افیونی با روش DST و داروی شربت تریاک در طی 11 ماه به درمان کامل رسیدند هم اکنون در این کلینیک های درمان اعتیاد در کنار متادون، شربت تریاک به عنوان داروی معتادان استفاده می شود. شربت تریاک شامل آلکالوئید های تریاک ، مرفین ، کدئین می شود به دلیل غلظت مرفین بالا مخلوط افیون به عنوان یک ماده مخدر نیز مورد استفاده قرار گرفته است. شربت تریاک یکی از داروهای گیاهی ساخته شده الکلی است که شامل حدود 10% پودر تریاک معادل 1% مرفین است رنگ آن قرمز مایل به قهوه ای بوده و مزه آن بسیار  تلخ است مسافران با توجه به برنامه ای که کمک راهنما به آنها می دهند این شربت را از کلینیک های معتبر که زیر نظر کنگره 60 است را تهیه می کنند و طبق برنامه راهنما آن را مصرف می کنند آقای مهندس با این کار بزرگی که کردند بیشترین مشکلات را از روی مسافران ما برداشتند چون تا چند سال پیش افرادی که می خواستند به درمان برسند باید مواد را تهیه می کردند و این کار سختی بود ممکن بود توسط نیروی انتظامی دستگیر می شدند به خاطر حمل مواد و یا رفت و آمد به خانه ساقی و حتی ممکن بود که این مواد ناخالصی داشته باشد و به مصرف کننده جواب ندهد اما با تهیه شربت تریاک مشکلات خیلی کمتر شد. باید خداراشکر کنیم که ما را در مسیر کنگره قرار داد و از آقای مهندس تشکر می کنم به خاطر تمام زحماتی که برای ما می کشند.  

تایپ: همسفر نجمه ( لژیون سوم)
ویرایش و تنظیم: همسفر زهره ( کمک راهنمای لژیون سوم)

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن رضوانی شنبه 19 بهمن 1398 17:01
سلام مشارکت همسفران گرامی بسیار عالی بود لذت بردم خدا قوت
نجمه همسفر مسلم چهارشنبه 16 بهمن 1398 19:09
خداقوت به تک تک همسفران لژیون سوم ،مشارکت ها بسیار عالی بود ، ویک خدا قوت به کمک راهنمای خوبشون خانوم زهره عزیز،
مریم همسفر داوود دوشنبه 14 بهمن 1398 09:42
سپاسگذارم از اعضا لژیون سوم که به خوبی در مورد این دستور جلسه مشارکت نمودند. خداقوت
همسفر لیلا(لژیون سوم) یکشنبه 13 بهمن 1398 14:34
خداقوت هم لژیونی های عزیزم بسیار بسیار عالی بود، خداقوت به کمک راهنمای عزیزم خانم زهره
زهره همسفر حمید یکشنبه 13 بهمن 1398 10:46
خداقوت عزیزانم بسیار عالی بود موفق باشید.
همسفر سعیده یکشنبه 13 بهمن 1398 10:14
ممنون از دوستان بابت مشارکتهای خوبشان.
همسفر ملیحه یکشنبه 13 بهمن 1398 07:54
خدا قوت خدمت همسفران لژیون سوم
عالی بود.
مسافر بهرام لژیون دوم شنبه 12 بهمن 1398 22:04
سلام وخداقوت خدمت لژیون سوم مشارکتها بسیار زیبا وعالی بود موفق باشید.
زهراهمسفرمجتبی شنبه 12 بهمن 1398 15:58
باتشکرازخانم نجمه,خانم سمیراوخانم آرزو مشارکتها عالی بود.موفق وسربلند باشید.
همسفرنجمه لژیون سوم شنبه 12 بهمن 1398 15:33
با تشکر از همسفر آرزو و همسفر سمیرا بابت مشارکت خوبشان . سپاس فراوان از کمک راهنمای محترم خانم زهره بابت تنظیم و ویرایش مطالب موفق سر بلند باشید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic