WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - گزارش جلسات خصوصی همسفران
گزارش جلسات خصوصی همسفران
دوشنبه 6 مرداد 1399 ساعت 21:30 | نوشته ‌شده به دست فاطمه شفیعی | ( نظرات )
نام قدرت مطلق الله 
روز دوشنبه مورخ ۹۹/۶/۵ جلسه چهارم از دوره سیزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره۶۰ شعبه نیک آباد با نگهبانی کمک راهنما  همسفرسعیده، استادی  کمک راهنمای تازه وارد همسفر صفورا و دبیری همسفر فاطمه با دستور جلسه "از فرمانبرداری تا فرماندهی" راس ساعت ۱۶ آغاز بکار نمود.

شرط فرماندهی این است که ما فرمانبردار خوبی باشیم و همدیگر را کامل می کنند هر کدام به تنهایی هیچ کاربردی ندارند این دو لازم و ملزوم یکدیگرند.  این فرماندهی می تواند از بعدهای کوچک شروع شود و تا بعدهای بزرگتر برود.

 خلاصه سخنان استاد:


 سلام دوستان صفورا هستم یک همسفر؛
از نگهبان و گروه مرزبانی تشکر می کنم که به من اجازه دادند این جایگاه را تجربه کنم دستور جلسه بسیار زیبا و پرمفهومی هست دراین دستور جلسه فرمانبرداری مبدا ماست و خداوند وقتی انسان را آفرید به او اختیار داد تا توسط این قدرت سرنوشت خود را بدست بگیرد این  فقط مختص انسان  است.و با این حرکت که انجام میدهد برنفس اماره خود و خواسته های نامعقول خود غلبه می کند تا فرماندهی خود را که از دست داده پس بگیرد. شرط فرماندهی این است که ما فرمانبردار خوبی باشیم و همدیگر را کامل می کنند هر کدام به تنهایی هیچ کاربردی ندارند این دو لازم و ملزوم یکدیگرند.  این فرماندهی می تواند از بعدهای کوچک شروع شود و تا بعدهای بزرگتر برود. بعد کوچک فرماندهی برای من همسفر زمانیست که میخواهم غذا درست کنم و باید تمام اعضای بدن من فرمانبردار و فعال باشند.

در بعد بزرگتر در درمان اعتیاد است که من بیام کنگره آموزش بگیرم و به خودم و درمان  مسافرم کمک کنم زمانی که می خواهم کاری انجام بدهم باید حس من با اعضای بدن من یکی باشد در غیر این صورت زمانی که می خواهم کاری انجام دهم حس خوبی ندارم یا اصلا نمی توانم آنرا  به نحو احسن انجام دهم.چون حس خوبی ندارم اینقدر افکار منفی  مرا درگیر کرده که اون فرماندهی از دست دادم.  اگر توانستم این کار را انجام دهم و نتیجه خوبی داشت یعنی فرماندهی در دست من هست وقتی تصمیم گرفتم بر نفس خودم وعقل خودم اجرا می شود ولی اگر نتوانسم اون تصمیمی که دارم اجرایی کنم یعنی این که کسی دیگر، جایی دیگر  یا نیروهای دیگر این  فرماندهی از من گرفتند وآن ها دارند بر من فرماندهی می کنند. این برا مسافر یا همسفران فرقی نمی کند.  مسافر زمانیکه مواد مصرف میکند کارهایی را که قبلاً انجام داده را نمی تواند انجام دهد چون فرماندهی او را الان مواد در دست گرفته و حتی در انجام کارهایش شرطی می شود یعی اگر مواد به بدنش رسید می تواند کارهایش را انجام دهد اگر  مواد نرسید قادر به انجام کارهای خود نیست. حتی یک لیوان آب خوردن هم برایش سخت می شود ونمی تواند به دستش فرمان بدهد که این لیوان آب را بردار بخورد در این حد خوب  من همسفر انتظار دارم  یک یا دو شب بتواند موادش را کنار بگذارد و بشود مثل یک آدم سابق،حالا برای من همسفر هم این موضوع پیش میاد وقتی در افکار و نیروهای منفی غوطه ورم همه را مقصر میدانم غیر از خودم. 

وقتی در مسیر ضد ارزش ها دارم حرکت می کنم این فرماندهی من دوباره از من گرفته شده حتی من انرژی ندارم که بلند شوم و تلفن را که زنگ میخورد جواب دهم این قدر حسم خراب شده میگویم ولش کن حال یه گوشی برداشتن را ندارم چرا؟ چون فرمانبرداری نکردم و فرماندهی هم ندارم  حالا چطور یک نفر که مواد مصرف نکرده بخواد به کسی که مواد مصرف کرده و تمام تاریکی ها را تجربه کرده این انتظار زیادی هست.
در این زمان است که شخصیت انسان در سه بعد دچار تخریب می شود و قابل نفوذ هست و فرماندهی را که از دست داده را نمی تواند بدست آورد. در یک شخص مصرف کننده حاضر است که حتی جان خود را از دست بدهد ولی فرماندهی را پس بگیرد ولی نمیتواند چون مواد مخدر فرماندهی را از او گرفتند. در کارهای قبلی خود دست و پا میزند و در تاریکی غوطه ور می شود می بیند فایده ندارد میرود شیشه و... را استفاده میکند و مصرفش همچنان بالا می رود. دوست دارد دوباره فرماندهی به دست بگیرد ولی نمی تواند چون فرماندهی خودش را توسط مواد مخدر از دست داده است.
برای فرماندهی آقای مهندس میگویند: از کارهای کوچک شروع کنید و این شو، شود از کارهای کوچک باشد  مثلا همین که تصمیم می گیریم بعد از خوردن شام سریع ظرف ها را بشوییم، زباله ها را دم در گذاشته یا مسواک بزنیم این می شود شروع کارهای جدید برای ما داریم کم کم مثل همان کاری که ما با متد Dst انجام میدهیم کمک می کنیم به خود و مسافرانمان، فرزندانمان که شخصیتشان را خراب کردیم تا کم کم خوب شود.

حالا مسافر مواد مصرف کرده من چی؟ من که مصرف کننده نبودم چرا نمی توانم فرمانبرداری  و فرماندهی کنم. من همسفر نیز فرماندهیم درخانه شرطی شده بود، اگر مسافرم‌ درست سفر میکرد یا درست دارو مصرف میکرد من هم حال و انرژی داشتم که یک غذای خوب درست کنم اگر موادش را درست استفاده نمی کرد حال و حوصله و انرژی کاری را  نداشتم. آقای مهندس به من یاد دادند که باید فرمانبردار راهنما باشم و چشم بگویم، سرم را با سر راهنمایم عوض کنم حتی اگر راهنمایم اشتباهی چیزی هم گفتند فقط باید بگویم چشم، اگر توانستم این کار را انجام دهم فرمانبردار خوبی هستم میتوانم برعده ای فرماندهی کنم. در کاری که انجام میدهید دقت کنید که نتیجه و پیشرفت داشته باشید. اگر راهنمایی بدون انرژی وارد لژیون شود و کاری که به رهجوها گفته انجام دهند خودش انجام نداده باشد قطعاً لژیون پرباری نخواهد بود و از این لژیون کمک راهنما بیرون نخواهد آمد. مسافران زمانیکه به کنگره می آیند باید منظم باشند هرچه راهنما میگوید چشم بگویند تا فرماندهی خود را بدست آورند. آقای مهندس در کنگره خودشان از هر لحاظ الگوی بی نقص هستند حالا در هر موردی (درمان اعتیاد ، درمان سیگار ، کاهش وزن) اخیراً در لژیون مالی، پهلوانی مطرح شده است که خودشان مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان واریز کردند اون چیزی که خودشان تجربه کردند وانجام می دهند را به رهجوهای خودشان آموزش می دهند و جمله آخر این که من همسفر و مسافر با شروع درمان و تنظیم مواد و گوش دادن به صحبتهای راهنما با تمام وجود قبول کند و فرماندهی در زندگی هم به دست بگیرد و مدیریت داشته باشم و پا به پای هم با آمدن به کنگره و گرفتن آموزش باعث می شود که این فرماندهی دوباره برگردد. 
امیدوارم که همه ی ما بتوانیم با فرمانبرداری به فرماندهی برسیم.
از اینکه به صحبتهای من گوش کردید از همه ی شما سپاسگزارم و از مشارکتهای خوب شما آموزش خواهم گرفت.

تایپ : همسفر فاطمه ابن علی ( لژیون اول )
عکاس: همسفر مهین (لژیون سوم)
لژیون خدمتگزار: لژیون سردار
      
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرطاهره(لژیون دوم)حسنانی یکشنبه 12 مرداد 1399 03:18
خداقوت خدمت خانم صفورالذت بردم وباتشکرازخدمتگزاران سایت بابت انعکاس مطالب خداوندبه خدمتهایتان برکت بدهد
مریم همسفر داوود پنجشنبه 9 مرداد 1399 09:03
تشکر از استاد جلسه که به خوبی دستور جلسه را باز کردند و خداقوت خدمت همه عزیزان خدمتگزار
اکرم همسفر امید لژیون ۴ چهارشنبه 8 مرداد 1399 09:04
خدا قوت به همسفران عزیز و خانم صفورا که بسیار جامع و کامل و زیبا دستورجلسه رابازکردند من از تسلط شما بر بیان و ادای مطالب بسیار لذت بردم ,سپاس فراوان ازشما
زهراهمسفرمجتبی سه شنبه 7 مرداد 1399 13:11
سلام خدمت استاد جلسه خانم صفورا وتشکر بابت صحبت های آموزنده وپر انرژی وسپاس از خدمت هایی که در شعبه نیک آباد انجام می دهید.سلامت وپایدار باشید.
نجمه همسفر محمد جعفر سه شنبه 7 مرداد 1399 12:06
با سلام وخداقوت خدمت خانم صفورا، بسیار عالی بود موفق باشید
همسفر سعیده سه شنبه 7 مرداد 1399 11:28
خدا قوت خدمت خانم صفورا،جلسه ی بسیار عالی و پرباری بود،انشااله همیشه موفق و سربلند باشید.
همسفر لیلا لژیون دوم سه شنبه 7 مرداد 1399 11:24
خدا قوت خدمت خانم صفورا عزیز، عالی بود موفق باشید.
همسفر زهره سه شنبه 7 مرداد 1399 11:07
جایگاه استادی را خدمت خانم صفورای عزیز تبریک می گویم.استادی بسیار پرباری داشتید بسیار آموزش گرفتم.
خداقوت خدمت خانم فاطمه و خانم مهین عزیز.
همسفر مهری سه شنبه 7 مرداد 1399 10:20
با سلام وتبربک به خانم صفورا ممنون از صحبتهای خوب وکامل شما دستور جلسه را به خوبی باز کردید انشالله موفق وپیروز باشید.خداقوت به لژیون خدمت گذار وهمسفرانی که در سایت خدمت میکنند.
مسافرحسین لژیون سوم سه شنبه 7 مرداد 1399 10:10
زمانی که نیروهای منفی سراغ من آمدند و انرژی را از من گرفتند حتی من انرژی ندارم که بلند شوم و تلفن را که زنگ میخورد جواب دهم.
امیدوارم همه مصرف کننده ها به چنان درمانی برسند که بقول استاد گرامی، نیروها منفی هرگز نتوانند به سوی او بروند
فاطمه همسفرحمزه سه شنبه 7 مرداد 1399 09:31
سلام وخداقوت خدمت همسفر صفورا استادی پربار وآموزنده ای داشتید.وخداقوت خدمت لژیون خدمت گذار درپناه حق موفق باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic