WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - دستور جلسه هفتگی؛ سیگار
دستور جلسه هفتگی؛ سیگار
شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 09:42 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره tavoosi | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
مشارکت مکتوب همسفران لژیون سوم
در باب دستور جلسه هفتگی؛ سیگار


سلام دوستان زهره هستم همسفر؛
چیزی که اکثر انسان ها و بخصوص جوان ها را درگیر کرده است مصرف سیگار و قلیان و در ادامه مصرف مواد مخدر از انواع و اقسام آنها می باشد و همه ما با می دانیم که تأثیر منفی روی جسم، روان و جهان بینی می گذارد. به لطف خداوند فردی که خود سالها درگیر مواد و سیگار بود به روش تدریجی به درمان رسیدند و راه را برای کسانی که به دنبال رهایی از اعتیاد بودند هموار کردند بحث این هفته سیگار است.
چند سال بعد از درمان اعتیاد آقای مهندس به علت مصرف زیاد سیگار دچار سکته قلبی می شوند و دیگر اجازه مصرف سیگار را نداشتند و در بیمارستان چون بدنشان نیاز زیادی به نیکوتین داشت به فکر راهی بودند که خوردن آدامس نیکولایف به ایشان کمک زیادی کرد و همین امر باعث شد که راه برایشان نمایان شود و ایشان خود اولین کسی بودند که در کنگره و یا بهتر بگویم در جهان توانستند به درمان قطعی سیگار برسند ایشان قبل از درمان سیگار فکر می کردند که سیگار هیچ گونه اعتیادی ندارد اما با گذشت زمان و اتفاقات جدید و رهایی از دخانیات متوجه شدند که کسانی که اعتیاد را درمان کرده و هنوز سیگار می کشند همچنان معتاد هستند و تا زمانی که سیگار را رها نکنند سیستم ایکس بدنشان دچار  مشکل است پس زمانی اعتیاد به طور کامل درمان می شود که سیگار هم درمان شود که پیشنهاد می شود که سفر اولی ها بعد از دو الی سه ماه شروع درمان ایکس در لژیوم ویلیام شرکت کنند و به درمان سیگار خود بپردازند چون سیستم ایکس بازسازی شده و چون در طول سفر علاوه بر شربت تریاک آدامس نیکوتین هم مصرف می کنند کمتر با مشکل روبرو می شوند و سختی راه را متوجه نمی شوند روش درمان سیگار با مواد کمی متفاوت است چون از آدامس نیکولایف اسفاده می شود در سه ماه اول سازگاری است و بعد از سه ماه قطعات آدامس مشخص شده و به ترتیبی که راهنما از آنها می خواهد مصرف می کنند در ابتدای کار ممکن است دهانشان آفت بزند چون مصرف خود سیگار به خاطر نیکوتینی که دارد میکروبهای دهان را از بین می برد اما با قطع آن شروع به آفت می زند که محلول رقیق شده دی سپ و با قرقره کردن و شستن دهان می توان آن را به حداقل رساند. در پایان از کمک راهنمایان محترم آقای حسن جورکشان و آقای مهدی احمدی که در شعبه نبک آباد لژیون ویلیام را برگزار می کنند تشکر و قدردانی میکنم و برایشان آرزوی موفقیت و سربلندی و رسیدن به جایگاه های بالاتر را آرزو می کنم.

سلام دوستان اکرم هستم همسفر؛
سیگار چیست؟ بدترین شکل ممکن نیکوتین است.
نیکوتین موجود در سیگار باعث افزایش ضربان قلب است برای همین است که بیشتر کسانی که سیگار می کشند دچار سکته‌ی قلبی می‌شوند.
سیگار یکی از بندهای اعتیاد است حتی می‌توان با قاطعیت تمام گفت سیگار سکوی پرتابی است به سمت اعتیاد.
 شاید سیگار در مقابل مواد مخدر بی‌ارزش جلوه می‌کند ولی باید قبول کرد که سیگار یک معزل اجتماعی است و این  که سیگار کشیدن یک ضدارزش و یک بی‌کلاسی است.
درمان اعتیاد با درمان سیگار کامل می‌شود و سیگار جزء پروتکل درمان است.
برای درمان سیگار باید روی جهانبینی کار کنیم و تا نتوانیم از سه ضلع مثلث (منیت، ترس، ناامیدی) عبور کنیم به دانایی نمی‌رسیم باید ناامیدی را کنار گذاشت و به خودتان امید دهید و مدام بگوئید من می‌توانم سیگار را کنار بگذارم ترس از کنار گذاشتن سیگار نداشته باشید کنار گذاشتن سیگار نیاز به این دارد که جهان بینی کار شود. باید از روش Dst  روش تدریجی و همچنین آدامس نیکولایف برای درمان سیگار استفاده کرد.
سازگاری آدامس نیکولایف سه ماه است بعد از سه ماه تیپر می‌شود پله پله مصرف آدامس پایین می‌آید و تا ۱۰ ماه به طول می ‌انجامد.
امیدوارم همه‌ی کسانی که درگیر سیگار و اعتیاد و...هستند راه و مسیرشان به کنگره باز شود و همه به درمان برسند.

سلام دوستان مهین هستم همسفر؛
عوارضی که سیگار روی بدن انسان می گذارد صد برابر بیشتر از سایر مواد مخدر است. وقتی شخصی سیگار می کشد سموم از سیگار وارد خون می شود و خون را مسموم می کند، ضربان قلب بالا میرود، خون لخته می شود و باعث سکته ی قلبی میشود.
کشیدن تنباکو برای سلامتی بدن بسیار مضر است. حالا فرقی نمیکند که قلیان باشد یا سیگار ...
من تاقبل از اینکه وارد کنگره شوم نمی دانستم که برای ترک سیگار هم درمانی وجود دارد اما این علم کنگره و متد DST غیرممکن ها را ممکن کرده است‌ و من‌ از‌ این‌ بابت‌ خیلی‌ خوشحالم‌‌ که‌ کنگره را سر راه مسافرم قرار‌ داد.
در پایان از آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان سپاس گزارم‌‌ که‌ تجربیات خودشان را در اختیار مسافرم قرار‌دادند‌. همانطور که در‌ کتاب ‌۶۰ درجه‌ گفته‌ شده‌ است هر‌ چیزی‌ که‌ تجربه‌ شده‌ باشد‌ سندی‌ بی‌عیب‌ و نقص‌ است.

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر؛
در مورد سیگار من می دانم که ضررهای زیادی دارد، آسیب زیادی به بدن میرساند مثل سکته قلبی، پوسیدگی دندانها، از بین رفتن کبد و غیره؛ من اول فکرمی کردم فقط مواد مخدر ضرر دارد ولی حالا به این نتیجه رسیده ام که سیگار ضررش بیشتر از مواد است چون مسافرم هنوز موفق نشده اند سیگارشان را درمان کنند.
مصرف کنندگان سیگار وقتی عصبی می شوند فکر می کنند با سیگار کشیدن عصبانیت خود را می توانند درمان کنند ولی خداراشکر می کنم که آقای مهندس بعد از درمان مواد روش درمان سیگار را هم پیدا کردند ایشان با نیکوتین خواراکی و با لژیون سیگار که برای مسافران تشکیل دادند مسافران به راحتی می توانند می توانند بعد از ۱۰ الی ۱۱ماه سیگار را  رها کنند و به درمان واقعی برسند.

سلام دوستان نجمه هستم همسفر؛
سیگار مخرب ترین ماده در دنیا شناخته شده است. در سیگار ماده ای به نام نیکوتین است که با مصرف کردن تمام دستگاه های عصبی داخلی از بین می رود و مواد بیرونی جایگزین ماده درونی بدن می شود. در سیگار چهار هزار نوع سم وجود دارد.
اعتیاد به نیکوتین یکی از موانع اصلی افراد سیگاری برای رهایی از هر نوع دخانیات است. از نظر روانی و احساسی نکته ای که افراد سیگاری به آن پی میبرند این است که یک سیگاری وقتی سیگار می کشد احساس آرامش و رضایت می کند ولی یک غیر سیگاری همیشه احساس رضایت میکند. درمان اعتیاد به نیکوتین به روش DST  برای اولین بار توسط جناب آقای مهندس در کنگره 60 مطرح شد و خود ایشان در 15 آذر سال 1391با همین روش DST توانستند مصرف روزانه دو پاکت سیگار خود را درمان کنند و با این روش لژیون ویلیام وایت تاسیس شد.


تنظیم و ویرایش: کمک راهنما همسفر زهرهمی توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر مرتضی رضوانی دوشنبه 12 خرداد 1399 21:27
خدا قوت بسیار عالی،،،،،،
همسفر ملیحه دوشنبه 12 خرداد 1399 16:43
درود
خدا قوت خدمت لژیون سوم
عالی بود .موفق باشید.
مسافرمجتبی بطحائی یکشنبه 11 خرداد 1399 12:20
سلام وخداقوت خدمت اعضای لژیون سوم بسیارزیباوپرمحتوادستورجلسه رابازنمودید وآموزش گرفتم
همسفر فاطمه شنبه 10 خرداد 1399 23:10
تشکر از لژیون سوم بابت مشارکت بسیار خوبشان
زهراهمسفرمجتبی شنبه 10 خرداد 1399 20:35
تشکرازاعضایلژیون سوم بسیار آموزنده بود.
مسافر بهرام لژیون دوم شنبه 10 خرداد 1399 17:18
باسلام ودرود خدمت اعضای لژیون سوم بسیار عالی،آموزش گرفتم موفق وپیروز باشید.
فاطمه همسفرحمزه شنبه 10 خرداد 1399 09:48
سلام وخداقوت خدمت اعضای لژیون سوم بسیار به خوبی دستورجلسه را بیان کردید آموزش گرفتم در پناه حق موفق باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات