کار گاههای آموزشی خصوصی؛نمایندگی نیک آباد
دوشنبه 31 خرداد 1395 ساعت 12:49 | نوشته ‌شده به دست مرتضی ضیایی | ( نظرات )

یکشنبه ، جلسه سوم از دور هشتم  کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه مسافران نمایندگی نیک آباد ، با استادی مسافرحمید،نگهبانی مسافرحمید رضا و دبیری مسافر محمود، با دستور جلسه "وادی دهم وتاثیر آن روی من"در                     تاریخ30 /3/95 رأس ساعت 18 آغاز به کار نمود .


خلاصه سخنان استاد:وادی دهم مثال شمشیر دو لبه دارد که هم بودن است و هم نبودن و هم بیم است و هم امید،هم صعود است و هم سقوط است . انسان هم دارای صفات خوب است وهم صفات بد


ادامه مطلب

متن سی دی بوی ابلیس استاد مهندس دژآکام
شنبه 29 خرداد 1395 ساعت 13:02 | نوشته ‌شده به دست مرتضی ضیایی | ( نظرات )

متن سی دی بوی ابلیس  استاد مهندس دژآکام

مبحثی که امروز در مورد آن صحبت می کنم مربوط به تاریخ 7/5/82 است.

"استاد: از شما جهت کتابت تشکر می نمائیم، زیرا این نوشتار بایستی در جهت آشکار نمودن بدون غرض مطالب باشد و آلوده نشود و این تا کنون با اصول صحیح نوشتن و مکتوب نمودن رعایت شده است."

در نوشته باید چند نکته رعایت شود؛ اولاً این که وقتی شخصی مطلبی می نویسد، هدفش از آن نوشتن چیست؟ و بعد آن موضوعی هست که مورد کاووش قرار داده است و مطلب بعدی روش نگارش است. پس روش نگارش، موضوع یا حقیقت و یا هدف آن تقسیم بندی می شود.

گاهی اوقات هدف ما این است کتابی بنویسیم که اسم ما به عنوان یک نویسنده مطرح شود، این را خیلی زیاد داریم. یعنی فقط به عنوان این که یک نویسنده باشیم و اسممان مطرح شود کتاب می نویسیم. در گذشته نوشتن کتاب یک ارزش تلقی می شد، مشکل بود و مسائل زیادی وجود داشت تا یک کتاب نوشته شود. اما الان نه... از این کتاب، از آن کتاب یک مطالبی را جمع آوری می کنند و سر هم می کنند فقط به این خاطر که بگویند من هم کتاب نوشته ام!

ادامه مطلب
متن سی دی آموزشی "مدل قلعه عقل" از آقای امین دژاکام
شنبه 29 خرداد 1395 ساعت 12:26 | نوشته ‌شده به دست مرتضی ضیایی | ( نظرات )

متن سی دی آموزشی "مدل قلعه عقل"

حس همانند خداوند است. برای شناخت خداوند هم می بایست یک حس را داشته باشیم که به درونیات یک انسان مربوط می شود. انسان در تجربیات زندگی خودش این حس در او به وجود می آید که در این زندگی و در این حیات یک شخص یا قدرت یا عامل و نیرویی وجود دارد که قادر به انجام خیلی از کارها است که معمولاً در رنج و ناراحتی این حس شکل می گیرد و حسی نیست که در توانایی و قدرت بوجود بیاید. اصولا انسان اینطوری است که وقتی کاری را انجام می دهد و اموراتش خوب پیش می رود به آرامی این باور درش بوجود می آید که همه اینها را من بوجود آوردم و این من هستم که اگر بخواهم حرکت کنم این نتیجه بدست می آید و عملاً عامل دیگری را نمی تواند پیدا یا احساس کند.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی عمومی نمایندگی نیک آباد
جمعه 28 خرداد 1395 ساعت 15:56 | نوشته ‌شده به دست سحر یاوری | ( نظرات )

وم         


جلسه دوم از دور پانزدهم کارگاههای آموزشی عمومی، ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 شعبه نیک‌آباد، با استادی مسافر محسن، نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر مهدی، با دستور جلسه «وادی دهم و تأثیر آن روی من» در روز پنجشنبه، در تاریخ 95/3/27 رأس ساعت 18 آغاز به کار نمود 
.

 

ا

ادامه مطلب

اطلاعیه زمان ثبت نام اردوی سراسری کنگره60سال95
چهارشنبه 26 خرداد 1395 ساعت 20:40 | نوشته ‌شده به دست امیر حسین رشیدی | ( نظرات )
شرکت کنندگان در اردو می بایست در لژیون سیگار به درمان رسیده ، در حال درمان باشند و یا غیر سیگاری .( برای درمان شدگان و مسافران در حال درمان سیگار ، امضای راهنمای سیگار الزامی می باشد )
اطلاعیه زمان ثبت نام اردوی سراسری کنگره 60

با احترام به اطلاع می رسانیم ، زمان برگزاری اردوی سالیانه کنگره 60 (بلده 95) از تاریخ 95/5/29 لغایت 95/6/5 می باشد .

زمان ثبت نام  از تاریخ 95/3/31 لغایت 95/4/21 بوده و ظرفیت ثبت نام 300 نفر می باشد . پس از اتمام زمان ثبت نام و یا به حد نصاب رسیدن اعضاء ، پورتال ثبت نام به صورت خودکار بسته خواهد شد .

 

شرایط شرکت در اردو به شرح زیر می باشد .

1: در اردو فقط مسافران و همسفران آقای سفر دوم می توانند شرکت نمایند. (زمان ثبت نام میباست مسافر سفر دوم باشند)

2: شرکت کنندگان در اردو می بایست در لژیون سیگار به درمان رسیده (رها شده از سیگار) ،  در حال درمان باشند (در حال سفر سیگار) و یا غیر سیگاری. (برای درمان شدگان و مسافران در حال درمان سیگار ، امضای راهنمای سیگار الزامی می باشد.)

3: هزینه اردو همانند سال قبل، 190,000 تومان می باشد.

4: در زمان ثبت نام شرایط آن (اعم از دریافت فرمها ، پرداخت از طریق درگاه اینترنتی و... به اطلاع خواهد رسید) و نحوه ثبت متعاقباً اعلام می گردد.

 

با احترام 
اردوبان، کامران رک

کار گاه های آموزشی خصوصی؛نمایندگی نیک آباد
سه شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 11:12 | نوشته ‌شده به دست مرتضی ضیایی | ( نظرات )

یکشنبه ، جلسه دوم از دور هشتم  کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه مسافران نمایندگی نیک آباد ، با استادی مسافرحسن،نگهبانی مسافرحمید رضا و دبیری مسافر محمود، با دستور جلسه "سیگار وجایگزین"در تاریخ 23/3/95 رأس ساعت 18 آغاز به کار نمود .


خلاصه سخنان استاد: در ابتدا خدا را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم تا خدمت کنم و همین‌طور از نگهبان و دبیر عزیز هم ممنونم


ادامه مطلب

« صفت گذشته در انسان صادق نیست ، چون جاری است »
دوشنبه 24 خرداد 1395 ساعت 16:46 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی نیک آباد | ( نظرات )

بسم الله الرحمن الرحیم

این قانون ، یکی از زیباترین قوانین الهی است و نشان از رحمت عام پروردگار متعال دارد . نشانی از آن که به مخلوق برتر خویش ،﴿ انسان ﴾اختیار داد تا راه سعادت یا شقاوت را برگزیند . 


( به راستی که انسان را در رنج آفریدیم و هر دو راه خیر و شر را بدو نمودیم ﴾ 4تا10 بلد 

این خود انسان است که انتخاب می کند و این انتخاب، مسیر حرکتی اورا به سمت هدف مشخص می گرداند . اما آیا سرنوشت اورا هم تعیین خواهد کرد ؟ به عبارتی اگر شخص ، قدم در راه شر گذاشت و شروع به حرکت در این راه کرد ، سرنوشت شوم ابدی خود را رقم زده و باید هر روز شاهد فرو رفتن بیش از پیش خود در تاریکی ها و در نهایت عذاب و عقاب الهی باشد ؟ آیا هیچ امیدی به بازگشت نیست ؟ قدم نهادن در راه خیر چطور ؟ آیا کسی که در این راه قدم گذاشت اطمینان دارد که سرنوشت او ، سعادت ابدی است؟  احتمال اشتباه وجود ندارد ؟ چه کسی تضمین کرده که شخص ، با قدم نهادن در هر یک از این دوراه ، ناگزیر به ادامه آن تا انتهاست؟ 


ادامه مطلب
: از سی دی زیرآب آموختم
دوشنبه 24 خرداد 1395 ساعت 16:23 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی نیک آباد | ( نظرات )

 <<به نام قدرت مطلق الله >>

: از سی دی زیرآب آموختم                                             آقای مهندس 31/1/95                انسان برای رسیدن به تکامل وزندگی بهتر باید سه مرحله را طی نماید:

1-     قطع شدن بند اهریمن یا شیطان است. که باید از انسان جدا بشود، و انهایی که تابه‌حال از این شخص چه در صور پنهان و چه در صور آشکار سوءاستفاده می‌کردند به مکان

دیگری می‌روند و نمی‌توانند باشند.


ادامه مطلب

پرسش و پاسخ با استاد امین دژاکام:
یکشنبه 23 خرداد 1395 ساعت 15:21 | نوشته ‌شده به دست مرتضی ضیایی | ( نظرات )


پرسش و پاسخ با استاد امین دژاکام:

1)برای رسیدن به خود چه باید کرد؟

-پاسخ در گذشتن از خود است؛انسان مجموعه ای از خیر و شر است برای رسیدن به خیر باید شر مکمل آن را پیدا کرد،جواب این سوال در خواسته های انسان است؛آن ها که ظاهر خوبی دارند ممکن است در باطن چیز دیگری باشند مثلا هدف ِ من خدمت در شعبه ای است در صورتی که می خواهم شعبه مال خودم باشد و خودم هم از این خبر ندارم(در صور پنهان من است) ولی اگر توانستم این را پیدا کنم فاصله کم می شود و در طول مسیر که ممکن است چندسال طول بکشد و در این مسیر انتخاب هاییی که می کنیم به خود نزدیک و یا از خود دور می شویم.

2)طول سفر که 12-10 ماه است آیا می شود 8-6 ماه طول بکشد؟

Image result for ‫امین دژاکام‬‎

ادامه مطلب
نوشتار سی دی "گریز از حقیقت" آقای مهندس دژاکام
یکشنبه 23 خرداد 1395 ساعت 15:11 | نوشته ‌شده به دست مرتضی ضیایی | ( نظرات )

نوشتار سی دی "گریز از حقیقت" آقای مهندس دژاکام

به نام قدرت مطلق الله

بحث بین استاد و شاگرد در تاریخ: ۸۲/۹/۱۲

اندیشه و تفکر، بها دارد و انسانها دوست دارند در بی خبری باشند و بهایی برای آن پرداخت نکنند!دوست دارند در جهت خواسته های نفسانی حرکت کنند. در موضوعات، تفکر و تعقل نمی کنند. اگر ما دقیق، تفکر کنیم هرگز به بیراهه نمی رویم. یکی تحصیل می کند، دیگران می گویند؛ برای چه این کار را می کنی؟ به چه درد می خورد؟ مگر چقدر به شما می دهند؟ فلانی، مغازه دارد و سواد ندارد، روزی ۳-۲ میلیون درآمد دارد! در حالیکه او تفکر و تعقل را پرورش می دهد.. این آموزشها را می تواند با خود به بُعد بعدی حمل کند.. ولی آن مغازه دار نمی تواند. که این به شاخه و برگ، نگاه کردن است.. به عمق موضوعات نگاه کردن نیست. 

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: