WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب در باب دستور جلسه هفتگی
مشارکت مکتوب در باب دستور جلسه هفتگی
یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 18:47 | نوشته ‌شده به دست zohreh najafi | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله 
 مشارکت اعضای لژیون دوم همسفران 
در مورد دستور جلسه « حرمت کنگره 60، چرا رابطه کاری ومالی در کنگره ممنوع است؟»

درمان و رهایی | حرمت کنگره 60
سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر:
همه قوانین که در کنگره وضع شده و اجرا شده مواردی است که قبلا اتفاق افتاده و چون از اهمیت بالایی بر خوردار است. جناب اقای مهندس آنها را به صورت یک حرمت و قانون در کنگره به وجود آورده اند و همه این ها به صلاح ماست . مثلا در مورد این که نباید در کنگره رابطه مالی و یا ارتباطی در بیرون از کنگره داشته باشیم. من جلسات اولی بود که به کنگره امده بودم ودستور جلسه همین موضوع بود وآنجا بیان شد که اگر رهجویی با رهجویی دیگر رابطه مالی داشته باشد مثلا پولی را قرض بگیرد و نتواند آن را پس بدهد و به سبب همین از امدن و روبرو شد با رهجویی که از آن پول قرض گرفته می ترسد و از آمدن به کنگره خودداری می کند و این خودش باعث این می شود که سفرش را خراب کند و یا وقتی گفته می شود دو نفر که فامیل هستند در یک لژیون نباشند، برای این است که رهجو بتواند حرفش را راحت به راهنمایش بزند و از او راهنمایی بگیرد در غیر این صورت ممکن است سفرش خراب شود یا طول بکشد و آسیب هایی برای رهجو دارد. قبل از اینکه با کنگره اشنا بشویم برای دیگران درد ودل می کردیم و چون از زندگی ناامید بودیم دیگران هم ما وحرفهایمان را تایید می کردند و به جای این که باری از دوش مان بردارند، بیشتر با حرف های نا امیدکننده عذابمان می دادند ولی از زمانی که به کنگره آمده ایم وقتی با راهنمایمان صحبت می کنیم ایشان با حرف هایی امیدوار کننده مرهمی می شوند بر زخم های ما و راه درست را به ما یاد دادند. به هرحال وجود هر یک از قوانین وحرمت هایی که در کنگره است فقط برای درست سفر کردن و رسیدن به رهایی ما ومسافران ما و قدم گذاشتن ما در صراط مستقیم است . امیدوارم با انجام دادن و دل سپردن بدون چون و چرا به این قوانین رهجویی منضبط برای کنگره باشیم.

سلام دوستان نرگس هستم همسفر:
قوانین کنگره ۶۰ هم در صور آشکار هم در صور پنهان باید رعایت شود . چون رعایت کردن قوانین باعث بقا کنگره و تداوم حضور ما در جلسات می شود. با حرمت نگه داشتن و احترام گذاشتن به حریم یکدیگر باعث ایجاد پیوند دوستی و محبت بین اعضا کنگره می شود. همان طور که در قوانین هم بیان می شود ما نباید بیرون کنگره باهم ارتباط داشته باشیم، مخصوصا سفراولی ها. چون ممکن است صحبت هایی که بیرون از کنگره بین اعضا رد و بدل می شود، باعث شود سفر سختی را طی کنند. پس سرپیچی کردن از قوانین و حرمت های کنگره هم جزء ضد ارزش ها محسوب می شود.

 سلام دوستان لیلا هستم همسفر:
کنگره ۶۰ مکان امن و مقدسی است که هر کس با حضور در آن باید حرمت آن را حفظ نماید. وقتی برای اولین بار این نوشتار را شنیدم واقعا یک آرامش خاصی پیدا کردم و خیلی از این نوشتار لذت بردم. بعد از مدتی متوجه شدم اعضای کنگره  ۶۰ با رعایت تمام آنچه که در حرمت کنگره خوانده می شود به درمان و رهایی رسیده اند. حرمت کنگره، قوانین حضور در کنگره و رسیدن به درمان را به ما آموزش می دهد، حرمت و قوانینی که آن قدر اهمیت دارد که دو بار خوانده می شود و هنگام خواندن آن همه بدون هیچ حرکتی  سکوت می کنند. دروغ نگفتن، سرزنش نکردن، الفاظ ناشایست به کار نبردن، بدون اجازه سخن نگفتن و تمام این ها نشان از این دارد که کنگره فقط قطع مواد و رها شدن از اعتیاد نیست بلکه آداب درست زندگی کردن را هم‌ به ما آموزش می دهد. وقتی رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است. یعنی اینکه تمام تمرکز و حواسمان بر روی هدف که درمان و رسیدن به تعادل است، باشد وگرنه از مسیر منحرف می شویم و نه تنها به درمان نمی رسیم بلکه دچار مشکل هم می شویم. شاید با قرض گرفتن پول از هم لژیونی یا دیگر افراد کنگره نتوانیم آن پول را برگردانیم و همین باعث شود دیگر به کنگره نیایم. وقتی بیرون از کنگره با همدیگر رابطه برقرار کنیم و یا شماره تلفن به همدیگر بدهیم کم کم وارد مسائل خصوصی زندگی یکدیگر می شویم بدون آموزش  مشاوره نادرست می دهیم و این باعث مشکلات و مسائلی می شود که شاید نتوانیم بعداً جبران کنیم. بنابراین هر کس وارد کنگره می شود باید به کنگره و قوانین آن  به حرمت ها و هر چه که کنگره آموزش می دهد ایمان داشته باشد، بدون هیچ عذر و بهانه ای چشم بگوید تا به درمان و رهایی برسد.

سلام دوستان زهرا هستم همسفر:
 حرمت کنگره ۶۰ 
کنگره مکان مقدس و امنی می باشد که هر فرد با ورود به این مکان باید حرمت آن را حفظ نماید دروغ گفتن ،علیه شخصی سرزنش کردن، حرف یکدیگر را قطع نمودند، الفاظ ناشایست بیان کردند، بحث سیاسی نمودن، بدون اطلاع و هماهنگی هر گونه پولی را پرداخت و یا دریافت کردند، از لباس و پوشش نامناسب استفاده کردن، بدون مجوز راهنما تلفن دادن و تلفن گرفتن یا هر گونه ارتباطی بیرون از کنگره ۶۰ برقرار نمودن از موارد ضد ارزشی و ضد اخلاقی می باشد و تمام اعضا فرض است که حریم فوق الذکر را محترم شمارد و بر مسئولین واجب است که از وقوع این اعمال جلو گیری نمایند.
 نگهبان کنگره ۶۰
 حرمت های کنگره هستند که چراغ کنگره را روشن نگه می دارد. اگر ما بر خود و دیگران ارزش قائل باشیم و حرمت ها احترام می گذاریم زیرا این حرمت ها هستند که پایه های کنگره را مستحکم نگه داشته‌اند یکی از حرمت های کنگره این است که همه باید سفید بپوشید زیرا سفیدی نشانه پاکی است و همه ما باید از یک سری قوانین تبعیت کنیم زیرا هدف ما حفظ بقای خود و رشد و توسعه است.
کنگره مکان مقدس و امنیت است چون هدف آن مقدس است یعنی رهایی انسان ها از دام اعتیاد بنابراین در چنین مکان و فضایی امنیت خاطر بسیار مهم است.
 دروغ گفتن: راستی و درستی ضامن سلامتی و پیشرفت ما است برای رسیدن به اهداف خویش است با یک دروغ وارد چرخه دروغ بعدی می شویم و برای اینکه دروغ اول و دروغ های بعدی را پنهان کنیم باید صدها دروغ بگویم که در نوع خود جهنمی بی نظیر می شود که در آمدن از آن بسیار سخت و دشوار است.
علیه شخصی سرزنش کردن: ما می دانیم اگر بخواهیم پشت سر ما غیبت و سرزنش نشود برای حال خودمان هم که شده غیبت دیگران را نمی‌کنیم زیرا آموخته‌ایم که اگر باد به کار این طوفان برداشت می کنی و گندم بکاریم گندم درو می کنیم.
حرف یکدیگر را قطع نموده اند: من جایی بهتراز کنگره نیافته ام که این چنین به یکدیگر احترام می گذارند اگر کاری داشتند صبر می کنند که حرف طرف مقابل  تمام شود بعد حرف خود را بازگو می کنند بدون اجازه هیچ وقت سخن نمی گویند و همیشه با کلام و بیان بسیار زیبا با یکدیگر سخن می گویند زیرا آموزش دیده اند و سعی می‌کنند این آموزش را اجرایی کنند.
 بحث سیاسی نمودن، الفاظ ناشایست بیان کردن: تکامل در جمع صورت می‌گیرد اما با در کنار هم بودن و با هم صحبت کردن همیشه سعی می‌کنیم بهترین کلام ها را استفاده کنیم تا حس خوب خود را به دیگران نیز انتقال دهیم و هیچگاه از الفاظ نامناسب و ناشایست برای صحبت کردن با یکدیگر استفاده نمی کنیم چون آداب‌معاشرت راه آموخته ایم.
بدون اطلاع و هماهنگی هر گونه پولی را پرداخت و دریافت کردن: داشتن حساب و کتاب مالی با اعضای کنگره ۶۰ یعنی از دست دادن آرامش به خاطر اینکه ادامه راه برای انسان سخت می‌شود و ممکن است جایگاه خود را از دست داده و در نهایت از کنگره جدا شود ومانند قبل نمی تواند در کنگره رفت‌وآمد کند و بدون هیچ مشکلی آموزش بگیرد.
از لباس و پوشش نامناسب استفاده کردن بدون مجوز راهنما تلفن دادن و تلفن گرفتن و یا هر گونه ارتباطی بیرون از کنگره برقرار نمودند
ما انسانها با ورود کنگره و با یاد گرفتن حرمت های آن باید تمام تلاش و کوشش خود را کنیم تا در چارچوب این حرمت‌ها حرکت کنیم وبه آسایش و آرامش که مد نظرمان است برسیم واین حس خوبمان را به دیگران انتقال دهیم در غیر این صورت نه تنها به حال خوش نمی رسیم بلکه مشکلی بر مشکلات خود اضافه می کنیم و من جایی مقدس تر و بهتر از کنگره نه تنها برای درمان مسافرانمان بلکه درکنار آن به تعادل رسیدن خودمان سراغ ندارم وامیدوارم راه برای آنانی که پشت در کنگره هستند باز شود وبتوانن از این مکان که سر چشمه علم ومعرفت است بهره ببرند.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر نجمه پنجشنبه 12 تیر 1399 16:49
خدا قوت به تک تک همسفران لژیون دوم .مشارکت ها،بسیار عالی واموزنده بود ،
مسافرمهدی احمدی سه شنبه 10 تیر 1399 12:44
باسلام وخداقوت خدمت کمک راهنماوهمسفران لژیون دوم
مشارکتها بسیار خوب واموزنده بود
انشاالاه موفق باشید.
فاطمه همسفرحمزه دوشنبه 9 تیر 1399 10:52
سلام وخداقوت خدمت اعضای لژیون دوم دستورجلسه رابه خوبی بیان کردید.وکاملن آموزنده بود.موفق باشید
مسافر بهرام لژیون دوم یکشنبه 8 تیر 1399 21:31
خدا قوت خدمت اعضای لژیون دوم مشارکت های شما بسیار زیبا و آموزنده بود موفق و پیروز باشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic