WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - قوانین انضباطی، غیبت‌های غیرمجاز و برگشت به مصرف مواد
قوانین انضباطی، غیبت‌های غیرمجاز و برگشت به مصرف مواد
یکشنبه 25 خرداد 1399 ساعت 14:45 | نوشته ‌شده به دست حسین کریمی | ( نظرات )

قوانین غیبت‌های غیرمجاز و برگشت به مصرف مواد  - سال 99

 قوانین انضباطی سال 99

1-غیبت غیرمجاز در سفر اول از 2 تا 6 ماه.

1-برای این افراد مبلغ 500 هزار تومان جبران خسارت در نظر گرفته‌شده است که در لژیون انضباطی شعبه با حضور مرزبانان و ایجنت به آن رسیدگی و انجام می‌شود. پس از آن، شخص سفر اولی بایدسفر خود را ادامه دهد. تعیین میزان مصرف OT برای ادامه سفر از آخرین نامه طبق قوانین پروتکل OTمی‌باشد. (این افراد نمی توانند سفر مجدد نمایند)

2-غیبت غیر مجاز برای سفر اولی‌ها از 6 ماه تا 5 سال و برگشت به اعتیاد برای مسافران سفر دوم.برای این افراد مبلغ یک میلیون تومان جبران خسارت در نظر گرفته‌شده است که در لژیون انضباطی شعبه با حضور مرزبانان و ایجنت به آن رسیدگی و انجام می‌شود. پس از آن، شخص می‌تواند وارد لژیون تازه واردین شود و مراحل پذیرش را از ابتدا بگذراند. لازم به ذکر است این افراد نمی‌توانند در لژیون قبلی سفر کنند و تعویض لژیون و راهنما برای این افراد الزامی است.

 

3-سفر اولی‌هایی که در مقاطع پایانی سفر اول (T.D.S کمتر از یک سی سی) سفر خود را خراب می‌کنند و درخواست سفر مجدد دارند.

سفر مجدد این افراد بستگی به تصمیم و صلاحدید لژیون انضباطی شعبه دارد. در صورت موافقت لژیون انضباطی با سفر مجدد، برای این افراد مبلغ یک‌میلیون تومان جبران خسارت در نظر گرفته‌شده که در لژیون انضباطی شعبه با حضور مرزبانان و ایجنت، رسیدگی و انجام می‌شود. این افراد پس از آن، بایستی وارد لژیون تازه واردین شوند و مراحل پذیرش را از ابتدا بگذرانند. این افراد نمی‌توانند در لژیون قبلی خود سفر کنند و بایستی راهنما و لژیون خود را تعویض نمایند و حتی در صورت تشخیص کمیته انضباطی، ممکن است شعبه آنان نیز تعویض گردد. این افراد چنانچه دوباره سفر خود را خراب کنند، تصمیم‌گیری و رسیدگی به وضعیت آن‌ها توسط دیدبان انضباطی مرکز انجام می گردد.

 

4- افرادی که مشکل انضباطی مثل بی‌ادبی یا بی‌انضباطی ( انجام ندادن تکلیف )به اعضاء یا مسئولین شعبه (ایجنت، مرزبانان، کمک راهنمایان) داشته باشند، با صلاح‌دید ایجنت ضمن دریافت نامه شربت از یک ماه تا سه ماه به مرخصی می‌روند و در صورت لزوم حتی می‌تواند برای مدت یک سال از کنگره اخراج گردند. (باهماهنگی دیده بان انضباطی )

 

5-افرادی که اقساط مبالغ جبران خسارت آنها به تعویق افتاده باشد اجازه حضور در لؤیون را ندارند و صدور نامه ot آنها متوقف میگردد تا زمانی که مبالغ معوقه  را پرداخت نمایند.

6- افرادی که بدهی قبلی جبران خسارت دارند، ابتدا بایدیک سوم  مبلغ مانده بدهی جبران خسارت قبلی را به‌صورت یکجا تسویه نمایند و سپس جلسه‌ی جبران خسارت جدید برایشان تشکیل گردد.

7- افرادی که بالای پنج(5) سال غیبت یا حضور نداشته اند و درخواست سفر مجدد را دارند (سفر اول و دوم) می‌توانند بدون حضور در جلسه جبران خسارت در جلسه تازه واردین مشاوره شوند و مجدداً سفر نمایند.

 

تذکرات:

1- برای حضور در لژیون جبران خسارت همراه داشتن کارت عضویت معتبر کنگره یا رسید کارت با شماره  عضویت الزامی می‌باشد.

2- سفر اول بیش از یک سال در کنگره مجاز نمی باشد.

3- تمامی جلسات جبران خسارت با حضور ایجنت رسمیت پیدا می‌کند و بدون حضور ایجنت هیچ مرزبانی نمی‌تواند حکم صادر نماید.

4- مبلغ جبران خسارت با صلاح‌دید ایجنت برای مبلغ پانصد هزار تومان حداکثر در پنج قسط و برای مبلغ یک‌میلیون تومان در ده قسط پرداخت می‌گردد.

5- افرادی که در موارد خاص طبق تشخیص و صلاح‌دید لژیون انضباطی نمایندگی، قرار است نمایندگی آن‌ها تغییر کند، بایستی کلیه مراحل لژیون انضباطی (تعیین مبلغ و میزان جبران خسارت) در همان نمایندگی انجام شود و سپس مراحل انتقال با پیوست مدارک انضباطی و سایر مدارک به نمایندگی جدید انجام پذیرد.

6- افرادی که بیش از دو بار انضباطی شده اند برای بار سوم با دیدبان انضباطی هماهنگ گردد.

شایان‌ذکر است، امور لژیون انضباطی در خود نمایندگی‌ها انجام می‌شود و نیازی به فرستادن افراد به تهران نیست.

این قوانین از تاریخ 97/10/15 قابل‌اجرا می‌باشد.

در صورت نیاز و یا کسب اطلاعات می‌توانید با (شماره تلفن: 09395068347) دیده بان انضباطی مرکز تماس حاصل نمایید.

 

 

با احترام، دیده بان لژیون‌های انضباطی

محمد صادق صداقت فرد

 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic