کار گاههای آموزشی عمومی؛نمایندگی نیک آباد
جمعه 5 شهریور 1395 ساعت 11:21 | نوشته ‌شده به دست مرتضی ضیایی | ( نظرات )

روز پنج‌شنبه جلسه یازدهم از دور پانزدهم کارگاه های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیک آباد ، با استادی :کمک راهنمای محترم مسافرحسن رضوانی :نگهبانی :مسافر مرتضی:و  دبیری :مسافر مهدی: با دستور جلسه " سیستم ایکس"و" جشن اولین سال رهایی مسافر داود  "در تاریخ04/6/95 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود .


استاد در ابتدا با اشاره به سخنان مهندس دژاکام فرمودند: بدن انسان مانند یک ماشین فوق پیشرفته است و شاید پیشرفته ترین ماشین جهان باشد.هر کدام از قسمت های بدن ما ، ماده های مورد نیازش کم شوند، باعث بروز بیماری در ما می شود. باید از فست فود ها کمتر استفاده کنیم و همیشه در وعده های غذایی ما نباشد، چون پیتزایی که ما می خوریم از سوسیس و کالباس نامرغوبی در آن استفاده می شود. از مواد غذایی استفاده کنید که املاح لازم را داشته باشند. وبا این مواد غذایی نا مرغوب وبا استفاده از دود سیگار ومواد مخدر باعث تخریب جسم می شویم.

ذرات ما ذرات الهی هستند. مواد غذایی نا مرغوب و تفکر غلط وجود کینه، نفرت،حسادت و دروغ باعث بیماری در فرد می شود.این ذرات با سیستم بدن هم خوانی ندارد.

جسم انسان زمانی که به مواد مخدر آلوده می شود،پیام رسانی مختل می شود. ما مواد طبیعی مورد نیاز بدنمان را از خاک که نمی توانیم بگیریم، پس باید از مواد غذایی مثل میوه ها که از خاک به وجود می آید یا گوشت حیوانات که مواد گیاهی حاصل از خاک را می خورند و ما نیز گوشت آنها را مصرف می کنیم بدست بیاوریم.


بیماری اعتیاد ناشی از عدم تعادل ناقل های عصبی است. مواد مخدر از سد خونی مغز عبور می کند و تعادل را به هم می ریزند. ناقل های عصبی زندگی ما را در بر دارد مثل دوپامین، انکفالین و آدرنالین و ... مثلاً یکی از این ناقل ها کم باشد، میل به خودکشی در فرد زیاد می شود. چون این تعادل با متد دی اس تی و شربت اوپیوم تینکچر بر می گردد، درمان اعتیاد انجام می شود.درمانی که در کنگره انجام می شود، در هیچ کجا انجام نمی شود؛ چون همه به تعادل می رسند و وسوسه ندارند .ورزش کردن خواب صحیح در بهبود سیستم ایکس موثر است.

هر ماده ای که وارد بدن می شود مانند سیگار،مواد مخدر و حتی خشم باعث نابودی جسم می گردد. ومانند درختی که برای آبیاری آن از نفت استفاده شود باعث خشک شدن درخت می گردد.اما قسمت دوم دستور جلسه تولد آقا داود،ایشان با حال خراب معده درد و ترس وتنگی نفس به کنگره آمدند. با همراهی همسفر خودش و صحیح سفر کردن و حضور مستمر در جلسات این مسیر را طی کردندبعد از مدتی مشکلات داود مرتفع شدند،و این منوط به حرکت صحیح  واجرای فرامین کنگره می باشد.ان شا ا.. همه سفر اولی ها این جایگاه را تجربه کنند.

                       


اعلام سفر مسافر داود: آنتی ایکس مصرفی: شیره و تریاک - مدت تخریب: 10 سال - مدت سفر اول: 11 ماه  – داروی درمان OT – روش درمان DST رهایی: یک سال - کمک راهنما: جناب آقای حسن رضوانی.


آرزوی مسافر داود امیدوارم  تمامی گرفتاران مواد مخدر  به کنگره راهنمای شوند و به درمان کامل برسند.

آرزوی همسفر مریمآرزو دارم  این راه را ادامه بدهیم و در کنگره نقش مفید وموثری داشته باشیم.لحظه شادی :


سخنان مسافر داود:

من مدیون تک‌تک اعضای کنگره هستم.من با ده سال تخریب تریاک و6 ماه تخریب شیشه به کنگره آمدم. در طول مصرف حرف های زیادی می شنیدم  از تاریکی واهمه داشتم دچار نفس تنگی می شدم.حتی  یکبار با دیدن برنامه تلویزیون که در آن پیرمردی در حال حفر چاه بود دچار تنگی نفس شدم .پیام کنگره را از اقای رضوانی گرفتم و به کنگره آمدم ، خدا را شکر؛ به کنگره آمدم ولی تا سه چهار ماه اول سفرم نه کتاب می‌خواندم و نه سی دی گوش می‌دادم مثل خیلی از بچه‌ها؛ می‌خواستم بیایم و فقط OT را بگیرم و بروم، یواش‌یواش افکار و اندیشه ایی که در کنگره القاء می‌شود باعث دگرگونی در اندیشۀ من شد. همچنین همسفرم باعث شد که من در کنگره ماندگار شوم و سفرم را خیلی خوب انجام دهم.


از بنیان‌گذار کنگره آقای مهندس دژاکام، خانم آنی، استاد جهان‌بینی آقای امین دژاکام، از راهنمای خودم آقای حسن رضوانی و از راهنمای همسفرم؛ خانم سحر تشکر می‌کنم.


سخنان کمک راهنما همسفر سحر:

خیلی خوشحالم که امروز در کنار خانم مریم عزیز هستم.مسلما تولد ها برای ما حامل پیام های هستند.و به قول آقای مهندس که می فرمایند:مهمترین چیز در دنیا جاری بودن زندگی است .و همین جاری بودن انسان باعث تغییر در انسان ها می شود. اگر امروزاین عزیزان در این جایگاه هستند این پیام را برای من دارد که من هم در هر عمقی از تاریکی ها که باشم می توانم رها شوم.مریم عزیز در این یکسال کاملا در جلسات حاضر می شدند . و ما هر محصولی که می کاریم همان را درو می کنیم.

مریم عزیز با زحماتی که در این مسیر متحمل شدند در آزمون کمک راهنمای قبول شدند.همسفر تنها بار غم وناراحتی را با خود به کنگره می آورد این غم و اندوه یکروزه پدید نیامده و باید بدانیم حال خوش بها دارد ،و این مشکلات باید حل شود.

این روز را به خانم مریم به مسافرشان به کمک راهنمای محترمشان و به همسفر کوچکشان مبینای عزیز تبریک می‌گویم. از ایجنت و مرزبانان که در این شعبه زحمت می‌کشند تشکر می‌کنم.


سخنان همسفر مریم:

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم     فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم

اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد     من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم

شراب ارغوانی را گلاب اندر قدح ریزیم           نسیم عطرگردان را شکر در مجمر اندازیم

چو در دست است رودی خوش بزن مطرب سرودی خوش         که دست افشان غزل خوانیم و پاکوبان سر اندازیم

صبا خاک وجود ما بدان عالی جناب انداز       بود کن شاه خوبان را نظر بر منظر اندازیم

یکی از عقل می‌لافد یکی طامات می‌بافد     بیا کاین داوری‌ها را به پیش داور اندازیم

بهشت عدن اگر خواهی بیا با ما به میخانه   که از پای خمت روزی به حوض کوثر اندازیم

سخندانی و خوشخوانی نمی‌ورزند در شیراز بیا حافظ که تا خود را به ملکی دیگر اندازیم


خداوند را شاکرم که با کنگره آشنا شدم. امروز یک سال و چهارده روز از رهایی ما از بند های اعتیاد می گذرد. این رهایی را مدیون مهندس دژاکام هستم.این روز را به کمک راهنمای مسافرم آقای حسن رضوانی وخانم صانعی  و خانم سحر تبریک میگویم و از زحمات این عزیزان متشکرم.همچنین به مسافرم تبریک می گویم حرکت ایشان باعث رهایی ما شد.به سفر اول ها توصیه می کنم جلسات را کاملا حاضر باشندتا به درمان برسند.

خواسته ما خروج از تاریکی ها بود ،وا ین خواسته همجون بذری در زمین کاشته شد وکنگره بستر مناسبی شد برای رویش این بذر و ثمردهی آن.


سخنان همسفر مبینا:آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی است.خیلی  خوشحالم پدرم گل رهایی را دریافت کردند و خوشحالم پدرم تولد یک سالگی را جشن گرفتند . از آقای مهندس ،راهنمای پدرم آقای حسن رضوانی و راهنمای مادرم خانم سحر سپاسگذارم.تایپ :مسافر مرتضی

عکاس : مسافر حسن

تهیه و تنظیم : وبلاگ نمایندگی نیک آبادلینک های مرتبط: تولدها، جلسات عمومی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر غلام یکشنبه 7 شهریور 1395 14:08
همیشه سخت ترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق دارد، شاکی سختی های دنیا نباش، شاید تو بهترین بازیگر خدایی…با عرض سلام و تبریک خدمت دوست عزیزم اقا داوود این سرور و جشن رو خدمت شما و همسفران گرامی تبریک میگم.
بیژن شهبازی یکشنبه 7 شهریور 1395 13:48
با سلام اولین سال رهایی اقا داود را به ایشان تبریک عرض مینمایم
امیرحسین رشیدی یکشنبه 7 شهریور 1395 13:43
سلام اولین سال رهایی اقا داود را به ایشان تبریک وامیدبه حمایت ایشان برای دلگرمی مسافرین این مسیر میباشم .موفق وموید باشید
حمید نیکبخت یکشنبه 7 شهریور 1395 08:44
سلام و تبریک به دوست خوبم آقا داوود و خانواده محترمشون بابت اولین سال رهائی، عرض تبریک و خسته نباشید دارم به راهنمای خودش و همسفرش و دوستان شعبه نیک آباد. آقا داوود خوشحالم که همیشه پرانرژی و فعال میبینمت و بهتریهنا رو برات آرزو میکنم.
همسفر فاطمه جمعه 5 شهریور 1395 23:41
با سلام وخداقوت به مسافر مرتضی بابت این متن زیبا وهمچنین تبریک ویژه به هم لژیونی خودم خانم مریم این تولد مبارکتان باشد به امید تولد های دیگه.....
سحر یاوری جمعه 5 شهریور 1395 20:55
سپاس از آقای ضیایی و آقای طاووسی بابت انتقال گزارش تولد
مرتضی ضیایی جمعه 5 شهریور 1395 19:07

سر تیرگی اندر آید به خواب
چو تیغ از میان برکشد آفتاب (فردوسی)
با تبریک و امید بهروزی برای اقای داود عزیز و آرزوی رهایی همه راه گم کردگان و سربلندی همه دوستان
اولین سالگرد رهایی رابه برادر لژیونی آقا داود کمک راهنمای گرامیان آقای حسن رضوانی ،همسفر وکمک راهنمای همسفرتان وآقای مهندس دژاکام تبریک میگویم آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگیتان را ازخداوند خواستارم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: