WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - گزارش جلسه خصوصی همسفران
گزارش جلسه خصوصی همسفران
سه شنبه 17 تیر 1399 ساعت 00:00 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره tavoosi | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله
روز دوشنبه مورخ ۹۹/۴/۱۶ جلسه اول از دوره چهاردهم، سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران کنگره ۶۰ نمایندگی نیک‌آباد با دستور جلسه (تعطیلات تابستانی) با نگهبانی همسفر سعیده، استادی همسفر سمیه و دبیری همسفر فاطمه  رأس ساعت 16:00 آغاز بکار نمود.

در ابتدا تغییر جایگاه نگهبانی و دبیری داشتیم
خلاصه سخنان استاد:


در ابتدا خداوند را شاکر و سپاسگزارم که اذن ورود به کنگره را به من دادند.
 از خانم سعیده نگهبان جلسه تشکر می‌کنم که اجازه‌ی خدمت در این جایگاه را به من دادند، از اسیستنت محترم شعبه خانم مریم عزیز قدردانی می‌کنم تا آخر عمر مدیونشان هستم که صبورانه من را حدود یک سال تحمل کردند امیدوارم که بتوانم رهجوی خوبی برایشان باشم و فرمانبردار باشم.
اما دستور جلسه که در مورد تعطیلات تابستانی:
 از ابتدای شروع کار کنگره آقای مهندس نظری در مورد تعطیلات تابستانی نداشتند یا تعطیلات عید یا هر تعطیل رسمی که در کشور وجود داشت نظری در مورد تعطیلی نداشتند و نظرشان هم درست بود چون می‌گفتند بقیه‌ی مراکز دارو را در خود مرکز تحویل رهجو می‌دهند امکان تعطیلی وجود ندارد اما بعد از مدتی به این نتیجه رسیدند که باید تعطیلاتی را برای بچه های کنگره در نظر بگیرند که تعطیلات 14 روزه عید و تعطیلات ۷ روزه تابستان را در نظر گرفتند.
آقای مهندس نظرشان این است که تعطیلات برای اعضای کنگره که خدمت می‌کنند اعم از مرزبانان، کمک راهنمایان، ایجنت ها، اسیستانت ها و... باید یک زمانی را برای استراحت برای خودشان در نظر بگیرند که به مسافرت بروند و بتوانند خودشان را و نیرویشان را چه از نظر ذهنی و فکری و جسمی بازسازی بکنند و با انرژی بیشتر به محیط کنگره برگردد.
همانطور که همه‌ی ما در جریان هستیم امسال هیچ‌گونه تعطیلات عیدی به خاطرمسئله‌ی کرونا و بیماری در نظر گرفته نشد و آقای مهندس ترجیح دادند که به صورت مجازی آموزش‌ها صورت بگیرد همانطور که می‌دانیم حضور فیزیکی در کنگره بهتر بود ولی این یک توفیق اجباری بود که پیش آمده بود و چاره‌ای نبود مجبور بودیم از طریق مجازی به کنگره وصل باشیم الان هم وضعیت قرمز هست ولی آقای مهندس تعطیلات تابستانی را در نظر گرفتند و از 16 مرداد جمعه تا 24 مرداد این تعطیلات هست و باید از این فرصت استفاده کنیم ولی نه اینکه به مسافرت برویم یا به خارج از شهر برویم و بگوییم یک فرصتی پیش آمده است بزنیم به کوه و دشت، خیر؛ با این شرایطی که الان پیش آمده و مشخص هم نیست چی می‌شود هر کدام از ما مسئول هستیم با در خانه ماندن و رعایت بهداشت جلوی پیشرفت این بیماری را بگیریم.
این تعطیلات برای بازسازی قوای جسمی و روحی اعضای کنگره هست اینکه در خانه بمانیم در کنار اعضای خانواده باشیم.


دیدگاه من این است که در این مدت تعطیلی خودمان را به کنگره وصل بکنیم سفر اولی‌ها سی دی هایشان را کامل بکنند و سفر دومی‌ها هم جزوات و کتاب ها را مطالعه کنند این طور نباشد که حالا ده روز فرصت داریم بیخیال بشویم این زمان مناسبی است که بهره‌ی کافی را ببریم و منابعی که اصلا مطالعه نکردیم را بخوانیم و نهایت استفاده را ازاین فرصت ببریم.
امیدوارم که همه‌ی ما تلاشمان را بکنیم برای ریشه کن کردن این بیماری. اینکه می‌گویند با ماسک وارد کنگره بشویید رعایت کنیم ماسک و دستکش الزامی است اگر می خواهیم از نعمت سفرهای تابستانی و دید و بازدید های عید دوباره برخوردار شویم سعی کنیم پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنیم که هم خودمان درگیر نشویم و هم اطرافیان را درگیر نکنیم امیدوارم که هر چه زودتر یک دارویی برای این بیماری کشف شود.
امسال باید با مطالعه ی بیشتر و گوش دادن سی دی ها از تعطیلات بهره‌ی کافی را ببریم شاید این متفاوت ترین تعطیلات تابستانی هست که تا به الان در کنگره وجود دارد هیچ وقت به این شکل نبوده است همیشه در حال تفریح بوده ایم ولی امسال باید همه در خانه ها بشینند و نهایت استفاده را ببرند.
سپاسگزارم که به حرف هایم گوش دادید.تایپ: همسفر اکرم (لژیون سوم)
عکاس: کمک راهنما همسفر مریم (لژیون چهارم)
لژیون خدمتگزار: لژیون سوم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سمیه همسفر مجید چهارشنبه 18 تیر 1399 23:51
ضمن عرض خیر مقدم به دستیاردیده بان محترم خانم ریحانه و خسته نباشید به کمک راهنمای محترم خانم فاطمه بابت نگهبانی وخانم لیلا بابت دبیری خوبشان و تبریک به خانم سعیده بابت جایگاه استادی و خانم فاطمه بابت جایگاه دبیری ....این خدمت گواری وجودتان
سمیه همسفر مجید چهارشنبه 18 تیر 1399 23:49
ضمن عرض خیر مقدم به دستیاردیده بان محترم خانم ریحانه و خسته نباشید به کمک راهنمای محترم خانم فاطمه بابت نگهبانی وخانم لیلا بابت دبیری خوبشان و تبریک به خانم سعیده بابت جایگاه استادی و خانم فاطمه بابت جایگاه دبیری ....این خدمت گواری وجودتان
مسافر مرتضی رضوانی‌ چهارشنبه 18 تیر 1399 22:33
بسیار عالی خدا قوت امیدوارم در ادامه مسیر همواره ثابت قدم باشید
چهارشنبه 18 تیر 1399 08:11
خدا قوت بسیار عالی
زهراهمسفرمجتبی سه شنبه 17 تیر 1399 23:15
سلام وخداقوت خدمت خانم سمیه استادی خوبی داشتید امیدوارم در ادامه راه موفق باشید.وخسته نباشید به خانم فاطمه وخانم لیلا وتبریک به خانم سعیده وخانم فاطمه عزیز.
همسفر مهری سه شنبه 17 تیر 1399 23:05
باسلام خداقوت به خانم فاطمه کمک راهنمای محترم بابت14جلسه نگهبانی وخداقوت به خانم لیلا عزیزبابت خدمت دبیری گوارای وجود ویک تبربک به خانم سعیده نگهبان جلسه وخانم فاطمه عزیز دبیر محترم واین جایگاه را به خانم فاطمه تبریک میگم ویک تبریک ویژه به خانم سمیه عزیز خدمت گوارای وجود انشالله در جایگاه بالاتر
همسفر لیلا لژیون دوم سه شنبه 17 تیر 1399 16:05
جایگاه دبیری و نگهبانی را خدمت خانم فاطمه و خانم سعیده عزیز تبریک عرض می کنم
همچنین تبریک و خدا قوت خدمت خانم سمیه عزیز بابت استادی خوبشان
همسفر مریم شفیعی سه شنبه 17 تیر 1399 15:27
خداقوت خدمت خانم فاطمه بابت 14 جلسه نگهبانی و همینطور خداقوت خدمت خانم لیلای عزیز و خانم زهره عزیز بابت خدمت در جایگاه دبیری
در ادامه تبریک عرض میکنم خدمت خانم سعید و خانم فاطمه عزیز که در جایگاهها قرار گرفتند
و همینطور خدمت استاد محترم خانم سمیه عزیز تبریک عرض مینمایم امیدوارم در ادامه مسیر نیز موفق و پیروز باشید بسیار عالی بود سپاسگزارم
همسفر فاطمه سه شنبه 17 تیر 1399 14:57
جایگاه استادی ودبیری خدمت همسفران پر تلاش شعبه خانم ها فاطمه وسمیه تبریک عرض می کنم.
همسفر سعیده سه شنبه 17 تیر 1399 12:21
جایگاه استادی را خدمت خانم سمیه تبریک عرض میکنم و ممنون از استادی خوبی که داشتید،همچنین جایگاه دبیری را خدمت خانم فاطمه تبریک عرض میکنم و انشااله که شما عزیزان را در جایگاههای بالاتر ببینم.
مریم همسفر داوود سه شنبه 17 تیر 1399 11:52
عرض خوش آمد گویی دارم خدمت خانم ریحانه دستیار دیده بان و تبریک خدمت خانم سمیه، خانم سعیده، خانم فاطمه بابت تجربه جایگاه استادی، نگهبانی و دبیری و خداقوت خدمت خانم فاطمه و خانم لیلا که دوره نگهبانی و دبیری را با موفقیت پشت سر گذاشتند.
همسفر مریم شعبه سلمان فارسی سه شنبه 17 تیر 1399 08:54
خدمت نگهبان، استاد و دبیر گرامی تبریک و خدا قوت عرض می کنم. انشاالله موفق باشید.
خدا قوت خدمت خانم زهره و همه خدمتگزاران شعبه و سایت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic