WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - مشارکت مکتوب
مشارکت مکتوب
شنبه 21 تیر 1399 ساعت 08:30 | نوشته ‌شده به دست مریم رضوانی rezvani | ( نظرات )

به نام خداوند بخشنده و مهربان

مشارکت مکتوب همسفران لژیون چهارم

در باب دستور جلسه هفتگی؛ تخریب‌های شیشه و درمان آن با متد DST

 بیشترین خطر مصرف شیشه افزایش ترشح دوپامین در بدن است که افزایش ترشح این ماده بیش از حالت طبیعی باعث بیماری اسکیزوفرنی و کمبود آن باعث افسردگی می‌شود. این ماده تخریب‌کننده در انسان ایجاد شادی می‌کند و از خود هیچ انرژی ندارد بلکه انرژی بدن را به مصرف می‌رساند.


سلام دوستان ندا هستم یک همسفر:

مصرف شیشه باعث ایجاد یک سری تخریب‌ها در فرد مصرف‌کننده می‌شود که بی‌خوابی بعد از مصرف، توهم زیاد در اثر بالا رفتن سطح انرژی در فرد و همچنین پرحرفی در فرد مصرف‌کننده ایجاد می‌کند به‌گونه‌ای که دیگران را خسته می‌کند و همچنین آسیب‌های زیادی به مغز فرد وارد می‌کند که باعث بی‌تعادلی شدید در فرد می‌شود و همه این‌ها باعث می‌شود که کنار گذاشتنش را سخت بکند.
تخریب‌های واردشده در اثر مصرف شیشه از مصرف دیگر مواد مخدر بیشتر است و خوشبختانه در کنگره 
۶۰ با روش DST و با شربت تریاک به‌صورت پله‌ای و تدریجی هم برای تریاک و هم برای شیشه و دیگر مواد مخدر درمان صورت می‌گیرد و این مواد به‌صورت آرام‌آرام و با آموزش جهان‌بینی از فرد مصرف‌کننده گرفته می‌شود. در کنگره 60 به ما همسفرها هم اجازه داده می‌شود تا در کنار مسافرمان در جهت درک بیشتر آن‌ها و همچنین درمان تخریب‌های واردشده براثر مصرف مسافرمان آموزش ببینیم و به درمان و رهایی برسیم.

 

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر حسن:
من هم خداوند را شاکرم که مسافرم با کنگره و آموزش‌های کنگره آشنا شدند. تخریب هروئین و شیشه واقعاً سخت‌تر از تریاک یا شیره است. مسافر من 
۸ سال تخریب تریاک و شیره داشت و در اثر ترک‌های پی‌درپی واقعاً ناامید شده بودند و سعی و تلاش زیادی برای ترک می‌کردند تا اینکه یکی از دوستانش او را با شیشه آشنا کرد و به او گفته بود که هم مورفین ندارد و هم به‌راحتی می‌توانی شیره یا تریاک را با آن ترک کنی و هم مصرف آن خیلی راحت‌تر است و او با مصرف یک‌بار به گفته‌ی خودش خیلی شاد و ریلکس و شادابی به او دست داده بود. مسافر من خیلی پرحرف شده بود و بی‌تعادل، کارهایی که همیشه به او می‌گفتم و انجام نمی‌داد را انجام می‌داد؛ اما چیزی نگذشت که حرف هم نمی‌زد و هرروز لاغرتر و بی‌حوصله‌تر می‌شد. مسافر من باسورچه یا همان هروئین هم مصرف می‌کرد چون شیشه که مصرف می‌کرد شب خواب نمی‌رفت و هروئین که می‌کشید خواب می‌رفت او ۴ سال مصرف‌کننده هروئین و شیشه شده بود و دیگر امیدی به زندگی و ترک اعتیاد نداشت و قبلاً که مصرف‌کننده شیره یا تریاک بود گاهی اسم ترک را می‌زد و ۶ ماه یا یک سالی هم ترک می‌کرد ولی از روزی که مصرف شیشه پیدا کرد دیگر نه اسم ترک می‌زد و نه امیدی داشت. همیشه حرف از ناامیدی می‌زد تا اینکه با ورود به کنگره ۶۰ و با شربت تریاک سفر خودشان را شروع کردند و نزدیک ۱۱ ماه سفر کردند و امروز رهایی از بند اعتیاد حدود ۲ ماه شده است او که همیشه ترس از قطع مواد داشت امروز ۲ ماه است که شربت او قطع‌شده است و  امروز خداوند را شکر می‌کنم که با کنگره ۶۰ آشنا شد و به درمان اعتیاد رسید.

 

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر حمزه:
شیشه یک ماده شیمیایی است که کارخانه تولیدی مشخص ندارد که از ترکیب چند قرص  به دست می‌آید. تخریب شیشه خیلی بیشتر از دیگر مواد مخدر است‌. شیشه روی دندان‌ها، معده و کیسه صفرا تخریب ایجاد می‌کند و از طرفی هم‌ روی روان خیلی تخریب وارد می‌کند. شیشه باعث افزایش آزادسازی دوپامین در بدن می‌شود و مصرف شیشه دوپامین را در بدن 
۱۱ تا ۱۴ برابر افزایش می‌دهد. بیشترین خطر مصرف شیشه افزایش ترشح دوپامین در بدن است که افزایش ترشح این ماده بیش از حالت طبیعی باعث بیماری اسکیزوفرنی و کمبود آن باعث افسردگی می‌شود. این ماده تخریب‌کننده در انسان ایجاد شادی می‌کند و از خود هیچ انرژی ندارد بلکه انرژی بدن را به مصرف می‌رساند. تخریب‌های شیشه به‌صورت آشکار و پنهان است. تخریب‌های آشکار: اختلال در غده پروستات، هم‌زمانی خروج ادرار و اسپرم، کوچک شدن بیضه، بوی بد ادرار، آسیب کبدی و خرد شدن دندان‌ها است. تخریب‌های پنهان: حس تهاجم، توهم، بدبینی و پرخاشگری است. شیشه جایگاه حواس را تغییر می‌دهد و وقتی می‌گویند ما درست می‌گوییم باید تائید کرد و ما نباید در برخورد با آن‌ها در مقابلشان قرار بگیریم. یک مصرف‌کننده شیشه بعد از چند مدتی چه مصرف کند و چه نکند خمار است چون بدن او دچار فقر مواد می‌شود که حالت‌های عصبی دست می‌دهد و دیگر آرام نیست و کلاف است و مسائلی که در ذهن او می‌گذرد اگر به اطرافیانش بگوید به او می‌خندند درحالی‌که برای خودش کاملاً جدی است. درگذشته می‌گفتند که اعتیاد درمان ندارد ولی آقای مهندس به این علم بزرگ دست پیداکرده‌اند و با ابداع روش DST اعتیاد را درمان کردند ازجمله شیشه هم مانند دیگر مواد مخدر کنگره ۶۰ با داروی شفابخش تریاک و به روش تدریجی قابل‌درمان است. کنگره ۶۰ به این دلیل موفق است که برای درمان اعتیاد با سیستم ایکس و شبه افیونی سروکار دارند و به‌وسیله اپیوم و شربت OT به بازسازی این سیستم می‌پردازد تا این سیستم راه‌اندازی شود تا ترشح مواد شبه افیونی به بدن مانند افرادی که مصرف‌کننده نیستند به حالت طبیعی و تعادل بازگردد.

 

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر:
مسافر من مصرف‌کننده شیشه نبودند و آنچه امروز در مشارکتم بیان می‌کنم تجربیات دوستی دل‌شکسته و رنج‌دیده 
۱۳ ساله است.
ایشان از مصرف پدر و مشکلات خانواده خود می‌گفتند. گویا پدر مدتی بوده که دچار جن‌زدگی می‌شده و با چوب‌دستی بزرگی در خانه به دنبال فردی می‌دویده که ادعا داشته قصد تجاوز به افراد خانواده او را دارد و شدیداً نسبت به دختر و همسر خود بدبین شده است. این دختر گل می‌گفتند: البته همیشه پدرم این رفتار را ندارد گاهی چند روز چیزی نمی‌خورد، گاهی خودش آشپزی می‌کند، گاهی چند شب نمی‌خوابد و کار می‌کند، گاهی احساس می‌کنم بی‌هوش شده و پدرم گاهی بدون هیچ فکری معامله‌ای انجام می‌دهد که اصلاً پولش را ندارد و متعجبم چگونه مردم آشنا که شرایط مالی او را می‌دانند با او معامله می‌کنند!  در همه دعواهای مادرم و پدرم، پدرم قیافه حق‌به‌جانب می‌گیرد و در بین فامیل طوری صحبت می‌کند که باور نمی‌کنید ولی خدا می‌داند که مادرم بی‌گناه است. من واقعاً می‌ترسم که مادرم یا برادرم را در خانه تنها بگذارم. شب‌ها که می‌خوابیم من و مادرم هرکدام سفت دست‌های کوچک برادرم را در دست می‌گیریم به امید اینکه صبح زنده از خواب بیدار شویم و در پایان درحالی‌که اشک در چشمانش حلقه‌زده بود گفت: (خواهش می‌کنم به من بگویید چه‌کار کنم من، مادر و برادرم در خانه امنیت نداریم و کسی باور نمی‌کند.)


ویرایش و تنظیم: همسفر مریم ( کمک راهنمای لژیون چهارم)

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،

برچسب‌ها: کنگره 60 نیک آباد،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر لیلا(لژیون سوم) پنجشنبه 26 تیر 1399 12:15
بسیار عالی بود خداقوت
مریم همسفر داوود پنجشنبه 26 تیر 1399 01:48
سپاس و خداقوت خدمت شما عزیزان و با آرزوی بهترین ها برای شما
مریم همسفر داوود پنجشنبه 26 تیر 1399 01:08
سپاس و خداقوت خدمت شما عزیزان و با آرزوی بهترین ها برای شما
همسفر ملیحه دوشنبه 23 تیر 1399 21:03
درود
خدا قوت خدمت همسفران لژیون چهارم
موفق باشید.
مسافر بهرام لژیون دوم دوشنبه 23 تیر 1399 13:57
خدا قوت خدمت اعضای لژیون چهارم بسیار عالی واموزنده بود .موفق و پیروز باشید.
همسفر لیلا لژیون دوم یکشنبه 22 تیر 1399 20:21
با تشکر از کمک راهنمای محترم خانم مریم عزیز
خدا قوت خدمت اعضای لژیون چهارم
یکشنبه 22 تیر 1399 12:56
خدا قوت وتشکر
مسافرمهدی احمدی یکشنبه 22 تیر 1399 12:09
باعرض سلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم همسفران خانم مریم واعضاء لژیون
مشارکتها بسیار خوب بودند،وجای بسیار تعمُق داردوخداررا هزاران بار شکر که اجازه ورود به کنگره را پیداکردیم تا بتوانیم یک بار دیگر ادامه زندگی بدهیم
انشاالاه که قدردان این لطف پروردگار باشیم.
زهراهمسفرمجتبی یکشنبه 22 تیر 1399 12:02
سپاس از همه عزیزان به امید روزی که هیچ مصرف کننده شیشه ای نداشته باشیم.
فاطمه همسفرحمزه یکشنبه 22 تیر 1399 10:06
خداقوت خدمت اعضای لژیون چهارم خیلی به خوبی دستورجلسه را بیان کردید درپناه حق موفق باشید
زهره همسفر حمید یکشنبه 22 تیر 1399 09:19
خداقوت خدمت اعضای لژیون چهارم بسیار عالی و آموزنده بود و به امید رهایی همه مصرف کنندگان شیشه از ظلمت و تاریکی اعتیاد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic