WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب( اهیمت خواب شب)
مشارکت مکتوب( اهیمت خواب شب)
شنبه 2 فروردین 1399 ساعت 07:15 | نوشته ‌شده به دست فاطمه شفیعی | ( نظرات )
به نام خداوند جان وخرد 
 در باب دستور جلسه هفتگی
اهمیت خواب شب و بیداری در صبح 
(لژیون اول) سلام دوستان نجمه هستم یک همسفر : 
همانطور که آقای امین در سخنانشان گفتند: استخر و پارک، دو بال پرواز بی خوابی است . یکی از دلایلی که خواب بهم می ریزد، خشم است. موقعی که انسان نمی تواند شب ها بخوابد این انرژی را دریافت نمی کند. کاری که خواب در شب انجام می دهد این است که به انسان انرژی می دهد و او را شارژ می کند، و برای  ادامه حیاتش لازم است . انسان باید انرژی که از دست داده است را به نوعی بدست آورد، اگر این انرژی بدست آید، بدن در حالت آرامش قرار گرفته و می تواند کار هایش را انجام دهد. اگر کسی نتواند به هر دلیلی شب ها بخوابد ،حالا هر اتفاق بیرونی می تواند یک سوژه ای شود برای اینکه ناراحت شود و فکر کند. برای اینکه زنده بماند، انرژی را از گوشت و پوست خودش بیرون می‌کشد و خرجش می‌کند و کسی که شب ها نمی خوابد، انسانی هست که در حال عذاب است، چون باید برای بدست آوردن انرژی در طول روز از همان ذخیره خودش استفاده کند و اصلا هوش و حواسش، مشاهیرش و حافظه اش درست کار نمی کند. برای اینکه شخص بتواند به خواب برود، بایستی امواج مغزی و فرکانس و نوسانات امواج مغزی پایین بیاید، در واقع ذهن آرام شود و هر چه ارتعاشات ذهن آرام تر باشد، خواب عمیق تر اتفاق می افتد و شخص می تواند در هستی و کائنات انرژی مورد نیاز خودش را جذب کند. همان طور که برای درمان اعتیاد هم جهان بینی باید وجود داشته باشد و هم در کنارش روش کاهش دی اس تی باشد، برای درمان و درست شدن خواب شخص، باید دو کارانجام شود، یکی اینکه باید انسان از لحاظ تفکر و جهان بینی درست شود. یعنی سعی کند حرکت کند و از کسی ناراحت نشود و اگر ناراحت شد، صبر کند و حوصله به خرج دهد و البته تمرین عملی هم می خواهد .تمرین عملی این است که کسی که مشکل خواب دارد، به هیچ وجه از شب درست نمی شود، از صبح درست می شود. یعنی اگر شما ۱۱شب به تخت خواب بروی همان ۴صبح می خوابی ولی اگر ساعت ۱۱صبح را کردی ۱۰ صبح، از شب یک ساعت خواب جلو می آید، پس با این کار انسان در نوع موادی که در بدنش تولید می شود، دخالت می کند، یعنی در واقع کار خیلی مهمی انجام می دهد، نکته ی دیگر اینکه القاء افکار منفی به ذهن انسان در زمان سحر تا طلوع خورشید و بعد از آن ادامه پیدا می کند. در پله اول خواب خود را به زمان طلوع خورشید بیاورید، که قدم بزرگی برداشته اید و مرحله دوم آن را جلوتر بیاورید، آن موقع تغییر حس را کاملا تجربه می کنید، یک مورد دیگر جهت خواب است، موقعی که انسان می خوابد شروع می ‌کند به شارژ شدن و آن بخش مربوط به زمین  است، جهت مغناطیس زمین شمال و جنوب است و برای اینکه شخص بخواهد شارژ شود ، باید عمود بر این میدان قرار گیرد ، باید شرق و غرب بخوابد ، شرق و غرب بهترین وضعیت خواب است. اگر انسان شمال و جنوب بخوابد، خیلی وقت ها ممکن است ، کابوس ببیند یا خستگی خوب در نرود، پس جهت خوابیدن خیلی مهم است. من هم خودم قبل از اینکه به کنگره بیایم خوابم درست نبود و همیشه در طول روز خسته بودم وکار هایم را به سختی انجام می دادم و حوصله هیچ کاری نداشتم ،اما از زمانی که به کنگره آمدم و آموزش گرفتم ، خیلی از در گیری های ذهنی که داشتم حل شد و شب ها به خوبی می خوابم و صبح زود از خواب بیدار می شوم ، انرژی و حس خاصی به من دست می دهد، به همه کارهایم می رسم وهمیشه حس و حال خوبی دارم. مسافر من هم از زمانی که به کنگره آمده و دارو مصرف می کند ، صبح زود بیدار می شود و با حوصله کار هایش را انجام می دهد .

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر : 
همانطور که می دانیم بدن ما در حال بازسازی وترمیم است و زمانی که ما جایی از بدنمان دچار سوختگی و یا زخم میشوذ بدن ما بطور خودکار جاهای آسیب دیده را ترمیم و بازسازی می کند.
در مورد اعتیاد زمانی که جسم ، روان وجهان بینی ما دچار آسیب می شود، این ها نیز باید بازسازی شود و این بازسازی با روش  دی اس تی  انجام می شود و موضوع مهم دیگر خواب شب است.
بدن ما در طول روز با انجام کارها انرژی از دست می دهد و انرژی از دست رفته را باید در هنگام شب و در یک خواب آرام و راحت بدست آورد. هنگامی که فکر ما آسوده باشد، خواب راحتی داریم و انرژی بدن ما تامین می شود. زمانی که ما سرحال و با نشاط باشیم و احساس خستگی نکنیم این نشانه دریافت انرژی خوب است.
برای مسافرین سفر اول خواب در بازسازی بدن آنها اهمیت بسیار دارد که خواب آنها را تنظیم وسیستم ایکس آنها را به کارایی مطلوب می رساند. اما اگر ما صبح زود از خواب بیدار شویم انرژی دوچندانی می گیریم وبه قول آقای امین در سی دی اهمیت خواب شب،القائات افکار منفی از سحرتا طلوع خورشید است واگر صبح زود بیدار شویم از نفوذ این القائات منفی به ذهن خود جلوگیری کردیم ودر واقع بزرگان ما می گویند سحرخیز باش تا کامروا باشی.
اگر مسافران سفر اول عادت کنند که بعد از مصرف دارو صبح نخوابند بسیار خوب است و قالب بدن آنها این گونه شکل خواهد گرفت، سفری موفقی خواهند داشت. هورمون های شادی آور اول صبح در بدن تولید می شود اگر زود بیدار نشویم در طول روز خسته و ناراحت خواهیم بود وحس خوبی نداریم.باید زندگی خود را طوری برنامه ریزی کنیم که شبها قبل از نیمه شب بخوابیم وکارهایی انجام دهیم که به ما حس مثبت می دهد.امیدوارم آموزش های کنگره ما را سحر خیز باور بیاورد تا کامروا شویم .

 سلام دوستان ملیحه هستم یک همسفر :

 کسانی که مشکل خواب دارند این شعار را بدانند :خواب شب به هیچ وجه از شب درست نمی شود . فقط از صبح درست می شود. انسان برای شارژ روح و جسم خود به خواب خوب و کامل در شب احتیاج دارد .انسان در ساعات شب به جمع آوری انرژی برای فعالیت روزانه نیاز دارد. برای یک خواب خوب باید سیستم بیو شیمی بدن ما بدرستی کار کند و تو لیدات آن به صورت طبیعی انجام شود .مصرف کنندگان مواد مخدر در اثر مصرف مواد سیستم خود را از تعادل خارج کرده اند و همین موضوع باعث شده که آن ها خواب نامنظم و آشفته داشته باشند. اگر خواب انسان نظم درستی نداشته باشد روی کل بدن از جمله پوست و سیستم اعصاب اثر می گذارد. اگر ما از استرس نگرانی و هر گونه موردی که باعث از بین رفتن آرامش او می شود دوری کند خواب خوبی خواهد داشت. قبل از اینکه به کنگره بیایم سال ها درخواب یا بی خوابی بودم که به خاطر نادانی و نا آگاهی به سر می بردم که دلیل آن نا آگاهی و نداشتن را کار برای رفع مشکلات خود بودم. مهم ترین علل بی خوابی یک فرد افکار منفی است که باعث نا آرامی ذهن شده و فرد را بیخوابی می شود.  چیزهایی که نا آرامی را تشدید می کند نوع تغذیه هم می باشد مانند خوردن غذاهای سنگین و پر از ادویه یا این که غذا دیر وقت خورده شود و باعث می گردد که فرایند خواب درست انجام نشود . همه انسان ها به یک اندازه خواب نیاز ندارند و بر اساس مزاجشان این زمان مشخص می شود .8 ساعت خواب مقدار نرمالی است اما گروهی هم هستند که با کمتر از 8 ساعت خواب سر حال و شارژ می شوند . پس میزان خواب برای همه یکسان نیست . نکته دیگری که در سی دی آقای امین فرمودند :کسانی هستند که ما را به آستانه آشوب می رسارنند و می خواهند در ما تخریب ایجاد کنند.  اگر بدانیم آن شخص که در این مرحله چقدر در عذاب است که بار ناراحتیش را نمی تواند نگه دارد او را خواهیم بخشید. ما از خدا می خواهیم که اگر با این افراد مواجه شدیم برا یشان دعا کنیم و بخشش داشته باشیم.

سلام دوستان نجمه هستم یک همسفر :

درمورد دستور جلسه ،میخواهم تجربه خودم را بگویم . اینکه من هیچ وقت برای خواب شبم اهمیت قائل نبودم ، هرزمانی که دوست داشتم می خوابیدم ، وقتی هم می خوابیدم باهزار جور فکر بد یا با استرس کامل می خوابیدم . صبح هم که از خواب بیدار می شدم . هیچ حالم خوب نبود و بدنم انرژی کافی را نداشت و همیشه یک جورایی خسته و کوفته بودم . زمانی که به کنگره امدم و در مورد دستور جلسه خواب شب صحبت کردند ، فهمیدم دراین چند سال چقدر سیستم بدنم را بیهوده بهم ریخته ام ، سی دی خواب شب را که گوش کردم خیلی چیزها را یاد گرفتم . اینکه خواب شب و وقت معینش چقدر بر روی خواب تاثیر دارد ، و به سیستم بدن واقعا کمک میکند. واقعا از آقای مهندس تشکر می کنم که غیر از درمان اعتیاد ، روی تمام جزیئات کار کردن و بعد به ما آموزش دادند.

باتشکر(لژیون اول)

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سعیده یکشنبه 3 فروردین 1399 20:51
تشکر از دوستان بابت مشارکتهای خوبشان.
فاطمه همسفرحمزه شنبه 2 فروردین 1399 23:04
خداقوت خدمت لژیون اول به خوبی دستورجلسه رابیان کردید.درپناه حق موفق باشید.سال نو خدمت شما وهمه همسفران عزیزتبریک عرض میکنم
زهراهمسفرمجتبی شنبه 2 فروردین 1399 20:23
سپاس از اعضای لژیون یکم ,مطالب بسیار آموزنده بود.
همسفر ملیحه شنبه 2 فروردین 1399 10:52
درود
خدا قوت خدمت هم لژیون های عزیزم
و سپاس از کمک راهنمای گرامی.
سال نو مبارک .
مسافرمجتبی بطحائی شنبه 2 فروردین 1399 10:04
باسلام وخداقوت خدمت اعضای لژیون یک مطالب بسیارزیباوآموزنده بود
حسن رضوانی شنبه 2 فروردین 1399 09:38
سلام مطالب همگی زیبا بود و به نکتهای خوبی اشاره شده بود. موانع دیگر سلب مسئولیت . استرس .فضولی .تجسس.نداشتن پس انداز .و بی ایمانی نسبت به خداوند که آیا فردا چه خواهد شد در پایان سال جدید را به تمامی اعضای کنگره ۶۰ بخصوص شعبه نیک آباد تبریک و شاد باش عرض می کنم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic