WeblogSkin

وبلاگ نمایندگی نیک آباد - کارگاه های آموزش خصوصی مسافران نیک آباد
کارگاه های آموزش خصوصی مسافران نیک آباد
سه شنبه 7 مرداد 1399 ساعت 19:03 | نوشته ‌شده به دست حسین کریمی | ( نظرات )

روز سه‌شنبه مورخ 99/05/07 جلسه دوازدهم از دوره سیزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره 60 نمایندگی نیک‌آباد با دستور جلسهاز فرمانبرداری تا فرماندهی" با نگهبانی مسافر داوود، دبیری مسافر اصغر و استادی کمک راهنمای محترم حسن آقا جورکشان راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.خلاصه سخنان استاد:

تشکر می کنم از دبیر جلسه بخاطر ارائه ی خلاصه عملکرد جلسه قبل و اعلان دستور جلسه امروز و خدا را شکر می کنم که در این جایگاه قرار گرفتم. امیدوارم تمام بچه های سفر اولی فرمانبردار خوبی باشند تا بتوانند فرماندهی جسم خود را در دست بگیرند چون مصرف مواد مخدر فرماندهی را از انسان سلب می کند.


کسی که وارد کنگره60 می شود، رهجو نام می گیرد یعنی جوینده راه، یعنی نیاز به راهنمایی دارد که راه را به او نشان دهد و وقتی بعد از سه جلسه مشاوره، وارد لژیون شد، به او مسافر می گویند و همانگونه که نگهبان ارجمند هم همیشه در جلسات می گوید: ما افراد خواهان رهایی از دام اعتیاد در حال عبور از تاریکی ها به سمت روشنایی ها هستیم، بنابر این خود را مسافر معرفی می کنیم، این سفر، سفری است از ظلمت به نور، از نادانی به دانایی، از حقارت به سرفرازی، از ترس به شجاعت، از کفر به ایمان، از قهر به مهر و در نهایت از نفرت به طرف عشق و من اگر می خواهم به عشق و محبت برسم باید یک فرمانبردار خوبی باشم.

من داخل بازی در ناآگاهی بودم و وارد نفس اماره شدم، شخص در مرحله نفس اماره، بدون تفکر دست به اعمالی می زند که درستی یا نادرستی آن قابل تشخیص نیست و به مرور زمان و تکرار منظم موضوع می بینم که سیستم من از گردونه خارج شده و وقتی وارد کنگره60 شدم و راهنما انتخاب کردم باید از نفس اماره خارج شوم.

کنگره60 می گوید: اول ندانی را بدان تا بدانی را بدانی، ممکن است رهجو یک دکتر باشد ولی باید قبول کند که از اعتیاد چیزی نمی داند و باید گوش بفرمان باشد تا درمان شود، باید وادی ها را یاد بگیرد. وادی اول می گوید: با تفکر ساختارها آغاز می گردد و بدون تفکر آنچه هست رو به زوال می رود و وادی دوم می گوید: خوشحالیم که به جنگ نرم خود ادامه می دهیم تا این مشکلات بصورت خوبی از آزمایش درآید. من باید بدانم که این جنگ نرم چیست؟ این جنگ همان جنگ درونی بین نفس و عقل است که همیشه وجود دارد. جسم هر کسی دو مستاجر دارد که یکی فرد به سمت خوبی ها و یکی هم او را به سمت زشتی ها می برد و شخص باید بداند و بفهمد که پیرو کدام یک باشد.

یک رهجو اگر رهجوی خوب و فرمانبرداری باشد باید طبق وادی یازدهم بتواند از سنگ ها و صخره ها عبور کند. اگر آدامس می خورد و دهانش آفت می زند، نگران نشود، اگر پله کم می کند و خمیازه می کشد، نباید ناامید شود و باید تسلیم راهنما و کنگره 60 شود تا آرام آرام فرماندهی جسم خود را به دست گیرد.

رهجو باید بداند که شربت پنج درصد درمان است و نود و پنج درصد دیگر جهان بینی است که با وادی ها تکمیل می گردد. پارامتر زمان و تکرار مرتب باعث یادگیری و کاربردی نمودن وادی ها می شود و رهجو در نهایت با فرمانبردار بودن به سرچشمه عقل و محبت می رسد.


مرزبان کشیک: مسافر قدرت اله

لژیون خدمتگزار این هفته: لژیون 6

لژون خدمتگزار هفته آینده: لژیون 3

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر اصغر لژیون پنچم چهارشنبه 8 مرداد 1399 14:41
خسته نباشی خدمت کمک راهنمای محترم استادی بر باری داشتی استفاده کردیم موفق باشی در پناه خداونند
اکرم همسفر امید لژیون ۴ چهارشنبه 8 مرداد 1399 08:56
خدا قوت به جناب جورکشان کمک راهنمای محترم مسافرانی که برای خودشان ارزش قائل هستند و برای گرفتن آموزشها تلاش میکنند .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات