WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - حرمت کنگره ۶۰، چرا در کنگره ۶۰ رابطه کاری و مالی ممنوع می باشد
حرمت کنگره ۶۰، چرا در کنگره ۶۰ رابطه کاری و مالی ممنوع می باشد
یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 22:11 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

در باب دستور جلسه هفتگی؛ حرمت کنگره 60، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع می باشد.

به قلم همسفر فاطمه لژیون چهارم


حرمت کنگره 60،حفاظی در برابر آسیب هادر مورد این دستور جلسه میتوان گفت در نوشتارهای کنگره 60 گفته میشود؛ کنگره مکان مقدس و امنی می باشد که هر شخص با ورود در این مکان (باید) حرمت آن را حفظ نماید. مکان کنگره ۶۰ به این دلیل امن و مقدس است که فرد مصرف کننده در کنگره احیاء می شود و از دام اعتیاد رها میشود و همچنین خانواده فرد مصرف کننده هم می تواند در این مکان احیا بشوند و تخریب هایی که به آنها وارد شده است را ترمیم و باز سازی کنند و در جهت صراط مستقیم قدم بردارند چون راه کنگره یک راه مستقیم و ارزش ها می باشد. در کنگره حرمت ها و قوانینی مشخص شده است که در جلسه دو بار خوانده می شود که ملکه ذهن ما شود و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و هر شخص یا اشخاصی که وارد کنگره میشوند موظف هستند که این قوانین را بدانند و رعایت کنند و اگر از این قوانین عبور کنند و آنها را رعایت نکنند  به خودشان و اشخاص دیگر آسیب وارد میکنند و آن فرد یا افراد را از ادامه درمان باز می دارد. لازم به ذکر است که بگویم اگر امنیت و آرامش در کنگره ۶۰ وجود دارد و ما در آرامش به درمان خودمان می پردازیم در پرتو رعایت قوانین و حرمت های کنگره ۶۰ می باشد.
آموزش های کنگره ما را در مسیر درستی و راستی قرار داد و به ما فهماند که راستی و درستی تضمین سلامتی و پیشرفت ماست و در نوشتارها گفته میشود حقیقت در اعمال و ادامه نقاب از رخ بر میگیرد؛ پس یک رهجو دلیلی ندارد که به کمک راهنمایش دروغ بگوید و پنهان کاری کند این پنهان کاری او باعث میشود که به خوبی سفر نکند و نتواند آموزش ها را دریافت کند. انسان با یک دروغ به چرخه دروغ وارد میشود و باعث تخریب درون خود و دیگران میشود.
ما با غیبت کردن و سرزنش کردن باعث حال خرابی خودمان میشویم و باعث میشود که هیچ وقت آرامش و تعادل نداشته باشیم. ما اگر باد بکاریم طوفان برداشت میکنیم. در کنگره نباید حرف یکدیگر را قطع کنیم چون متوجه صحبت های یکدیگر نمیشویم و بی احترامی محسوب میشود. در کنگره 60 از بحث سیاسی خودداری میشود و در جلسه کسی بدون اجازه صحبت نمی کند. در کنگره 60 اگر شخصی رابطه مالی و کاری داشته باشد آرامش و حال خوش خودش را از دست می دهد.
در کنگره همه ی مسافران و همسفران باید طبق آموزش هایی که دیده اند از پوشش مناسب استفاده کنند؛ مسافران از پیراهن سفید و همسفران از روسری، مقنعه و یا شال سفید و در صورت تمایل و یا در جشن ها و مراسم های کنگره از مانتو و یا پوشش کامل سفید استفاده می کنند و این سفید پوشیدن نشانه پاکی است و سعی می کنند در لباس پوشیدن ساده باشند. اعضا کنگره نباید بدون اجازه ی کمک راهنما شماره دیگر اعضای لژیون را داشته باشند چون ارتباط با هم لژیونی ها و مشورت گرفتن و راهنمایی اشتباه آنها به خصوص در سفر اول باعث میشود آن شخص از کنگره دور بشود و روی یکدیگر تاثیر بگذارند. رابطه کاری، مال و شغلی بسیار آسیب زننده است. در کنگره 60 اگر شخص کیف یا موبایل خودش را گم کند به جای اینکه طلبکار باشد خجالت زده است که چرا نتوانسته از وسایل خودش مراقبت کند. حرمت و قوانین کنگره برای ما محدود کننده نیست بلکه محافظ و نگهدارنده ما در برابر آسیب ها است. هر کسی در هر جایگاهی است باید حرمت ها را رعایت کند در واقع احترام به قوانین یعنی امنیت داشتن. قوانین و حرمت ها حلقه های دفاعی را در انسان به وجود می آورد. اشخاصی که این حرمت ها را رعایت نمی کنند از مسیر تعیین شده خارج میشوند و باعث تخریب و باز ماندن در ادامه سفر و هدفشان میشوند. رابطه کاری و مالی در کنگره باعث می شود فرد دچار نا امیدی و ناکامی در جهت درمان اعتیاد او شود و رعایت نکردن این قوانین نه تنها برای او مفید نیست بلکه باعث تخریب و از هم پاشیدگی بخشی از باورهای آن شخص میشود که باعث میشود در کنگره و پروسه درمانی اش فاصله بگیرد و این فاصله گرفتن مانع بزرگی میشود برای یادگیری آموزش ها و تغییرات ما و ما با رعایت این قوانین ها و حرمت ها میتوانیم با خیال راحت برای همیشه در جمع اعضای کنگره 60 حضور داشته باشیم  و دد کنار هم آموزش بگیریم و به آرامش و تعادل برسیم و از کنار هم بودن لذت ببریم.


برچسب‌ها: کنگره 60 نیک آباد،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر نجمه پنجشنبه 12 تیر 1399 16:48
خداقوت ،بسیار عالی بود ،
مریم همسفر داوود چهارشنبه 11 تیر 1399 20:19
سپاس و خداقوت خدمت خانم فاطمه عزیزم که تو زمان کمی مشارکت مکتوب خودشان را در مورد دستور جلسه نوشتند. بسیار عالی و آموزنده بود عزیزم
مسافر مرتضی رضوانی سه شنبه 10 تیر 1399 00:44
خدا قوت بسیار عالی
همسفر لیلا لژیون دوم دوشنبه 9 تیر 1399 14:05
خدا قوت خدمت خانم فاطمه عزیز
بسیار عالی بود
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات