WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب همسفران در باب دستور جلسه آداب معاشرت ، ادب وبی ادبی تعادل وبی تعادلی

به نام الله 
 مشارکت اعضای لژیون اول همسفران 
در مورد دستور جلسه آداب معاشرت ، ادب وبی ادبی تعادل وبی تعادلی 




سلام دوستان نجمه هستم یک همسفر :
آداب جمع ادب می باشد و اگر انسان بتواند در زندگی ادب داشته باشد در حقیقت آداب معاشرت را انجام داده و معاشرت به مفهوم زندگی اجتماعی می باشد وکسانی موفق هستند که چه در زندگی شخصی وچه در زندگی اجتماعی ادب را رعایت می کنند. ما در کنگره بر روی قشر خودمان در مورد مسئله تعادل و بی تعادلی کار می کنیم، فردی که تعادل نداشته باشد باعث رنجش و آزار واذیت اطرافیان خود می شود.
 من از زمانی که به کنگره آمدم، و آموزش گرفتم حس می کنم خیلی از مشکلات درونم یا همان صور پنهانم حل شده و یاد گرفتم که نسبت به مسافرم بدبین نباشم و جیب هایش را نگردم ،چون این خود یک نوع بی اعتمادی و یک نوع بی ادبی می باشد .یاد گرفتم در امور دیگران تجسس کردن و فضولی کردن بی ادبی می باشد .طریقه درست زندگی کردن نیز بخشی از پروسه درمان و تعادل است ، پس اگر بخواهیم در زندگی انسانی متعادل وپایدار باشیم ، بایستی این آموزش ها را پشت سر بگذاریم.تمام انسان ها ، مودب بودن را دوست دارند و بی ادبی را نمی پسندند. رعایت ادب می تواند ،سازنده زیباترین لحظات زندگی ما باشد و بالعکس بی ادبی می تواند یکی از ریشه های حال خرابی باشد.من از زمانی که ادب را چه در زندگی فردی و چه درزندگی اجتماعی رعایت کردم، در حقیقت به آرامش رسیدم و این را مدیون آموزش های کنگره ۶۰ هستم.
 سلام دوستان ملیحه هستم یک همسفر :
 اقای مهندس به نکات خیلی ریز و حساسی اشاره کرده اند که شاید در جامعه همه این ها را شنیده باشیم , ولی همه را اهمیت نمی دهیم  و رعایت نمی کنیم . رعایت نکردن ادب باعث بی ادبی وحال بد می شود. خود من همیشه حس می کردم که ادب و تعادل را می توانم به خوبی انجام بدهم اما با گوش دادن سی دی متوجه شدم که خیلی از موضوع ها را رعایت نمی کنم. اقای مهندس فرمودند:هر چیزی برای خودش قانونی دارد حتی جنگل , قمار خانه , مسجد و مدرسه و.....ما باید خود را با شرایط سازگار کنیم و تابع شرایط و محیط ، قانون کشور ، شهر و محیطمان باشیم یک شهروند نمونه خوب باشیم این امر باعث حال خوب وتعادل می شود. انسان موجودی الگو پذیر است.باید چیزی را یاد بگیرد تا بتواند مسله ای که برایش پیش می اید راحل کند. کنگره 60جایی است برای رسیدن به درمان همراه با تعادل. از واژه تعادل پیداست که مفهوم این واژه پایداری است.بنابراین رمز موفقیت درمان در کنگره رسیدن به تعادل است . برگشت به اعتیاد در رهاشدگان بسیار پایین است به این دلیل که آن ها نه تنها به درمان رسیده اند بلکه به موازات آن به. تعادل رسیده اند, یعنی پایداری. در کنگره رهجو باید به راهنمایش احترام کامل بگذارد وقتی راهنما می اید شاگرد باید جلوی استادش بایستد . ما هفته معلم داریم , اما نمی دانیم یعنی چه؟ فقط یاد گرفتیم که تبریک بگوییم وچگونه قدر دانی کنیم یاد نگرفتیم کنگره چگونه قدر دانی کردن واحترام گداشتن را به همه ما یاد داد.درمان اعتیاد فقط صرف مصرف کننده مواد مخدر و راه اندازی سیستم Xنیس وبه تعادل رسیدن و درست رفتار کردن است. اگر بخواهیم که انسانی پایدار و متعادل و با ادبی باشیم باید آموزش ها را خوب یاد بگیریم و عمل کنیم.
سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر :
همانطور که می دانیم در کنگره۶۰ مصرف کننده به درمان می رسد کنگره جاییست که درمان همراه با تعادل است.یعنی تمام سیستم های بدن انسان به پایداری و تعادل میرسد. یک مفهوم دیگری از تعادل وجود دارد که تعادل از ریشه عدل وعدالت است که در کنگره معنای برابری و یکسانی آن مد نظر نیست ودر کنگره به این معناست که هر چیزی در جای خودش و به اندازه خودش باشد. در مثلث درمان روی سه ضلع جسم ،روان وجهان بینی کار میشود تا هرسه ضلع بتوانند به تعادل برسند،تعادلی که در تمام سطح زندگی آنها وجود داشته باشد و از زندگی خود لذت ببرند. همه ما کم و بیش با آداب معاشرت آشنایی داریم که در واقع فرهنگ ما ودیگر فرهنگ هایی است که ما باید با آیین و رسوم خاص آنها آشنایی داشته باشیم که رعایت کردن آداب معاشرت از روی ادب فرد است و همه ما مودب بودن را دوست داریم ومودب بودن می تواند لحظات زیبایی در زندگی ما رقم بزند. ما در کنگره بخشهایی از آداب معاشرت را یاد می گیریم:که با لباس مرتب و شیک ودر عین حال ساده وارد کنگره شویم،از زیور آلات آن چنانی استفاده نکنیم.در صحبت کردن ادب را رعایت کنیم وبا هرکس باید با زبان خاص خودش صحبت کنیم و طریقه صحبت کردن ما با یک کودک،یک دوست وحتی یک بزرگتر کاملا باید متفاوت باشدودر موقع سلام و احوالپرسی وظیفه کوچکتر است که سلام واحوالپرسی کند وصدها آداب دیگر..... من شخصا فکر میکردم که افراد مصرف کننده بی تعادلند وزمانی که عصبانی میشوند تعادلی ندارندوخودم را اصلا انسان بی تعادلی نمی دانستم ولی با آموزشها ودر طول سفرمتوجه شدم که من هم باید مثل مسافرم به تعادل برسم و در واقع رسیدن به تعادل با ادب همراه است. زمانی که ما ادب را رعایت کنیم نیرو وانرژی می گیریم تا بتوانیم در برابر نیروهای بازدارنده مقاومت کنیم ودر واقع اگر ادب نداشته باشیم معاشرت درست نداریم واگر معاشرت نکنیم تعادلی وجود ندارد.من خیلی خوشحالم که در کنگره دارم به تعادل می رسم وشاید آداب معاشرتی که برداشت درستی از آنها نداشتم را یاد می گیرم. 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مریم شفیعی سه شنبه 3 تیر 1399 09:50
خداقوت خدمت اعضای لژیون اول
بسیار عالی بود
امیدوارم همیشه پر رنگ و پر انرژی باشید.
همسفر مهری دوشنبه 2 تیر 1399 23:46
باسلام وخداقوت به همسفران عزیز خیلی عالی بود.موفق باشید
مسافرمهدی احمدی شنبه 31 خرداد 1399 20:29
باعرض سلام مطالبی راکه درباب دستور جلسه بیان نمودید بسیار خوب و اموزنده بود،باشد که بااستفاده ازاین مطالب بتوانیم به ارامش برسیم.ویک خداقوت هم خدمت کمک راهنما همسفران خانم فاطمه واعضاء لژیون که مشارکت نموده بودند
ویک خداقوت وعرض تشکر هم خدمت مسئول سایت قسمت همسفران دارم انشاالاه که موفق وپیروز باشند.
شنبه 31 خرداد 1399 18:42
عرض سلام خداقوت خدمت اعضای لژیون یکم بسیارزیبادستورجلسه رابازنمودید
همسفر ملیحه شنبه 31 خرداد 1399 11:04
درود
ممنون از هم لژیون های عزیزم
سپاس فراوان از کمک راهنمای گرامی.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات