WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - گفت و گویی دوستانه با کمک راهنمای محترم خانم سعیده
گفت و گویی دوستانه با کمک راهنمای محترم خانم سعیده
جمعه 10 مرداد 1399 ساعت 12:55 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره tavoosi | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

"اعتیاد در زندگی ما بهانه‌ای بود تا به کنگره برسیم"

گفت و گویی دوستانه داشتیم با کمک راهنمای محترم خانم سعیده عزیز به مناسبت بستن پیمان و گرفتن شال کمک راهنمایی.


با عرض سلام و ادب و احترام و عرض تبریک خدمت شما

لطف کنید خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان سعیده هستم همسفر؛ آخرین آنتی ایکس مصرفی مسافرم تریاک و قرص، یازده ماه و بیست و پنج روز  سفر کردیم با کمک راهنمایان محترم آقای حسن و خانم مریم لژیون دوم به روش Dst و شربت شفا بخش تریاک. مدت رهایی هم سه سال و یک‌ماه. در ادامه سفر نیکوتین را داشتند ده ماه سفر کردیم به روش Dst  و نیکوتین خوراکی با راهنمایی آقای حسن رهایی هم دو سال و یازده ماه و چند روز، رشته‌ی ورزشی هم والیبال.

چه مدت است در کنگره حضور دارید و چه جایگاه‌های را تجربه کرده‌اید؟

من شش ماه بعد از مسافرم به کنگره آمدم الان سه سال و نیم است که به کنگره می‌آیم. خدمتهای که تجربه کردم دبیری لژیون بوده است بعد از گرفتن گل رهایی و ورودمان به سفر دوم  یک آزمونی در شعبه برگزار شد که دادم و قبول شدم و راهنمای تازه واردین شدم خدمتهای نگهبانی و دبیری جلسه و عکاسی و ... در واقع هر خدمتی که به من می‌گفتند من نه نمی‌گفتم و با عشق انجام می‌دادم.

خواسته‌ی شما برای قرار گرفتن در جایگاه کمک راهنمایی چه بود؟

واقعاً کنگره یک زندگی دوباره‌ای به من داد و خیلی دوست دارم این حال خوش که کنگره به من داد را به دیگران هم انتقال بدهم و امیدوارم در ادامه‌ی راه هم موفق باشم و بتوانم دست کسانی که درمانده هستند را بگیرم.

رمز موفقیتتان در آزمون کمک راهنمایی چه بود؟

اگر بخواهم رابطش بدهم به دستور جلسه‌ی امروز که از فرمانبرداری تا فرماندهی بود من از همان اول که آمدم هر چه کمک راهنما گفتند قبول کردم هر سی دی که گفتند، نوشتم هر آزمونی که بود شرکت می‌کردم آزمونها را سرسری نمی‌گرفتم اگر هم نخوانده بودم اصلاً شرکت نمی‌کردم، آزمونها را جدی می‌گرفتم. برای آزمون کمک راهنمایی هم برنامه‌ریزی کردم کتاب‌ها و جزوه‌ها را می‌خواندم نکته برداری می‌کردم آخر کار هم دو ماه فشرده خواندم و این نکته‌برداری‌ها روی مسافرم هم تأثیر داشت و مسافرم هم از مطالب که من نکته‌برداری کردم استفاده کردند و در آزمون قبول شدند. 

از حس و حالتان بگوئید زمانی که آقای مهندس شال را در گردن شما انداختند و در چشمان آقای مهندس نگاه کردید؟
حس خیلی خوبی بود فکر می‌کردم وقتی پیش آقای مهندس می‌روم حس خوبی دارم ولی درکش سخت بود. مثل روز یوم الفضل که می‌گویند من احساسش می‌کنم، احساس می‌کنم یک نفر دیگه‌ای شده‌ام یک شخص دیگه‌ای شده‌ام امیدوارم بتوانم این تغییرات را در خودم ایجاد کنم و با آن حسی که از آقای مهندس گرفتم بتوانم پرانرژی‌تر به شعبه بیایم.

امروز اولین روزی است که تشکیل لژیون می‌دهید و رهجو جذب می‌کنید برایمان از این حس و حالتان بگویید؟
اتفاقاً من امروز آمادگی نداشتم ولی خانم مریم دفتر حضور غیاب را به من دادند و گفتند که اعلام آمادگی برای جذب رهجو بکن امیدوارم بتوانم لژیون خوبی تشکیل بدهم رهجوهای خوبی تحویل بدهم آن چیزی که آموزش گرفتم با تمام وجودم در اختیار رهجو بگذارم و راه کنگره را ادامه بدهم و همین‌طور زنجیره‌وار کمک راهنمایانی در شعبه داشته باشیم و آن چیزی که آموزش گرفتم در قالب هدیه تقدیم به رهجوهایم بکنم.

برای داوطلبان سال آینده که تصمیم دارند آزمون بدهند چه توصیه‌ای دارید؟
من الان رفتم توی لژیون با بچه‌ها خداحافظی کنم به آنها گفتم که بچه‌ها پشتکار داشته باشید برنامه‌ریزی و پشتکار داشته باشیم از منابع زیاد نترسید منابع آزمون همان چیزهای است که توی کنگره و توی شعبه کار شده است سعی کنید برنامه‌ریزی داشته باشید و یک ساعت از روز را که دغدغه ‌ی کار خانه و بیرون را نداشته باشند اختصاص بدهند به آموزش‌های کنگره. با یک حس خوب شروع کنند به خواندن تا موفق شوند و این نکته‌برداری که من‌ انجام دادم را هم توصیه می‌کنم چون خیلی اثرگذار است ان‌شاءالله که موفق باشند.

در آخر اگر صحبتی دارید بفرمایید؟
خیلی ممنونم از شما که این وقت را در اختیار من گذاشتید امیدوارم که در ادامه‌ی راه بتوانم موفق باشم من موفقیتم را مدیون آموزش‌های کنگره هستم مدیون تک تک اعضای شعبه هستم از کمک راهنمای خوبم گرفته تا بچه‌های لژیون، اسیسنت، مرزبانان، اسیسنت قبلی خانم مرجان عزیز و ...
و‌همین‌طور مدیون مسافرم هستم که آمدم کنگره  و واقعاً اعتیاد در زندگی ما بهانه‌ای بود تا به کنگره برسیم خوشحال هستم که مسافرم خیلی خوب سفر کردند، خیلی خوب خدمتها را انجام دادند در قسمت مرزبانی و همین‌طور الان در قسمت تازه‌واردین خدمت میکنند و اینکه مسافر و همسفر با هم خدمت‌گذار کنگره باشند این خیلی مؤثر است.
باز هم تشکر می کنم از همه‌ی دوستان از شما که امروز وقتتان را در اختیار من گذاشتید و تشکر ویژه دارم از خانم شهلا که راهنمای اول من بودند که من را خیلی راهنمایی کردند و من را وابسته به کنگره کردند و الان هم کمک راهنمایی من به اسم ایشان ثبت شده است چون راهنمای رهایی من بودند از ایشان تشکر میکنم و به ایشان هم تبریک می‌گویم و ممنون از خانم مریم اسیسنت محترم شعبه و همه‌ی بچه‌ها و همین طور آقای مهندس که این فرصت را برای ما ایجاد کردند که من همسفر که با کوله‌باری از غم و اندوه به کنگره آمدم الان توانسته‌ام به یک جایگاه خدمتی برسم امیدوارم که در ادامه بتوانم موفق باشم و این حس و حال خوب را منتقل کنم.

خیلی ممنون از اینکه وقتتان را در اختیار ما گذاشتید.

مصاحبه‌کننده: همسفرخانم ندا
نگارش و تایت: همسفرخانم اکرم( لژیون سوم)

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه و گفت و گو،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سمیه همسفر مجیدلژیون دوم دوشنبه 13 مرداد 1399 22:54
تبریک ویژه عرض میکنم خدمت خانم سعیده عزیز بابت گرفتن شال کمک راهنمایی انشالله موفق وسربلند باشید ..از خانم ندا وخانم اکرم هم تشکر میکنم خدا قوت
مریم همسفر داوود دوشنبه 13 مرداد 1399 11:37
در ابتدا جایگاه مقدس کمک راهنمایی را خدمت خانم سعیده عزیز تبریک عرض می کنم و آرزو می کنم در این راه موفق و سربلند باشید. تشکر می کنم از خانم ندا و خانم اکرم عزیز بابت تهیه مصاحبه و تشکر از خانم سعیده بابت صحبت های آموزنده ای که داشتند.
مریم همسفر مرتضی یکشنبه 12 مرداد 1399 11:56
سپاس فراوان خدمت خانم ندای عزیز و خانم اکرم عزیز بابت تهیه و تنظیم مصاحبه
عالی بود
و برای خانم سعیده عزیز آرزوی موفقیت در این مسیر آموزشی را دارم
مجتبی بطحایی شنبه 11 مرداد 1399 22:39
عرض سلام وخداقوت وتبریک وشادباش خدمت کمک راهنمای محترم خانم سعیده موفق وپایدارباشید
مسافر حبیب اله شنبه 11 مرداد 1399 21:12
با سلام و عرض ادب خدمت بخش همسفران شعبه نیک اباد.اگر موفقیتی حاصل شده مدیون زحمات کلیه عزیزان مخصوصا خدمتگزاران پر تلاش بوده.یک تبریک ویژه به همسفرم که در کاربردی کردن آموزشها بسیار جدی و پر تلاش بوده و مزد زحمات خود را هم گرفتند.
حسن طاوسی شنبه 11 مرداد 1399 17:01
تبریک و شادباش عرض می کنم خدمت شما کمک راهنمای محترم و امیدوارم در کلیه مراحل زندگی همچون این مرحله پیروز و سربلند باشید
فاطمه همسفر یعقوب شنبه 11 مرداد 1399 11:24
سلام خدمت کمک راهنمای محترم خانم سعیده عزیز امیدوارم همیشه موفق باشید مصاحبه بسیار عالی بود استفاده بردم
نجمه همسفر محمد جعفر شنبه 11 مرداد 1399 10:26
با سلام وخداقوت خدمت کمک راهتمای محترم خانم سعیده عزیز، از سخنان شما بسیار لذت بردم، آفرین بر تلاش وپشتکار شما، امیدوارم همیشه موفق وپیروز باشید.
همسفر زهره شنبه 11 مرداد 1399 08:44
خداقوت خدمت خانم ندا و اکرم عزیز بابت تهیه این مصاحبه زیبا و سپاسگزارم از خانم سعیده عزیز بابت سخنان دلنشینشان امیدوارم در ادامه موفق و پیروز باشید.
همسفر فاطمه شنبه 11 مرداد 1399 08:32
تشکر از خانم ندا بابت مصاحبه امیدوارم که خانم سعیده عزیز هم در این راستا موفق باشن.
همسفر مهری شنبه 11 مرداد 1399 00:16
با سلام وتبریک مجدد به خانم سعیده عزیز صحبتهای خیلی خوبی بود واینکه واقعا شما در لژیون بسیار خوب بودید وانشالله که در ادامه راه موفق وپیروز باشید.
زهراهمسفرمجتبی جمعه 10 مرداد 1399 22:24
خداقوت خدمت خانم سعیده عزیز امیددارم که از این به بعد شاگردانی شایسته مانند خودتان تربیت کنیدودراین راه موفق باشید.
مریم همسفرمحمد جمعه 10 مرداد 1399 17:48
خداقوت خدمت خانم سعیده عزیز کمک راهنمای محترم مصاحبه بسیار عالی داشتین امیدوارام درادامه موفق وپیروزباشیدوازخانم ندادی عزیز هم تشکر میکنیم بابت مصاحبه که انجام دادن
مسافرمهدی احمدی جمعه 10 مرداد 1399 16:39
باعرض سلام وتبریک خدمت کمک راهنمای محترم همسفران خانوم سعیده مصاحبه خوبی داشتید.برای شما درادامه این راه بزرگ ارزوی موفقیت دارم.
فاطمه همسفرحمزه جمعه 10 مرداد 1399 14:32
سلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم سعیده عزیزم از سخنان دلنشین شما وقرارگرفتن در جایگاه کمک راهنمای وحس خوبتان که به ماهم انتقال دادید بسیار لذت بردم.موفق وسربلندباشید
همسفر لیلا(لژیون سوم) جمعه 10 مرداد 1399 14:02
سلام و خداقوت خومت خانم یعیده عزیز که منبع آرامش و متانت هستند، این جایگاه را به به شما تبریک عرض میکنم و برایتان ارزوی موفقیت دارم
اکرم همسفر امید لژیون ۴ جمعه 10 مرداد 1399 13:17
در آخر امر,امراول اجرا خواهد شد .تلاش شما مانند نهالی کاشته شد واکنون به زیباترین شکل بیارنشست ,خداروشکر و تبریک صمیمانه من را پذیرا باشید خانم سعیده عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات